>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co myślicie o tym że koguty wygrają ligę w tym roku ?
Moim zdaniem koguty od kilku sezonów zrobiły największy progres jeżeli chodzi o pozostałe drużyny. Stopniowe budowanie wielkiego zespołu na White Hart Lane. Od kilku sezonów kręcą się przecież w okolicy top 5, a w tym roku sytuacja jest dla nich wręcz wymarzona. Wcześniej swój sezon miał np. Liverpool, Chelsea, czy nawet United. Teraz sytuacja jest zgoła inna.
Arsenal - czy będzie tradycyjnie już bez mistrzostwa? Kanonierzy zaczynali swoje ubiegłe lata z grubej rury, potem kończy się paliwo i w ostatnich kolejkach są problemy. Tak też się dzieje i powoli chyba w tym roku.
Leicester - powiedzcie mi szczerze czy to nie było by zbyt piękne żeby było prawdziwe? Fajnie grają, genialny zespół, ale czy dotrwają do końca? Bez wątpienia byłaby to jedna z większych sensacji ostatnich lat w piłce nożnej. Jak Vardy złapie nie daj Boże jakąś kontuzję to będzie dla nich chyba już po mistrzostwie Anglii.
City - moim zdaniem mają tuż obok Tottenhamu największe szanse na mistrzostwo PL, z drugiej strony byłoby to trochę dziwne jak po zdobyciu tytułu Pellegrini musiałby odejść. Wygrają na pożegnanie trenera? Czy Chilijczyk będzie grał teraz na nosie szejkom na przekór? Trudno powiedzieć.
Jeden z ciekawszych sezonów PL od wielu lat ;).
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Trochę nie rozumiem pewnego braku obiektywności w przewidywaniu majstra. Mianowicie chodzi mi o pogląd na Leicester i Arsenal. Kanonierzy zwolnili tempo i już wszyscy hurr durr 4rsenal Wenger brak mentalności zwycięzcy. Leicester też miało taki okres i to w sumie nie tak dawno temu. Jedyna różnica polega na tym, że Lisy grały wtedy totalną padakę a Kanonierzy nie łapią punktów mimo dobrej gry. Nie zapominajmy też, że ostatnio zmagali się z paroma kluczowymi kontuzjami. Tak sytuację komentuje bułeczka
Manchester City - Leicester

Kanonierzy od 4 meczów nie potrafią wygrać, ale moim zdaniem często brakowało im szczęścia. Z Liverpoolem 3:3 na wyjeździe i strata decydującej bramki w samej końcówce. 0:0 ze Stoke nie jest złym wynikiem patrząc na to jak trudno gra się z The Potters na Britannia. 0:1 z Chelsea, ale jak każdy wie, przez większość meczu Arsenal grał w osłabieniu. Wreszcie 0:0 w meczu z Southampton, gdzie Arsenal miał mnóstwo sytuacji, ale brakowało skuteczności i fantastycznie bronił Forster.
No ale rozumiem, Lisy są rewelacją sezonu więc i tak ciężko wieszać na nich psy. W każdym razie nie zapominajcie, że wszyscy mają przestoje. Dla przykładu Koguty fatalnie weszły w sezon. City też miało okres, że słabo grało i ratowalo wyniki w końcówkach (ile to Inehacho czy jak mu tam strzelił bramek w 90+).

---------------------------------------------------------------------------------------
Wracając do kwestii końcowej tabeli - jak to według mnie wygląda?

Leicester - Wygranie przez nich majstra byłoby niesamowicie ciekawym wydarzeniem, które odbiłoby się echem po całym świecie. Uważam, że mimo wszystko brak doświadczenia i względnie wąska kadra nie pozwolą im na utrzymanie takiej formy do końca sezonu. Z drugiej strony top4 w ich wykonaniu jest bardzo realne i najpewniej tak się stanie. Szczerze życzę im tego.

City - Jeden z głównych kandydatów do objęcia tytułu. Jestem ciekaw jak na drużynę zadziała informacja o zmianie trenera ale najpewniej będą chcieli na pożegnanie wygrać trofeum dla Chilijczyka.

Arsenal - Przed sezonem typowałem ich zwycięstwo i ostatni zastój punktowy jakoś tego nie zmienia. Jeśli Kanonierzy nie zdobędą majstra w tym roku to już będę totalnie za wywaleniem Wengera. Szkoda, że Guardiola już zgarnięty bo tutaj świetnie wpasowałby się ze swoją filozofią. Jeśli pykną Barce(co Ty jarasz ziom?????) i skupią się na LM oraz ustanowią historię zdobywając FA 3x pod rząd to może jeszcze przeboleję.

Totki - Wziąwszy pod uwagę jak weszli w sezon i jak bardzo zmieniła się ich gra na przestrzeni 24 kolejek jestem pozytywnie zaskoczony. Niemniej jednak jakoś nie widzę ich w roli mistrza.

Reasumując myślę, że o majstra bić będą się Arsenal z City. W rozważaniach o top4 nie można zapomnieć o czających się na zapleczu United i West Hamie jednak tutaj to raczej walka o LE. SHAKAL słuszenie zauważył, że mamy ultraciekawy sezon i jakby nie było na końcu - napawajmy się tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Świetna wiadomość,Jamie jeszcze dodał,czego akurat nie ma tutaj opisanego że to tutaj w niego uwierzyli i nie mógłby odejść.Mahrez mniej więcej w połowie sezonu gdy już było pewne że ustawi się po niego kolejka chętnych stwierdził że Leicester ma pierwszeństwo bo to oni wyciągneli go z Ligue 2 i dali w niego uwierzyli.Jeśli uda się zatrzymać jeszcze Kante to będzie wprost cudownie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak już tak słodzimy zawodnikom to warto wspomnieć o Ighalo ;)

– Byłem bliski przejścia do chińskiego klubu. Hebei China Fortune złożyło za mnie ofertę wartą 10 milionów funtów. Miałem zarabiać ponad 200 tysięcy funtów tygodniowo przez cztery lata. Nie mogłem spać przez trzy dni. Trudno jest zrezygnować z takich zarobków. Wiele osób mówiło mi wtedy, że nie powinienem zaprzepaścić takiej szansy. Podjąłem jednak inną decyzję – powiedział Ighalo.

– Przez długi czas modliłem się i dostałem znak, że nie powinienem przenosić się do Chin bez względu na wysokość pensji. Wtedy Chińczycy zaproponowali mi 300 tysięcy funtów tygodniowo. Odpowiedziałem im jednak, że pieniądze nie są najważniejsze. Gra w Premier League od zawsze była moim marzeniem. Co prawda mogłem ustawić się do końca życia, ale nie chciałem sprzedawać swoich marzeń – dodał Nigeryjczyk.
Jeszcze jakaś ambicja siedzi w niektórych.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Transfer Miazga. Amerykański sen spełniony. Polak w Chelsea



http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/578933/transfer-miazga-amerykanski-sen-spelniony-polak-w-chelsea
...........
Tytułem przypomnienia: to nie jest pierwszy zawodnik o polskich korzeniach w Chelsea, gdyż w latach 80-tych grał tam na bramce syn polskich emigrantów z Bielska-Białej, reprezentant Walii Andrzej Edward &quot;Eddie&quot; Niedźwiecki, którego pięknie się zapowiadającą karierę przerwała poważna kontuzja i w jej wyniku rozstał się jako zawodnik z piłką w wieku 28 lat:
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Reprezentant Anglii przyznał się do stosunku z nieletnią:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-10/reprezentant-anglii-przyznal-sie-do-stosunku-z-nieletnia/
Piłkarz Sunderlandu Adam Johnson przyznał się przed sądem w Bradford do dwóch z czterech zarzutów, jakie postawiono mu w związku z aktywnością seksualną wobec nieletniej. Cała sprawa ciągnie się od roku.
Piłkarze Leicester nie dostaną premii za ewentualne mistrzostwo:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-11/pilkarze-leicester-nie-dostana-premii-za-ewentualne-mistrzostwo/
Piłkarze Leicester City, którzy niespodziewanie prowadzą w tabeli angielskiej ekstraklasy, nie dostaną dodatkowej premii za zdobycie mistrzostwa - donosi gazeta &quot;Daily Mail&quot;. Właściciele klubu nie przewidzieli sytuacji, że zespół może być wyżej niż na 12. miejscu.
Duża podwyżka Payeta, czyli jak w kilka miesięcy oczarować Anglię:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-02-11/duza-podwyzka-payeta-czyli-jak-w-kilka-miesiecy-oczarowac-anglie/
Końcówka czerwca 2015 roku - Dimitri Payet podpisuje kontrakt z West Ham United, na mocy którego ma zarabiać około 50 tysięcy funtów. Początek lutego - przedłuża umowę, która zapewnia mu pensję w wysokości 125 tysięcy funtów tygodniowo! Francuz pokazał, że w kilka miesięcy można oczarować nie tylko kibiców, ale i działaczy.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Willian powiedział kilka ciekawych słów. Może między innymi dzięki poniższemu nie zobaczymy Teixeiry na boiskach PL?

Życzę Alexowi wszystkiego najlepszego w Chinach, jestem pewien, że kluczowym aspektem tej decyzji była kwestia finansowa. To bardzo dobry zawodnik, na pewno dostosowałby się do realiów angielskiego futbolu.

Byłbym zadowolony widząc go w jakimś klubie Premier League czy innej europejskiej lidze, to zwiększyłoby jego szansę gry dla reprezentacji. Szachtar woli jednak sprzedać swojego zawodnika do mniejszego klubu który może zapłacić więcej pieniędzy niż do wielkiego, który zapłaciłby nieco mniej - mówi Willian.

To co dotyczy Teixeiry spotkało również mnie - wiem, jak trudno negocjuje się z włodarzami Szachtara, wycierpiałem tam dwa lata chcąc przenieść się do innego zespołu.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Stawka tego meczu była znacznie wyższa niż zazwyczaj. Arsenal Londyn, by wciąż realnie liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii, musiał wygrać z Leicester City. Drużyna, której przed sezonem wróżono spadek, trzymała się mocno do 94. minuty. Wystarczyła jednak chwila, by grający w barwach rewelacyjnego lidera Marcin Wasilewski stał się wrogiem publicznym numer jeden, któremu Twitter życzy wszystkiego, co najgorsze.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/zyczenie-smierci-dla-polskiego-pilkarza-internet-nie-wybacza-bledow/pntr8y

Troche chyba ponioslo kibicow Leicester. Ich klub i tak za rok wyladuje w drugiej lidze a zachowuja sie nie wiadomo jak.
 
epic 166

epic

Użytkownik
A jakby Welbeck nie trafił do siatki to by bili mu brawa za przerwanie ostatniej akcji meczu i poświęcenie, szkoda gadać.
 
badi 51

badi

Użytkownik
Ciągle rozpatruje koguty jako mistrza b. mocno i wydaje mi się że po niego sięgną jak pisałem wcześniej, ale naszła mnie taka myśl. Sam do końca nie wiem jakie są tam układy między drużynami, sympatie itp. (Tutaj kieruje ten post do bułeczki i innych b. dobrze obeznanych w tamtych realiach pozaboiskowych) ale załóżmy hipotetycznie że zostanie około 5-6 kolejek do końca i liderem ciągle będzie Lester.
Pomijam ich całą motywację bo ta wiadomo że będzie ogromna, ale czy drużyny które o nic już nie grają (mają utrzymanie i nie walczą o LM, bo walki o LE nie liczę bo Anglicy się średnio do tego palą, chociaż po tym sezonie powoli można myśleć inaczej bo ciągle są 3 drużyny na placu boju), to czy nie &quot;oddadzą&quot; pkt. dla Lester aby złamać chociaż na 1 sezon panowanie wielkich i/lub bogatych, bo do bogatych trzeba zaliczyć też koguty i armatki.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ciągle rozpatruje koguty jako mistrza b. mocno i wydaje mi się że po niego sięgną jak pisałem wcześniej, ale naszła mnie taka myśl. Sam do końca nie wiem jakie są tam układy między drużynami, sympatie itp. (Tutaj kieruje ten post do bułeczki i innych b. dobrze obeznanych w tamtych realiach pozaboiskowych) ale załóżmy hipotetycznie że zostanie około 5-6 kolejek do końca i liderem ciągle będzie Lester.
Pomijam ich całą motywację bo ta wiadomo że będzie ogromna, ale czy drużyny które o nic już nie grają (mają utrzymanie i nie walczą o LM, bo walki o LE nie liczę bo Anglicy się średnio do tego palą, chociaż po tym sezonie powoli można myśleć inaczej bo ciągle są 3 drużyny na placu boju), to czy nie &quot;oddadzą&quot; pkt. dla Lester aby złamać chociaż na 1 sezon panowanie wielkich i/lub bogatych, bo do bogatych trzeba zaliczyć też koguty i armatki.
Dwa lata temu Crystal Palace grał o pietruszkę z walczącym o mistrzostwo Liverpoolem i wszyscy wiedzą jak się to skończyło. Także raczej nie ma tak, żeby jakaś drużyna odpuszczała, chyba że ma w tym jakiś konkretny interes. W ostatniej kolejce Leicester gra z Chelsea i jak coś to tutaj dopatrywałbym się odpuszczania. Kibice Chelsea woleliby chyba, żeby mistrzem był Leicester niż lokalny rywal, Tottenham lub Arsenal. Oczywiście wszystko zależy od tego jaka sytuacja będzie w tabeli przed ostatnią kolejką.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Arsen Wenger powinien wylecieć już kilka sezonów temu to chłop bez jaj nie nadaje się do PL nie rozumiem właścicieli Arsenalu ja bym go wylał mistrzostwa i tak nie zdobędą.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
A ja uwazam, ze Arsene Wenger to najlpeszy trener na swiecie. I widzisz? To pokazuje ze, kazdy moze miec swoj wlasny punkt widzenia.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I to jest wlasnie ten moment gdzie Arsenal psim swedem powygrywa co chce wyprzedzi conajmniej Tottenham. Oni maja juz przed sezonem zagwarantowane miejsce w czworce jako wizytowka kraju.]
Pomylcie na logike zeby 20 razy z rzedu byc wyzej w tabeli od klubu z porownywalnym potencjalem - Tottenhamu? No chocby na krzywy ryj koguty powinny ich kilka razy wyprzedzic a tu wygrywaja pare meczow prasa pieprzy ze tym razem to juz to a potem grzeczniutko sie cofaja na swoje miejsce 5-6. Tylko dwa razy pozwolono im wejsc do czworki. Raz zeby utrzec nosa City i pokazac ze arabskie pieniadze to nie wszystko gdy tamci sie docierali i za drugim razem gdy nic to nie dawalo bo i tak zostali na lodzie.
Kluby wizytowki zawsze beda przepychane i oni to wiedza stad taka nonszalancja. Pisalem weekend grac Arsenal teraz jak wszyscy wylewaja na nich pomyje to oni trzask prask beda wygrywac jak leci.
Ale do Leicester strata juz za daleka choc chcialbym zeby juz nie mieli szans wyprzedzic lisow matematycznych
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Nie wiem gdzie pisać, dlatego pozwolę sobie napisać tutaj.
Czy ktoś ma akcję bramkarza West Hamu z dzisiejszego meczu vs West Ham Stars?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom