>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Aston Villa rozstała się z Paulem Lambertem. Tymczasowo zastąpili go Scott Marshall i Andy Marshall.
45-letni Szkot pracował na Villa Park od czerwca 2012 roku. Wcześniej prowadził Norwich, Colchester United i Wycombe Wanderers.
Jako zawodnik był pomocnikiem m.in. Motherwell, Borussii Dortmund i Celticu. W kadrze rozegrał 40 meczów, zdobył jedną bramkę.
Aston Villa zajmuje 18. miejsce w Premier League. Wczoraj przegrała z Hull.
eurofutbol.pl
Kolejna głowa poleciała w Premier League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/503014/zadziwiajaca-decyzja-fa-brutal-z-burnley-nie-otrzyma-zadnej-kary-za-faul-na-nema
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/502989/chelsea-domaga-sie-anulowania-czerwonej-kartki-nemanji-maticia-trudno-sie-dziwic
Nie jestem w stanie pojąć jak FA mogła nie ukarać tego ********** za to co zrobił Maticowi. Wielki szacun za reakcję na boisku, wziął sprawy w swoje ręce, a Barnes powinien zostać ukarany za to co zrobił.
Jak ktoś nie widział to wrzucam.
https://www.youtube.com/watch?v=0r9YEbhbA9g
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Idiota powinien za takie coś być ukarany na kilkadziesiąt meczy a najlepiej na cały sezon. Za dotknięcie w twarz dostaje się kilka meczy to za taki faul powinny być kary znacznie surowsze a nie że dostanie zawieszenie na kilkanaście kolejek...
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Raz że, powinni ukarać Barnesa i to nie powinna być to kara niska. A dwa tego debila co prowadził ten mecz, sędzia wszystko widział doskonale.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Raz że, powinni ukarać Barnesa i to nie powinna być to kara niska. A dwa tego debila co prowadził ten mecz, sędzia wszystko widział doskonale.
Widziałeś jaka była argumentacja FA? ????

Oświadczyli, że nie mogli nic zdziałać, bo oni oceniają tylko te sytuacje, których sędzia nie widział, a tutaj miał wszystko jak na dłoni, coś w ten deseń.

Parodia co w ten weekend robili niemal wszyscy sędziowie.

W spotkaniach Mossa trzeba było chyba nogę złamać, żeby dostać żółtko, Friendowi chyba by się przydały okulary na mecz w Soton, bo krople deszczu mu zasłaniały.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niestety, przepisy też są idiotyczne. Nieuchronnie zbliża się era nowych technologii w piłce, powtórki to chyba coś co jednak będzie konieczne. Zwłaszcza że gra jest coraz szybsza a cwaniaczków i debili w tym sporcie nie brakuje niestety a sędziowie albo ślepy momentami albo boją się podejmować decyzję.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Widziałeś jaka była argumentacja FA? ????
Oświadczyli, że nie mogli nic zdziałać, bo oni oceniają tylko te sytuacje, których sędzia nie widział, a tutaj miał wszystko jak na dłoni, coś w ten deseń.
Parodia co w ten weekend robili niemal wszyscy sędziowie.
W spotkaniach Mossa trzeba było chyba nogę złamać, żeby dostać żółtko, Friendowi chyba by się przydały okulary na mecz w Soton, bo krople deszczu mu zasłaniały.
Widziałem, już od dłuższego sędziowie w PL jakieś jaja sobie robią choćby mecz Hull - AV w 25 kolejce tam też to co się wyprawiało to głowa mała a zaledwie pokazał 3 kartki. A to co odyebał w South to już też głowa mała Mignolet ewidentnie złapał piłkę już poza polem karnym i nie wierze by liniowy tego nie widział..
I się też zastanawiam po co wprowadzać powtórki wideo w czasie meczu skoro po meczach jest jak na dłoni co zrobił a oni umywają ręce.
 
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
A to co odyebał w South to już też głowa mała Mignolet ewidentnie złapał piłkę już poza polem karnym i nie wierze by liniowy tego nie widział..
Jeśli obejrzysz powtórkę to spójrz ile metrów za akcją jest liniowy. Nie był na równi z akcją, akcja była szybka, to była raczej decyzja typu 50/50, niestety wybrał źle.
Nie usprawiedliwiam go, bo od tego jest i taką ma robotę. Żeby nadążać za akcjami i podejmować trafne decyzje.
Ogólnie sędziowie z każdym kolejnym sezonem jest na coraz niższym poziomie, do tego nie mogą ukarać Barnesa za próbę złamania kości piszczelowej, a karają na pare meczów za nadepnięcie czy klepnięcie w twarz.
Wiadomo, Matic nie zachował się jak przykładny sportowiec, ale jeśli ktoś prawie złamał Ci nogę co wiązałoby się pewnie z ponad rocznym rozbratem z piłką to można mu wybaczyć.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
We wczorajszym meczu MU vs Sunderland sędzia Roger East wyrzucił z boiska nie tego zawodnika co faulował... To nie pierwsza taka sytuacja w Premier League bo jakiś czas temu Gibbs dostał czerwo zamiast Oxlade-Chamberlain z tego co pamiętam. Czy to jest najlepsza liga świata? Pod względem sędziowania to można porównać do Ekstraklasy chociaż w naszej lidze chyba nie zdarzyło się żeby sędzia wyrzucił nie tego zawodnika którego powinien...
To już nie jest śmieszne, praktycznie co tydzień sędziowie podejmują skandaliczne decyzję i nic się z tym nie robi. Lepiej sobie znaleźć kozła ofiarnego (w tamtym sezonie Suarez), robić jakieś afery nie wiadomo o co a jak zawodnik który niemal łamie nogę drugiemu albo sędzia wywala nie tego zawodnika co trzeba to nic się nie robi.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/505369/skandal-w-premier-league-pilkarze-newcastle-i-man-utd-opluli-sie-nawzajem-beda-w
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/505768/zaprzeczanie-zarzutom-nie-pomoglo-surowa-kara-dla-jonnyego-evansa
Evans opluł Cisse a ten mu oddał, Senegalczyk się przyznał i dostał siedem meczów kary a gracz United zaprzeczał i się nie przyznawał i dostał 6, w dodatku to Evans go pierwszy opluł, więc władze FA, osoby tam pracujące, powinny podać się do dymisji za ukrywanie dokumentów z których jasno wynika że cała komisja to ludzie mocno upośledzeni i nie powinni mieć zdolności podejmowania jakichkolwiek decyzji.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
To już nie jest śmieszne, praktycznie co tydzień sędziowie podejmują skandaliczne decyzję i nic się z tym nie robi. Lepiej sobie znaleźć kozła ofiarnego (w tamtym sezonie Suarez), robić jakieś afery nie wiadomo o co a jak zawodnik który niemal łamie nogę drugiemu albo sędzia wywala nie tego zawodnika co trzeba to nic się nie robi.
Nad każdą decyzją sedzi musi czuwać komisja, która będzie ich kontrolować, oni się czują bezkarni. Myślę, że często ich ponoszą emocje, bo niektore dezycje sedziowskie trudno wytłumaczyć. Im nawet nie pomaga powtórka sytuacji. Już powoli tworzę swoją Czarną liste sędziów.
 
freddyvsjason 11

freddyvsjason

Użytkownik
RIP Manchester City. Taka forma nie zapowiada nam niestety zbyt wielu emocji na Camp Nou w środę :sad:
Po dzisiejszej porażce z Burnley, Obywatele powinni bardziej skupić się na obronie drugiego miejsca, bo Arsenal zbliżył się już na 1 punkt, niż marzeniami o mistrzostwie. Chrapkę na wicemistrzostwo ma pewnie też Manchester United. Jednak druga lokata Czerwonych Diabłów wydaję się mało prawdopodobna.
Więc kto zdobędzie w tym sezonie ligową koronę?
a)Chelsea
b)Chelsea
c)Chelsea
(Oczywiście z przymrużeniem oka:cool:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Chelsea na 99% ma juz mistrza. Nie chodzi o przewagę punktową, ale o różnicę klas obu zespołów. City jest zlepkiem dobrych piłkarzy i ich gra opiera się w głównej mierze na indywidualnościach. Tam nie ma żadnego stylu gry, kreacja kuleje na całego, w większości meczów mają problem, żeby wymienić kilka podań z pierwszej piłki na połowie przeciwnika. Toure stracił formę z poprzedniego sezonu, Silva błyszczy w jednym spotkaniu, aby w trzech następnych nie pokazać zupełnie nic. Wg mnie trochę brakuje mu jaj, aby być liderem swojej drużyny. Z tego właśnie względu zawsze był w cieniu swoich wielkich kolegów z reprezentacji, bo umiejętności ma najwyższym poziomie. Wszystko opiera się o dyspozycję strzelecką Aguero i jeżeli jest nieskuteczny, to wychodzą takie mecze jak ten z Burnley, gdzie praktycznie byli bezradni w ofensywie. O skrzydłach nie ma co wspominać, bo np. taki Navas to najbardziej jednowymiarowy i banalny do odczytania piłkarz Europy, a Milner oprócz woli walki i serca do gry, to nie jest gracz na poziomie gwarantującym walkę o najwyższe cele. O reszcie napastników szkoda gadać, bo jeśli Dżeko zdarzają się świetne mecze od czasu do czasu, to Jovetic i Bony to jedni z najbardziej przepłaconych piłkarzy w historii PL i to dla nich jeden poziom za wysoko.
Podsumowując, Chelsea jest drużyną o wiele lepszą, dojrzalszą, świetni piłkarze potrafili stworzyć kolektyw, jest Fabregas, który odbudował formę oraz najlepszy piłkarz ligi Hazard, który sam wygrywa mecze. No i w końcu jest Mourinho i choć można go nie lubić, to klasą trenerską i umiejętnościami bije na głowę Pellegriniego.
Jak dla mnie zostaje tylko ciekawo zapowiadająca się walka o 2 miejsce, bo tytuł mamy już w zasadzie pewny.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
http://transfery.info/74279,scholes-najlepsze-kluby-europy-wygrywalyby-premier-league-z-ogromna-przewaga
Trudno się tutaj nie zgodzić z Paulem.. Bezradność angielskich klubów jest ostatnio dość widoczna, a szkoda, bo brakuje mi chociaż jednej drużyny z PL podczas rozgrywek LM, która mogłaby namieszać (nie jestem fanem tej ligi jednak mam do niej duży szacunek).
Rudy grubo przesadza z tą przewagą 10-15 pkt. Anglia ma to do siebie, że tam zazwyczaj nie ma słabeuszy, jak w Niemczech czy Hiszpanii, gdzie od miejsca 10 w dół są chłopcy do bicia. Każda drużyna potrafi ukraść punkty czołówce. A co do jakości piłkarzy to bzdura, bo czy taki Bayern ma personalnie lepszy skład niż Chelsea czy Man Utd? No bez jaj. Bayern może się skupiać na LM, bo w lidze nie ma konkurenta do tytułu, konkurencja jest tak słaba, że nawet w przypadku straty kilku pkt pod rząd przez Bawarczyków, nie potrafi znacząco odrobić strat. Barca i Real mają to do siebie, że w ich składach jest Messi i Ronaldo, a poza tym także klasa piłkarzy jest zbliżona. Premiership jest bardziej wyrównana i w większości meczów, wymaga to dużo wysiłku, aby zgarnąć 3 pkt nawet z zespołami z samego dołu. W Hiszpanii gra się z Granadą, Elche, Eibar czy Levante, gdzie czołówka grając na 70% możliwości ogrywa ich 2,3-0. W Niemczech są śmieszne Paberborn, Stuttgart czy HSV, które Bayern potrafi zmiatać na stojąco.
W moim odczuciu Premier League bardziej eksploatuje czołowe zespoły i nie przez przypadek drużyny spokojnie awansują z grup, aby później odpadać na wiosnę, kiedy sezon jest już bliżej końca niż początku. Oczywiście jest to tylko moja subiektywna opinia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 0

eryk-kowal

Użytkownik
Chelsea bez wątpienia będzie mistrzem. Teraz walka o 2 i 3. United są na fali. Jak uda im się przebić przez Chelsea w następnej kolejce, to później już będzie z górki: kilka słabych drużyn i Arsenal u siebie w maju. Jestem dobrej myśli, bo właśnie United kibicuję.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Klopp jest głównym faworytem do objęcia Manchesteru City a Pellegrini głównym faworytem do zwolnienia jeśli chodzi o menadżerów w Premier League. Myślę że jest to dość realny scenariusz bo jeśli w Realu po sezonie nie zwolni się miejsce to w żadnym czołowym klubie raczej Kloppa nie zatrudnią więc zostaje tylko Anglia i City. Jestem naprawdę ciekawy jak to by wyglądało. W BVB miał przeciętny klub i zrobił drużynę wybitną a tu już miały wybitnych graczy i kasę na transfery. Może być ciekawie w przyszłym sezonie zwłaszcza jak United zrobi jakieś duże transfery a City zatrudni Kloppa. Znowu będzie... najciekawszy sezon od wielu lat, jak co roku. ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik


Tak wygląda 11 roku Premier League. Ogólnie większość zawodników zasłużyła na to żeby się tutaj znaleźć jednak brak Aguero to jest żart bo spokojnie mogło być trzech napastników bo na pewno Matic czy Coutinho nie grali lepiej niż Argentyńczyk ale ja się pytam, gdzie do jasne cholery jest Fabregas?! Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć? Przecież to zakrawa o skandal, niby to jest tylko 11 roku ale czy ludzie którzy wybierali tą jedenastkę są ślepi? Nikt mi nie powie że wcześniej wspomniana dwójka czyli Matic i Coutinho grali lepiej. Osobiście jak dla mnie Fabregas to w tym sezonie jeden z najlepszych zawodników w Premier League no ale może to ja jestem ślepy... Osobiście wwaliłbym środek pola który jest w tej jedenastce i dał tam właśnie Hiszpana a Aguero dałbym jako trzeciego napastnika. Opcjonalnie zmieniłbym lewą obronę na Bainesa chociaż też nie miałem zbyt wielu okazji oglądać w akcji Bertranda więc tu się nie będę kłócił.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP


Tak wygląda 11 roku Premier League. Ogólnie większość zawodników zasłużyła na to żeby się tutaj znaleźć jednak brak Aguero to jest żart bo spokojnie mogło być trzech napastników bo na pewno Matic czy Coutinho nie grali lepiej niż Argentyńczyk ale ja się pytam, gdzie do jasne cholery jest Fabregas?! Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć? Przecież to zakrawa o skandal, niby to jest tylko 11 roku ale czy ludzie którzy wybierali tą jedenastkę są ślepi? Nikt mi nie powie że wcześniej wspomniana dwójka czyli Matic i Coutinho grali lepiej. Osobiście jak dla mnie Fabregas to w tym sezonie jeden z najlepszych zawodników w Premier League no ale może to ja jestem ślepy... Osobiście wwaliłbym środek pola który jest w tej jedenastce i dał tam właśnie Hiszpana a Aguero dałbym jako trzeciego napastnika. Opcjonalnie zmieniłbym lewą obronę na Bainesa chociaż też nie miałem zbyt wielu okazji oglądać w akcji Bertranda więc tu się nie będę kłócił.
Po pierwsze tę jedenastkę wybierają sami piłkarze, czyli winnych takiego a nie innego wyboru już mamy ;). To, że zamiast Fabregasa jest Coutinho w tym składzie wynika z tego, że piłkarze kombinowali tak, żeby nie oddawać głosów na tych, którzy bezpośrednio mogą zagrozić ich kolegom z zespołu w walce o tytuł piłkarza roku. Ważne jest to, że piłkarze nie mogą głosować na swoich kolegów z zespołu. Dlatego piłkarze Chelsea nie głosowali i nie dawali do jedenastki Sancheza, piłkarze Arsenalu nie głosowali na Hazarda, a piłkarze Tottenhamu na obu z nich. Trzeba było znaleźć sobie przysłowiową &quot;ofiarę&quot; i prawdopodobnie padło na Coutinho, bo to on po Kane&#39;e, Hazardzie, Sanchezie i Aguero był wymieniany w gronie faworytów. Na pewno znaleźli się też piłkarze z innych klubów, którzy na niego głosowali i stąd jest on w jedenastce roku. Wystarczy choćby spojrzeć jak głosował Terry: http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/jamie-carragher-says-john-terrys-5540917. Śmiech na sali ta jego jedenastka. I podobnie głosowali inni piłkarze Chelsea.

Wracając do samej jedenastki to ja bym dokonał w niej tylko kosmetycznych zmian.
Bramka: De Gea
Obrona: Ivanović, Fonte, Terry, Bertrand
Pomoc: Sanchez, Matić, Fabregas, Hazard
Atak: Kane, Aguero

Wywaliłbym Cahilla i zamiast niego dałbym Fonte, który jest ostoją aktualnie najlepszej defensywy ligi w Southampton. Fabregas za Coutinho - to wiadomo. I w ataku Aguero za Costę. Obaj są świetni, ale gdybym miał wybrać kogoś, to właśnie Aguero, który ma więcej bramek strzelonych i być może zdobędzie koronę króla strzelców. Ktoś powie, że Costa też miałby szanse na to, ale doznał kontuzji. Tyle, że Aguero też był w trakcie sezonu kontuzjowany, a mimo to wrócił i nadal strzela. Poza tym nie przepadam za buractwem i chamstwem Costy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom