>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

D 13

dm-

Użytkownik
dzisiaj można próbować fnatic (-7,5 handi) z jakimiś nołnejmami po kursie 1,75 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 13

dm-

Użytkownik
jutro od rana rusza turniej ESL One, mam nadzieje, ze bedzie ktos w dziale zeby powymieniac sie spostrzezeniami ????
sory za dubla ;)
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Zaczynamy od jutra ESL Pro League Winter 2014/15

Grupa A
Virtus.pro
TSM
dignitas
Navi
Grupa B
Titan
EnvyUs
CPH Wolves
3DMAX
pula nagród
1. $15,000
2. $7,000
3.-4. $3,000
5.-8. $1,000
rozpiska
Friday, April 10th
10:00 TSM vs. Virtus.pro A1 BO3
10:00 Na`Vi vs. dignitas A2 BO3
13:45 EnVyUs vs. CPH Wolves B1 BO3
13:45 Titan vs. 3DMAX B2 BO3
16:45 A1 winner vs. A2 winner A3 BO3
20:00 B1 winner vs. B2 winner B3 BO3

Saturday, April 11th
10:00 A1 loser vs. A2 loser A4 BO3
13:45 B1 loser vs. B2 loser B4 BO3
16:45 A3 loser vs. A4 winner BO3
20:00 B3 loser vs. B4 winner BO3
Sunday, April 12th
12:00 Semi-final #1 BO3
15:45 Semi-final #2 BO3
19:00 Grand final BO3
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makos11 815

makos11

Użytkownik
To lecimy z pierwszym typem 2-0 ✅ ✅
Titan - 3dmax
typ - Titan -1.5
kurs - 1.62
buk - Pinnacle
Rozpoczynamy pierwsze spotkania w fazie grupowej. W pierwszym meczu grupy B idę w strone 2-0 dla TItan. KennyS i spółka wygląda coraz lepiej, potencjał tej drużyny w końcu zaczyna być wykorzystywany. Coraz lepsza gre całej drużyny widać gołym okiem, a szczególnie pozytywnie zaskakuje mnie ex6tenz, który ostatnio gra bardzo dobrze. 3dmax bez Allu to nie jest to samo 3dmax. Nie są jacyś słabi, ale wątpie, aby byli w stanie ugrać mape dla Titanów. Jak dla mnie Titani będą pozytywnym zaskoczeniem tego turnieju
 
D 13

dm-

Użytkownik
z tymi Titanami to bym uwazał ???? wiem, ze teoretyczcnie powinni gkładko wygrać 2:0 ale oni łapią dziwne bloki na lanach i takie łatwe mecze potrafią wtopić ;)
e: sam zagarałem titanow -1,5 ale niezła masakra na tym inferno - 19:17
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
z tymi Titanami to bym uwazał ???? wiem, ze teoretyczcnie powinni gkładko wygrać 2:0 ale oni łapią dziwne bloki na lanach i takie łatwe mecze potrafią wtopić ;)

e: sam zagarałem titanow -1,5 ale niezła masakra na tym inferno - 19:17
to jak grasz to nie zwracaj mi uwagi, abym uważał
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Envyus - Titan ✅ ✅ zgodnie z planem, bez większych problemów
typ: +1.5 Titan
kurs : 2.28
buk : Pinnacle
Ten kurs to kompletna kpina. Obie drużyny znają się najlepiej na całej scenie, często wymieniali się zawodnikami. Dla TItanó fajnie gra się z envyus, ten przeciwnik im leży. Mecze są bardzo wyrówanane i ja tu widzę promo dzisiejszego dnia w kursie 2.28. Pewnie, że envy jest lepsze, ale TItan tą jedną mape powinni ugrać. Polecam gorąco.
Nie mam czasu pisać dziisaj głębszej analizy, bo czas mi nie pozwala, ale grajcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
League of Legends EU Playoffs
Fnatic - H2k 1 1.411 , 1 (-1.5) 1.862
⛔ niestety Fnc odjebuje &quot;cos&quot; z tym leesinem ????
Już dziś o 17 zaczynamy druga fazę playoff. Drugi seed EU LCS FNC vs 3 seed H2k. Wydaję się że to wyrównana para , lecz dla mnie faworytem jest Fnatic. Primo patch. FNC zawsze szybko się do niego dostosowują , H2k nie koniecznie. Meta junglerów tanków absolutnie faworyzuje Reigna. Loulex zdecydowanie woli agresje w lesie. Kluczową linią będzie jednak top. Huni vs Odoamne,best topy EU. Różnica jest jednak taka, że Huni gra carrymi na topie z fenomalną skutecznością. Jego Liss , Rumble czy Heca 10/10. Odo gra wyłącznie tanki. Ban mao/gnara i łatwo. Febi też myślę, że znacznie lepszy od Ryu. Azjata co prawda rozkręca się, ale cały czas jest zbyt passive i sam nie ciągnie gier. Oba teamy nie mają zbytnio ogranego formatu BO5. H2k grało co prawda nim relegacje i mecz z CW, ale to był easy win. Zagrali zwykły standard którym grają cały sezon. Przewagę dla FNC widzę w Borze. Żółta Gwiazda to jeden z najstarszych zawodników na scenie i spokojnie ogarnie drużyne. Co jeszcze przemawia za FNC ? Dobra forma w końcówce sezonu, bezpośrednie potyczki 2-0 , dłuższy czas na przygotowanie niż H2k czy chociażby fakt, że seedy 1-2 w 90% spotykają się w finale playoffów(choć myślę, że UOL z SK powalczy). Na korzyśc H2k widzę jedynie świetnego coacha Prollego , zapewniającego dobry draft. Uważam jednak, że jedna mapa to max dla H2k. Jak pyknie , to pomyślimy o C9.

Edit: &lt;http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3288ga/eu_lcs_spring_split_playoffs_fnatic_vs_h2k/&gt;znalazłem jeszcze szerszą analizę z Reddita pod którą właściwie się podpisuję.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Envy - Navi ✅ ✅ na overpassie envy porobione ????
typ : Navi +1.5
kurs : 1.91
buk : pinnacle
Pierwszy półfinał Esl Pro League Winter. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest EnvyUS, które rozjeżdża wszystkich do tej pory niczym walec. Jedynie Titan ugrało im mape, ale ostateczni i tak przegrali mecz. Navi na tym turnieju pozytywnie zaskakuje. Początek mieli słaby, gdyż przegrali z dignitas, lecz potem pokonali VP i zmietli Dignitas 2-0. Bardzo fajnie na tym turnieju prezentuje się Edward i Zeus. Navi ma bardzo silnego miraga i myślę, że jeśli Envy nie wyrzuci tej mapy to Guardian i spółka są w stanie wygrać tą mape, a kurs jest o tyle ciekaw, że warto zagrać.

Titan - TSM ✅ ✅ piękny mecz, cieszy wygrana i podtrzymane 100% w tym turnieju
typ : Titan
kurs : 2.3
buk : pinnacle
Idę dalej w strone Titanów. TSM prezentuje się nieźle na tym turnieju, lecz ich gra mówiąc kolokwialnie &#39; dupy nie urywa. Kolejnym argumentem grania na Titan jest stand in po stronie TSMU. Titani prezentują się również średnio jednak moim zdaniem kursy są za wysokie i minimalnym faworytem powinna być francuska formacja. Kiedy Titani mają dojść do finału jak nie dzisiaj?
POlecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
R 10

robo

Użytkownik
Też postawiłem na Tytantów, NaVi pograłem map 1 +4,5 (19:15) ale na szczęście weszło. Tytatni mocna ekipa, z aspiracjami do powrotu do starych czasów gdzie siali grozę, liczę na dobry dzień Titans i ich umiejętności dzięki którym dziś gładko wygrają mecz z TSM, teraz tylko życzyć powodzenia i czekać na mecz.
//NaVi wygrało 2:1 z Envy, wow szacun
///Tytani wygrali, ciężko im to szło
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Finał ESL WINTER
Titan - Navi ⛔ ⛔ pechowo, Titani przegrali na własne zyczenie cobbla, nie wiem jak można zagrać tak słabo w ct, jednak turniej zaliczam do udanych sporo pieniążków zarobionych
typ: Titan
kurs: 2.5
buk: Pinnacle
Obie drużyny na turnieju prezentują się podobnie. Titan o dziwo miało trudniejszą przeprawę z TSMem niż Navi z Envy. Obie drużyny nie były faworyzowane przez buków w meczach półfinałowych, lecz zdołali sobie poradzić z lepszymi przeciwnikami o ile można tak powiedzieć patrząc na Titan i TSM. Maniac po stronie Titanów wygrał ten półfinał takie jest moje zdanie. Jeśli podłączy sie KennyS i Apex to zrobią ten finał. Navi poza pierwszym meczem rozgrywa świetny turniej. Flamie bardzo dobry &#39;transfer &#39; chłop super strzela. Jak dla mnie buki wystawiły za duży kurs na Titan i ja go biorę i serdecznie polecam !
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
Dzisiaj sporo spotkań w ramach lig internetowych, także rzucę coś od siebie
Fnatic - EnvyUS godz. 18 ⛔ ⛔ ⛔
typ : +2.5 Envyus
kurs : 1.86
buk : Pinnacle
EnvyUs wciąż z szansami na lana w lidze Faceit, jednak dzisiaj muszą koniecznie ograć Fnatic, aby liczyć się w walce. Envy bez Kioshimy, któremu zmarł ojciec, zastępuje go scream czyli zmiana nawet chyba na plus. Fnatic łapie odpowiedni rytm, Envy w podobnej formie. Mapa de_nuke czyli większe szanse będzie miała ekipa, która zacznie po stronie ct. Jak dla mnie będzie to bardzo wyrównany mecz i +2.5 na envy jest najlepszym betem w tym spotkaniu.

Cplay - Orbit godz.19 ⛔ ⛔ ⛔ mega kicha, mam nadzieje, ze elevate siądzie,bo bardzo grubo pograne
typ: Orbit
kurs: 1.88
buk : Pinnacle
Zwycięzca tego meczu kwalifikuje się do Fragbite Masters czyli jest o co grać. Nie sądze,aby Cplay mogło wygrać ten mecz z Orbit. Poza gla1ve nie ma tam jakiś wielkich indywidualności, zgraniem też specjalnie nie imponują, a Orbit to jest Orbit. Pyth , Skytten nieźli zawodnicy, drużyna już w miare zgrana, jeżdżaca na bardziej znaczące lany itp. Myślę, że buki dały za duży kurs na Orbit i ja go połykam.

Elevate - Nihilum ✅ ✅ 16-0 16-4 takiego pogromu moje oczy dawno nie widziały
typ: eLevate
kurs : 1.35
buk : pinnacle
Finał drabinki przegranych CEVO. elevante mega mocny skład między innymi Hiko, Skadoodle. Nihilum nic specjalnego nie gra. Wczoraj dwa razy próbowało robić comeback w meczu z CLG lecz bezskutecznie. Jednak CLG samo sobie zapracowało na te comebacki, bo tracili głupie rundy. O tym meczu nie ma właściwie co pisać, bo zwycięzca może być tylko jeden
Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makos11 815

makos11

Użytkownik
EnvyUS - Navi ⛔ ⛔ 18-21 po dogrywce
typ: EnvyUS
kurs: 2.05
buk: pinnacle
Navi w swojej najwyższej formie w tym roku to nie podlega żadnym wątpliwością, lecz Envy będzie grało coraz lepiej po chwilowej zmianie screama za kio. Jestem pełen podziwu dla gry envy w tero na dd2, jak dla mnie zawsze mieli masakryczne wejścia, zawsze twierdziłem, że envy w tero na d2 gra najlepiej na świecie i trzymam się tego do dzis. Liczę, że dzisiaj envy pokaże się z świetnej strony i ogra Navi, bo na pewno buki zaczeły za bardzo faworyzować Navi mimo ich dobrej formy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Navi - LGB
Typ: Navi -5.5 ⛔ zwycięstwo na luzie, tylko zbagatelizowali grę w CT wygrywając tylko 5 rund... 16-12.
Kurs: 1.909
Pinnacle


Mecz teoretycznie o 19:00, więc zaraz, ale się trochę opóźni, bowiem jeszcze nie skończyli poprzedniego spotkania, które opisał makos11.
Mirage to jedna z ulubionych map Navi, a do tego mają duże szanse na awans, tyle że muszą wygrywać. Tych na pewno już nie ma LGB, które jest na końcu tabeli. Ostatnio też mała rotacja za maikelele przyszedł prb.
Nie powinno być problemu, bo formę Navi ma, więc te 6 rund przewagi to nic.

Trochę później
Envyus v TSM (zaplanowano na 22:00)
Typ: TSM @ 1.952 pinnacle. ✅ ✅ izi 9-16
Mapa Inferno, a więc jedna z ulubionych TSM*. Zwycięstwo powinno im dać awans, choć nie znam w 100% regulaminu ligi, ale wszystko na to wskazuje. Bilans wygranych/przegranych rund Titan mają -9 i już bez meczu, a TSM -6, więc musieliby wygrać to 3 rundami. Bezpośrednie spotkania 1-1 z przewagą rund dla TSM. Nic innego chyba nie wchodzi w grę.
Envyus już bez szans, właśnie polegli z Navi i max mogą mieć 18 punktów, a potrzeba 21.
*Envyus też za nią przepada.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
No to lecimy z ESEĄ. Kolejna perełka z tych wartych grubszego zagrania.
Virtus Pro - Nihilum ✅ ✅
typ: VP -1.5
kurs: 1.45
buk: Pinnacle
Czym się kierowali wystawiając 1.45 na 2-0 VP? Tego nie wiem.... Jakoś strasznie zmęczeni podróża nie mogą być, gdyż przylecieli już wczoraj. Nihilum w ostatnim meczu zostało dosłownie zjedzone przez elevate. I co z tego, że grają na swoim podwórku? Przecież tu 2-0 jest jedynym wynikiem, który może paść nawet przy kontuzji mózgu Virtusów, którą często mają....
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
fnatic - CLG 1
Titan vs Luminosity 1
All-Stars EU vs All-Stars NA 1
Virtus Pro vs Nihilum 1
AKO@ 2.33 ebettle ✅ ✅ izi
W tym aż 1.40 dają na Titan, gdzie w Pinnacle 1.133.;)
Najbardziej martwię się o mecz gwiazd, bo mecz na jedna mapę, reszta nie ma prawa zawieść.
fnatic - CLG
1 mapa
JW most kills DNB @4.04 ⛔
olofmeister most kills DNB @4.25 ⛔
do &#39;przerwy&#39; Olof miał sporą przewagę, ale potem w ct już nie miał tyle szczęścia i mało pod niego podchodzili. O dziwo najwięcej miał pronax, który o ile dobrze pamiętam miał koło ~10 kurs...
2 mapa
powielam typy z takimi samymi kursami.

✅ @4.04 za JW

⛔ olofmeister.
ebettle.
Dwaj zawodnicy, którzy z reguły zabijają najwięcej w swoich drużynach. Też są w świetnej formie. Typ z naciskiem na Olofa, ale różnie może być. Widzę tu tylko rywala w postaci JW. W razie remisu z kimkolwiek zwrot. By typ wszedł zawodnik musi mieć najwięcej fragów ze wszystkich zawodników.

@makos11

Było, teraz faktycznie poprawili.
 
R 10

robo

Użytkownik
zainspirowany słowami makos11:
VP vs Nihilum
Typ: map1 VP -5,5.✅ 16:7
Kurs: 1,9
Buk: pinnaclesports
Liczę na przełamanie naszych gwiazd i łatwą wygraną z tak zwanymi NoName&#39;ami. Makos11 słusznie twierdzi że formacja VP, grająca nawet indywidualnie musi pokonywać takie zespoły bez żadnych problemów a tym bardziej wysoko. Jedynie boje się naszego &quot;syndromu prowadzenia&quot; czyli wygranie 13:2 pierwszej połówki żeby potem oddać 10-11 rund, jednakże jestem zdania że przeciwnik nie jest na tyle ograny, zorganizowany czy pewny siebie żeby dokonać takiego wyczynu.
/ Po 4 przegranych rundach po stronie tt, bałem się że nie wejdzie patrząc na grę VP ale ostatecznie typ siadł z lekkim zapasem
 
Do góry Bottom