>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Końcówka sezonu, sporo plotek kto nowym trenerem będzie, wiele zawirowań się szykuje latem w Manchesterze, Więc oto moje przemyślenia i mój pomysł na ten klub w najbliższych latach.

Ogólnie zamiast transferów, owszem takie na kilku pozycjach też są potrzebne to w kolejnych sezonach docelowo widziałbym taki skład Man.Utd

Manchester United lata 2016-2020 a&#39;la Robson United!

De Gea (Romero)
Fosu Mensah (Darmian) - Smailling (McNair) - Blind - Shaw (Borthwick Jackson)
Ander Herrera - Schneiderlein
Januzaj - Rooney(Andreas Pereira) - Martial( Depay)
Rashford

Jako zmiennik De Gei mógłby zostać Romero, jak wchodził to bronił pewnie. Lepszego zmiennika nie znajdzie się.
Obrona to jakiś dobry stoper w razie kontuzji Smaillinga czy Blinda, ale akurat Blind mimo wielu zastrzeżeń z wielu stron mi odpowiada, jest pewny i daje wiele w rozgrywaniu i wprowadza spokój od tyłów. Pożegnać się z Jonesem, mówię to z bólem serca bo niestety, ale niespełniony talent przez kontuzje ;/

W pomocy wywalić Schweinsteigera i Fellainiego, choć akurat ten drugi czasami potrafi zagrać super, Carricka bym zostawił,. ale musi grac lepiej, tylko czy potrafi? Główną role musi mieć Ander Herrera, dokupić jakiegoś pomocnika kreatywnego typu Gundogan, albo walczaka typu Nainggolan.

W przodzie dać szanse Januzajowi i Depayowi, skrzydłowi na lata!! Ale dac szansę, a nie jak Depay, który wszedł do nowej ligi i nagle presja go zjadła i brak zaufania trenera, kilka meców pokazało ile potrafi.
Tak samo Januzaj, chłopak jest niesamowicie utalentowany, wielka chwała Moyesowi, że go wporwadził, ale LvG to zepsuł... to wypożyczenie nie potrzebne, potem gra taki ceinias jak Ligard... Januzaj bije go na głowę!
Rashrord napadzior na lata też, po co nam był kiedys Falcao?! Teraz żadnego Cavaniego czy Zlatana też nie kupować tylko stawiać na Rashforda obok Rooneya i Martiala. Są tez młodzi Will Keane czy Wilson, którzy w u21 pokazywali nieraz już potencjał.

Ogólnie to 3-4 transfery i porządny trener i jest paczka ponownie do walki o tytuł. Wystarczy ich ograć.

Priorytet więc to obrońca środkowy, w Rojo jakoś nie wierzę choć zabezpiecza też lewą obronę niby.
W pomocy 1-2 środkowych kreatywnych pomocników i jakiś skrzydłowy/napastnik.

Z Mourinho raczej takich efektów nie będzie, on nie będzie na młodych stawiał, więc też nie jestem nastawiony na Jose zbyt pozytywnie na Old Trafford... Owszem gwarantuje wyniki, ale jakim kosztem? Kosztem pozbycia się fali zdolnej młodzieży. Dodam, ze Man.Utd u21 po raz kolejny zdobyli tytuł Mistrza Anglii! Nie stać Man.Utd na zmarnowanie pokolenia Rashforda, Januzaja czy Fosu Mensaha itp.

Teraz pytanie kto by się nadawał na ławkę? Giggs brak doświadczenia więc tez odpada. Więc sam nie wiem... Ale też nie LvG bo zbyt duzo filozofuje i działa mi na nerwy ;&gt;

Zapraszam Was do dyskusji na ten temat, myślę, że może się rozwinąc ciekawa dyskusja o przyszlości i wizji na klub z Old Trafford ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Po trenerskich wyczynach Garego Nevilla ktory od Giggsa wygladal na trzy razy bardziej elokwentnego watpie zeby ktos tam zaryzykowal manewr z zatrudnianiem bylego zawodnika

Zreszta van Gaal to taki drugi Benitez juz dawno zjechal na psy i jechal na opinii, podpalil sie na robote troche

Pewnie najlepsza opcja trenerska to Pochettino patrzac na gre jego zawodnikow, a sklad ma chyba mniej wszechstronny niz United
Simeone to tez jedna z dwoch ciekawych opcji, ale chyba nie ruszy sie z Hiszpanii, no nie w tym sezonie, dla mnie to najlepszy trener w Europie, choc moze akurat pasuje tylko do Atletico

Van Gaal wcale nie ma zlych wynikow, bez problemu wrocil do ligi mistrzow, a teraz jest w polfinale pucharu wiec to kwestia bardziej rozbuchanego ego kibicow niz obiektywnego zawodu i rozczarowania gra i wynikami klubu. Gra ok sieczkarnia, ale wyniki nie takie zle

Jest tez final pucharu Anglii, trzymam za nich kciuki zeby sie zakwalifikowali do czworki jestem ciekaw czy wtedy tez bedsa wieszac psy na Van Galu ze nie ma trebla itp
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Van Gaal to nie jest taki zły trener,odważnie stawia za młodych a oni mu się odwdzięczają,podobnie teraz jest w Chelsea,Hiddink nie sprowadził zimą nikogo wielkiego tylko wypożyczył Pato i wydał drobne na Miazgę.Młodzież też mu się odpłaciła dobrą grą i wynikami. Dzisiaj podczas meczu z Evertonem komentator z Eleven zastanawiał się co będzie z tą młodzieżą jeśli przyjdzie Mourinho. Jestem fanem Chelsea ale nawet United nie życzę żeby ten amator przejął waszą drużynę bo sami widzicie co zrobił z Chelsea a gdzie jest teraz De Bruyne i Lukaku. On zapewne oddał by Rashforda za milion funtów byle gdzie i sprowadził za 50milionów kogoś nowego. Chelsea nie potrzebuje Conte ani United nie potrzebują nowego menedżera,ta praca z młodzieżą się opłaca. Młoda Chelsea wygrała młodzieżową lige mistrzów po raz kolejny ale co z tego jak i tak Conte będzie pod presją od samego początku że nie będzie mógł stawiać na młodych.
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
Nie wiem dlaczego drużyna United nie może opierać się na takich piłkarzach jak Rashford i zamiast na wielo milionowe transfery postawić na młode talenty wsparte doświadczeniem innych klasowych zawodników Premier League. Widać, że VanGaal nieźle sobie radzi z drużyną i na pewno przydało by mu się więcej czasu, żeby wprowadzić ManU do Top4. Wydaje mi się, że filozofia &quot;pieniądz robi pieniądz&quot; wzięła górę stąd taka zmiana menadżera z wielkim nazwiskiem - Mourinho, który z kolei ściągnie piłkarzy np za 50 mln funtów i będzie zaraz rozgłos medialny w futbolowym świecie, marketing itd.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Po trenerskich wyczynach Garego Nevilla ktory od Giggsa wygladal na trzy razy bardziej elokwentnego watpie zeby ktos tam zaryzykowal manewr z zatrudnianiem bylego zawodnika
Możesz to poprzeć czymś konkretnym? Jakimiś materiałami albo chociaż odniesieniem do konkretnej sytuacji?

Pewnie najlepsza opcja trenerska to Pochettino patrzac na gre jego zawodnikow, a sklad ma chyba mniej wszechstronny niz United
Simeone to tez jedna z dwoch ciekawych opcji, ale chyba nie ruszy sie z Hiszpanii, no nie w tym sezonie, dla mnie to najlepszy trener w Europie, choc moze akurat pasuje tylko do Atletico
Bardzo wątpię by Pochettino przeniósł się do innego klubu. Albo inaczej. Wątpię by klub pozwolił mu odejść. Wykonał w Londynie kawał świetnej roboty - teraz to drużyna a nie geniusz Modrica czy Bale`a, którzy notabene z nim na ławce zapewne zostaliby ma WHL o wiele dłużej. Jest to najlepszy sezon Totków od dawien dawna a następny w ich wykonaniu jest bardzo intrygującą niewiadomą.

Simeone z kolei to obrazek bardzo rzadko widziany w dzisiejszych czasach. Nie dość, że legenda klubu jako zawodnik to powoli jako trener również. Zgadzam się, że na chwilę obecną jest to ścisła czołówka trenerska. Pod względem charyzmy jedynie Klopp może się z nim równać(choć ten karate kid z Borussii też jest dobry ???? ). Niemniej jednak nie widzę go w United. Czerwone diabły od zawsze były drużyną ściśle nastawioną na ofensywę. Dla Simeone priorytetową formacją jest defensywna dlatego jeśli miałby przechodzić do BPL to Chelsea wydaje się być jego najlepszym azymutem. Niemniej jednak Conte również powinien wykonać tam świetną robotę.

Van Gaal to nie jest taki zły trener,odważnie stawia za młodych a oni mu się odwdzięczają
Nieprawda. On wcale nie postawił na młodych. On musiał z nich skorzystać z powodu plagi kontuzji. To że świetnie się pokazali i wykopali staruchów to sprawa drugorzędna. Transfer Martiala się nie liczy bo LvG po prostu nie miał wyboru. Była to ostatnia opcja na rynku, za którą i tak mimo wszystko przepłacił. Blind i Depay? Też żadnej odwagi w tym nie było. Bardziej promowanie chłopaków z własnego ogródka.

Wydaje mi się, że filozofia &quot;pieniądz robi pieniądz&quot; wzięła górę stąd taka zmiana menadżera z wielkim nazwiskiem - Mourinho, który z kolei ściągnie piłkarzy np za 50 mln funtów i będzie zaraz rozgłos medialny w futbolowym świecie, marketing itd.
Przecież LvG wydał grube miliony, z których większość się nie zwróciła. Szum był. Marketing był. To nie dlatego sprowadzają Mou. Van Gaal ma wyniki co najwyżej akceptowalne jak na taką markę jak Manchester United. Portugalczyk zjada go pod względem wiedzy na temat współczesnej piłki i to chyba nie ulega wątpliwości. To, że w każdej drużynie musi odpierdolić jakąś inbe to swoją drogą... Najpierw zgrzyty z Romkiem, afera z Casillasem, potem Carneiro a jeśliby prześledzić jego historię to po drodze też się coś znajdzie.

Jestem fanem Chelsea ale nawet United nie życzę żeby ten amator przejął waszą drużynę bo sami widzicie co zrobił z Chelsea a gdzie jest teraz De Bruyne i Lukaku.
Raczysz żartować? Amator? Gość jest jednym z lepszych trenerów na świecie. W poprzednim sezonie wygrał &quot;Twojemu&quot; klubowi mistrzostwo a teraz wyzywasz go amatorem. Niewdzięcznik z Ciebie. Już nie wspomnę, że tak właściwie to on stworzył Chelsea, której kibicujesz.. Ma tylko poważną wadę - afery i konflikty są jego narkotykiem. To że odpuścił Lukaku i De Bryune nie musi być kwestią zerojedynkową. Może ich nie lubił, może nie pasowali do jego systemu, może czymś mu podpadli itp. A NAWET JEŚLI - analogicznym tokiem myślenia można powiedzieć, że Sir Alex Ferguson był amatorem bo oddał za darmo Pogbę. Wnioski nasuwają się same a przykładów znajdzie się o wiele więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aristi 32

aristi

Użytkownik
Gdy w sezonie 2003/2004 wszyscy w Europie kibicowali takim potęgą jak ManU, Real, LaCoruna, Olimpique Lyon, Bayern, Chelsea w skromnej lidze Portugalskiej kopciuszek Mourinho - człowiek znikąd stworzył drużynę, która we wspaniałym stylu wygrywała wszystko co jest do wygrania w rodzimej lidze oraz Europie, drużynę Supernova FC Porto! Mourinho na pewno jest wybitnym menadżerem ale PremierLeague to ciągła presja wyników, wielkie drużyny, wielcy zawodnicy: Man City, Arsenal, Chelsea, Liverpool, Tottenham i oczywiście ManU ... czy jeden człowiek może nad tym wszystkim zapanować i zdeklasować rywali w walce o sukces. Na pewno dla wielu Mourinho jest uosobieniem wielkiego futbolowego sukcesu ale teraz startuje z trudniejszej pozycji, wszyscy będą go chcieli pokonać i jego team na boisku, nawet najsłabsi będą stawać się podwójnie silniejsi w walce. Sezon 2016/2017 przyniesie odpowiedź to musi być sezon w którym Portugalczyk powoli będzie budował zwycięską drużynę, ważna będzie stabilizacja i dobra atmosfera. Kolejne sezony piłkarskie to mogą być lata świetności ManU. Dla mnie Mourinho zwyciężył w sezonie 2003/2004 gdy utarł nosa potentatom piłkarskiej Europy! Kolejne sezony to zupełnie inne rozdziały pracy i kariery Portugalczyka.
 
D 0

damianos500

Użytkownik
Widzę że dużo jest o United czyli o moim kochanym klubie. Młodzież jest zdolna to fakt,ale na Rasfordzie nie można opierać drużyny jeszcze nie teraz jak już to Martialu. Czekam na powrót Shawa oby wrócił do dawnej gry. Z carrickiem lingardem mata bym się pożegnał z rojo też . potrzeba kogoś na środek obrony . znalazło się wielu obrońców LVG ostatnio no Spoko gra jest lepsza wyniki ostatnio ok poza meczem z totkami ale styl gry w większości męczy był żałosny do tego takie kwiatki jak yoing jako napastnik itp to nielogiczne
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Może ich nie lubił, może nie pasowali do jego systemu, może czymś mu podpadli itp. A NAWET JEŚLI - analogicznym tokiem myślenia można powiedzieć, że Sir Alex Ferguson był amatorem bo oddał za darmo Pogbę. Wnioski nasuwają się same a przykładów znajdzie się o wiele więcej.
Pogba miał 19 lat jak odszedł za darmo do Juventusu i miał ledwie 7 meczy rozegranych w pierwszej drużynie United a De Bruyne i Lukaku przyszli jako gwiazdy swoich poprzednich zespołów przy czym De Bruyne na każdym wypożyczeniu udowadniał że jest mega a Lukaku przecież w wieku 20 lat poszedł na wypożyczenie do West Bromu w gdzie w 38 meczach miał 17 goli i 7 asyst,20latek,pierwszy sezon w Premiership! W kolejnym sezonie potwierdził swoje umięjetności w Evertonie. Nic dziwnego że Everton rozbił bank żeby go kupić bo co za debil sprzedaje napastnika który w dwóch pierwszych sezonach w Premier League ma ponad 30 goli na koncie i ledwie skończone 21 lat. Więc Ferguson mógł sobie przeoczyć Pogbę ale żeby z pełną świadomością oddać De Bruyne i Lukaku to strzał w stopę. Oczywiście Mourinho jest wielkim trenerem ale nie chciałem jego powrotu,nie chciałem tego mistrzostwa,co mi z tego mistrzostwa jak klub jest stratny i będzie z powodu braku awansu do pucharów i jeszcze te transfery Pedro i Baby które były kompletnie niepotrzebne
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ten transfer Pedro to chyba taki trolling na pożegnanie bo ten gość nie nadaje się na strefę spadkowa BPL. Muszę przyznać, że kontrargumenty użyte przez Ciebie są bardzo sensowne. Można do nich dodac fakt że obaj przeszli do zespołów konkurencyjnych na rodzimym polu. Krytyczny w przypadku Lukaku musiał być ten niestrzelony karny.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Leicester może przypieczętować mistrzostwo na Old Trafford, ale FA utrudniła im zadanie, decydując o przedłużeniu kary dla Vardy&#39;ego. Anglik nie zagra z United.

Swoją drogą, po dzisiejszym remisie Tottenhamu, tak naprawdę nieprawdopodobne stało się faktem. Nawet kataklizm nie powinien odebrać Lisom korony.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Leicester może przypieczętować mistrzostwo na Old Trafford, ale FA utrudniła im zadanie, decydując o przedłużeniu kary dla Vardy&#39;ego. Anglik nie zagra z United.
Swoją drogą, po dzisiejszym remisie Tottenhamu, tak naprawdę nieprawdopodobne stało się faktem. Nawet kataklizm nie powinien odebrać Lisom korony.
Fakt jest jeden nikt do końca nie wierzył w ich zwycięstwo, Im do końca pozostał Manchester, Everton i Chelsea. Ekipa Tottenhamu zmierzy się z Chelsea, Southampton oraz Newcastle.
Wydaje się że Lisy powinny z tych starć wyjść zwycięsko chodź raz, Jeżeli cały sezon robili takie niespodzianki nie wierzę aby w tych trzech spotkaniach żadnej nie zrobili.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Lisy nie muszą już chyba nie muszą wygrać żadnego spotkania w tym sezonie. Biorąc pod uwagę fakt, że zespół Tottenhamu jedzie w poniedziałek na SB to tam ekipa aktualnych mistrzów Anglii powinna ograć zespół &quot;Kogutów&quot;. Nikt w Londynie nie chce mistrzostwa Tottenhamu i w mojej opinii będzie to pierwszy ważny mecz dla &quot;The Blues&quot; od czasu spotkania z PSG w LM. Największa niespodzianka w światowym futbolu staje się faktem!
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Jak dla mnie to Totek się nie podniesie po tak głupiej stracie punktów i wywalczy maksymalnie remis z Chelsea (brutalny mecz - over kartkowy?).

Nawet jak Lisy przegrają z United to będą mieli mecz u siebie z Evertonem który zapewne wygrają, a w przypadku straty pkt przez Totek bodajże remis im wystarczy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nawet jak Lisy przegrają z United to będą mieli mecz u siebie z Evertonem który zapewne wygrają, a w przypadku straty pkt przez Totek bodajże remis im wystarczy.
Dokładnie tak. Lisy musiałyby przegrać 2 mecze i jeden zremisować, a Tottenham wszystkie wygrać. To jest mission impossible, bo z obiema ekipami gra jeszcze Chelsea, która tak samo jak Arsenal nie chce oddać mistrzostwa na WHL. Nawet jeśli koguty ich ograją w następny weekend, to oni równie dobrze mogą wypuścić młodzików na mecz z lisami. Nikt im nic nie zarzuci, bo Hiddink gra dzieciakami już od kilku spotkań ;)

Niemniej, prawdopodobnie wszystko zamknie się za 2 kolejki, jak wróci Vardy i podejmą u siebie Everton. Tottenham mógł wywierać presje, bo 5 punktów tak naprawdę nie było nad wyraz bezpieczną przewagą, ale 7 już tak. Dali się wciągnąć w gierkę Pulisa i w końcu stracili po stałym fragmencie, to jest raz, a dwa - nie pokazali charakteru, czyli tego, co Lisy pokazują w każdym spotkaniu.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja mam jeszcze inne pytanko. Kto będzie reprezentował Anglię w rozgrywkach LE jeżeli:

United wygra puchar i znajdzie się w Top5? Liverpool i Palace będą wtedy przegranymi finalistami pucharów krajowych a obaj zwycięzcy znajdą się na miejscach premiowanych awansem do pucharów?

Najbardziej jestem ciekaw czy 6.7 miejsce Liverpoolu da im grę w eLE jeżeli nie uda się wygrać Ligi Europy w tym sezonie. I tak samo, jeżeli &quot;The Reds&quot; wygrają Ligę Europy to Anglia będzie miała 5 reprezentantów w LM?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom