>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Szkoda trochę, ale tak jak przewidywałem przed sezonem drużyna Betisu ściągała dużo piłkarzy, aczkolwiek nie są to zawodnicy, którzy dadzą gwarancję drużynie środka tabeli w LL. http://forum.bukmacherskie.com/f26/dyskusje-o-primera-division-sezon-2015-2016-newsy-ciekawostki-transfery-122294.html#post5441490
Ja mam ciekawszą informację, albowiem Sofiane Feghouli przedłużył kontrakt z Valencią do aż 2021 roku co cieszy. Nie ma co ukrywać to najlepszy ofensywny zawodnik Nietoperzy, a w tym sezonie prawie nic nie grał. Doznał kontuzji, ale nie na tyle, by pauzować aż tyle kolejek. Dużo było plotek, że już zimą dogada się z jakimś zespołem (przede wszystkich wiele mówiło się o Interze) i odejdzie latem. Myślę więc, że szybko niespodziewanie szybko wyzdrowieje i wróci do pierwszego zespołu. Tylko ciekawe jak z formą...
ps.
http://forum.bukmacherskie.com/f26/dyskusje-o-primera-division-sezon-2015-2016-newsy-ciekawostki-transfery-122294-2.html#post5498469
Typy długoterminowe na półmetek w 100% się sprawdzają i mają już bardzo duży handicap i nic ich już raczej nie powinno &#39;zatopić&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) zdecydowała o zawieszeniu, do czasu rozpatrzenia odwołań, zakazów transferowych nałożonych na Real i Atletico Madryt. Kara miała obowiązywać stołeczne kluby latem i w styczniu 2017 roku.
źródło: polsatsport.pl
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Negredo po meczu powinien od razu zostac zawieszony, czarno na białym widac jak celowo psuje pilki mial do tej pory 3 razy sytuacje 200% na pusta bramke i za kazdym razem celowo sie kladzie i pudluje, cala valencia powinna zostac ukarana za ustawienie meczu z gijon oni chca to przegrac i to na dodatek perfidnie.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
8 pilkarzy valenci i jeden pilkarz gijon i valencia go fauluje he he tylko po co??? po to zeby czas uciekal, valencia to sprzedała nie bedzie nawet remisu.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Słabiutka ta Valencia, dzisiaj to chyba nawet by z Mirandes przegrała ???? cóż...
a panicz Negredo, powinien dostać nobla ????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nietoperze nic nie grają bo raz że Neville nie był nie jest w stanie pociągnąć takiego klubu jeszcze to jedno. Dwa nie ma kto strzelać, ten debil Negredo już od dawna powinien zmienić dyscyplinę. Dziś zabrakło Paco te sytuacje co miał ten idiota daje sobie uciąć kark że Paco przynajmniej 1 wykorzystał by z palcem w d..
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Co tu duzo mowic, zaden z zawodnikow Valencii nie wykazuje za grosz kreatywnosci w rozegraniu - widac to juz bylo w pierwszym meczu z Las Palmas w PK, goscie mieli tak beznadziejna obrone, ze wystarczyla tam jedno podanie i byloby sam na sam, a jesli juz sie udalo im jakims cudem przebic przez ta obrone to oczywiscie pojawial sie kolejny problem z wykonczeniem. O Negredo nie trzeba chyba tego pisac, bo kto widzial ostatnia sytuacje w meczu z Realem, jego ostanie minuty w pierwszym meczu z Las Palmas i dzisiaj z Gijon ten wie jakim jest pilkarzem. Najbardziej to mnie zaskakuje Parejo - oczywiscie w ten negatywny sposob... Plus jest tego taki, ze Barcelona jest juz w finale PK, Visca El Barca! :grin:
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Już nie chodzi o sam fakt, że postawiłem jakieś tam pieniądze na Negredo, ale w sumie ucieszyłbym się jakby spadli z ligi ???? ???? bo taką dzisiejszą grą pokazują DNO Dna... i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom