>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Znalezione na fejsie:
- FC Barcelona ma szanse jutro pobić rekord Realu Madryt w liczbie goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym ! Do wyrównania rekordu brakuje dwóch bramek .
- Jeśli Lionel Messi wystąpi jutro w spotkaniu to będzie to jego 500 mecz w barwach Barcelony!
Barca over 1,5/2,5 bet roku? Mesjasz strzeli? :razz:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tradycyjnym zakończeniem roku i rozpoczęciem nowego dla większości z nas jest podsumowanie 12 ostatnich miesięcy, rozmyślania na temat tego co się wydarzyło, a także rachunek rzeczy dobrych i złych. W związku z tym postanowiliśmy zaprosić różne osoby zajmujące się na co dzień hiszpańskim futbolem do wspólnego podsumowania 2015 roku. Zapraszamy do czytania!

Leszek Orłowski – dziennikarz tygodnika „Piłka Nożna” oraz ekspert NC+
Rafał Lebiedziński – Były dziennikarz m.in. Sport.pl i „Przeglądu Sportowego”. Autor cyklu „Życie jak w Madrycie” na portalu ***********, aktualnie mieszkający w Hiszpanii.
Marcin Serocki – Kiedyś specjalista od La Liga, dziś po prostu specjalista. Nie czyta książek sportowych
Mirosław Wołowiec – współpracownik portalu blaugrana.pl
Kazimierz Olkowski – redaktor serwisu Getafe Polska (getafepolska.blog.pl) i najprawdopodobniej jedyny w Polsce sympatyk Getafe (z Azulones od 2007 roku)
Michał Ratajczyk – Fan Club „Polscy Fani SD Eibar”
Aitor Rendaszko – portal athleticbilbao.pl

http://hiszpanskapilka.net/2016/01/04/podsumowanie-2015-hiszpanskiej-pilki/
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 272

mientosek

Użytkownik
Oficjalnie Benitez zwolniony !
Zidane nowym trenerem
Mam mieszane uczucia, bo niby dobrze że Benitez odszedł, Real grał naprawdę fatalnie ostatnio, ale czy Zidane to dobra opcja ? Wątpię... Gość w 3 lidze sobie nie radził, a ma trenować największy klub na świecie ?! Po za tym on nie ma charakteru wystarczającego, żeby zarządzać szatnią. Potrzeba tu trenera, który wziąłby gwiazdeczki &quot;za mordy&quot;, bo ewidentnie to piłkarze zaczęli rządzić w tym klubie a nie trener. Moim zdaniem zmiana na Francuza to błąd.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
mientosek mam takie pytanie do Ciebie. Po czym wnosisz, że zidane sobie nie radził w 3 lidze? Ile meczy tego zespołu widziałeś? Śmieszne są takie opinie. Tak na prawdę nikt nie wie jaki będzie jego Real. Co innego można było powiedzieć przed przyjściem benka, którego zatrudnienia chyba nikt nie rozumie, no oprócz florka. Cieszę się, że do tego doszło i liczę, że Real w końcu zacznie grać tak, że znowu wszyscy będą się go bać.
&quot;za mordy&quot;? z bańki im pociągnie ;)
 
M 272

mientosek

Użytkownik
mientosek mam takie pytanie do Ciebie. Po czym wnosisz, że zidane sobie nie radził w 3 lidze? Ile meczy tego zespołu widziałeś? Śmieszne są takie opinie. Tak na prawdę nikt nie wie jaki będzie jego Real. Co innego można było powiedzieć przed przyjściem benka, którego zatrudnienia chyba nikt nie rozumie, no oprócz florka. Cieszę się, że do tego doszło i liczę, że Real w końcu zacznie grać tak, że znowu wszyscy będą się go bać.
&quot;za mordy&quot;? z bańki im pociągnie ;)
Hmmm, nie widziałem żadnego meczu i być może 2 miejsce w Segunda B oznacza, że Zidane jest dobrym trenerem tylko trzeba wziąć ten wynik przez pryzmat piłkarzy jakich tam ma. Tacy piłkarze jak Mayoral, Odegaard, Mariano, Llorente czy Enzo to zawodnicy, którzy mogliby grać w Primerze z powodzeniem, a Zidane nie potrafi z nich złożyć dobrej drużyny na Segunda B, nie mówię że to oznacza że Real nie będzie grał lepiej albo gorzej, ale człowiek bez doświadczenia w tak dużym zespole, gdzie ego w szatni jest ogromne to nie jest dobra sprawa. Taka jest moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać, obym się mylił, czas pokaże.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Mayoral - rocznik 97&#39;, Odegaard - rocznik 98&#39;, Enzo - 95&#39;, pozostali bodaj 93&#39;. Serio uważasz, że takimi młodymi chłopaczkami powinien wygrywać wszystko jak leci z palcem wiadomo gdzie? ;) Nie sprawdzam nawet jakie są tam zespoły i kto w tej lidze gra, ale jestem przekonany, że biegają tam kopacze zdecydowanie silniejsi (przynajmniej fizycznie od nich), bardziej doświadczeni, więc ciężko coś tam porównać.
Myślę, że człowiek który był w szatni realu, bo był częścią tego zespołu z takimi kopaczami (obrazek)może mieć jakieś pojęcie jak sobie z tym ego poradzić. I nie zrozum mnie źle, bo jak najbardziej podzielam Twoje zdanie o braku doświadczenia Zizou, po prostu w tym wypadku z oceną trzeba się wstrzymać. Ja liczę na to, że się sprawdzi i będzie trenerem &quot;na lata&quot;, bo zmęczony jestem tymi zmianami przez kaprysy prezesa.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
pewnie dlatego, że w realu już był i też narobił niezłego kwasu. a united inna sprawa, Ci pewnie czekają do końca sezonu na zwolnienie lvg a teraz trwa szukanie następcy, ale to już moje zdanie i nie w tym temacie ;)
+ jeśli chodzi o to doświadczenie zizou - link - wnioski? każdy sam wyciągnie
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Bo on jest toksyczny, może i coś osiąga ale na dłuższą metę każdy się nim męczy i stylem gry i jego charakterem.
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Oficjalnie Benitez zwolniony !
Zidane nowym trenerem
Puki prezes się nie zmieni na dłuższą metę nie będzie tam wyników. Tylko jakieś pojedyńcze przebłyski. Prezes kupuje graczy a nie trener to moim zdaniem jest jeden z największych problemów Realu. Wątpię żeby jakiś trener kupił tylu indywidualistów którzy nie za bardzo potrafią się podporządkować drużynie. Zawodników dobiera się ze względu na taktykę i cechy charakteru a nie możliwość sprzedaży koszulek i kolekcjonowanie gwiazdek.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Puki prezes się nie zmieni na dłuższą metę nie będzie tam wyników. Tylko jakieś pojedyńcze przebłyski. Prezes kupuje graczy a nie trener to moim zdaniem jest jeden z największych problemów Realu. Wątpię żeby jakiś trener kupił tylu indywidualistów którzy nie za bardzo potrafią się podporządkować drużynie. Zawodników dobiera się ze względu na taktykę i cechy charakteru a nie możliwość sprzedaży koszulek i kolekcjonowanie gwiazdek.
Ja uwazam jedno jeśli Zidane nie ogarnie tego towarzystwa swoim doświadczeniem i przede wszystkim szacunkiem to nikt. Skoro Mourinho itd. nie potrafili sobie poradzić to tylko on może. Był z zespołem i jest warsztat ma ciekawi dano mu się wykazać jak kiedyś Guardioli dlatego dajmy mu popracować poczekajmy z krytyką i podsumujmy jego pracę za 2 msc. Real to specyfika dlatego trzeba umieć sobie z nią poradzić nie każdy potrafi widać to po zawodnikach np. Holenderskich którzy nie sprawdzili się w Realu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Mnie zastanawia jedno - czemu United czy Real boją się zatrudnienia Mourinho?!
Nie jest jakimś super wielkim trenerem miał swój czas ale powoli zaczyna się wypalać potrzebuje oddechu.
Co do Zidana to mam takie same odczucia jak większość z was .Trener ten jest bez doświadczenia może to być wielki nie wypał .I oby tak było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom