>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
T 0

tomaszbielany

Użytkownik
na whoscored.com można ściągnąć skarb kibica BPL w pdf

Swansea kupiła Borja Bastóna z Atlético Madryt za 17,5 mln €, który w ostatnim sezonie grał na wypożyczeniu w Eibar.

Napastnik Jonathan Calleri z Sao Paulo wypożyczony do WHU na rok. Opłata za wypożyczenie 4,70 mln €
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Co do WHU - bardzo fajna ekipa, Bilić tam ładnie sobie poukładał, na drugie Leicester nie ma szans, ale mogą sporo zamieszać w tym sezonie i trzeba ich brać pod lupę przy obstawianiu.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Oferta za Benteke odrzucona
Liverpool odrzucił propozycję Crystal Palace za Christiana Benteke, która wynosiła 30 milionów funtów (23 mln płatne od razu + 7 mln w formie różnych bonusów) - podaje Paul Joyce.
źródło: lfc.pl

Liverpool domaga się 30mln funtów ale płatne od razu. Jestem ciekaw co na Pardew, ewidentnie Orłom potrzebny jest napastnik. Strata Bolasie w linii ofensywnej będzie ogromna. Sam zawodnik pewnie chciałby odejść, bo przecież miał być gwiazdą LFC. Mam nadzieję, że obie strony się dogadają i Benteke przejdzie do CP. W takim klubie gdzie gra ofensywna będzie ułożona pod niego powinien wyglądać dobrze i strzelić około 15 bramek. Co sądzicie o tym transferze? Ja osobiście czekam na przejście Belga i od razu wstawiam do swojego ataku w FPL.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Christian Benteke w Crystal Palace za 27mln funtów
http://www.bbc.com/sport/football/37028477
Claudio Bravo natomiast już praktycznie piłkarze Manchesteru City oznacza to że Joe Hart opuści Obywateli.
Zaskakujących transferów ciąg dalszy w Anglii gruba przesada dać tyle pieniążków za Benteke który nie do końca grzeszy skutecznością.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Im juz raczej nic nie pomoze
Benteke strzelal ale to byly inne czasy, grali tam miedzy innymi Tom Cleerley, Fabian Delph, be\ porownania lepsi zawodnicy niz ten szrot ktory jest na Palace, 2/3 pomocy czyli Jedinak i Bolasie aut a i jeszcze Gayle choc ten ostatni nie ma mozgu.
Nie przezyje takich oslabien Crystal Palace, zachcialo sie wyprzedawac sklad to poleca. Przestali strzelac bramki, sam Benteke, na dodatek po sezonie rozczarowan i na lawce nic nie wskora.
Do tego Palace gra taka kapuste jak Aston Villa juz od dluzszego czasu, nie wiem czy nie gorsza nawet. Z Aston Villa nawet przegrali. Od poczatku roku dwa zwyciestwa? Na dodatek zaaranzowane ze spokojna Swansea
Do tgo trener - jedzie jeden dobry sezon a potem rozpoczyna sie dramat typu o utrzymanie martwimy sie do ostatniej kolejki.
Przed zeszlym sezonem Aston villa i Newcastle byly moimi kandydatami numer 1 i 2 do spadku. Teraz zdecydowanie Crystal Palace
Przyczyny?
1. Wyprzedaz srodka pola
2. Osamotnieni napastnicy
3. Napastnicy nieograni, nie wypala, wlasciwie to brak npastnikow
4. Mierny trener ktory od ponad pol roku plynie
5. Taki Townsend przyjdzie, wezmie pare pensji, zagra pare meczow, spadna, poszuka sobbie innego klubu, zawodnicy maja gdzies ze spadna
6. Tragiczna gra od dluzszego czasu, a sklad zostal jescze oslabiony
Nic im nie pomoze, zreszta to wiejski klub, wy#staczy im chyba cztery sezony na szczycie
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Mam nadzieję (jako fan Diabłów), że ManUtd odbije się w najbliższym nieligowym spotkaniu i wróci na właściwe tory...
Za kadencji LVG wielu fanów dziwiło się &quot;a dlaczego XXX gra na pozycji YYY skoro powinien na ZZZ!?!?!&quot;. Przyszedł Mou i po kilkunastu tygodniach koszmar wraca. Pogba przyszedł za rekordową kwotę a gra de facto na ŚDP zamiast playmakerze...
Czas pokaże na co stać chłopaków.
GGMU
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Pogba to nie playmaker, on nigdy nim nie był ani w juve ani w reprezentacji. To typowy b2b, i ma grać na ŚP, gdzie ma łączyć pomoc z atakiem. Tymczasem jest on po prostu niezdyscyplinowany taktycznie, on powinien rządzić w środku pola a jak zauwazył Scholes (czyz tam Carragher) Pogba robi wszystko czego nie powinien, biega tam gdzie nie powinien.
Z resztą jak dla mnie to on nigdy nie był taki dobry jak o nim mówią, a podczas ostatniego Euro jedynie mnie utwierdził w swoim przekonaniu. Dlatego nie rozumiem jego ceny.
A jeśli chodzi o playmakera to moim zdaniem w United nie ma żadnego. Jak dla mnie Rooney to nie jest typowa 10, taką jest być może Mata ale na pewno nie Rooney. Nie oglądam co prawda każdego meczu ManU, ale kilka w tym sezonie widziałem i w każdym Roo zawodził, może oprócz derbów Manchesteru. Mou chyba nie ma jaj by posadzić Rooneya na ławce i zacząć mecz z typową 10. Przynajmniej na tym etapie rozgrywek
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
H 902

hank

Użytkownik
Problem z Pogba jest zupełnie inny, na niego ktoś musi zapierdalać, żeby on mógł błyszczeć musi mieć za sobą pewnych ludzi, którzy będą czyścić, i będą w stanie po przechwycie podać celnie piłkę, w Juve od takiej roboty miał Vidala, Marchisio czy ostatnio Khedire, w kadrze Kante czy Matudiego, albo obu razem. W Manchesterze takiego czlowieka nie ma, możnaby spróbować z Morganem, bo w Soton grał świetnie, ale póki co Mou piłuje opcję z Afromenem, przy ktorym nie tak dawno, podczas Euro rownie blado jak aktualnie Pogba wypadał de Bruyne. Afro nie daję spokoju, przy nim na DMie inni pomocnicy muszą pomagać mocno w obronie, przez co nie wywiązują się odpowiednio z podstawowych zadań.
Roo to inna kwestia, na 10 się oczywiście nie nadaję, powinnien tam grać Mata albo Miki. A czemu się nie nadaję? Bo jest za wolny i nic nie widzi na boisku, żeby dogrywac piły trzeba mieć wizję i odrobinę kreatywności, Anglik tego nie ma, a jego jedynym pomysłem na popchniecie akcji jest przerzut na skrzydło. Jeśli kolejny trener jest na tyle uparty zeby trzymać Rooneya na boisku, to powinien grać na dwóch napastników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Problem z Pogba jest zupełnie inny, na niego ktoś musi zapierdalać, żeby on mógł błyszczeć musi mieć za sobą pewnych ludzi, którzy będą czyścić, i będą w stanie po przechwycie podać celnie piłkę, w Juve od takiej roboty miał Vidala, Marchisio czy ostatnio Khedire, w kadrze Kante czy Matudiego, albo obu razem. W Manchesterze takiego czlowieka nie ma, możnaby spróbować z Morganem, bo w Soton grał świetnie, ale póki co Mou piłuje opcję z Afromenem, przy ktorym nie tak dawno, podczas Euro rownie blado jak aktualnie Pogba wypadał de Bruyne. Afro nie daję spokoju, przy nim na DMie inni pomocnicy muszą pomagać mocno w obronie, przez co nie wywiązują się odpowiednio z podstawowych zadań.

Roo to inna kwestia, na 10 się oczywiście nie nadaję, powinnien tam grać Mata albo Miki. A czemu się nie nadaję? Bo jest za wolny i nic nie widzi na boisku, żeby dogrywac piły trzeba mieć wizję i odrobinę kreatywności, Anglik tego nie ma, a jego jedynym pomysłem na popchniecie akcji jest przerzut na skrzydło. Jeśli kolejny trener jest na tyle uparty zeby trzymać Rooneya na boisku, to powinien grać na dwóch napastników.
Nie będę dzielić tej wypowiedzi na poszczególne fragmenty, bo ogólnie wszystko trafione w punkt.

Co do Pogby, to myślę, że Mourinho stawiając go w centralnej części pola świadomie podjął się bardzo trudnego zadania. Mianowicie chęci przekształcenia Francuza w pomocnika pełną gębą. Jeśli to się z czasem uda, to on może być najlepszy na swojej pozycji, a jeśli nie - trzeba będzie mu dać ochronę o której wspomniałeś. I jest kim to robić z racji tego, że w United nie brakuje wszechstronnych pomocników. Wszystko pokaże czas. Paul jednak musi dorosnąć, bo takiej ochrony w grze jaką miał w Juventusie nie da się mu zapewnić. Chłopak ma być jednym z liderów nowego United, a to nie będzie proste. W Turynie miał pełne prawo do popisów i dostarczania zabawy swoją grą, stojąc za liderami takimi jak Buffon, Pirlo czy defensywne trio BBC.

Rooney to jasny temat. Ronaldo bazuje na niesamowitym wytrenowaniu, Messi to naturalny talent, a najważniejsze atuty Anglika na starość już wymarły. Wybieganie, siła fizyczna czy agresja. Jest to wszystko dobrze opisane w książce tego zawodnika pt. Moja dekada w Premier League. Na dzień dzisiejszy może zaproponować tylko doświadczenie i wartość marketingową, ale na boisku przeszkadza całej reszcie. I to nie tylko w meczach na szczycie, co pokazały wyjazdowe spoktania z Hull i Watford.

Spotkanie z Leicester to nie jest przypadek. Posadzenie Rooneya na ławce nie oznacza mistrzostwa ligi, ale daje grać całemu zespołowi w piłkę. Mata wykorzystał genialnie swoją szanse, jak i zresztą cały zespół. Czy to da Mourinho do myślenia? Zobaczymy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
To kto teraz, Eddie Howe?
Football Association wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rolę tymczasowego selekcjonera przejmie dotychczasowy opiekun reprezentacji do lat 21, Gareth Southgate.
Hodgson, Allardyce... pierwszy nieudacznik, drugi wałkarz. Może do trzech razy sztuka i FA w końcu zatrudni trenera piłki nożnej? Zobaczymy.

Swoją drogą, to teraz nie będzie tak łatwo wyciągnąć kogokolwiek w środku sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jest tylu klasowych trenerów, a oni zatrudniają byle kogo... Czy któryś z angielskich trenerów których zatrudniają miał jakieś znaczące sukcesy? Hodgson miał finał LE z Fulham, Big Sam to co najwyżej w lidze się potrafił utrzymać... Super kandydaci, teraz znowu pewnie wezmą jakiegoś Anglika bez żadnych sukcesów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Zaklad specjalny

nastepny manager Anglikow Steve Bruce 3,75 Betfair

Argumenty

1. To jest w pewnym sensie brat blizniak Allardyca tylko nie skompromitowany. Rozwazali te opcje juz w lipcu i sierpniu, zwyciezyl ciezki grubas, teraz dostanie szanse Bruce

2. To jest taki wylizany picus, nikomu nie wadzi, nie naraza sie, gwarantuje nietykalnosc dziadkom z FA, dokladnie takiego potrzebuja, beda mieli spokoj

3. Nowy trener na 1000% bedzie Anglikiem, obowiazuja te same zalozenia co z lata

4. Wisi chlopak na bezrobociu, nikomu nie trzeba placic odszkodowania, po prostu chlop jak znalazl

5. Trenerem nie bedzie Southgate. To jest zoltodziob o takiej samej wartosci jak Giggs czy Neville dostalby baty az bedzie swiszczalo bo sie nie zna na trenerce. Zreszta dostaje jak przychodzi turniej, nie wiem jakim cudem sie tyle trzyma na stanowisku mimo ze nic nie osiagnal i nie osiagnie. Danie Southgatowi kadry to tak jakby sprzataczce dac posade dyrektorska a argumentem jest staz w firmie
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zabawne jest to jak traktowani są niektórzy ludzie,Allardyce złamał prawo i rozwiązali z nim kontrakt.Jakaś policja się tym zajmie czy to jedyna kara jaka go spotkała?
W takich Chinach za przyjęcie łapówki lub defraudację pieniędzy nawet wysoki urzędnik państwowy lub wysoko postawiona osoba bez żadnego ale przeważnie dostaję karę śmierci.Wiem że przegięcie ale taki Hoeness z Bayernu przecież siedział przesiedział kilka lat ostatnio za nie płacenie podatków więc trzeba karać coś takiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Zabawne jest to jak traktowani są niektórzy ludzie,Allardyce złamał prawo i rozwiązali z nim kontrakt.Jakaś policja się tym zajmie czy to jedyna kara jaka go spotkała?
W takich Chinach za przyjęcie łapówki lub defraudację pieniędzy nawet wysoki urzędnik państwowy lub wysoko postawiona osoba bez żadnego ale przeważnie dostaję karę śmierci.Wiem że przegięcie ale taki Hoeness z Bayernu przecież siedział przesiedział kilka lat ostatnio za nie płacenie podatków więc trzeba karać coś takiego.
Przestępstwa za podatki to dla władzy gorzej niż morderstwa czy gwałty. Tu była zwykła prowokacja dziennikarska, więc niby jeszcze nic nie zrobił w tej kwestii. Niby tam się przyznał do jakichś wcześniejszych przekrętów, ale dopóki mu tego nie udowodnią to ***** mu zrobią. U nas nawet jak mieli wszystko nagrane, to nic nikomu nie zrobili w słynnej aferze podsłuchowej, jeszcze zakazali nagrywać. Ale tam chyba maja normalny system prawny. Nie wiem, jaką moc sprawczą mają takie dziennikarskie prowokacje, pewnie niedługo się okaże. Zwolniony zostać musiał, bo pełnił najbardziej prestiżową funkcję w angielskim futbolu. Prezesa FA nie zna nikt, a selekcjonera Anglii zna cały świat, więc taki człowiek musi być nieskazitelny.
 
H 902

hank

Użytkownik
Allardyce to taki sam nieudacznik jak Hodgson, i tego typu wybory są nieporozumieniem. Ten człowiek jako tako dobrą robotę wykonał tylko w Boltonie, tam mając outsidera, w którym grały silne, wielkie chłopy mógł grać tą swoją prostą piłkę(jak to mówi Hajto &quot;laga do przodu&quot;). W 2007 roku, dostał dużą szanse w Newcastle, które miało wtedy w składzie Owena, Millnera, Smitha, Emre, Duffa czy Martinsa+ kilku doświadczonych jak Butt, Davids czy Viduka i z ekipy która miała być groźna dla czołówki zrobił pośmiewisko i wyleciał w styczniu 2008 po 8 miesiącach pracy.
Ostatni raz Anglicy na poważną drużynę wyglądali za Ericssona, w Korei pewnie zdobyliby tytuł jakby udało się przejść w 1/4 Brazylię (1:2, Ronaldinho z połowy), na Euro 2004 karne z Portugalią w 1/4, i powtórka 2 lata później w Niemczech, ale tutaj grali już słabo mimo zrobionej ćwiartki. Od tamtej pory, każdy wybór trenera był coraz gorszy, na Capello jeszcze można się było nabrać, bo facet miał nazwisko i sukcesy w przeszłości, ale reszta (McClaren, Pearce, Hodgson i Allardyce)? To trenerzy którzy nie zrobiliby różnicy nawet w Ekstraklasie.
Teraz Anglicy są oczywiście w dupie, bo w tym czasie nie da się nikogo konkretnego zakontraktować, wieć być może Bruce swoją szanse dostanie. Swoją drogą śmieszne jest to że takie ofermy dostały szanse, a taki Redknapp nie, mimo iż na gre jego np. Tottenhamu patrzyło się z przyjemnością.
Było trzeba próbować z Klinsmannem jak był temat(jeśli był, gazety coś tam pisały). Bielsa jest wolny i ja bym brał jego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
@Hank i inni w sumie też
Nic dodać nic ująć. W sumie jak dla mnie to nawet lepiej się stało, że taka afera wyskoczyła. Allardyce to przeciętny trenerzyna, który może sobie trenować jakiś Sunderland czy drużynę Championship ale nie reprezentację kraju. FA widać na siłę promuje swoich kolegów co nikomu nie wychodzi na dobre. Najbardziej skompromitowali się zostawiając Hodgsona po blamażu w Brazylii... żeby odwalił jeszcze większy blamaż we Francji. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dla takiego Vardy`ego czy Drinkwatera, którzy mieli sezon życia była to najprawdopodobniej ostatnia szansa reprezentowania kraju na takim poziomie. Jeden nie został powołany a drugi mimo robienia o wiele większego wiatru niż Kane dostał tylko parę minut na imprezie. Szkoda mi angielskich graczy bo zasługują oni na szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia ale na dobrą sprawę nikt sensowny nie jest dostępny. Mówi się coś o Shearerze i o ile człowieka zajebiście szanuję tak nie wiem czy byłby to dobry wybór. Tam trzeba ręki kogoś kto wyciśnie najwięcej z młodych, robiąc podwaliny na lata. Dla przykładu taki Klopp czy Guardiola - oni są powszechnie znani ze wspaniałej ręki do młodzieży a tam przecież jest masa nieoszlifowanych diamentów jak Clyne czy Rashford. Moje marzenie to wielki comeback Sir Alexa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom