>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Most kills 1 mapa
Snax DNB @5.00 ebettle ✅ ✅
Most kills 2 mapa
Snax DNB @5.00 ebettle ⛔

Bardzo dobrze sobie wczoraj radził, chyba jako jedyny. Może trochę zlekceważyli rywala i nie wyglądali na drużynę, która może osiągnąć tu sukces. Teraz rywal dużo trudniejszy. Pokonali 2:0 dużo silniejszego rywala, niemniej uważam, że to i tak rywal, którego spokojnie musi VP ograć i awansować do finału. Można spróbować +1.5 na mousesports.
Ja proponuję spokojny trebel.
VP + CLG + Cloud9 @1,95 ebettle ⛔ Gwiazdki z C9 nieźle dali ciała, katastrofa ich gra.
Dla przegranych to jeszcze nie koniec turnieju. Grają oni jeszcze w drabince przegranych, a zwycięzca zagra w głównym finale turnieju. Więc faworyci z Ameryki powinni pokonać swoich słabiej notowanych rywali.

A co do Snaxa, to rozumiem, że jest to zakład na top kills wśród wszystkich zawodników?
tak.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
A ja bym przestrzegał przed grą na VP Kurs 1.36 nie wart świeczki, nawet widziałbym value na mousesports (@3.18).
Virtusi grają kupę, poniżej oczekiwań i potencjału. Dodatkowo stan ten trwa już od początku roku, także nie ma tu mowy o jakimś spadku formy, tylko w drużynie po prostu przestało coś funkcjonować. Na pierwszy rzut oka rzuca się słaba gra pashy, który kiedyś siał postrach swoją awpą, a teraz trafia seryjnie dość prostych fragów, więcej robi wiatru snajperką niżdobrego i imho na chwilę obecną jest sporo lepszych snajperów od niego, nawet w jego drużynie. Snax, Taz i Biały strasznie niestabilni, w ich przypadku wiele zależny od formy dnia. Raz rządzą, innym razem zamykają tabelę ze wstydliwą statystyką. Jedynie Neo gra na równym dobrym poziomie.
Mousesports po zmianach to dla mnie wciąż wielka niewiadoma. Przyjęło się twierdzić, że online grają lepiej niż na lanie, ale jak mówię - zmiany w drużynie. W ostatnich starciach 3:2 dla VP, także jakiegoś pogromu w h2h nie ma. Jedno jest pewne - ekipa, która lekko ogrywa cloude9 na ich ojczystym terenie na pewno jest dobrze przygotowana do turnieju.

Można spróbować +1.5 na mousesports.
Z tym na pewno się zgadzam.
A co do Snaxa, to rozumiem, że jest to zakład na top kills wśród wszystkich zawodników?
 
B 34

bsg

Użytkownik
Siedzę w esporcie od bardzo dawna, najpierw jako profesjonalny grasz serii COD. Jeśli chodzi o CS staram się śledzić scenę więc może pomogę. Co do gry VP wynika to raczej z tego, że przez dużą ilość turniejów i spotkań oficjalnych zawodnicy nie mają czasu na odpoczynek, ich gra po powrocie Kubena wraca na dobre tory mimo wszystko. Jeśli chodzi o Jarka i jego słabą grę AWP bardziej wynika to też z aktualizacji CS:GO, która w aspekcie movementu z awką zmieniła dużo, przez co nawet KennyS nie jest już tak skuteczny jak przed paczem, poprostu gra AWP nie daje już takiej przewagi. Jeśli chodzi o pojedynek z mouse w internecie nie miałbym pewności, że nasi wygrają, ponieważ po tym co widziałem w Katowicach nie wieżę, że Chris jest do końca czysty. Lan to całkiem inna sprawa. W perspektywie ostatnich słabych wyników VP (poniżej oczekiwań) i szansy na zwycięstwo w tym turnieju pobieram win VP!
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jednak Virtusi ładnie przeszli mouse i potem Titan. Ktoś mógłby krótko skomentować pojedynek z Francuzami, gdyż nie miałem okazji obejrzeć?
Dzisiaj finał, oby Virtusi wygrali bo win w turnieju z topowymi drużynami jest im potrzebny, a mają niezły handicpa w finale z racjo dostania siędo niego z drabinki wygranych.
Gratki Vidal co to typów na Snaxa.
@Up pasza obniżył loty jeszcze przed aktualizacją.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
mecz zaczyna się zaraz, także krótko.
VP - Fnatic ✅ ✅ brawo VP! jesteście wielcy
typ: VP
kurs: 2.02
buk: pinnacle
Finał turnieju w Dallas. Bardzo prestiżowy turniej jeśli chodzi o nagrody. Mało osób się spodziewało, że VP dojdzie do półfinału tym bardziej z drabinki wygranych. Cały mecz zaczynają z zapasem wygranego bo3 i do wygrania turnieju wystarczy im wygrać jedno bo3, a dla Fnatic aż dwa. Wiem o tym, że VP nie lubi grać z fnatic i mają pewnego rodzaju &quot; kompleks fnatic &quot; , jednak uważam, że fnatic nie jest dobrze przygotowane do tego turnieju. Chłopaki z Vp troszkę się wyciszyli, mniej postów na fb, mniej podjary itp, myślę że dadzą radę i zamknął tym samym buźki wszystkim hejterą
 
R 10

robo

Użytkownik
Jestem ciekaw na ile powtórka mapy de_inferno ustawiła grę (przed restartem VP wygrywało 2:0) i czy gdyby nie on nie było by 2:0 w mapach. Swoją drogą naszym nadal &quot;trochę&quot; brakuje do perfekcji ale idą w dobrym kierunku i to inna ekipa niż 3 dni temu.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Piękny widok ????
ESEA Invite Season 18 Global Finals standings:
1. Virtus.pro - $70,000
2. fnatic - $25,000
3. Titan - $15,000
4. mousesports - $10,000
5-6. CLG - $7,000
5-6. Nihilum - $7,000
7-8. Cloud9 - $5,000
7-8. Luminosity - $5,000
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
oczywiscie ze tak. sam gram z zasada tsm przegra pierwsza mape i wygra druga i juz sie podwoilem. imo 5 map chyba byc musi
ten limit na live rynkach jest mocno denerwujacy, na poczatku 250 stało -.- pozniej dali 1500 wiec juz sie dalo normlanie grac
klałdom 1st gre wygral meteos kapitalnym ultem, pozneij go zabanowali na smierc, nie dostal zadnej carry jungli, hai zenada po prostu wpierdalal linie w kazdej grze, bjergsen za to magia :O co on tym kogiem wyczyniał ????
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
HellRaiser - Killerfish ⛔ ⛔ cache patologia dosłownie, następne dwie mapy wyglądały tak ja powinnien cały mecz....
typ: HR -1.5
kurs: 1.88
buk: Pinnacle
Mecz pierwszej fazy eliminacji do dreamhacka. Hellraisers podejmuje drużyne, które składa się z zawodników z 3 krajów. W zespole jest 3 Niemców 1 Polak 1 Turek. Zastanawia mnie to dlaczego bukmacherzy dali tak wysoki kurs na wygraną 2-0 HR. Przecież na dobrą sprawę przeciętna osoba, która coś wie o csie zna tylko Robs3na, który żadnym wirtuozem gry to nie jest. Oskarish też jakiś mega skilowy nie jest, widziałem go kilka razy w akcji i nie sądze, aby zdobywał hurtowo po kilka fragów na runde. HR to jest top16 na świecie i oni znają swoje miejsce w szeregu i nie sądze, aby dawali ugrać mape dla jakiegoś śmiesznego KillerFish.
Polecam !
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jestem ciekaw na ile powtórka mapy de_inferno ustawiła grę (przed restartem VP wygrywało 2:0) i czy gdyby nie on nie było by 2:0 w mapach. Swoją drogą naszym nadal &quot;trochę&quot; brakuje do perfekcji ale idą w dobrym kierunku i to inna ekipa niż 3 dni temu.
Tam był bug. Pasha mimo, że wydał całą kasę, dostał nie wiedzieć skąd &#39;defjusa&#39;. On trochę wypaczył wynik 1 rundy, bo było 1v1 i byali w ostatnich sekundach rozbroił bombę.
Piękny widok ESEA Invite Season 18 Global Finals standings: 1. Virtus.pro - $70,000 2. fnatic - $25,000 3. Titan - $15,000 4. mousesports - $10,000 5-6. CLG - $7,000 5-6. Nihilum - $7,000 7-8. Cloud9 - $5,000 7-8. Luminosity - $5,000
Spora różnica między 1, a drugim i resztą. Aż chciało się walczyć. Fajnie, że po Kopenhadze idą za ciosem. Choć ograniczona ilość mocnych drużyn sporo ułatwiła im zadanie. Ten turniej pokazał jak Amerykańce są daleko z tyłu, choć grali u siebie to zajęli wszystkie ostatnie miejsce, a IMO Mouse mogli pokonać, ale nie w takiej formie jaką mieli C9.
 
D 13

dm-

Użytkownik
o boze swiety co hr potopiło... nie wiem czy oni tak zlekcewazyli rywala czy co ale nie budowali zadnego srodowiska do wejscia na bsy i skonczylo sie jak sie skonczylo, przegrana runda eco przeciwnika po stronie ct na fullu dokonczyla ten fatalny obraz
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Chyba sie wyjaśniło, HR aktualnie patologia
bez przesady. Formą nie błyszczą, ale oglądalem ich kilka ostatnich spotkań na lanie, który skończył się wczoraj i taką drużyne powinni wciągnąć nosem, a nie odwalać takie numery
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Flipsid3 - LDLC white ✅ ✅
typ: Flipsid3 -1.5
kurs: 1.5
buk: pinnacle
Mecz o wyjazd na lana do Francji. LDLC white sprawiło niespodziankę eliminując property. Flipsid3 w weekend wygrało lana dość spokojnie, nikt im nie urwał nawet mapy, wczoraj zaskakująco przegrali jedną mapę z niżej notowanym przeciwnikiem, jednak cały mecz zdołali wygrać 2-1. LDLC white nic specjalnego nie pokazuje, moim zdaniem jest w stanie ugrać maksymalnie 1 mape. Mecz rozgrywany jest w systemie bo5, także liczę na 3-0 bądź 3-1 dla flipside
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makos11 815

makos11

Użytkownik
Hellraisers - Kick 3-0 ✅ ✅
typ: HR
kurs: 1.36
buk: Pinnacle
Mecz o lana tak jak wczoraj w przypadku flipsid3. HR nie jest w jakiejś wielkiej formie co pokazali ostatnio, gdzie przegrali mape z killerfish. KICK ograło g2 co jest sporą niespodzianką chociaż w sumie patrzać na to co ostatnio grają POlacy to może nie tak wielką....Nie wyobrażam sobie, aby HR mogło przegrać bo5 i nie pojechać na lana. Kick to drużyna która moim zdaniem skilowo stoi w miejscu. Pewnego poziomu nie mogą przeskoczyć i mogą ugrać mape czy dwie dla HR, ale meczu na pewno nie ugrają. Polecam, bo to lokata
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Gamers2 - Penta (map 1) 16-4 ✅ ✅ ten skład namiesza sporo na scenie
typ: g2
kurs: 2.85
buk: pinnacle
No i nadszedł czas powrotu Minisa do swojej drużyny ???? nie trwało to za długo, ale tak przypuszczałem. Bardzo sie ciesze, że za Rallena, bo moim zdaniem to najlepszy wybór i ten sklad jaki mają teraz powinni utrzymać bardzo długo. Idę w strone g2, ponieważ kursy są bardzo dziwnie wystawione. Fakt, Penta zaczyna łapać odpowiednią formę, ale nie są na tyle dobrą drużyną, aby G2 nie mogło z nimi wygrać. Jak dla mnie kursy powinny być równe i tu widze spore value tym bardziej, że g2 będzie mega zmotywowane, aby ograć ich i wydostać się z dołka
 
Z 6

zibicojest

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych, jeżeli dzisiaj grają G2 z PENTA i są dwie mapy to jedna mapa jest wybrana przez polski zespół a druga przez niemiecki ? Jeśli tak to która mapa jest przez kogo wybrana ?
 
Do góry Bottom