>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
De Gea jak pojdzie to na 100 procent United wypadnie z czworki
Nie wiem po co to misz masz na bramce Arsenalu Ospina to byl bardzo dobry zawodnik, druzyna w kolejkach, w ktorych on byl w skladzie napewno by byla najlepsza w lidze sumujac punkty.
 
M 418

maat

Użytkownik
Gerard Deulofeu został zawodnikiem Evertonu. Barcelona za transfer 21-latka otrzymała 6 milionów euro, a sam zawodnik podpisał w Anglii trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o sezon.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
De Gea jak pojdzie to na 100 procent United wypadnie z czworki

Nie wiem po co to misz masz na bramce Arsenalu Ospina to byl bardzo dobry zawodnik, druzyna w kolejkach, w ktorych on byl w skladzie napewno by byla najlepsza w lidze sumujac punkty.
No właśnie to jest dziwne, przecież Ospina dobrze się sprawował na bramce, transfer Cecha jest bez sensu, chyba że chcę dać do zrozumienia jednemu z aktualnych bramkarzy że może sobie szukać nowego klubu. Nie ma wątpliwości że to Cech będzie numerem jeden, Ospina i Szczęsny mogą szukać sobie nowych klubów chyba że jeden z nich chcę bronić w pucharze Anglii i mu to wystarcza.
 
M 418

maat

Użytkownik
No właśnie to jest dziwne, przecież Ospina dobrze się sprawował na bramce, transfer Cecha jest bez sensu, chyba że chcę dać do zrozumienia jednemu z aktualnych bramkarzy że może sobie szukać nowego klubu. Nie ma wątpliwości że to Cech będzie numerem jeden, Ospina i Szczęsny mogą szukać sobie nowych klubów chyba że jeden z nich chcę bronić w pucharze Anglii i mu to wystarcza.
według tureckich mediów Ospina ma przenieść się do Fenerbahce za 5.5 miliona euro
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Ciekawe informacje pojawiły się od wczoraj. Mianowicie, łączony z Arsenalem Schnederlin PODOBNO został odrzucony przez Wengera, który w pełni ufa rewelacyjnemu Coquelinowi. Sam zawodnik Southampton jest w tej chwili mocno łączony przez różne niepowiązane źródła z United. Ciekawe...
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Rewelacje sezonu i niewypaly:
Rewelacje: czyli zespoly ktore napewno wypadna lepiej niz wiekszosc przewiduje

1. Liverpool - juz abstrahujac od transferow i czy beda one udane czy nie samo odejscie Gerrarda jest zdecydowanym plusem. Ten gosc od dawna nie nadawal sie do gry, a byl wpychany do skladu ze wzgledu na PR i nazwisko, a pokazywal cos od swieta. Wprowadzalo to toksyczna atmosfere, mogl sobie taki nie wiem Lallana grac jak chce a i tak zagra Gerrard o ile tylko jest zdrowy. Widac ze przez wiekszosc rundy rewanzowej czyli przez okres kontuzji Liverpool gral jak zespol TOP 3, po czym jak wrocil natycmiast zaczeli przegrywac, z United, Crystal Palace, Aston Villa, czy tez Stoke. Byla bardzo wyrazna przyczyna tego, oszolomy beda udawac ze &#39;Stevie G jest wielki&#39; i taki Ian Wright bedzie mu pisal peany.
LIVERPOOL GRAL DOBRZE NIE &#39;MIMO ZE&#39; NIE BYLO GERRARDA ALE &#39;PONIEWAZ&#39; GO NIE BYLO.
Liverpool 2-3 miejsce!
2. West Bromwich - powiem tak , akurat mieszkam na piechote od ich stadionu, Tony Pulis to jest gosc! To bedzie drugie Stoke czyli spokojna gorna polowa tabeli. Sklad jest dobry, weterani i mlodosc, taktycznie zawsze wszystko swietnie poukladane
Zobaczcie sobie sklad: https://en.wikipedia.org/wiki/West_Bromwich_Albion_F.C.#First_team_squad
To jest wszystko ladnie do ulozenia w niezly zespol srodka tabeli przynajmniej. To bedzie rewelacja poczatku sezonu, potem troche spadna, tak jak bylo za Stevea Clarka. Nie mam zadnych watpliwosci, ze klub jest zarzadzany madrze przez osoby majace glowe na karku i to zarowno na szczeblu zarzadu jak i &#39;managerskiego&#39;. Sa zawodnicy, jest idea, bedzie dobrze. Mozna sie czepiac porazek z Leicester czy QPR w domu, ale z powodu trenerskiej miernoty Alana Irvine klub gral pod presja utrzymania bardzo dlugo, nastepny sezon to srodek tabeli na luzaku i bardzo ciezka druzyna do ogrania u siebie. To bedzie drugie Stoke/Crystal Palace itp. Nawet jak odejdzie Berahino to i tak kupia kogos ciekawego, pieniadze napewno sa, gdyby same takie kluby byly pilka w UK nie bylaby chora i nie zbieraliby batow reprezentanci kraju co lato
WBA 8-11 miejsce!
3. Bournemouth
Awans nie byl przypadkowy, tam sa pieniadze i klasowi zawodnicy, w tym Boruc, ktory przesunie ten zespol sam o 5-6 pozycji w gore. Druzyna bedzie duzo strzelac, malo tracic, wiadomo do czolowki nie ma szans dolaczyc, ale bedzie ten entuzjazm, fanatyczna publicznosc i stawiam ze na luzie sie utrzymaja, moze ich dopasc syndrom drugiego sezonu, ale to nie jest klub kabaret jak np Cardiff, wlasciciel sensowny, manager gwiazda potencjalnie reprezentacji za lat pare.
Bournemouth 9-12 miejsce!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Niewypaly
1. Southampton
Ta druzyna bez dwoch zdan zaliczy najwiekszy regres w porownaniu z poprednim rokiem, jest z czego spadac. Rok temu wyprzedano druzyne, ale sciagnieto graczy ktorzy wypalili na poczatku, taki manewr moze sie udac tylko raz a oni znowu kombinuja. Widac ze w rundzie rewanzowej przestali grac i strzelac, owszem zdarzaly sie przeblyski ale z tego juz chlepba nie bedzie. Warto dodac ze Koeman jest bardzo kiepskim terenerem, przeklinanym gdzie tylko by sie nie pojawil. Pelle przestal strzelac, Forster napewno nie zaliczy juz tak kapitalnego poziomu, beda tracic zdecydowanie wiecej goli i sie potocza. Owszem znajdzie sie pare slabszych druzyn od nich ale...
Southampton 16 miejsce!
2. Manchester City
Tutaj obraz zaciemnia kilka wygranych pod koniec, ale nie moze to przeslaniac obrazu ze ten klub to patologia. Najlepszymi zawodnikami sa ci co otwarcie krytykuja klub, Toure i Nasri, tylko Aguero trzyma jeszcze poziom, napewno odchodzi Milner, trener zostal tylko dlatego ze Guardiola zdecydowal sie pozostac w Bayernie przez jeszcze rok, ale Pellegrini wyleci juz byc moze w trakcie sezonu. Mecze wyjazdowe zawsze beda bolaczka tego klubu, do tego kampania w lidze mistrzow napewno nie wplynie na sezon dodatnio.
Man City 4 miejsce max!
3. Tutaj mam watpliwosci Aston Villa albo Manchester United, oba te kluby obsuna sie w stosunku do ostatniego sezonu, powiedzmy eq aequo. United jak odejdzie De Gea to nikt ich nie bedzie ratowal, Lloris to nie ta klasa a Aston Villa po sprzedazy Benteke kazdy bedzie lal i spadna z ligi. Trener kabareciarz, tylko z pozoru lepszy od poprzednika, z pewnoscia &#39;zapracuje&#39; na swoja opinie bardziej niz porazka u siebie z Burnley czy 1-6 z Southampton. Bedzie sie zle dzialo w Aston Villi. Rozumiem zeby to byly porazki ze wzgledu na oszczedzanie sie na puchar. Ale tam baty 0-4 w finale a powinno byc 0-6 conajmniej! Bedzie sie dzialo! Bedzie zabawa!
Man United 5 miejsce!
Aston Villa 18 miejsce!
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Nie wiem czy widziales wszystkie mecze czy tylko skróty ale de Gea puszczał mnóstwo &quot;szmat&quot;. W meczu z Liverpoolem więcej zawinił Sterling niż uratował David. Uważam że Lloris dobrze by go zastąpił. Dodatkowo spójrz, że gdyby obok Smallinga stanął jednak Ramos, bramkarz z pewnością nie miałby tylu przykrych niespodzianek. De Gea zrobił postęp, ale nie jest jeszcze bramkarzem, którego nie można zastąpić innym. W tym sezonie United zdominuje w tabelii taki zespół jak Liverpool i stawiam na top3 dla nich obok Chelsea i Arsenalu
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
3. Tutaj mam watpliwosci Aston Villa albo Manchester United, oba te kluby obsuna sie w stosunku do ostatniego sezonu, powiedzmy eq aequo. United jak odejdzie De Gea to nikt ich nie bedzie ratowal, Lloris to nie ta klasa
Ja mam wątpliwości czy wiesz o czym piszesz. Wysuwasz bardzo zdecydowaną tezę po czym piszesz jedno zdanie śmiesznej argumentacji.
Zgadza się, DdG wiele razy ratował United, ale bramkarz jest od bronienia. Pisanie w stylu gdyby nie coś tam to by coś tam nie jest poważne. Każdy ma swoje zadanie na boisku i ma je wykonywać jak najlepiej. W ten sposób mogę łatwo odbić piłeczkę i napisać, że co by było gdyby MU miało skuteczniejszego napastnika... - tak się sezon ułożył. Uważam, że odejście jednego zawodnika nie jest w stanie zaburzyć marszu w górę tabeli tego zespołu. Projekt LvG dopiero nabiera tempa. W tym sezonie Holender mógł zaplanować przedsezonowy tour po Stanach według własnych potrzeb i tym razem United nie przegapi początku sezonu co okazało się kluczowe w zeszłym sezonie kiedy do końca nie udało się nadrobić strat. Poza tym, kolejne wielkie transfery są szykowane i wnioski z przeszłości, kiedy inne kluby wygrywały walkę o zawodników + puszczenie za darmo takich diamentów jak Pogba, zostaną wyciągnięte. Wiadomo było, że nie będzie łatwo po takiej rewolucji, kiedy odchodzi boss i cała linia defensywna - Vidic, Ferdinand, Evra jeden za drugim. W tej chwili jednak kształtuje się nowy zespół i kolejne ogniwa, coraz mocniejsze, są dodawane do tego zespołu. Uważam, że w przyszłym sezonie United będzie bardzo silnym rywalem w walce o mistrzostwo dla Chelsea i City.
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
Manchester United z pewnością będzie bardziej konkurencyjny niż w tym sezonie. Van Gaal ma cały okres przygotowawczy, budżet na transfery jest nieograniczony i kilku piłkarzy siłą rzeczy musi zagrać lepiej - patrz Angel Di Maria. Buduje się bardzo mocna ekipa , której siłą według mnie będzie obrona bo Chris Smalling i Phil Jones to para stoperów na lata tak jak było z Vidiciem i Ferdinandem. Potencjał w przodzie solidny choć według mnie główną siłą tej ekipy będzie organizacja gry i zespołowość i zobaczymy jakiego klasowego napastnika ściągnie Holender.

Wielu nie docenia Pellegriniego , w jakim klubie nie był odnosił sukces ( poza Realem oczywiście) . Trzyma skład w ryzach i tutaj także trzon ekipy zostaje. Odejście Milnera to nie tragedia i takich graczy jest na pęczki. City będzie niebezpieczne jednak też wiele zależy od tego kim uzupełnią skład.

Chelsea to znów główny faworyt do mistrzostwa . Mourinho bardzo sprytnie myśli chcąc sprowadzić Falcao. W Manchesterze musiał podporządkować się grze do której zwyczajnie nie pasuje a na Stamford Bridge będzie zapewne pełnił rolę bezwzględnego egzekutora wystawionego na szpicy. Mają mocną pierwszą 11-tkę i solidną ławkę . Geniusz taktyczny trenera pozwala stawiać ich jako głównego kandydata do majstra chociaż nie przyjdzie to pewnie tak łatwo jak w obecnym sezonie.

Czarnym koniem w walce o tytuł może być Arsenal. Petr Cech to transfer sugerujący sytuację , w której Arsene Wenger miałby wkońcu ochotę coś wygrać. Przydałby się stoper klasy światowej do Kościelnego i napastnik z topu bo będąc zależnym tylko od skuteczności Giroud nie można liczyć na tytuł.

Liverpool może się zbroić, ale brak im rozgrywacza, piłkarza od dzielenia piłek. Ani Henderson, ani Lallana nie gwarantują tego co niegdyś Gerrard. Stivi właśnie dlatego grał bo technicznie bił tych chłopaków na głowę i mimo , że wydolność i koordynacja już nie ta samą jakością podań był lepszy.Znów będzie to fajnie ofensywnie grający zespół , lecz nie zbilansowany zapewne.

Zobaczymy co pokaże Everton, ekipa z dużym potencjałem , zawiedli w tym sezonie i może teraz czas powrócić do dawnej gry.

Według mnie Manchester United, Arsenal i Chelsea między sobą rozstrzygną kwestie Mistrzostwa i mogą zdecydować bezpośrednie mecze. Liverpool, Tottenham,Everton będą kąsać czołówke , a reszta ekip będzie mocno falować jak co roku.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Manchester United z pewnością będzie bardziej konkurencyjny niż w tym sezonie. Van Gaal ma cały okres przygotowawczy, budżet na transfery jest nieograniczony
Właśnie ten nieograniczony budżet mnie denerwuje! Codziennie jakiś inny najemnik łączony z Man.Utd. Ramos, Schweinsteiger, Gundogan, a to jeszcze inni. Nikt nie potrzebuje ich na Old Traffford za nie wiadomo jaką wielką kasę!! Potrzebny jest jeden obrońca, ale przecież i bez tego się może obejść, wsytarczy mocniej postawić na obecnych w składzie, Są młodzi zdolni jak McNair, który pokazał się w tym sezonie z jak najlepszej strony i jest to przyszłość klubu bez dwóch zdań, ale trzeba go umiejętnie prowadzić. LvG umiał to przez lata więc wierzę, że i nie zapomniał tego?!
W takim klubie jak Manchester United ważna jest tożsamość od lat, pokolenie &#39;92 czyli Giggs, Scholes, Beckham, Nevillowie itp. A teraz nagle się robi z tego klubu rzeszę najemników chcąc sprowadzać kolejne &quot;gwiazdki&quot; za dużą kasę! Nie są oni nikomu potrzebni, Ferguson jakoś umiał za małą kasę wyjąć młodych zdolnych i ich powstawiać do składu, Ronaldo, Chicharito to dwa pierwsze przykłady z brzegu. Owszem nie wszyscy się sprawdzali, ale to chyba oczywiste, że przy próbach zdarzają się i błędy. A jest to mniej ryzykowne niż sprowadzenie gościa za 50mln!

Po co ktoś taki jak Schweinsteiger w ogóle ? To mnie bardzo zastanawia... Carrick, Ander Herrera i Fellaini, środek pola jest, po co wydawać tyle hajsu na z każdym rokiem słabszego Bastiana ? Ander Herrera jest na tę chwilę lepszy i więcej daje zespołowi, ale trzeba na niego postawić jak to zrobił LvG w pewnym momencie tego sezonu i zatrybiło.

Mam wielką nadzieję, że De Gea pomyśli logicznie i do żadnego Realu nie pójdzie, bo sorry, ale po co ? Do Beniteza ? Do kibiców, którzy wygwizdują swoją legendę? (Ikera) Tam się nie szanuje zawodników, liczy się kasa, widowisko, a i prezydent Florentino Perez jest dziwny...
Także mam nadzieję, że De Gea zostanie, kiedyś też była saga z Rooneyem, że odejdzie do City haha, ale wtedy cały czas wiedziałem, że to medialna szopka bo Rooney nigdy tam nie pójdzie i po kilku tygodniach podpisał z MU nowy kontrakt i gra do dziś.

Denerwuje mnie także, że pisze się w kontekście MU o Sterlingu. Po co taki prawidziwy najemnik dla którego liczy się jedynie kasa i ma ciągłe fochy?! Jak on przyjdzie na Old Trafford to będzie szczyt głupoty LvG, nie dość, że z Liverpoolu to jeszcze ktoś z takim ego...
A wszystko odbędzie się kosztem Adnana Januzaja! To jak jego postać została zmarginalizowana w poprzednim sezonie mnie bolało, młody powinien grać częściej, ale przez tę formacje 3-5-2 i upór LvG nie było dla niego miejsca na boisku bo wtedy nie grali typowi skrzydłowi z ofensywnymi inklinacjami i dryblingiem tylko konie biegający non stop jak Young i Valencia. Liczę, że ten sezon będzie Januzaja bo jego potencjału nie wolno zmarnować, on jest przyszłością klubu więc przyjście Depaya wystarczy jako wzmocnienie skrzydeł i tyle, bo ta pozycja jest mocno obsadzona na daną chwilę.

A w kolejce są młodzi z zespołu rezerw jak Andreas Pereira czy James Wilson. Przecież Andreas Pereira to kawał piłkarza moze być (obczajcie sobie jego gola z finału MŚ u20 Brazylia - Serbia! :cool:) Wilson z kolei już wchodził do zespołu więc dać mu szans więcej.


Potencjał w przodzie solidny choć według mnie główną siłą tej ekipy będzie organizacja gry i zespołowość i zobaczymy jakiego klasowego napastnika ściągnie Holender.
Klaspwy napastnik ? Hm powiem tak, nie chciałbym. Jest Rooney i to on powinien grać na szpicy. Powinno się zostawić van Persiego, jeden słabszy sezon się zdarza przecież. Ponadto Holender pod okiem LvG co jak co, ale chyba dobrze funkcjonować powinien. A po trzecie to chciałbym zatrzymania w klubie Chicharito... Idealny zawodnik na wejścia z ławki i do rotacji. Jeżeli ktoś wątpi w jego klasę i umiejętności, czy też motywacje to polecam obejrzeć sobie mecz Real - Atletico w Lidze Mistrzów gdzie dostał szansę i zastępował Benzemę.
Javier musi zostać!
Welbecka już oddali za czapkę gruszek ;/ Wielu tutaj ziało ogniem w jego kierunku, że nie strzela goli bla bla, ale ja ubolewam, że się z nim rozstano tak bez żalu. Gość ciągle się rozwija, a potencjał ma ogromny.

Wielu nie docenia Pellegriniego , w jakim klubie nie był odnosił sukces ( poza Realem oczywiście) .
Może i nie odniósł sukcesu w Realu, ale zajął 2 msc w lidze z 96pkt! Wtedy Barca była nie do zatrzymania, owszem Alcorcon i Lyon w CdR i LM też dały swoją, a w zanadrzu był Mourinho i Perez wziął wtedy jego, ale liczby w lidze Realu były bardzo dobre.


Liverpool może się zbroić, ale brak im rozgrywacza, piłkarza od dzielenia piłek. Ani Henderson, ani Lallana nie gwarantują tego co niegdyś Gerrard.
Może i się zbroi, ale kim ? Milner? Ings? Firmino? To nazwiska na środek tabeli... Sam licyzłem na więcej w wykonaniu Firmino, widziałem go z kilkanaście razy w ostatnich sezonach w Hoffenheim, potrafił tam błysnąć i zwodem i szybkością i strzałem. Ale oglądam tego samego Firmino na Copa AMerica i jest słabiutki.

Akurat Liverpool ma rozgrywającego, jest Philippe Coutinho nie zapomnij ;) Akurat on do spółki z Hendersonem w środku pola robią kawał roboty. Asekurowani przez Lucasa Leive mają środek pola świetny.
Ale ja jakoś nie widzę Liverpoolu w top4 w next sezonie...
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Właśnie przez wiek Caricka i jego kontuzje szuka się kogoś nowego, chociaż też nie popieram pomysłu z Bastianem bo ani nie jest młody ani kimś pewnym. Ander wystawiony na pozycji defensywnego nie sprawdził się do końca a na Fellainiego można obstawiac że dostanie czerwoną kartkę równie pewnie jak RVP strzeli bramke. Najbardziej nie mogę się doczekać występów Depaya. Mam nadzieję i wierze, że wprowadzi zamęt jak młody Cristiano. Ten transfer będzie strzałem w &#39;10&#39; :grin:
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
Właśnie ten nieograniczony budżet mnie denerwuje! Codziennie jakiś inny najemnik łączony z Man.Utd. Ramos, Schweinsteiger, Gundogan, a to jeszcze inni. Nikt nie potrzebuje ich na Old Traffford za nie wiadomo jaką wielką kasę!!
W takim klubie jak Manchester United ważna jest tożsamość od lat, pokolenie &#39;92 czyli Giggs, Scholes, Beckham, Nevillowie itp. A teraz nagle się robi z tego klubu rzeszę najemników chcąc sprowadzać kolejne &quot;gwiazdki&quot; za dużą kasę! Nie są oni nikomu potrzebni, Ferguson jakoś umiał za małą kasę wyjąć młodych zdolnych i ich powstawiać do składu
Doskonale to rozumiem. Mam kumpla co jest za Manchesterem i razem oglądamy Premier League. To co właśnie wielu pociąga w klubach z Premier League to przywiązanie do tradycji ale współczesny trend związany z wielką kasą i transferami burzy to wszystko . Nawet nazwę FA CUP chcą zmienić na koszt Emirates Cup. Pieniądz rządzi światem także tym piłkarskim i jeśli nawet pojawią się gracze pokroju Beksa czy Scholesa to i tak współczesne realia ich zniszczą.
Ferguson to legendary. Nie do podrobienia . Także trzeba cenić Wengera za to co robi , brak tytułów , ale proszę zobaczyć ilu piłkarzy wykreował, jakie standardy wprowadził w lidze i klubie. Gdy także jego zabraknie Premier League straci w wielu płaszczyznach.
Odnośnie Rooneya to trochę go zniszczono i niepotrzebnie już za Fergiego został cofany do pomocy. Teraz przyzwyczajony do takiej gry sam cofa się po piłkę a kiedyś grając typowo na żądle bała się go cała Europa.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Bo gdy do gry wkroczyli miliarderzy i szejkowie, zmieniło się wszystko. A kluby z tradycjami, chcąc nadążyć za tym co się wyprawia musiały podążyć ta sama droga. Coraz więcej mówi się o najemnikach a miłość do klubu zanika. Mimo, że jestem fanem United to naprawdę cieszy mnie obecność Wengera w lidze, chociaż i on w końcu musiał wysypac grubą kasę aby łapać się jeszcze do top 4. Nie wiem czy istnieje jakiś złoty środek aby zapobiec takiemu rozwojowi wypadkow
 
H 902

hank

Użytkownik
Właśnie ten nieograniczony budżet mnie denerwuje! Codziennie jakiś inny najemnik łączony z Man.Utd. Ramos, Schweinsteiger, Gundogan, a to jeszcze inni. Nikt nie potrzebuje ich na Old Traffford za nie wiadomo jaką wielką kasę!! Potrzebny jest jeden obrońca, ale przecież i bez tego się może obejść, wsytarczy mocniej postawić na obecnych w składzie, Są młodzi zdolni jak McNair, który pokazał się w tym sezonie z jak najlepszej strony i jest to przyszłość klubu bez dwóch zdań, ale trzeba go umiejętnie prowadzić. LvG umiał to przez lata więc wierzę, że i nie zapomniał tego?!
W takim klubie jak Manchester United ważna jest tożsamość od lat, pokolenie &#39;92 czyli Giggs, Scholes, Beckham, Nevillowie itp. A teraz nagle się robi z tego klubu rzeszę najemników chcąc sprowadzać kolejne &quot;gwiazdki&quot; za dużą kasę! Nie są oni nikomu potrzebni, Ferguson jakoś umiał za małą kasę wyjąć młodych zdolnych i ich powstawiać do składu, Ronaldo, Chicharito to dwa pierwsze przykłady z brzegu. Owszem nie wszyscy się sprawdzali, ale to chyba oczywiste, że przy próbach zdarzają się i błędy. A jest to mniej ryzykowne niż sprowadzenie gościa za 50mln!
Po co ktoś taki jak Schweinsteiger w ogóle ? To mnie bardzo zastanawia... Carrick, Ander Herrera i Fellaini, środek pola jest, po co wydawać tyle hajsu na z każdym rokiem słabszego Bastiana ? Ander Herrera jest na tę chwilę lepszy i więcej daje zespołowi, ale trzeba na niego postawić jak to zrobił LvG w pewnym momencie tego sezonu i zatrybiło.
Mam wielką nadzieję, że De Gea pomyśli logicznie i do żadnego Realu nie pójdzie, bo sorry, ale po co ? Do Beniteza ? Do kibiców, którzy wygwizdują swoją legendę? (Ikera) Tam się nie szanuje zawodników, liczy się kasa, widowisko, a i prezydent Florentino Perez jest dziwny...
Także mam nadzieję, że De Gea zostanie, kiedyś też była saga z Rooneyem, że odejdzie do City haha, ale wtedy cały czas wiedziałem, że to medialna szopka bo Rooney nigdy tam nie pójdzie i po kilku tygodniach podpisał z MU nowy kontrakt i gra do dziś.
Denerwuje mnie także, że pisze się w kontekście MU o Sterlingu. Po co taki prawidziwy najemnik dla którego liczy się jedynie kasa i ma ciągłe fochy?! Jak on przyjdzie na Old Trafford to będzie szczyt głupoty LvG, nie dość, że z Liverpoolu to jeszcze ktoś z takim ego...
A wszystko odbędzie się kosztem Adnana Januzaja! To jak jego postać została zmarginalizowana w poprzednim sezonie mnie bolało, młody powinien grać częściej, ale przez tę formacje 3-5-2 i upór LvG nie było dla niego miejsca na boisku bo wtedy nie grali typowi skrzydłowi z ofensywnymi inklinacjami i dryblingiem tylko konie biegający non stop jak Young i Valencia. Liczę, że ten sezon będzie Januzaja bo jego potencjału nie wolno zmarnować, on jest przyszłością klubu więc przyjście Depaya wystarczy jako wzmocnienie skrzydeł i tyle, bo ta pozycja jest mocno obsadzona na daną chwilę.
A w kolejce są młodzi z zespołu rezerw jak Andreas Pereira czy James Wilson. Przecież Andreas Pereira to kawał piłkarza moze być (obczajcie sobie jego gola z finału MŚ u20 Brazylia - Serbia! :cool:) Wilson z kolei już wchodził do zespołu więc dać mu szans więcej.


Klaspwy napastnik ? Hm powiem tak, nie chciałbym. Jest Rooney i to on powinien grać na szpicy. Powinno się zostawić van Persiego, jeden słabszy sezon się zdarza przecież. Ponadto Holender pod okiem LvG co jak co, ale chyba dobrze funkcjonować powinien. A po trzecie to chciałbym zatrzymania w klubie Chicharito... Idealny zawodnik na wejścia z ławki i do rotacji. Jeżeli ktoś wątpi w jego klasę i umiejętności, czy też motywacje to polecam obejrzeć sobie mecz Real - Atletico w Lidze Mistrzów gdzie dostał szansę i zastępował Benzemę.
Javier musi zostać!
Welbecka już oddali za czapkę gruszek ;/ Wielu tutaj ziało ogniem w jego kierunku, że nie strzela goli bla bla, ale ja ubolewam, że się z nim rozstano tak bez żalu. Gość ciągle się rozwija, a potencjał ma ogromny.

Może i nie odniósł sukcesu w Realu, ale zajął 2 msc w lidze z 96pkt! Wtedy Barca była nie do zatrzymania, owszem Alcorcon i Lyon w CdR i LM też dały swoją, a w zanadrzu był Mourinho i Perez wziął wtedy jego, ale liczby w lidze Realu były bardzo dobre.


Może i się zbroi, ale kim ? Milner? Ings? Firmino? To nazwiska na środek tabeli... Sam licyzłem na więcej w wykonaniu Firmino, widziałem go z kilkanaście razy w ostatnich sezonach w Hoffenheim, potrafił tam błysnąć i zwodem i szybkością i strzałem. Ale oglądam tego samego Firmino na Copa AMerica i jest słabiutki.
Akurat Liverpool ma rozgrywającego, jest Philippe Coutinho nie zapomnij ;) Akurat on do spółki z Hendersonem w środku pola robią kawał roboty. Asekurowani przez Lucasa Leive mają środek pola świetny.
Ale ja jakoś nie widzę Liverpoolu w top4 w next sezonie...
Mialem Cie za powazniejszego faceta, a Ty piszesz ze jest McNair i Willson, przeciez to sa goscie na poziomie moze Championship.
Piszesz o Welbecku, no faktycznie niesamowity kozak, udowadnia to w Arsenalu, jego sprzedaz to byla jedyna rozsadna decyzja, w Arsenalu tez dlugo miejsca nie zagrzeje i w koncu wyladuje w jakims Sunderlandzie, czyli tam gdzie jego miejsce.
Piszesz o najemnikach, no coz takie czasy, jak akademia nie daje odpowiedniego materialu to trzeba kupowac. Przyszedl Depay za rozsadne pieniadze, i to moze byc gosc ktory moze zrobic roznice za pare lat, a juz teraz jest w stanie dac cos druzynie.
Uwazasz ze srodek jest ok, no ja uwazam ze nie jest, wystarczylo ze wypadl Caras i sie chlopcy posypali w koncowce sezonu, dlatego tez najprawdopodobniej przyjdzie Snederlein.
Bastian tez by sie przydal, bo wtedy z Herrera gralby przed Francuzem, bo Blind czy Fellaini to sa zawodnicy na lawke, i moga Niemcowi podawac napoje.
W obronie dziury, potrzeba kogos kto to ogarnie, bo Smola czy Jones tego nie zrobia, jesli jest choc szansa sciagniecia Ramosa, to trzeba probowac.
Nie ma tez prawego obroncy na odpowiednim poziomie.
Zgadzam sie tylko z tym ze nie potrzebny jest napastnik, bo skoro wg bossa kapitam gra u niego zawsze, to Roo musi grac w ataku, a nie byc rzucanym gdzies do pomocy. Hernandez tak, jesli pogodzi sie z rola zmiennika, ale sam Holender chyba go nie widzi.
Trzeba wypchnac z klubu Naniego i van Persiego, moze Rafaela, w przypadku przyjscia topowego SO rownjez Evansa.
Byc moze bedzie trzeba szukac bramkarza, bo szanse na utrzymanie de Gea sa tylko wtedy jesli United odmowi Realowi, a Real sciagnie kogow innego, jesli sie tak nie stanie to Hiszpan trafi do Madrytu teraz, albo za rok.
Trzeba znalesc zloty srodek dotyczacy Di Marii, bo to jest gracz absolutnego topu, a nke rezerwowy.
A Ty piszesz jakby United potrzebowal kosmetycznych poprawek.
Co do Liverpoolu sie zgadzam, transfery na srodek ligi, a nie na zespol ktory ma walczyc o LM, ktos wyzej pisal o top2 Liverpoolu, dobry motyw na scenariusz filmu sci-fi.
A no i Pellegrini, co ten gosc wygal niby w Europie? Zapewniam Cie ze w Realu nikt nie teskni.
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
Hank pięknie napisane. Liverpool od kilku lat ma zakodowane chyba, żeby nie piąć się w górę. Dwa sezony temu przydarzył się wybryk ale duża zasługa w tym Suareza. Wykupili Świętych i o mało ten sam zespół nie przeskoczył ich w lidze, naprawdę niewiele brakowało.

W United mam mały niesmak do Davida bo nie potrafi się określić czego chce, gra na zwłokę co działa negatywnie na jego wizerunek. Welbeck się rozwija? Facet ma 25 lat a ciągle się o nim mówi jak o 15 latku. Dla mnie zawsze spowalnia akcję i miał tragiczną skuteczność. Jak pisales - skończy gdzieś w Sunderlandzie w najlepszym wypadku. Póki co więcej warte jest jego nazwisko niż umiejętności. Nani podobno dogadany z nowym klubem więc nikt nie podchodzi sentymentalnie do graczy, twarda reka wpłynie pozytywnie na rozwój zawodników. Nie skreslalbym jednak Blinda. Jego pierwszy sezon, ma prawo się wykazać jeszcze. Ed powiedział że chce zrobić z United klub z którego nikt nie będzie myślał o ucieczce do Realu albo Barcelony więc sadze że niebawem Ramos zawita na OT.
 
bergkampos 0

bergkampos

Użytkownik
A no i Pellegrini, co ten gosc wygal niby w Europie? Zapewniam Cie ze w Realu nikt nie teskni.
Nie patrzyłbym na trenera tylko przez pryzmat tego co wygrał. Zobacz jaką dobrą robotę zrobił w Maladze i Villareal. Żółta łódź podwodna grała przecież w półfinale Ligi Mistrzów a i Malaga zaistniała , gdyby nie ten pech z Borussią mogliby osiągnąć dużo więcej.Dla mnie Pellegrini to bardzo dobry szkoleniowiec i City robi dobrze, że daje mu kredyt zaufania. Według mnie dzięki temu City nie będzie postrzegane tak jak Real - łowcy najemników. Ten gość ma głowę do tego fachu i jeszcze to udowodni.
 
H 902

hank

Użytkownik
Nie patrzyłbym na trenera tylko przez pryzmat tego co wygrał. Zobacz jaką dobrą robotę zrobił w Maladze i Villareal. Żółta łódź podwodna grała przecież w półfinale Ligi Mistrzów a i Malaga zaistniała , gdyby nie ten pech z Borussią mogliby osiągnąć dużo więcej.Dla mnie Pellegrini to bardzo dobry szkoleniowiec i City robi dobrze, że daje mu kredyt zaufania. Według mnie dzięki temu City nie będzie postrzegane tak jak Real - łowcy najemników. Ten gość ma głowę do tego fachu i jeszcze to udowodni.
Zgadza sie, tylko to jest gosc ktory nie ma posluchu w szatni. I w takim klubie jak City to nie przejdzie na dluzsza mete, bo te ze to fachowiec pelna geba to ja wiem. Na Old Trafford tez byl taki, a nazywal sie Carlos Queiroz, ogromna wiedza i jako asysten to byl nieoceniony czlowiek, ale brak jaj, brak cech przywodczych i jako glownodowodzacy w klubie sie nie sprawdzil i skonczyl gdzies w Azji, chyba w Iranie.
I uwierz mi, ze w takim klubie jak City napewno nie zadowola sie takimi rezultatami jakie Pellegrini osoagal w Maladze.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Mocn przesadzacie z tym wychwalaniem Pellegriniego. Owszem mial wyniki ale w pracy z biedakami, gdzie nie bylo presji wyniku mozna je bylo robic. W City jedyny sukces to mistrzostwo rok temu wreczone na tacy przez Chelsea &#39;byle nie Liverpool&#39; a tak poza tym to mnostwo wpadek i calkowita nieumiejetnosc zapanowania nad gwiazdeczkami.
Mozna powiedziec ze to jest trener tymczasowy, nikt sie z nim nie bedzie liczyl, poleci w sezonie jesli szejkowie straca glowe ,najdalej po przegranym sezonie. Juz w pierwszej kolejce beda baty od West Bromwich i ogolnie gra na wyjazdach bedzie wielkim problemem
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Nie wiem jak można pisać, że Pellegrini nie ma posłuchu w szatni i nie jest obdarzony szacunkiem wokół przez zawodników. Właśnie pierwszy raz od panowania Manciniego ktoś tam tak panuje nad tym wszystkim w City. Za panowania Włocha Balotelli robił co chciał, regularnie ośmieszając szkoleniowca, dzisiaj sprawa z piłkarzami City wygląda zupełnie na odwrót pokazując umiejętności organizacyjne w tak ciężkim do opanowania środowisku.
Co do Realu, ciężko osiągnąć sukces, jeśli się nie ma nic w klubie w sprawie kierowania drużyny i transferów do powiedzenia, a jest się jedynie marionetką Pereza. Prezes nie dawał Chilijczykowi swobody do kierowania drużyną i ułożenia sobie zespołu wg jakiejkolwiek wizji. Kupowanie zawodników pod publikę, marketing, sprzedaż koszulek. W takich warunkach mało kto potrafiłby się odnaleźć. Oczywiście- kupowane były największe gwiazdy, ale wciąż był to zlepek nazwisk, zamiast w pełni ukształtowanej drużyny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom