>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
KR = CH &gt; NA &gt; SEA = EU
Podsumowanie dzisiejszego dnia, jeszcze SKT - C9 ale tutaj raczej nie będzie niespodzianki. Imo warto postawić na C9 w meczu z TPA bo TPA to parodia a nie drużyna...
 
H 17

hape

Użytkownik
OMG bardzo mocne, a Fnatic, no cóż nie wykorzystali swojej szansy z C9.

ModyGKS też ostatnio tam zakładałem, to jak będziesz miał problem to pisz (robiłem przelew bankowy).
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Jak to panowie dzisiaj widzicie?
W starciu tytanów skłaniałem się do OMG, kurs 2.20 wydawał się fajny, ale jednak oba teamy są bardzo mocne i nie ruszam tego.
Taipei Assassins mnie zupełnie nie przekonują, zarówno Fnatic jak i C9(tutaj jednak należy pamiętać o braku Haia) są w stanie ich pokonać. Kursy odpowiednio 1.68 i 1.81.
Na SKT z FNatic jest 1.16 więc za niski, natomiast na OMG z C9 jest 1.30, więc wydaje się chyba ok.
Planuje taki dubel: Fnatic vs. TA 1.68 + OMG vs. C9 1.29 -&gt; 2.16
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Planuje taki dubel: Fnatic vs. TA 1.68 + OMG vs. C9 1.29 -&gt; 2.16
pinnek na ako ma wyzsze marze i taki dubel stoi po 2.08.
co do TPA to gralo z dwoma zdecydowanie najlepszymi teamami i zostalo zmiazdzone co nie jest zadna niespodzianka, c9 tak samo zostalo przez skt zmiazdzone, wg mnie z takich meczy nie mozna wyciagnac racjonalnych wnioskow.
e
teraz na lajfie wzialem omg po 2.8, zobqaczymy czy bylo warto.
e2
no skt zyskuje znaczna przewage. spory missplay omg z tymi dwoma killami ktore daly barona za free dla skt.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Nie mówię tego tylko na podstawie wczorajszych meczów. Na IEM Taipei też nie zagrało nic ciekawego. C9 nie zagram, ponieważ nie ma Haia, a fanem Linka w obecnej formie nie jestem, do tego na pewno nie ma odpowiedniego zgrania itp. Ostatni mecz między Fnatic i TA będzie prawdopodobnie meczem o życie i według mnie Fnatic ma na tyle umiejętności by skutecznie przeciwstawić się mistrzom świata sezonu drugiego.
A co do marży to oczywiście masz rację, zapomniałem to uwzględnić.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
skt jaki pogrom, absolutny faworyt, ich ewnetualna porazka bylaby ogromna niespodzianka.
na iemie pierwsza gre TPA wygralo z fnaticami, druga przegrali dosc gladko. inna sprawa ze fnatic jest znany z tego ze jak jest pod sciana to zaczyna grac o wiele lepiej. ja jednak nie ruszam tego meczu.
e
nocturn w tpa bez trinketa lata wtf

e2
no tpa straszne missplaye robi, c9 sie przejechalo po nich po prostu.. wzialem sobie fnatica vs tpa jak tak.. 1.69 niezle wyglada
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Piękna gra C9, jestem wielkim fanem gry tej drużyny, ale nie spodziewałem się, że z rezerwowym miderem pokonają Chinoli, których jak widać przeceniłem. Poszło grubo na Fnatic i od razu kursy mocno spadły. Mam nadzieję, że chłopaki nie zawiodą.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na dzisiejszy mecz c9 vs omg, poprobuje ze c9 ugra z mapke, czyli zaczynam w taki sposob iz stawiam na live 1st mapke c9, jesli przegraja to idzie bet na mecz nr2 i analogicznie trzeci.
no chyba jednak zmieniam zdanie po grze nr1 ???? .
w teamfightach c9 kompletnie bezradne
tzn ich team comp nie pozwalal zbytnio na tfy, jax / nida, najwieksze nieporozumienei to chyba byl pick jaxa, nic przez cala gre nie zrobil z tego co powinien.
e
to mnie pinnek zaskoczyl, dawali od poczatku kursy na 3 mecze, a ssie okazalo ze to bo3 a nie bo5 ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Typowanie wczorajszych półfinałów sobie odpuściłem.
Jaki przewidywania na dzisiejszy finał? Wydaje mi się, że nie ma innej opcji niż zwycięstwo SKT. Jest to zespół kompletny, w zasadzie bez słabych punktów. Przewaga na bocie aż nadto widoczna. Niestety kursy nie są zadowalające. Myślę czy wejść grubo w SKT (-1.5), jednak kurs ~1.30 nie jest zbyt kuszący.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
skt wygra, ale kursy sa patologiczne
z tego co kojarze na worldsach w bo5 polfinalownym omg ugralo 2 mapy vs skt, ale moze mnei mylic pamiec.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
co omg zrobilo... barona 5v3 przepierniczyli 0 killi za 5 ...
no i jedynie pierwsza gra byla rowna, druga pogrom, trzecia to mamy 9ata minute i w goldzie jest16k dla skt i 11k dla omg... pogrom, nigdy az takiego nie widzialem
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Nowy roster CW:
- Joey &quot;YoungBuck&quot; Steltenpool
- Viktor &quot;cowTard&quot; Stymne
- Petar &quot;Unlimited&quot; Georgiev
- Pawel &quot;Woolite&quot; Pruski*
- Karim &quot;Airwaks&quot; Benghalia*
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
co tam roccat dowalil ze przegral z millenium ?...
skoro tak to chyba sprobuje za jakies pol stawki gambit vs roccat. wiadomo ze bez alexa, ale mimo wszystko roccat stawiany w roli dosc sporego faworyta vs gambit hmm
e
specjalisci z milenium gre zamykaja juz pol godziny, jakie smutne ????
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
właśnie też pograłem gambitów to tylko jeden mecz a zawsze może im odpalić a takie kurs jest chyba wart grania
edit ta gambici strasznnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee słabi, wyłączam ich bo szkoda oglądać to coś ..
haha oglądam z polskim komentarzem niezła beka
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
hahahaha nie no ta gra to jedni robia &quot;playsy&quot; z kosmosu (przewaga 15k milenium i przegrywaja chyba ze 3 teamfighty pod rzad), po czym epicki baron steal, jezus no takiej patologi to az smutno ogladac XD
e
najlpeszy komentarz do gry:
ratatatatata
e2
srambit kosmiczna zenada, niech wypie*** sobei krym pozwiedzac, a nei w lcsie pajacuja.

wzialem an jutro jak tak sk po 1.55 i roccata po 1.4, szkoda ze do***bali takie limity wiec wzialem odpowiednio za 385 i za 500. przez to ze takie limity kursy bardzo polecialy.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Nie chce się mądrować po fakcie, ale naprawdę nie rozumiem jak można było pograć na Gambit. Drużyna, która już w poprzednim splicie spisywała się słabo, będzie według mnie outsiderem obecnych rozgrywek. Gry wygrywał im wcześniej czasami Alex, teraz jego odejście to gwóźdź do trumny tego zespołu. Darien jest tragicznym toperem, wiadomo to nie od dziś. Bot lane jest bez formy kompletnie, w jungli niby Diamond, ale też nie prezentuje już tego co kiedyś. Poszukiwania midera na pewno również nie pomagają. Nie widzę żadnych przesłanek ku temu, by rosyjski zespół mógł się tutaj liczyć. Nasi rozgromili ich totalnie. Powinni to skończyć wcześniej, jednak mając w pamięci grę z Millenium chcieli doprowadzić tę grę od początku do końca bez nadmiernego ryzyka.
Dziś ten dubel o którym pisał Tadzin wygląda najbardziej chyba sensownie. Roccat - SHC 1 i SK - Gambit 1 dają razem ako ~ 1.70. Myślałem nad Millenium przeciwko CW, ale kurs spadł i raczej to zostawię. Może jeszcze SK przeciwko Wilkom, które są mocno osłabione - odejście Amazinga i Forgivena to potężny cios dla tej ekipy.
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
granie SK po takim kursie mija się z celem, wczoraj tadzin złapał ~1.50 i w to bym można wchodzić ale nie w śmieszne 1.22, nawet jak grają z żałosnym gambitem. To jest tylko jeden mecz, tu sie może zdarzyć wszystko jeden throw za dużo i lecą, typu nie neguje ale nie po takim kursie. Mi sie podoba kurs na CW z Millenium, wczoraj podobała mi się ich gra, nowie członkowie w zespole nie odstają poziomem, całkiem przyjemnie się ich oglądało, po 2,3 ✅ można lekko spróbować. Jeszcze jeden mecz mnie zainteresował Fnatic z Alliance, jak ten słaby laczek soaz zagra znowu jak wczoraj, nie wiem czemu ten typ uparł sie na ta irelie, nie widziałem dobrej gry w jego wykonaniu tą postacią ???? do tego dojdzie cyanide, którego jakoś nie trawie w jungli to Alliance wyjdzie zwycięsko, po 1,83 ✅ można próbować.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mi sie podoba kurs na CW z Millenium, wczoraj podobała mi się ich gra, nowie członkowie w zespole nie odstają poziomem, całkiem przyjemnie się ich oglądało, po 2,3
tez sie nad tym zastanawialem, widzialem kawalek koncowki gry, tzn bylo w miare na rowni z goldem i jedni robili chyba barona, byl fajt i alliance chyba 4 kille za 0 ? czy cos takiego, w kazdym badz razie chyba jakos 35 minuta byla i z goldem bylo bardzo na rowni, a stawiac w jakiejkolwiek grze millenium jako faworyta to juz jest nieporozumienie hehehe
ale daje sobie z tym spokoj.
a co do fnatica, to mogliby na poczatek powygrywac sporo, tak jak to robili w spring splicie, pozniej buki zaczna na nich jakies chore kursy wystawiac a ci zaczna przegrywac masowo jak ostatnio ????
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
dokładnie CW nawet prowadziło gre, mieli przewage w goldzie nawet, poźniej dali sie złapac na dragonie 3 za 0 i poźniej baron i jakoś to poszło..
kurs na nich juz 2,56 jeszcze trochę może podskoczy i uderzam
 
Do góry Bottom