>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A to niespodzianka (?)
Źródło: Swansea City
Swansea poinformowała, że Michael Laudrup przestał pełnić funkcję menadżera pierwszego zespołu. Tymczasowym szkoleniowcem zostanie Garry Monk, a jego asystentem Alan Curtis.
Jednak gazety angielskie pewnie trochę miały rację o konflikcie w drużynie. Porobiły się grupy i grupki, podobno były jakieś bójki na treningach. Laudrup prędzej czy później wróci do Premier League bo pokazał, że ma do tego łeb.
 
Baqu 616,6K

Baqu

Forum VIP
łeb ? no nie wiem, fakt w poprzednim sezonie jego drużyna spisywała się dobrze, ale otrzymał świetnie zgraną ekipę po Rogersie. Tak sprowadził Michu i De Guzmana, ale również pełen worek nieprzydatnych zawodników jak N&#39;Gog, Lamah, Alvaro, Canas, Tiendalli, Pozuelo i Amat. Wspomniałeś o kłótniach w drużynie... dobry trener nie może sobie na to pozwolić, a on sam ją podzielił. Po trenerce w Broendby nigdzie nie zagrzał miejsca dłużej niż na dwa sezony i dodatkowo poróżnił się z właścicielem klubu Jenkinsem - troszkę dużo jak na tak krótki okres czasu. Większość osób postronnych mówi - Laudrup robil swietna robotę w Swansea, tak ? serio ? jedna wygrana na dziesięć spotkań to dobra robota ? Utrzymywanie się przy piłce nie jest esencją wygrywania ( o czym wie doskonale geniusz taktyczny Moutinho ).

polecam ciekawy wykaz &quot;przeklętego pucharu ligi&quot;

YEAR WINNERS MANAGER
2013 Swansea Michael Laudrup (sacked)
2012 Liverpool Kenny Dalglish (sacked)
2011 Birmingham Alex McLeish (sacked)
2010 Man United Sir Alex Ferguson
2009 Man United Sir Alex Ferguson
2008 Tottenham Juande Ramos (sacked)
2007 Chelsea Jose Mourinho (sacked)
2006 Man United Sir Alex Ferguson

od 2006 roku, po wygraniu tego pucharu tylko Alex Ferguson utrzymał swoją posadę w kolejnym sezonie ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
no nie wiem, fakt w poprzednim sezonie jego drużyna spisywała się dobrze, ale otrzymał świetnie zgraną ekipę po Rogersie.
Niema samograjów. Najlepszy przykład masz z brzegu. Moyes dostał drużynę mistrzów Anglii, a jak jest wszyscy wiedzą.
Wspomniałeś o kłótniach w drużynie... dobry trener nie może sobie na to pozwolić,
Mourinho w Realu też miał konflikty, dodatkowo miał w drużynie kreta. NA to nie ma reguły, bo to piłkarze prędzej wywalą trenera, niż trener piłkarzy. Od kilku/kilkunastu spotkań Swansea widać było jak Laudrupowi to wszystko zwisa co się dzieje w meczu. Siedział sobie wbity w fotel i nic. Tak jakby od dawna był już pogodzony z tym co się wydarzy. Stąd może ta słaba forma Łabędzi w tym sezonie. Jedyne co można mu zarzucić, to że nie zapanował nad drużyną (o ile te ploty są prawdziwe).
A dlaczego uważam, że prędzej czy później znowu zasiądzie na ławce w Premier League ? Na takich trenerów jest moda ostatnio. Na trenerów z wizją gry, a Laudrup wizję ma. Pochettino, Pellegrini, Martinez, Poyet czy nawet Pepe Mel. Trenerzy z jakimś pomysłem na zespół kontra , Pulis,Moyes,Hughs,Bruce, czy Allardyce czyli typowa Brytyjska myśl. Laudrup idzie do tej pierwszej grupy. I teraz porównaj jak grają zespoły tych pierwszych i tych drugich.
Kiedyś mówiono, że hiszpańscy/techniczni piłkarze w Anglii sobie nie poradzą. Radzą sobie i to znakomicie, to mamy teraz zaciąg trenerów z tamtych lig czy stron.
Jeżeli miałbym typować to Allardyce/Meulensteen kolejni którzy mogą nie dokończyć sezonu. A wtedy Laudrup bankowo będzie przymierzany do przejęcia pałeczki, bo opinie co Wyspach co jak co ale ma dobrą. I możesz się z tym nie zgadzać ;)
 
I 0

ikser

Użytkownik
Moim zdaniem Laudrup wyrobił już sobie na tyle mocne nazwisko (jako trener oczywiście), że o pracę nie będzie musiał się martwić przez najbliższą dekadę. Zapewne teraz przy każdym niepewnym etacie managera w PL na giełdzie nazwisk będzie pojawiał się właśnie Laudrup. Moim zdaniem słusznie, ale jednocześnie mam wrażenie, że Swansea również potrzebowało kogoś nowego, kto na nowo rozpali w nich głód gry, gdyż obecnie prezentują się na pewno słabiej niż powinni.
 
Baqu 616,6K

Baqu

Forum VIP
Niema samograjów. Najlepszy przykład masz z brzegu. Moyes dostał drużynę mistrzów Anglii, a jak jest wszyscy wiedzą.
Wszyscy też wiedzą, że ta drużyna jest zmęczona sobą, wielu wiekowych graczy, którzy osiągneli maksimum swoich umiejętności i teraz już tylko forma idzie w dół. Sam Evra ostatnio wspominał, że sporo piłkarzy chce po sezonie opuścić United. Nie porównywałbym akurat Swansea do Manchesteru w tym przypadku, jeżeli już gdzieś porównywać to do Totenhamu, gdzie drużyna ma pewien poziom i nowy trener powinien przynajmniej ten poziom utrzymać. Tym czasem przy dobrym początku, gdzie Laudrup zachwycił wszystkich, zaczęły się pojawiać komplikacje i nietrafione zakupy, przy jednoczesnej checi sprzedania pilkarza, na ktore wlasciciele sie nie zgadzali, co doprowadzilo w lecie do zwolnienia prawej ręki Laudrupa. Ta jesień tylko pokazała, iż drużyna nie szła w dobrym kierunku.
Oczywiście, na takiego trenera będzie popyt, gdyż bądź co bądź coś sobą reprezentuje, aczkolwiek nadal nie zgodzę się z Twoją tezą, że ma łeb. Nadal uważam, że chociażby Pardew albo Pulis są obecnie zdecydowanie lepszymi trenerami, którzy nie raz pokazali swoje umiejętności w klubach o bardzo niskich budżetach , sprzedajacych największe gwiazdy. Laudrup mial poczatkowo wolna reke i wydawal solidne kwoty na zakupy.
Moim zdaniem Malky Mackay idealnie obecnie pasuje do Swansea ????
p.s.
nigdzie nie napisałem, że nie ma dobrej opinii, pisalem o osobach postronnych, ktora uwazaja go za dobrego trenera, nawet takiego z wizją, podalem jednak argumenty, ze tak nie jest, ze te osoby mijaja sie z prawda.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Ah no tak, przecież to finał. Naturalnie przepraszam za błąd. Myślałem, że to mecz przełożony. Pewnie mecz Evertonu wcisną gdzieś w tygodniu, z City będzie gorzej.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Wieści z Premier League - 25 lutego
Lacina Traore kontuzjowany
23-letni napastnik Evertonu z powodu kontuzji nie zagra przez kilka tygodni. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który przebywa na wypożyczeniu w angielskim klubie nabawił się urazu podczas rozgrzewki przed meczem z Chelsea Londyn.
Robert Huth wraca na boisko
29-letni obrońca Stoke City po trzech miesiącach przerwy, spowodowanej kontuzją kolana wznowił treningi. Niemiec uczestniczył już w pięciu treningach i jest szanse, że zobaczymy go w najbliższym meczu z Arsenalem.

