>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Co do transmisji na STS to nie rozumiem tego. Co sezon jest transmisja na bet365, więc pewnie jak większość grających tam i tak tam będą oglądać mecze LL.
Hej, W bet365 są wszystkie mecze PD ? . Bo z tego co napisał STS to mają wszystkie mecze.

Vidal - Tak, tak zawsze było, włącznie z Segunda Division. Ale teraz sprawdziłem na livescorach i brak &#39;małego tv&#39; oznaczającego transmisje na bet365. To byłby duży minus dla nich, wszak kilka ostatnich sezonów wszystko leciało z Hiszpanii. Pozdro.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
z braku laku i dobre to. W dodatku ogromny w strone STS że nie pobierają za to opłat.
Co z tego, że nie pobierają opłat, jak zbierają dane osobowe podczas rejestracji. Trzeba podać PESEL, nr konta bankowego, wysłać im skany dowodu osobistego. Jeszcze tylko PIN-u brakuje.
Lepszy już Bet365
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Na różnych livescorach ten telewizorek transmisji czasem wprowadza w błąd, ale w bet365 wyglądana to, że rzeczywiście nie będzie transmisji z La Liga. Wejdzcie na stronie bet365 w zakładkę &quot;Na żywo&quot; -&gt; &quot;kalendarz&quot;, o 20:30 jest wpisany mecz Malagi z Sevillą i nie ma tego &quot;telewizorka&quot;...
 
G 53

gw87

Użytkownik
Panowie skończcie żartować ze streami u bukmacherów. Jakośc nie powala, często jest to małe okienko w wersji na komputer, wymaga rejestracji, są opóźnienia w transmisjach, żeby bukmacher miał delikatną przewagę nad grającym live, itd.. Szkoda czasu na tak żałosną jakość oglądania.
Wystarczy zainstalować sobie oprogramowanie typu sopcast, badz co osobisciue polecam acestream i mozna ogladac mecze w rewelacyjnej jakosci, a programy te sa dostepne rowniez na urzadzenia mobilne. Pozniej juz tylko wchodzcie na jakas strone typu: rojadirecta otwieracie mecz,m ktory was interesuje i wyswietla wam sie lista streamow i albo sobie wybieracie z ogladaniem w oknie internetowym albo wlasnie bezposrednio przez acestream, czy sopcast w wysokiej przepustowoswci i macie obraz igle i bez zbednych buforowan i przerywanych transmisji.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Masz rację gw87, że u buków to zawsze jest małe okienko, które można co prawda powiększyć, ale wtedy jakoś jest gorzej niż mizerna. Sygnał też jest opóźniony bo jak coś się dzieje, to kursy są zawieszane, a dopiero po jakimś czasie obraz pokazuje dlaczego.
Tym nie mniej akurat w Bet365 nie tnie, co dla pirackich streamów jest normą. I nie pomogą tu żadne sopcasty ani tp. wynalazki. Owszem, jak oglądasz mecz szachów, którego oglądalność dąży do zera, to można znaleźć obraz żyletę, który śmiga jak talala. Ale weź mecz Barcelony czy Realu, to po pierwsze bardzo trudno wbić się w transmisję, po drugie jakość mizerna, po trzecie od zaj...a reklam i różnego śmiecia co się chce zainstalować, wirusów i parszywych skryttów, po czwarte to po kilku minutach transmisja jest blokowana z powodu naruszenia praw autorskich.
Czasem małe okienko nie jest aż taki złe.
No i nie ma tam Orłowskiego, Labogi i jeszcze paru kolesi, co pieprzą trzy po strzy jak w kawie i herbacie.
 
G 53

gw87

Użytkownik
Alejakie reklamy i jakie wirusy? Acestream jest aplikacja i ogladasz w niej bez zadnych reklam. Ty teraz prawdopodobnie mowisz o ogladaniu w streamie bezposrednio w oknie internetowym - wtedy zgoda. Ale po to instalujemy takie aplikacje i nie ma tego problemy. Czy w aplikacjach typu tvp watch, gdzie mozesz ogladac mecze polskich druzyn w europejskich pucharach sa reklamy? Tez nie ma i obraz jest klasa, a oglada masa polakow naraz. Warto sprobowac, bo ogladanie w malym okienku mija sie z celem. Zabija to cala przyjemnosc ogladania meczow i umyka wiekszosc niuansow i smaczkow z meczu.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Muszę przyznać że testowałem sobie wczoraj oglądanie La Ligi spotkania Realu, najlepiej wypadł STS muszę przyznać dobra jakośc nie przycinało się, nie było kłopotów i durnych reklam. Minus że nie ma Full Screen ale pewnie przepisy nie pozwalają dlatego ogromny PLUS dla STS-a że można było swobodnie sobie obejrzeć spotkanie i nie kombinować. W czasach gdy NC + nie dało rady wykupić licencji trzeba sobie jakoś radzić.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Muszę przyznać że testowałem sobie wczoraj oglądanie La Ligi spotkania Realu, najlepiej wypadł STS muszę przyznać dobra jakośc nie przycinało się, nie było kłopotów i durnych reklam. Minus że nie ma Full Screen ale pewnie przepisy nie pozwalają dlatego ogromny PLUS dla STS-a że można było swobodnie sobie obejrzeć spotkanie i nie kombinować. W czasach gdy NC + nie dało rady wykupić licencji trzeba sobie jakoś radzić.
A sprawdzałeś może czy była taka transmisja na stronie http://www.elevensports.pl i jak to ogólnie wyglądało?
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Widziałem jakieś transmisje na Eleven i nie wyglądało to źle. Ciekawe jak się wbije kilka tysięcy ludzi, którzy chcą oglądać Barcelonę/Real. Ale lepszy rydz niż nic.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
&quot;Drodzy Kibice,
Otrzymaliśmy informację, że prawa do transmisji rozgrywek piłkarskiej ligi hiszpańskiej zostały pozyskane przez Eleven Sports Network. Wciąż usilnie staramy się, aby Abonenci nc+ mogli oglądać te rozgrywki. Rozmowy są trudne, będziemy Was informować o rozwoju sytuacji.&quot;
Taki post pojawił się na profilu Canal+ Sport na facebooku. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że się dogadają.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Acestream jest aplikacja i ogladasz w niej bez zadnych reklam
Przetestowałem tego Acestreama i tak:
1. Najpierw program antywirusowy zaczął się pluć, ale później okazało się, że to nie Acestream jest winny, tylko strona dobreprogramy, która ubiera ściągane pliki w jakiś syf. Zmieniłem stronę i pobranie i instalacja przebiegła gładko.
2. Oglądałem Athletic - Barca i pierwsze 15 min. bez zarzutu, obraz żyleta, nie cięło
3. Po kwadransie, kiedy podłączyło się więcej luda zaczął się dramat, bo najpierw obraz zaczął pływać i nie nadążać za fonią, a po krótki czasie zaczęło ciąć, że musiałem dać na luz. Wrzuciłem flasha i jakość spadła, ale przynajmniej nie zrywało.
4. Odpaliłem Acestreama na mniej popularnym meczu i było dobrze, choć po jakiejś pół godzinie obraz zaczyna pływać.
Reklam nie ma, latającego syfu również, obraz żyleta, ale oczy bolą, gdy obraz pływa. Nie ma tego, gdy się chwyci dobrego flasha.
Lepiej chodził Veetle, tylko że tam teraz meczów nie ma, a szkoda
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wczoraj rozmawiałem z CP, i podobno prowadzone są rozmowy, konsultant zapowiedział że nieoficjalnie już mają te kanały natomiast na Oficjalke trzeba trochę poczekać. Zobaczymy ile w tym prawdy.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wczoraj rozmawiałem z CP, i podobno prowadzone są rozmowy, konsultant zapowiedział że nieoficjalnie już mają te kanały natomiast na Oficjalke trzeba trochę poczekać. Zobaczymy ile w tym prawdy.
Byłoby miło. Ciekaw jestem jak to rozwiążą ponieważ niektórzy mają cały abonament nc+, a niektórzy kablówkę (np. tak jak ja z UPC) i do tego wykupiony pakiet C+. Mam nadzieję, że jeśli faktycznie się dogadają to dostęp do tych kanałów będą mieli wszyscy.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ciekawe jak się wbije kilka tysięcy ludzi, którzy chcą oglądać Barcelonę/Real.
No to już sprawa jest jasna. Na meczu Barcelony stronka padła. Zupełnie jakby nastąpił na nią atak dos czy jakiś podobny. Jak jest na Realu, sprawdźcie sami, bo ja ich nie lubię i nie oglądam. Ale raczej tak samo.
Jeśli chodzi o playera, to trzeba się zalogować z wyprzedzeniem, bo później nie ma szans.
Dziś złapałem jakąś albańską czy macedońską transmisję. Te kraje wyprzedziły nas dzięki nierządom platformy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom