>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o włoskiej piłce

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeśli chodzi o kasę to Juve biedy nie trzepie :p Przy okazji dzisiejszego pojedynku z Interem znalazłem ciekawe informacje że łączny dochód obu drużyn stanowi 1/3 dochodów Seria A ???? Obie drużyn sa w 10 najbogatszych na świecie, a jeśli chodzi o Juve to w tamtym sezonie zarobili oni na prawach do transmisji 124 miliony euro + kolejne 41 milionów, jakie Juventus otrzymał od sponsora i z reklam. Również firma New Holland ( Bizon ???? ) płaci corocznie 11 milionów euro co jest jednym z dziesięciu najbardziej wartościowych kontraktów sponsorskich w Europie. A to że zarząd nie jest skłonny do wydawania pieniędzy to inna sprawa :p
Nie wiem jak jak jest w innych krajach ale w Polsce ( trochę nieładnie ) ale przyjęło sie że Lazio to faszystkowski klub. Ma to oczywiście swoje przyczyny. Jak ktoś interesuje sie piłka we Włoszech i historią na pewno wie jakie emocja budziły zawsze mecze Livorno - Lazio. Jedni nazwijmy to z poglądami komunistycznymi, drudzy skrajnie prawicowii.. Do historii przeszedł gest Pandeva który po strzeleniu bramki pozdrowił kibiców &quot;gestem Musoliniego&quot; parę lat temu. Było to oczywiście woda na młyn dla kibiców, prasy, klub i piłkarz chyba zostali jakoś ukarani ale faszystowskie powiązania utarły sie z zespołem Lazio. Podobnie jak w Polsce utarło sie że Wisła Krk to policyjny klub ????
/Edit oczywiście Di Canio nie Pandev moja pomyłka ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Małe sprostowanie, ten gest pokazywał Paolo Di Canio z tego co pamietam, moze Pandev tez ale wątpie.
Ciekawostka jest ze Di Canio w 2001 roku dostał nagrode fair play ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie no to po prostu moze inna interpretacja slowa klub - dla mnie klub to zarzad i caly zespol. utozsamiam z tym pojeciem baaaardzo szeroka grupe osob ... a tutaj chodzi o kibicow, w przypadku Lazio o dosc szeroka grupe - Irriducibili, ktorzy sa zwolennikami wyzej wymienionej ideologii. Do tego mozna dopisac zawodnika Di Canio ale poza tym to nie wydaje mi sie zeby to mialo szerszy zwiazek.
Co do Juve to jestem pod wrazeniem, nie zaglebialem sie w ich fundusze, a gdzies odbilo mi sie ze finansowo nie stoja najlepiej. Mimo wszystkiego zarzad juve powiedzial ze Buffon nigdzie sie nie rusza i ze nie dostal zadnej oferty z Mancity ... takze kolejna plota ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Szykuja sie zmiany na stanowisku trenera w Torino. Po tym jak w meczu z Fiorentina kibice maksymalnie okazali swoje nizadowolenie klubem - zaczeli zwijac &quot;sprzet dopingujacy&quot; (flagi itp) w polowie meczu i isc w strone wyjscia, a po meczu o ile mnie pamiec nie myli rzucali czyms, a na pewno mieli sporo pretensji do klubu (m in w formie przyspiewek). Wiec czytac mozna dzisiaj w gazzetta dello sport ze Novellino stoi u progu, a De Biasi praktycznie na pewno wyleci z druzyny.
Zobaczymy czy bedzie &quot;efekt Mihajlovic&quot; i w Torino ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jako że we Włoszech nie ma jako takiej przerwy między rundą jesienna, a rewanżową a jedynie troche przerwy jest na Święta i Nowy Rok to warto przyjrzeć sie troche statystykom niemalże w połowie sezonu bo po 17 z 38 kolejek ????



Średnia ilość goli w meczu : 2,30
_______________________

1. Inter ___________________________________2. Juventus
Ponad 2.5 Gole 9 (53%)______________________ Ponad 2.5 Gole 8 (47%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%)_____________________ Poniżej 2.5 Gole 9 (53%)
3. Milan ___________________________________4. Fiorentina
Ponad 2.5 Gole 9 (53%)______________________ Ponad 2.5 Gole 7 (41%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%)_____________________ Poniżej 2.5 Gole 10 (59%)
5. Napoli __________________________________6. Genoa
Ponad 2.5 Gole 9 (53%)______________________ Ponad 2.5 Gole 7 (41%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 10 (59%)
7. Lazio ___________________________________8. Catania
Ponad 2.5 Gole 9 (53%)______________________ Ponad 2.5 Gole 5 (29%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (47%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 12 (71%)
9. Atalanta ________________________________10. Palermo
Ponad 2.5 Gole 7 (41%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 8 (47%)
Poniżej 2.5 Gole 10 (59%) _____________________Poniżej 2.5 Gole 9 (53%)
11. Roma __________________________________12. Udinese
Ponad 2.5 Gole 8 (50%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 10 (59%)
Poniżej 2.5 Gole 8 (50%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 7 (41%)
13. Cagliari ________________________________14. Sampdoria
Ponad 2.5 Gole 6 (35%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 4 (25%)
Poniżej 2.5 Gole 11 (65%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 12 (75%)
15. Siena __________________________________16. Bologna
Ponad 2.5 Gole 4 (24%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 8 (47%)
Poniżej 2.5 Gole 13 (76%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 9 (53%)
17. Torino _________________________________18. Lecce
Ponad 2.5 Gole 8 (47%) ______________________ Ponad 2.5 Gole 6 (35%)
Poniżej 2.5 Gole 9 (53%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 11 (65%)
19. Reggina ________________________________20. Chievo
Ponad 2.5 Gole 10 (59%) ______________________Ponad 2.5 Gole 4 (24%)
Poniżej 2.5 Gole 7 (41%) _____________________ Poniżej 2.5 Gole 13 (76%)
__________________________

Lista strzelców :
12 (2) Di Vaio Marco (Bologna)
12 Gilardino Alberto (Fiorentina)
12 (4) Milito Diego (Genoa)
11 Amauri Carvalho de Oliveira (Juventus )
10 Ibrahimovic Zlatan (Inter)
8 (1) Di Natale Antonio (Udinese)
8 (1) Floccari Sergio (Atalanta)
8 (2) Zarate Mauro (Lazio)
7 (3) Corradi Bernardo (Reggina)
7 (1) Hamsik Marek (Napoli)
7 (2) Kaka (Milan)
7 (2) Mascara Giuseppe (Catania)
7 (2) Miccoli Fabrizio (Palermo)

W nawiasach liczba bramek zdobyta z rzutów karnych.
__________________________

Może kogoś zaciekawi i da pomysły na jakieś typy ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Gilardino prawie na samym szczycie strzelców ligi włoskiej. Zmiana klubu bardzo wiele mu dała, znów zaczął strzelać gole , jak &quot;na zawołanie&quot; i o to właśnie chodzi. W Milanie nie szło mu najlepiej , więc zdecydował się na zmianę barw klubowych. Nie dość , że Fiorentina jest bardzo mocna w tym sezonie , to jeszcze ma tak świetnego strzelca ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;Buffon, Zanetti, Poulsen i Salihamidzic są już w pełni zdrowi. Wkrótce treningi wznowi Tiago. Mam także dobrą wiadomość w sprawie Davida Trezegueta - jego rekonwalescencja przebiega lepiej niż się spodziewaliśmy. W jego sprawie czekamy jednak na decyzję lekarza&quot; - powiedział trener Juventusu Claudio Ranieri.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Coś cienkie te top10 bramek bo Del Piero dopiero na drugim miejscu ???? ????

__________

Władze Włoskiej ligi opierając się na nagraniach video zdyskwalifikowały Brazylijczyka Ronaldinho na trzy mecze w Pucharze Włoch za za uderzenie łokciem obrońcy Lazio Rzym Davida Rozehnala. Do incydentu doszło w grudniu ubiegłego roku, podczas wygranego przez Lazio 2:1 meczu 1/8 finału, tak więc ogromnego znaczenia teraz to nie będzie miało bo i tak już odpadli :] Ale swoja drogą takiemu &quot;piłkarzowi&quot; jak Ronaldinho nie wypada ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ale wiadome bylo ze pietka Ibry bedzie na 1 tego sie chyba kazdy spodziewal ( o ile sie nie myle jest pierwsza, bo nie chce mi sie teraz odpalac :p)
Wazne ze Zarate jest :p
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Buffon: Gdybym był Kaką, odszedłbym

Gianluigi Buffon jest jedną z niewielu osób, która w ostatnim czasie wyraziła zdziwienie odrzuceniem oferty Manchesteru City przez Kakę, a przynajmniej jedną z niewielu, która głośno o tym powiedziała publicznie.
- Ja bym odszedł, gdyby tak fantastyczna oferta przyszła do mnie – przyznał w wywiadzie dla La Gazzetta dello Sport Gianluigi Buffon, który już wcześniej podkreślał, gdy łączono go z angielskim klubem, iż jest gotów do negocjacji, jeśli The Citizens rzeczywiście się nim interesują. – Wszystkie te rozmowy o moich odejściach toczą się od kiedy mam 23 lata. Jestem piłkarzem i wiem jak skalkulować pewne rzeczy – podsumowuje bramkarz reprezentacji Włoch uznany ostatnio przez IFFHS za najlepszego golkipera, który uprawiał futbol w latach 1987-2008.
W prasie kilka tygodni temu pojawiały się informacje łączące Buffona z przejściem do Manchesteru City, a kwoty w różnych źródłach zbliżały się nawet do 100 milionów euro, ale oficjalnie nie potwierdził tych doniesień ani agent piłkarza, ani też sam Juventus.
źródło :

Może właśnie Buffon dostanie ofertę od Manchesteru City, skoro wyraził taką chęć ????
Ale nie ma się co dziwić włoskiemu golkiperowi, on ma już swój wiek i wiele w życiu osiągnął , prawie wszystko co było do osiągnięcia , więc nic dziwnego , że teraz nie zawahałby się zmienić klub. Kaka&#39; jest młodym zawodnikiem , także z pewnością nie zgodziłby się odejść w tym sezonie, choćby z tego powodu, iż wszyscy mówiliby , że odszedł dla wielkich pieniędzy a nie dla gry. Myślę , że między innymi dlatego zostaje w Milanie , przynajmniej na razie ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Tak na dobra sprawe to sie zastanawiam czy na prawde ta oferta dla Kaki byla prawdziwa. Bo np. przejscie Bekhama uwaza sie raczej za chwyt marketingowy, a sytuacja z Kaka tez niezle zadzialala na kibicach :p.
Troche abstrakcja ;) ale kto wie ...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Transfer Kaki był od początku nie realny ... fikcja medialna ... Co nie oznacza, iż opuści on Milan po sezonie ...
Beckham natomiast to wg mnie cały czas dobry piłkarz... Może nie jest on już w najwyższej życiowej formie, ale na pewno wzmocni siłę Milanu... To nadal klasowy gracz, potrafiący jednym zagraniem rozstrzygnąć losy meczu ... A jeśli gracz podnosi zespól nie tylko klasowo, ale też i marketingowo to tym bardziej taki transfer jest wartościowy... Transfer dobry marketingowo to tzw. wartość dodana ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Bekcham zagral bodajze 4 spotkania dla milanu i juz ich do siebie przekonal na tyle ze milan chce go wykupic z Los Angeles Galaxy za dosc nie małe pieniądze. No ale nie dziwne skoro ledwo co sie przeniosl a juz strzelil dwie bramki i w ostatnim meczu ligowym mial dwie asysty. Gołym okiem widać że Bekcham duzo dobrego wniosl dla Milanu i chęc wykupienia go z Galaxy jest jak nahbardziej uzasadniona.
Co do Kaki. Ja mysle ze transfer mogl by byc przeprowadzony jednal. Moze nie na 100mln jak podawano ale wstepna suma 80mln mogla byc jak najbardziej realna. City za zaboj chce kupic jakiegos brazylijczyka bo ...tak chce robinho ???? i gdy kaka odmowil i po tym jak robinho zacząl strzalać fochy ???? rzucili swoje sieci na Diego.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No Bekham po paru meczach, widac ze jest zawodnikiem na ktorego czekali. Milanowi brakowalo dobrych i precyzyjnych zagran, dosrodkowan z prawej strony boiska, co doskonale robi Bek. Poza tym jest zaledwie pare tygodni w Milanie a nie ma problemow z gra w tym zespole, jest nowy a wcale tego nie widac.
Co do Kaki to we Wloszech juz mowilo sie o 100% przejsciu do ManCit, az do pewnego telefonu niejakiego Berlusconi&#39;ego ktory powiedzial ze Kaka zostaje ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dzifny fakt moim zdaniem ze trener Lazio Delio Rossi nie ufa 1mu bramakrzowi - Carrizo ... tzn to ze mu nie wierzy to nie jest dziwne po tym co pokazal, ale dziwi troche zaufanie Maradony do tego pilkarza, gdyz zagral w 1 skladzie Argentyny no byl to mecz towarzyski... ale zawsze, sklad Arg nie byl &quot;niszowy&quot;
Poza tym nie wiem czy dorbze zrozumialem, ale jest nowy wlasciciel Torino, nie pamietam imienia i nazwiska, ale zajmuja sie restauracjami i ma kapital kolo 100 mln euro czy jakos tak ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Poza tym nie wiem czy dorbze zrozumialem, ale jest nowy wlasciciel Torino, nie pamietam imienia i nazwiska, ale zajmuja sie restauracjami i ma kapital kolo 100 mln euro czy jakos tak ...
Doczytalem i jest to Raffaele Ciuccariello, osoba ktora jest ZAINTERESOWANA kupnem Torino, ale jest sporo watpliwosci ... bo praktycznie nikt go nie zna. A z kapitalem kolo 600 milionow ( z czego 100 chce niby na Toro przeznaczyc) to conajmniej dziwne.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kiedyś milionerzy żeby pokazać jacy to są bogaci kupowali sobie jachty itp. Dzisiaj taka moda że kupują sobie kluby piłkarskie ????

Tymczasem obrońca Milanu i reprezentacji Włoch Paolo Maldini powiedział, że obecny sezon jest jego ostatnim, po nim odwiesza buty na kołek. ???? Obrońca, który w czerwcu skończy 41 lat powiedział, że jego organizm nie wytrzyma kolejnego sezonu gry na takim poziomie jak dotychczas. Przez te wszystkie lata uniknąłem poważnej kontuzji. Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby cieszyć się taką karierą jak moja. Odczuwam już jednak, że moje ciało nie pozwoli mu już grać na najwyższym poziomie. To mój ostatni sezon - wytłumaczył Malidni. Niewielu jest takich piłkarzy którzy tak jednoznacznie kojarzą sie z jakimś klubem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Racja , szkoda , że Paolo zakończy już karierę , ale jego droga piłkarska pokazała , że jest wielkim piłkarzem i potrafi odejść w wielkim stylu . Ostatnie derby pomiędzy Milanem a Interem były jego ostatnimi. Paolo Maldini był wielkim zawodnikiem i naprawdę , niewielu jest takich jak on , którzy na (prawie) równym poziomie potrafiliby grać w piłkę aż do 40 roku życia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ostatnio sporo kontrowersji wzbudzaja zagrania reka w polach karnych i pzoa nimi. Sedziowie dosyc lagodnie do tego podchodza wzgledem krytykow. Co o tym sadzicie? Powinni ukarac ostatnie wydarzenia kartkami, rzutami karnymi, czy warto bylo przymknac oko ?
W zwiazku o wspomnianych rekach w pilce noznej , warto rowniez wspomniec transparent ktory ostatnio widnial na meczu Interu ktory po przetlumaczeniu brzmi:
&quot;lubisz łatwo wygrywac - adrimano&quot;
Gdzie mano znaczy po wlosku reka, czyli &quot;adrireka&quot; ???? a sam text lubisz latwo wygrywac (ti piace vincere facile) pochodzi ze znanej reklamie tv wloskiej gdzie, reklamuja zdrapki itp (zeby zrozumiec lepiej analogie)
Bardzo sposobal mi sie ten text osobiscie, nie ma to jak tworczosc kibicow ????
 
Do góry Bottom