>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Dziś wieczorem o 20 zapraszam na NA Expansion Tournament. Format gry BO5 , stawka: awans do LCSa.
Curse Academy - Team Fusion 1 2.35✅✅✅
Obie ekipy zbuodwane z wyjadaczy na amerykańskiej scenie + zaciąg koreański. Warto dodać iż są to zawodnicy którym za bardzo nie wychodziło. Maknoon celebryta , Nintendude aka najgorszy jungler LCSa , Nien i Gleeb zjedzeni hejtem. Z drugiej strony Saint aka miss smite , Cop i Bunnyfufu wyrzuceni z Curse. Curse Academy jest za sobą od dosyć dawna, mają zawodników którym lepiej szło na scenie. Myśle, że są ze sobą bardziej zgrani. Przewagą Crs powinien być ich midlaner Keane , który potrafi wyciągać picki z kapelusza. Ponadto warto dodać iż Crs nie tak dawno omal nie wyrzuciło z LCSa CLG przegrywając 2:3. Mają oni jeden cel - dostać się do LCSa i najbardziej na to zasłużyli. W dodatku wczoraj Fusion w słabiutkim stylu ledwo wygrali 3:2 z no-name teamem Final5.
Team Coast - Final5 1 1.43✅✅
Niestety nie widziałem ani meczów ani skrótu spotkania Coast , ale domyślam się, że po prostu wybanowano Jesiza i Impalera i prosta gra. Natomiast oglądałem Final5 z Fusion. Niestety F5 nie poprawiło swojej gry, dalej mnóstwo catchy out-of-positon i dziwna nonszalancja. Grałem wczoraj na ich wina,gdyż nie było handi i byli blisko. Całkiem dobrze kontrolują objectivy i mogą sprawić kłopot Coast. Mimo to trzeba przyznać,że Coast mają graczy większego formatu prawie na każdej linii. Zaciąg europejski - Jesiz i Impaler przyjechali do NA w jednym celu - podbicia sceny, nie chce mi się więc wierzyć , że F5 sa w stanie ich zatrzymać na początku ich drogi.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Dziś wieczorem o 20 zapraszam na NA Expansion Tournament. Format gry BO5 , stawka: awans do LCSa.
Curse Academy - Team Fusion 1 2.35
Obie ekipy zbuodwane z wyjadaczy na amerykańskiej scenie + zaciąg koreański. Warto dodać iż są to zawodnicy którym za bardzo nie wychodziło. Maknoon celebryta , Nintendude aka najgorszy jungler LCSa , Nien i Gleeb zjedzeni hejtem. Z drugiej strony Saint aka miss smite , Cop i Bunnyfufu wyrzuceni z Curse. Curse Academy jest za sobą od dosyć dawna, mają zawodników którym lepiej szło na scenie. Myśle, że są ze sobą bardziej zgrani. Przewagą Crs powinien być ich midlaner Keane , który potrafi wyciągać picki z kapelusza. Ponadto warto dodać iż Crs nie tak dawno omal nie wyrzuciło z LCSa CLG przegrywając 2:3. Mają oni jeden cel - dostać się do LCSa i najbardziej na to zasłużyli. W dodatku wczoraj Fusion w słabiutkim stylu ledwo wygrali 3:2 z no-name teamem Final5.
Team Coast - Final5 1 1.43
Niestety nie widziałem ani meczów ani skrótu spotkania Coast , ale domyślam się, że po prostu wybanowano Jesiza i Impalera i prosta gra. Natomiast oglądałem Final5 z Fusion. Niestety F5 nie poprawiło swojej gry, dalej mnóstwo catchy out-of-positon i dziwna nonszalancja. Grałem wczoraj na ich wina,gdyż nie było handi i byli blisko. Całkiem dobrze kontrolują objectivy i mogą sprawić kłopot Coast. Mimo to trzeba przyznać,że Coast mają graczy większego formatu prawie na każdej linii. Zaciąg europejski - Jesiz i Impaler przyjechali do NA w jednym celu - podbicia sceny, nie chce mi się więc wierzyć , że F5 sa w stanie ich zatrzymać na początku ich drogi.
bany w ca v coast etc itd
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2p55sd/spoiler_curse_academy_vs_team_coast_na_lcs_2015/
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
11:00 Polska - Finlandia @ -1.5 Polska @ 1.49 Pinnacle ✅ ✅ ezy
Jutro o godzinie 11 rozpocznie się European Championship 2014 LAN Finals.
Polacy na lana polecili w dość mocnym zestawianiu neo taz byali minise innocent. W pierwszym spotkaniu podejmą ekipę Finów, którzy przyjechali bez swojej gwiazdy z niewiadomych przyczyn. Ogólnie ich skład składa się z 3 zawodników 3dmax ( nie zbyt liczący się team na scenie csa ) i dwóch no nameów o których nie miałem pojęcia, że istnieją, także jak dla mnie to promo dnia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
11:00 Polska - Finlandia @ -1.5 Polska @ 1.49 Pinnacle
Jutro o godzinie 11 rozpocznie się European Championship 2014 LAN Finals.
Polacy na lana polecili w dość mocnym zestawianiu neo taz byali minise innocent. W pierwszym spotkaniu podejmą ekipę Finów, którzy przyjechali bez swojej gwiazdy z niewiadomych przyczyn. Ogólnie ich skład składa się z 3 zawodników 3dmax ( nie zbyt liczący się team na scenie csa ) i dwóch no nameów o których nie miałem pojęcia, że istnieją, także jak dla mnie to promo dnia...
Najlepszy zawodnik Finlandii znajduje w Niemczech, wczoraj grał lana z mouzsports więc nie miał się jak znaleźć w ciągu 12h w Belgradzie ????
A ten według Ciebie nieznany zawodnik, to suNny - prawdopodobnie najlepszy zawodnik tej drużyny na tym lanie.

Typ popieram w 100% tylko dodałem to w ramach ciekawostki.
Sam pograłem doubla: Polska -1.5 + Francja -1.5 @2.1 ⛔
Dodatkowo pograłem zwycięstwa drużyn na pierwszych mapach co wyszło @1.6 ✅
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
15:00 Francja - Szwecja @ -1.5 Francja @ 1.49
Godz 15 mecz Francja - Szwecja. Czyli dwóch potęg counter strike global offensive.
Francja pojechała do Belgradu w najmocniejszym składzie, trzech zawodników LDLC + KennyS i Apex. Szwecja tylko z jednym zawodnikiem fnatic - Pronaxem ( który jest najsłabszy skilowo ) . SPodziewam się szybkiego 2-0 dla Francji. Kurs do grania
Francja zrobiła sobie dzisiaj żarty z nas....
wygrywała na 2 mapie 11-4 po czym przegrała 14-16 gratulacje.... Jesteś pusiakami jak dla mnie...
⛔ ⛔ ⛔
 
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
15:00 Francja - Szwecja @ -1.5 Francja @ 1.49
Godz 15 mecz Francja - Szwecja. Czyli dwóch potęg counter strike global offensive.
Francja pojechała do Belgradu w najmocniejszym składzie, trzech zawodników LDLC + KennyS i Apex. Szwecja tylko z jednym zawodnikiem fnatic - Pronaxem ( który jest najsłabszy skilowo ) . SPodziewam się szybkiego 2-0 dla Francji. Kurs do grania
Popieram w 100%
Ekipa z Francji prezentuje się najlepiej z wszystkich które tutaj przyjechały.
Jeżeli Francuzi zagrają w pełni skoncentrowani powinni bez problemu wygrać ten turniej. O Szwedach nie ma co pisać, bardzo słaby skład.
2-0 to kolejne promo dzisiejszego dnia. ⛔
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
14:00 Polska - Szwecja @ Polska @ 1.99 pinnacle piękny mecz ✅ ✅ ✅
Mecz o wejście do finału z drabinki przegranych. Szwecja nie przyjechała swoim najmocniejszym składem. Na pewno posiadają graczy dobrych skilowo, jednak wydaje mi się, że Polacy są w stanie ten mecz wygrać. Spodziewałem się kursów z rzędu 1.50/60 na Polske , a buki dają 1.99. Taki kurs biorę z przyjemnością, bo warto
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
makos11 815

makos11

Użytkownik
18:45 Polska - Francja @ Polska + 2.5 @ 2.07 pinnacle ✅ ✅ ✅
Finał międzynarodowego turnieju. Polacy jako, że wyszli z drabinki przegranych potrzebują 3 mapach do zwycięstwa, drużynie trójkolorowych wystarczy do wygrania dwie mapy. Ale wróćmy do typu. Jak dla mnie Francja ma mocniejszy skład co pokazała z nami w pierwszym meczu gdzie ograli nas 2-0. Jednak coblle był wygrany po dogrywkach i na dobrą sprawe POlacy mogli wygrać tą mapę. Myślę, że Polacy ugrają jedną mapę po kursie 2.0 aż grzech nie spróbować
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
18:20 Polska - Francja, typ: Polska +2.5 @2.1 ✅
Polska - Francja, typ: Polska +1.5 @ 3.9 - dla bardziej odważnych. ⛔
Jeżeli ktoś chce zaszaleć może lekko zagrać zwycięstwo Polaków, ale tego nie polecam.

Szybko i na temat, bo zaraz się zaczyna mecz.
Już wczoraj Polakom mało brakowało do urwania jednej mapy Francji więc czemu nie mieliby zrobić tego dzisiaj. Na pewno szansa jest do tego większa ponieważ będą lepiej rozgrzani (skończyli przed chwilą mecz) a Francuzi dojdą do komputerów dopiero chwilę przed tym meczem. Polacy na pewno będą chcieli wygrać, więc po raz kolejny liczymy na nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
17.12 - 19:00
Planetkey vs CPH Wolwes
CPH Wolwes(-1.5) @2.25 ✅
CPH Wolwes @1.42 ✅
kursy: Pinnacle

Mecz w nowo powstałem lidze esl pro series, pomiędzy Niemiecką formacją, której ostatnio udało się wygrać lana (co jak dla mnie jest dużym sukcesem) przeciwko Duńczykom, którzy jednak w tym meczu będą dla mnie faworytami.
Pierwszą rzeczą która przemawia za CPH jest to, że 3 dni temu odszedł od Niemców ich najlepszy gracz co jak dla mnie jest wielkim osłabieniem i dodatkowo stawia Niemców w sytuacji w której będą musieli sięgnąć po rezerwowego (oznacza to gorsze zgranie w wielu elementach i już nie będą tworzyć tak zgranego zespołu jak jeszcze tydzień temu dzięki czemu wygrali ostatnio turniej).
Warto też dodać, że około 2 tygodnie temu Duńczycy ograli dość łatwo (do 10 i 11) Niemców co jak widać jest kolejnym argumentem przemawiającym za CPH.

Zwycięzca tego meczu może być tylko jeden tylko pytanie brzmi czy Duńczycy skupią się na tyle żeby zamknąć ten mecz w dwóch mapach. Mam nadzieję, że nie będzie im się chciało tracić zbędnie energii i czasu i awansują do dalszej fazy turnieju bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pan-dawid 12

pan-dawid

Użytkownik
17.12 - 21:00
FlipSid3 vs. unu.AiN
FlipSid3(-1.5) @1.86 ⛔
FlipSid3 @1.3 ⛔
kursy: Pinnacle
Mecz o awans do jednej z największych lig w CS:GO w obecnym czasie.
Po jednej stronie FlipSid3 których skład prezentuje się bardzo okazale, 3 z nich grało w ten weekend w drużynie narodowej Szwecji. Chłopaki prezentowali bardzo dobry poziom i sądzę, że dziś powinni sobie spokojnie poradzić. Z drugiej strony 3 lub nawet 4 garnitur Duński, bardzo słabe nazwiska (kojarzę ich, lecz nigdy nie robili większego wrażenia). Mecz jest dla obydwu drużyn bardzo ważny więc wątpię, żeby któraś z nich oddała mecz. Tak jak w meczu wyżej, jeżeli Szwedzi zagrają na swoim normalnym poziomie nie widzę tutaj możliwości, żeby Duńczycy urwali nawet mapę.

edit: Ten mecz to jakiś żart, nawet nie będę tego komentować.. ????
 
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
H2k - Giants 1.62✅✅
Zagrałem wczoraj po 1.9 , dziś już ostry spadek. Pojedynek o wejście do LCSa no i nie ma co sie oszukiwać , ze H2k się to należy jak psu buda. Potrafili już przegrywać takie mecze i to ze slabszymi przeciwnikami przez tzw tilt na lanach , ale wierze ze dziś im sie uda. H2k od dawna mialo status najlepszej ekipy poza LCSem , ba w scrimach z łatwościa ogrywali topowe eu druzyny by na koncu zawieść. Dziś nieco zmieniony roster , ale siła dalej jest. Febiven i Hjarnen to jedni z najlepszych graczy na swoich pozycjach w całym eu , reszta rownież mocna ze sporym doświadczeniem. Po drugiej stronie zespół troche z nikąd , praktycznie no-name gracze. Mimo to RG ograli na lajcie ,prezentuja ladne zgranie, ale to chyba za mało na H2k.
Roccat - CLG 1 1.51 ⛔ 1 mapa na powaznie a potem pajacerka brawo????????
Roccat - CLG 1(-1.5) 2.53 ⛔
Cóż, pewnie to że jestem ogromnym fanem naszych kotów nieco zaciemnia obraz, ale mimo to widzę dla nich pewne zwycięstwo. Chłopaki wczoraj zamietli delfiny - 2 mapy w 45 minut co na tym patchu to właściwie cud. Owszem przeciwnik słabiutki ale nadal. Większość EU teamów odpoczywa sobie w przerwie między splitami , a polacy tryhardują soloq - liczę więc , że forma jest. Grają oni z subem - ale za to jakim. Ryu - koreańczyk znany z KT Bullets , wygrał , ba zamiótł OGN bedąc przez długi czas najlepszym midem świata. Teraz pewnie forma nie ta ale będzie grał na Linka , który powinien zostać stłamszony. Ponadto CLG też z subem thinkardem, jungla na tym patchu jest najważniejsza a Jankos&gt;&gt;&gt;Thinkcard. Jedyna nadzieja CLG to mocny botlane ale liczę , że polakom uda się awansować do finału.
Gambit - Dignitas 1 2.35✅✅
Tu już dużo wyższe ryzyko, ale chyba tego warte. Wczoraj Digi skompromitowały się przegrywając mapę z Aces High. Widać gołym okiem, że team nie działa jak powinien. Nie są zgrani z 2 nowymi koreańskimi graczami. Mimo to Shiptur i Zion mogą pociągnąć. Po drugiej stronie jest jednak Gambit. Chłopaki dołowali w LCSie , zrobili spore zmiany. Powinni być lepiej zgrani, lecz chyba nie mają graczy tego formatu. Gambit jednak na IEMach zawsze łapał jakiś dziwny zapał i był w stanie dokonywać o wiele trudniejszych rzeczy. Dziś z ich magicznej drużyny został tylko Diamond i EDward ,ale liczę że sprawią dziś małą niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mimo to Shiptur i Zion mogą pociągnąć.
CLG.Zion nie pociagnie raczej dignitasów.
ja tam wejde w CLG. Co jak co ale na ostatnich wordlsach NA pokazalo ze juz wyprzedzili i to dosc mocno swoicj kolegow z europy, oczywiscie pamietm blamaż CLG w playoffach i mecz o relegacje gdzie o malo nie zblaznili sie przeciwko Curse Academy (przegrywali juz 0-2 by wyciagnac na 3-2).
aha warto dodac ze jestem &quot;fanboyem&quot; CLG.
e
1st gra clg zenada, roccat spokojna kontrola.
e2
2nd gra roccat dal sie polapac wielokrotnie 1v3 2v3 dal za darmo bardzo duzo freekilli na tym clg zbudowalo przewage i wygralo gre. do teog pick gankplanka na topa totalne nieporozumienie, z kolei zion na jaxie na dodatek po parunastu minutach mial 5-0..
E3
po pickach na 3rd gre imo zapewne pojdzie stomp na korzysc roccatu jak w 1st grze
oo ale pogrom na bocie na korzysc clg. i zion 1st blood. dla rocatu bardzo zle sie to zaczelo.
clg zaczyna kontuzje mozgu, bardzo duza przewaga w early i 5v4 daja drugiego drakea ????
link i doblueliftu pocarryowalo, szczegolnie link ktory solo nalapal mase killi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
Wróciła klątwa Anexis. Tyle czasu mówili , że chcą się spróbować z NA teamem , że powalczą o honor eu i co? Pajacerka. Najpierw zaorali i moim zdaniem mogli to spokojnie skończyć. Ale nie , wjazd na gankplanka. Już po championselecie wiedziałem że handi poszedł w pizdu. A 3 mapa - Woolite z 44 cs w 10 minucie i -60 od Dlifta to cytując połowe twitch chatu -&quot; lol im better than woolite kappa&quot;. Szkoda że panowie opluli tytuł mistrza Intel Extreme Masters. Chyba można już gratulować zwycięstwa w IEM CLG chyba, że wróci duch M5 albo prophet Crumbz.
 
makos11 815

makos11

Użytkownik
13:00 Penta - Reason @ Penta @ 2.15 pinnacle ⛔ ⛔ anty cs w wykonaniu Penty
Dzisiaj odbędą się półfinały Acer A-Split Invitational powered by Intel. W pierwszym meczu zagra Niemiecka formacja przeciwko Duńskiej. Strasznie zaskoczył mnie kursy wystawione na Niemców, gdyż w mojej opinii są drużyną lepszą i która jest na fali. W swoich szeregach mają zawodników niezłych skilowo Krystala czy Nexa. Z bardzo dobrej strony pokazali na DH dochodząć do ćwierćfinału co było ich życiowym sukcesem. Wczoraj postawili opór dla virtusów przegrywając tylko 2-1. Dla mnie typ warty gry
 
g-man 5

g-man

Użytkownik
Oprócz Pinnacle można gdzieś jeszcze obstawiać e-sport ? W ofercie bet365 niczego nie znalazłem, a chciałbym coś znaleźć na dzisiejszy mecz Reason Gaming.
Bet365 rzucają Dotę i Sc2. LOL jest odświetnie. Porafia dać zakłady na Koreańską ligę a zeszłotygodniowe i obecne Intel Extreme Master zupełnie olali. Mimo, że pisałem do nich po kilka razy. Lipa bo mam zablokowane Pinnacle (UK) I Marathonbet (UK) i nie bardzo mam gdzie to poobstawiać ;/ W Bet365 nawet nie licz na CS:GO
 
Do góry Bottom