>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dzisiaj bardzo krótko, zaraz mecze + mało czasu.

League of Legends Championship Series
Roccat - Gambit Gaming ✅✅
Roccat @ 3.270
Pinnaclesports


Dzisiaj lekko patriotycznie. ???? Obie drużyny są nieprzewidywalne, obie grają niestandardowymi pickami. Roccat sobie dobrze radzi na początku, spodziewam się niespodzianki, Gambit lubi sobie czasami popajacować + Roccat będzie chciało pokazać swoją siłę, którą na pewno mają.

Millenium - SK Gaming
SK Gaming @ 1.971⛔⛔
Pinnaclesports


Millenium 5 porażek z rzędu, zaraz lecą na IEM w Sao Paulo i raczej skupią się na tym aby tam wygrać, a ten mecz sobie leciutko odpuszczą.
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
z typem na Polską drużynę sie zgadzam, gramy naprawdę fajnie, jankos potrafi zrobic różnice, overpow kozak na midzie, ale dopiero dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z nieobliczalnym Alexem, którego nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Roccat może powalczyć z Ruskami, nie jesteśmy na straconej pozycji, po takim kursie warto spróbować.
 
therock 50

therock

Użytkownik
radze omijac na/stawiac na dogow. poziom jest tak zalosnie niski, ze sklejki platynowe nie raz ogralaby tych pseudo profesjonalistow

kurs na kmt vs gmb strasznie wysoki, wiadomo ze ruscy lubia sobie przytrolowac kilka nieznaczych gierek, tylko czekac az lud sie rzuci na gmb i atakowac przy ok 3.2
ksiegarnia po banach, wp kmt
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
League of Legends Championship Series
Evil Geniuses - Team Dignitas
1 @ 2.070 PinnacleSports
Kurs na Dignitas dla mnie przesadzony, to, że wygrali z C9 praktycznie nic nie znaczy, dla mnie są słabi. Próbują tych śmiesznych zmian w składzie, jednak zmian nie widać, podobna gra co w zeszłym sezonie. EG powinno się obudzić po pierwszym weeku, wygrana bodajże z CLG o tym świadczy.
Btw ????
https://www.youtube.com/watch?v=O9H1Y1GI-EM
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
Team SoloMid-CLG 1 @1.342 ✅
PinnacleSports
Kurs nie zachęcający ale nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana drużyny TSM, maja naprawdę mocną paczkę, Bjergsen na midzie robi co do niego należy, Dyrus solidny na topie, Oddone w jungli ostatnio nie szło mu najlepiej, dziś się pewnie przebudzi(na co bardzo liczę) i widzę gładki win TSM&#39;u.
Team Dignitas-XDG 1 @1.714 ✅
PinnacleSports
Typ bardziej na wyczucie Dignitas nie sa aż tak słabi z tym to bym nie przesadzał, myślę ze mecz tutaj największą role odegrają gracze z mida, a ze Mancloud nie jest ostatnio w jakiejs super dyspozycji, jak i jego cały team to typuje zwyciesto Dignitas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
therock 50

therock

Użytkownik
na dzis xdg+eg+tsm
xdg z grubasem w lesie-dig to typowy 50/50, wygrana dongersow z c9 to przypadek przy pracy/fix. lapie 2.1 w ako bo value niesamowite
kolejny typ przeciwko dig, tym razem na eg. tutaj typ z racji sympatii do clg.eu i przeciwko dig, ktorzy mieszcza sie moze w top 30 na
dopoki dexter nie dostanie wizy dopoty trzeba brac takie lokaty i stawiac caly swoj bankroll na tsm, jedynie bot przy swapie moze wyrobic jakas przewage w goldzie ktora wyrowna soren+dragony o ktorym istnieniu clg nie ma bladego pojecia
ako 5+
radze jednak nie przesadzac ze stawka bo jak juz pisalem, na to jest cyrk i tam 5 nietrafionych ulti w tfie nie wiadomo czy brac za fixowanie czy (nie)przypadkowy zbieg okolicznosci
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ja wzialem xdg, jednorazowa wygrana dig z c9 to niespodzianka i tyle. jeden mecz cudu nie czyni. nie wiem czemu tak sie napalacie na tsm, tzn clg gra momenami zenujaco i tsm jest faworytem i powinno wygrac, jednak raptem 1.3 z groszami to malo. jakby bylo chociaz z 1.45 to ok.
coast z curse to tez takie 50/50, moze zion z shiphturem pociagna, jesli nie pociagna to dostana łomot. na miejscu cursea od reki zbanowalbym wszystkie champy ziona tzn yasuo i nasusa, do tego jeden ban na shiphtura (lb?) aczkolwiek nie wiaodmo co tam curse sobie nawymyslalo, moze maja kontre i specjalnie zostawia im ich &quot;imby&quot;.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
ktorzy mieszcza sie moze w top 30 na
Nie żebym się czepiał, ale NA oprócz LCS i 2-3 teamów ma żenujący poziom.
ja wzialem xdg, jednorazowa wygrana dig z c9 to niespodzianka i tyle. jeden mecz cudu nie czyni.
Dla mnie 50/50 tak jak ktoś wyżej pisał. Jeżeli dig dobrze zagrają w champions select to wygrają to. Spodziewam się banów na Zune ktory ma maly champion pool i krotko gra w lesie, ze strony xdg spodziewam sie bana/banow na scarre, oczywiscie ban na grubego jest 99% pewny.
Poza tym moze byc jakas niespodzianka, graja na nowym patchu ;).
 
therock 50

therock

Użytkownik
Vulcun Throwbargins
br&gt;sea&gt;tr&gt;ru&gt;eune&gt;na
sposrod wszystkich przegranych gier xdg, tak na oko w 99,9% z nich mieli przewage w goldzie do 10minuty. wyglada na to, ze mokate w mid gejmie wpada chlopakom na tsa i zaczyna callowac, takiej pajacerki zaden team nie odpierdziela(l), nawet velo[`]
a propo jinx najwiekszy toxic champ obecnie, taki graves dostal fixa po 3(!) dniach a to op scierwo hasa sobie juz od dobrych 2 miesiecy
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
to co oni dopier*olili z tym baronem to bez komentarza, nie mam pojecia co oni chcieli tam zrobic, choc i tak juz wtedy mieli gre przegrana bo sa idiotami, aczkolwiek pomimo ze minelo juz z pol godizny to dalej nie wiem co oni mieli za pomysl ze maja warda na baronie, widza ze dig odpusiclo i sie flashuje gragas (AVE MANCLOUD) i wali ulta na baorna co ma ze 2-3 k hp i nastepnie elise probuje go zesmitowac
 
therock 50

therock

Użytkownik
nawet w na snupi i piotrek robia gierke 3v5..bogowie s2 chyba powoli wieszaja swoje myszki na kolku
jesli teraz soreny przegraja to na spring split oficjalnje no bet/progresja vs dig
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
TSM ???? fajny mecz na koniec, chyba najciekawszy, CLG nie grało wcale źle, na jutro kursy vs Dignitas ~2.00 myślę ze warte ryzyka, podobnie jak w przypadku XDG warto przeciwko nim bo to co dzis pograli to parodia
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
hotshot get wreckt, nien oczywiscie jak ma w swoim zwyczaju gdy poczuje sie ciut zbyt pewnie dowala gluptoy z kosmosu (dive na shyvane), pozniej dzieki swemu arcymistrzowskiemu zagraniu z prowadzenia, byl 2 lvl w dupe, a shyvana byla &quot;nierozjebywalna&quot;. w skrocie kolejny zenujacy wystep hotshota, standardowy niena, swietny bjergsena, oddonea w koncu cos zagral, a dl sie uparl na blue ezreala, wg mnie aktualnie taki build nalezy do prehistori, szczegolnie gdy triforce daje o wiele wiecej dmg. jesli jutro clg zagraloby rownie dorbze jak dzis vs tsm to moze i maja jakies szanse vs dig, ale dziura w postaci mida i &quot;kozaka&quot; niena jestchyba zbyt duza.
 
therock 50

therock

Użytkownik
to po kolei
1. hotszot zagral zle? nie mogl doslownie nic zrobic vs vi/gragas, kiedy ci mogli go dajwowac pod turretem. do teraz nie wiem jak gosc ktory swoje przegral na topie i ciut w lesie mial przyzwoity cs przez 3/4 gierki vs najlepszemu midowi na
2. jaki blue ez? ig buduje sie na ezie od poczatku s3, ktory zapewnia kosmiczne utility. tf po nerfie nie jest juz numero uno
tsm to byla i bedzie pewna lokata vs clg dopoki dexter nie wyrobi sobie wizy(prawdopodobnie w next weeku juz ma grac)
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
Team Dignitas-CLG 2 @2.20 ⛔
PinnacleSports

Dignitas faworytem w meczu wg buków pewnie tylko i wyłącznie dlatego ze wczoraj wygrali dwa swoje mecze, ja stawiam przeciwko nim bo swoją grą mnie nie przekonują wcale. Wygrany mecz z XDG to nie ich zasługa tylko kompromitujący występ XDG, akcja z baronem like a bronze. Natomiast CLG wczoraj zagrało naprawdę spoko mecz przeciwko TSM, myśle ze jak dzis zagraja podobnie to są w stanie wygrać to spokojnie, a kurs 2.20 zachęca.

Evil Geniuses-XDG 1 @1.833 ✅
PinnacleSports
Obie drużyny maja tylko po 1 zwycięstwie, okupują 2 ostatnie miejsca w tabeli, EG gra przeciwko słabym XDG, więc jest duża szansa tu wygrać, szczególnie po tym co prezentuje XDG. Jak Krepo i ekipa zepną poślady to o wygraną jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
2. jaki blue ez? ig buduje sie na ezie od poczatku s3, ktory zapewnia kosmiczne utility. tf po nerfie nie jest juz numero uno
ig na eza przestalo sie budowac gdy tri dostalo buffa ze 150% na 200% (nerf phage w przypadku eza akurat ma mniejszy wplyw), wgl bt + ig to jest niesamowite gowno no ale dl lubi takie debilizmy widocznie
e
CLG juz przegralo gre ????

clg nice bronze ????
 
therock 50

therock

Użytkownik
ig na eza przestalo sie budowac gdy tri dostalo buffa ze 150% na 200% (),
na kazdym sie to budowalo bo najzwyczajniej byl to najwiekszy op item w grze, dostal nerfa i nie jest to 1st pick item na kazdym adc/bruiserze

nerf phage w przypadku eza akurat ma mniejszy wplyw
xDDDD to dlatego z ig ez mogl kitowac WSZYSTKO co bylo w zasiegu jego q

wgl bt + ig to jest niesamowite gowno no ale dl lubi takie debilizmy widocznie
mial zlozyc 3forca na vi gragas shyvane? ty grales w ogole w lola na wyzszym poziomie czy lubisz pierdolic takie bzdury na forum?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom