>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

D 136

davidb22

Użytkownik
Ja tam tych dwóch spotkań nie ruszam. TSM przeszło metamorfozę, zwłaszcza w kwestii mentalnej. Drużyna uwierzyła w siebie, nie gra już tak pasywnie jak wcześniej i mogą jeszcze namieszać. Dignitas grają nieco słabiej niż na początku i nie ośmielę się tutaj powiedzieć kto wygra. Drugi mecz to również spotkanie równych drużyn. Chińczycy mają genialnego środkowego, ale jeśli on nie gra dobrze, to reszta również spisuje się słabo. CLG spokojnie są w stanie z nimi wygrać, ale ja tego nie typuję.
Na dziś po najmniejszej linii oporu, czyli stawiam na C9✅ i EG✅. Nie widzę po prostu innej opcji niż zwycięstwa tych drużyn i wchodzę w to grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na dzisiaj biore c9 przeciwko lmq po 1.6. kurs wg mnie bardzo smakowity, wydaje sie ze c9 wrocilo do w miare rownego poziomu, co tu duzo mowic caly czas jest to zdecydowanie najlepsza druzyna z regionu na, sadze ze nie beda probowac trollpickow przeciwko solidnemu przeciwnikowi (na dodatek wydaje mi sie ze w tym splicie wyczerpali limit trollowania). lmq bardzo duzo zagran w stylu &quot;yolo&quot; oraz bardzo duzo chaotycznych teamfightow, wczoraj doprowadzilo to do ich dosc dotkliwej porazki przeciwko clg.

e
eeee 20 minuta i dig 10k golda w plecy przeciwko complexity ???? co prawda col to takie geniusze ze gre beda zamykac jeszcze z godzine
e2
eg brak bana na lee GG WP ???? jakim ulomem trzeba byc zeby zostawic lee amazingowi to nie wiem. chyba ze zrobili to specjalnie.
e3
no i 10 minuta, 2-0 dla tsm, amazing na lee 1-0-1. graty EG :&gt;
elise 0-2-0 ????
e4
eg juz wdupczylo gre. praktycznie zero oporu. leszczarnia w skrocie.
e5
c9 sobie probowalo dzikie straty, meteos katuje tego rengara i zero impactu na gre i w dupe
btw 3 na 4 mecze dog wygrywa, z czego wygrane curse i col to zarty..
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Cloud. Mają za sobą już wiele wpadek w tym splicie, wczoraj wyglądali bardzo dobrze. LMQ tak jak już pisałem wcześniej, jest trochę przeceniane. Dobry mid laner, reszta solidna i nic więcej. Umiejętności zawodnicy C9 mają większe, koniec wpadek, bo trzeba się piąć do góry.
Dignitas grają z beznadziejnym Complexity i tu raczej pewna wygrana.
Znowu doszukuję się niedoceniania przez bukmacherów drużyny Evil Geniuses. Wczoraj rozgromili Complexity, dziś grają na TSM, które wczoraj nie zachwyciło (zwłaszcza Bjergsen). EG może powalczyć, a po takim kursie moim zdaniem warto spróbować. Wielkie wrażenie robi na mnie ich adc czyli Altec. Fantastycznie się spisuje, a mając u boku dobrego suppa jakim jest Krepo, mogą dziś zdominować słaby bot lane TSM. Ja tu widzę value.
Moje propozycje:
Team Dignitas - Complexity 1 1.25⛔
Cloud 9 - LMQ 1 1.61⛔
TSM - Evil Geniuses 2 3.32⛔
CLG również powinno spokojnie wygrać, ale tego meczu nie ruszam.
E: Nieważne jest to, jak się ten mecz zakończy. To co gra Dignitas, to jest kryminał. Nie widziałem nigdy tylu błędów w ciągu 20 minut na tym poziomie.
E2: Czułem, że Curse jest w stanie sprawić niespodziankę, ale oczywiście lepiej zagrać na EG. ???? Poszedł gruby hajs na Cloud, jak wtopią to zawieszam zabawę bo ta Ameryka coś dzika w lecie.
E3: Nie ma to jak wrócić do gry, zdobyć Nashora po quadrze kassadinem i 2 minuty później dostać wpierdol w tf 1:4. O pickowaniu rengara i sabotażu tej gry przez lemona, który grał jak nowicjusz nawet nie chce mi się rozmawiać. Tak jak zapowiadałem, daje sobie z tym spokój, bo nie widzę żadnego sensu. Żadna logika tu nie działa i szkoda po prostu nerwów, czasu i przede wszystkim kasy. Dzięki udzielającym się tutaj w temacie za wymianę typów i poglądów oraz życzę powodzenia w dalszych grach.
 
C 21

caryc3

Użytkownik
dignitas hahhahahahha, jak ten team można brać na poważnie skoro jednego dnia wygladają jak top2 na a później bottom2 ;)
curse PLS
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Beka ze mnie, wczoraj się żegnałem, a dziś znowu piszę. Ale rano z przyzwyczajenia spojrzałem na ofertę i od razu w oczy rzucił mi się dziś kurs na Roccat. Polski zespół w ubiegłym tygodniu odniósł 2 zwycięstwa (1 dzięki walkowerowi) co na pewno wpłynie pozytywnie na nastawienie zawodników. Możliwości nasza drużyna ma spore, co wiosną niejednokrotnie udowodniła. Początek tego splitu nie należał do udanych przede wszystkim ze względu na koszmarnie głupie błędy. Jeśli te uda się wyeliminować, to Roccat powinni piąć się w górę tabeli. Dziś na ich drodze drużyna Millenium. Jest to ekipa. która jest w formie i obecnie znajduje się na fali, dlatego też jest faworytem dzisiejszego starcia. Ale czy na pewno tak zdecydowanym? Moim zdaniem kurs jest przesadzony i Polacy mogą spokojnie dziś pokonać drużynę Kevina i spółki. Do tego pewniak w postaci Fnatic, który zmierzy się dziś z osłabioną brakiem 4 podstawowych zawodników ekipą Gambit Gaming i mamy całkiem przyjemne ako około 3.00.
Millenium - Roccat 2 2.51 ✅
Fnatic - Gambit 1 1.16 ✅
AKO: 2.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na dzis wzialem fnatic przeciwko milenium po 1.66. wg mnie troche za wysoki ten kurs. milenium powinno w koncu zaczac spadac w dol tabeli gdzie ich miejsce.
e
fnatic ⛔ bleeh
cyanide poza 2oma fajnymi akcjami slabiutko
 
S 56

seerees

Użytkownik
Okej, po pół roku działania, jako game analyst na polskiej scenie Lola i trochę dłuższym, jako manager, pora przenieść się do bukmaherki.
To lecim kilka meczy na dziś
Taipei Asssasins - AHQ Fighter 1 @1,495 Pinnacle 5.5/10 ✅
AHQ nadzwyczaj dobrze radzi sobie w tym sezonie GPL, jednak TPA nie ma w tej strefie konkurencji. Poprzednią edycję wygrali oddając łacznie 4 mapy w półfinale i finale. Ostatni raz w fazie grupowej przegrali 21.11.2013.
AHQ Fighter - Bangkok Titans 1 @1.240 7.5/10 ✅
Meczyk idealny do podbicia AKO, raczej pewniak. AHQ lubi grać dwa mecze tego samego dnia, a po raczej pewnej porażce na TPA będą chcieli się odgryźć. BKT gra bardzo słabo, mają na koncie jedną wygraną na kompletnego outsidera.
Jeżeli dobrze kombinuje to dzisiaj do LCS wchodzi nowy patch.
Alliance - Millenium 1 @1,418 5.5/10 ✅
Alliance dominuje ostatnimi czasy, Millenium leci w dół. Dodatkowo gracze Millenium grają ostatnio sporo SoloQ, a Kerp, który ciągnie team, albo w górę, albo w dół, strasznie eksperymentuje. Tabzz wydaje się dobrze rozumieć najnowszy patch, gdzie sporo zmian dotknęło właśnie ADC, do tego Nyph, który lubi grać pasywnymi supportami.
Supa Hot Crew xD - Gambit Gaming 2 @2,310 3/10 ✅
Mecz warty ryzyka. SHC wydaje się jeszcze niedokońca zgrała się z nowym supportem. Do tego zaryzykuje stwierdzenie, że w drużynie mogą być jakieś niesnaski, choćby ostatni trollpick Selfiego. Gambit musi się odegrać za poprzedni tydzień, gdzie przez granie z subami natracili punktów.
SK Gaming - Team Roccat 2 @3.540 1.5/10 ⛔
Bardzo ryzykowny bet, jednak należy pamiętać, że nasi rodacy zawsze byli podwójnie zmotywowani na mecze z SK. Do tego ich świetny występ w Londynie sprawia, że są na fali. Z mniej oficjalnego źródła mogę powiedzieć, że gracze są w świetnych nastorajch i rozwiązali pewne problemy( Mimo wszystko chce to zachować w tajemnicy.) No i w końcu obecność Veggiego w Gaming House.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ostatni trollpick Selfiego
to byl &quot;umyslny&quot; trollpick, shc chcialo zaskoczyc sk tym pickiem, wczesniej trenowali taki team comp, jednak info o tym wycieklo i sk bylo przygotowane. przynajmniej na reddit tak jest napisane.
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/28w2p1/shcs_strat_vs_sk_was_leaked/
co do roccata vs sk to ten mu roccatowi zdecydowanie najabrdziej nie lezy, w tamtym splicie na 4 gry wygrali jedna, w polfinale vs sk prowadzili 1-0 i druga gre mieli spora przewage i wygrana na wyciagniecie reki i wszystko przegrali 1-2. w tym sezonie vs sk bodajze 2 porazki (?). roccatom zdecydowanie najbardziej nie lezy sk ze wszystkich ekip. jednakze skoro sk potrafilo w jakis magiczny sposob przegrac z gambitem, to czemu nie mieliby przegrac vs roccat. w koncu to tylko lol.
 
S 56

seerees

Użytkownik
Na wyniki Roccatu z początku sezonu brałbym poprawkę, szczególnie że nie było wtedy z nimi Veggiego, jednak mieć Veggiego, a nie mieć to różnica.
Zresztą nadal anwet jeżeli to był umyślny pick Mateusza to i tak widać, że brakuje tam zgrania, wapie by dali radę.
P.S Weszło mi AKO na GPL, jak postawić takie fajne plusiki ????
@Edit: Selfie i Impaler na wylocie. No dobra lecimy najważnijszy bet dnia, Do boju Roccat!
@Edit2: No niestety nie udało się zebrać trochę gotówki na kursie 3.5. Jednak dzień na plus, teraz WCS NA, LPL, GPL i kolejny dzień LCS EU
 
S 56

seerees

Użytkownik
Zatem Starcraft, WCS NA

Bomber - Toddming Pinnacle
1 1,307 7.5/10
1 (-1,5) 2,050 3/10

Bomber spragniony sukcesów, po słabym, jak na niego MLG w pierwszym meczu grupy trafia na Toddminga, którego ZvT stoi na bardzo niskim poziomie. Jego wygrana jest sprawą prawie pewną. Dla spragnionych wrażeń polecam obstawić, że da on radę wygrać nie tracąc mapy.

Polt - Check Pinnacle
1 1,357 6.5/10
1 (-1,5) 2,240 3.5/10

Sytuacja zgoła inna niż w w/w meczu. Check całkiem dobrze radzi sobie na Terran, ale jego przeciwnikiem jest Polt, który po świetnym MLG, gdzie pokazał, że Zergi nie są dla niego żadnym problemem. Dość dziwnie operuje tutaj stawkami, aczkolwiek dużo zależy od dyspozycji dnia Polta, jeśli będzie miał formę to powinnien wygrać nie oddając mapy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
c9 to sie podklada przeciwko complexity ??
col robi takie debilizmy ze glowa mala, w 30 sekund za free daja 3 kille dla c9, jest minuta do drakea i c9 powinno owardowac obszar drakea i go wziac, a ci robia sobie reccala do basy, traca mid turret i drake bez zadnej reakcji
ROFL
e
co za bezradnosc c9, jakas zzenada po prostu
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Ja wczoraj pograłem Dignitas w dublu z Evil Geniuses, miałem dołożyć na podbicie Cloud, ale w ostatniej chwili się wycofałem i całe szczęście. Dziś nie gram nic, ale kilka kursów wartych zainteresowania.
Przede wszystkim 3.60 na EG. Potężne i niezwyciężone Cloud to już przeszłość, panowie grają beznadziejnie. Nie wiem czy to wypalenie czy braki w treningu, ale wygląda to bardzo słabo. Wobec tego jak to możliwe, że jest wystawiony kurs 1.30? Altec ma zadatki na bardzo dobrego adc co wczoraj po raz kolejny pokazał. Reszta pozycji nie spisuje się tak dobrze, ale kurs przesadzony i można spróbować.
Ciężko mi też zrozumieć faworyzowanie przez buków LMQ, które ostatnio gra naprawdę słabo i moim zdaniem to TSM jest tutaj faworytem. Kurs 2.11 wydaje mi się bardzo dobry.
W pozostałych meczach widzę zwycięstwa Dignitas i Curse, TD to w mojej opinii najmocniejsza obecnie drużyna NA, która przegrywa tylko sama ze sobą. Wczoraj rozgromili Chińczyków, CLG to dość niewygodny dla nich rywal, ale wydaje mi się, że są w lepszej formie. Natomiast Curse to po prostu drużyna lepsza i wczorajsze zwycięstwo Complexoty nad Cloud tego nie zmienia, bo jak widać Haia i jego drużynę może obecnie pokonać każdy.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
mi wczoraj sie podobalo tsm i dig bodajze, bo kursy byly wystawione nie wiem na jakiej podstawie, ale nic nie pogralem bo mnie ostatnio bardzo denerwowaly trollingi. teraz ostatni raz probuje w singlach dig vs clg i tsm vs lmq, odpowiednio 2 i 2.25 na b365. wczoraj obie ekipy zostalo solidnie wdeptane w ziemie, szczegolnie clg (to byl istny stomp). wiadomo ze dzis moze byc kompeltnie inaczej, jednakze z racji ze dla mnie sa to takie mecze 60/40 na korzysc ekip ktore napisalem, a buki widza w nich &quot;niefaworyta&quot; to probuje. jak skonczy sie na 0/2 to koncze z obstawianiem lola w fazie zasadniczej. na playoffach mozna zarobic.
⛔⛔
no i czesc daje sobie spokoj z tymi randomowymi rozgyrkwami, a to co stworzylo tsm, prowadzenie i oddanie barona zafree to jakies zarty aka north africa
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
LMQ - Cloud 9 2.04 pinnacle ⛔ 0-1

Po patowych 2 ostatnich tygodniach, gdzie wszystkie ekipy robiły 1-1, nadchodzi Super Week i wszystko powinno się trochę przetasować. H2H 1-1, ale pierwsza gra między nimi powinna spokojnie paść łupem Chińczyków, sami pewnie dalej nie wiedzą jak to przegrali, w drugim starciu dość pewna wygrana. Lekkim faworytem LMQ i po takim kursie warto zagrać.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wg mnie przeciwko lmq wystarcza dobre bany na xiaoweixiao i nastepnie wykorzystanie tego w grze. c9 ostatnio miewa fatalne gry, niektore wygladaly wrecz na sabotaz (ostatnia vs col to byl żart, rownie dobrze mogli wystawic boty). sadze ze c9 bardziej zblaznic sie w tym sezonie nie moze i ze gra bedzie bardzo wyrownana. bardzo duzo zalezzy od pickow/banow przeciwko xiaoweixiao.
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
C9 w tym sezonie póki co gra najlepiej na ekipy z TOP5, które jednak wyraźnie odstają od dolnej trójki, ale mimo wszystko z LMQ prezentowali się słabo. W obu pojedynkach mimo 1-1, to Chiny grały dużo lepiej, widać mają coś w swojej grze, że z Cloud 9 im idzie, a ostatnio grali z nimi 21 czerwca, czyli dość niedawno i rozbili ich wyraźnie. C9 bany/pick fazę zawsze miało bardzo dobrą i to im zostało z poprzednich sezonów i mimo to LMQ dawało radę. Fakt, mecz będzie równy, ale moim zdaniem Chińczycy mają lekką przewagę i kurs ponad 2 biorę w ciemno.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
TSM vs TEAM DIGNITAS typ: TEAM DIGNITAS @ 2.09 pinnacle
✅

Z góry uprzedzam że NA oglądam rzadziej niż EU.Jakoś nie mogę się przekonać do gry TSM w tym sezonie,co innego Team Dignitas prowadzony przez Scarre,TD jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem tego splitu,zwłaszcza mider Shiphtur,aczkolwiek już przed sezonem mówiło się o tym że powinien się jeszcze bardziej rozwinąć pod okiem Scarry.Moim zdaniem warto dzisiaj pograć Dignitas

LMQ vs Team Curse typ:LMQ @ 1.45⛔

Nie ma się co rozpisywać,nie mogą sobie pozwolić na przegrywanie z takim zespolem.



Edit ???? ignitas spokojnie,kontrolowali gre od samego początku,TSM nic nie pokazał.LMQ zaś tragicznie,za dużo chaosu w ich grze,słaba forma.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Wchodzę na pinnacle i widzę kurs niespodziankę

Cloud 9 vs Team Dignitas typ: Team Dignitas win @ 2.17 pinnacle
⛔

Przecież ten kurs to śmiech na sali,buki pomyliły faworytów,jak można faworyzować C9 które w tym splicie gra bardzo słabo.Wiadomo że C9 ma mocną ekipę ale nie widzę dzisiaj opcji żeby pokonali solidny Team Dignitas,wczorajszy dzień tym bardziej utwierdza mnie przy tym becie.Jak dla mnie promo dnia.


Team Dignitas vs Compexity typ: Team Dignitas win @ 1.41 pinnacle⛔

DIG w dobrej formie,nie powinni mieć problemu ze słabym Complexity ,wczoraj wygrali z EG tylko i wyłącznie ze względu na głupote EG ,którzy przegrali wygrany mecz.Complexity to nie jest przeciwnik na poziomie DIG w chwili obecnej.


Team SoloMid vs Compexity typ: TSM win @ 1.36 pinnacle
✅
TSM mnie nie przekonuje w tym sezonie o czym pisałem już wczoraj.Niski kurs ale nie widzę innej opcji niż win TSM.


CLG vs TeamCurse typ: Team Curse typ: Team Curse win @ 2.93 pinnacle
✅
Tutaj na prawdę za drobniaki, CLG bardzo mocne w tym splicie,gram ze względu na to iż Curse bardzo fajnie wypada w tym tygodniu,może uda im się sprawić niespodziankę.


DIG dzisiaj za słabi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 0

dejoka

Użytkownik
Siemka,
W miarę ogarniam mecze LOLa, a nawet bardzo, więc postanowiłem postawić zakład. I tu moje pytanie, gdzie lepiej obstawiać na pinnacle czy fortunie? Czy w tych serwisach jak się podaje nr rachunku, to oni później ściągają 1000zł czy nie? W sensie, czy były takie wypadki, czy tylko trzeba wpłacić pieniądze jak się obstawia, a ta to oni nie mają prawa niczego ściągnąć z konta? Nie chcę się zadłużać, a boję się, że później jakieś jajca mogą być.
pzdr
 
D 0

dejoka

Użytkownik
Ps. jak możecie to zarzućcie poradnikiem czy coś. Czy jest to w 100% bezpieczne?
dzięki i pozdro!
Ps2. TSM teraz będzie zmiatało wszystkich, bo zatrudnili pełnoprawnego trenera locodoco, dignitas pójdzie w dół, LMQ to xiaweixaio i vasili, jak oni nie ugrają to dupa. O c9 nie wiem co myśleć, wygrywają, wygrywają, a przegrają z complexity ....
PS3. Wpłaciłem już pieniądze, czy muszę dosłać skan prawa jazdy, dowodu osobistego czy nie i w jakim terminie?
 
Do góry Bottom