Wieści z Premier League - 27 lutego
Samir Nasri podpisze nowy kontrakt
Jak donoszą media, 26-letni pomocnik Manchesteru City ma podpisać jeszcze przed mundialem nowy kontrakt. Umowa ma być zawarta na okres trzech lat. Reprezentant Francji w obecnym sezonie wystąpił w 22 spotkaniach rozgrywek Premier League, w których zdobył cztery bramki i trzy asysty.
Shay Given opuści Aston Ville
37-letni bramkarz zamierza opuścić angielski klub w letnim okienku transferowym. Piłkarz obecnie przegrywa rywalizację o miejsce w składzie z Bradem Guzanem. w obecnym sezonie Irlandczyk wystąpił w 16 spotkaniach Championship, podczas których 10 razy zachował czyste konto.

Wieści z Premier League - 28 lutego
Jesse Lingard w Brighton
21-letni piłkarz Manchesteru Utd został wypożyczony do końca sezonu do Brighton &amp; Hove Albion. Młody piłkarz wystąpił w tym sezonie w 13 meczach rozgrywek Championship, w których zdobył sześć bramek i trzy asysty.
Napastnik West Bromwich ukarany
Nicolas Anelka nie zagra w pięciu najbliższych meczach z powodu pokazania gestu „Quenelle” po strzeleniu bramki 28 grudnia w meczu przeciwko West Ham. 34-letni napastnik zobowiązany jest również zapłacić 80 tysięcy funtów grzywny. Były snajper Arsenalu i Realu w obecnym sezonie wystąpił w 12 meczach, podczas których zdobył dwie bramki.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Witam, znalazłem w ofercie Fortuny interesujący zakład, a w zasadzie dwa zakłady. O wypowiedź prosiłbym zwłaszcza ludzi będących blisko United, kibicujących, interesujących się Premier League, znawców.

Mam na myśli właśnie te dwa zakłady. Czy widzicie taki scenariusz, według którego niebawem Moyes spektakularnie &#39;poleci&#39; i w jego miejsce przyjdzie ktoś, kto jakimś cudem uratuje Manchester United? O ile pierwsza czwórka to (póki co) abstrakcja, ale zwolnić przed końcem sezonu chyba mogą pana Davida? Zachęcam do dyskusji :cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
O ile pierwsza czwórka to (póki co) abstrakcja, ale zwolnić przed końcem sezonu chyba mogą pana Davida? Zachęcam do dyskusji
Patrząc realnie to by zająć 4msc musieliby wygrać 90 % meczów jakie im zostały do końca, obecnie strata 12pkt do City, którzy maja w dodatku jeden mecz zaległy i są to derby Manchesteru właśnie + mecz zaległy z nie pamietam już kim.
No, ale to liczby (pkt) więc statystycznie jakaś szansa jest. Ale patrząc na to jak grają Liverpool i City to tak jak mówisz jest to abstrakcja gdyż MU nie ma w ogóle wypracowanego jakiegokolwiek stylu. Chyba, że uda się wyprzedzić Arsenal bo w ostatnich meczach wyraźnie ich gra siada... Wg mnie max 5msc dla MU patrząć obiektywnie chociaż wciaż wierzę w top4...
A co do Moyes&#39;a to ja bym go zwolnił tu i teraz. Tyle co on błędów popełnił w bieżących rozgrywkach to masakra! Dobiera skład w sobie tylko wiadomy sposób, nie wykorzystuje w ogóle potencjału graczy jakich ma, jakich dostał po Fergusonie. A ciągle tylko gada, że bierze porażkę na siebie bla bla, same brednie z jego ust padają. A jak słyszę wzmiankę, żę latem Moyes zrobi 8 transferów i dostanie na to 200mln to się za głowe łapię wręcz. O co chodzi ?! Przecież ma kadrę 20 zawodników, ok rozumiem przyda się jakiś środkowy pomocnik bo sam Carrick i Fellaini to mało. Cleverley słaby na wypożyczenie niech idzie. Trzeba też obronę wzmocnić, ale też nie popadajmy w skrajności od razu. Wypowiedzi van Persiego po ostatnim meczu w LM nie są przypadkowe, widać kto się bardziej miota...
A czy go wywalą przed końcem sezonu ? moim zdaniem niestety nie...
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Czy widzicie taki scenariusz, według którego niebawem Moyes spektakularnie &#39;poleci&#39; i w jego miejsce przyjdzie ktoś, kto jakimś cudem uratuje Manchester United?
Nie ma takiej opcji, że opuści klub przed ostatnim meczem ligowym w tym sezonie. Jedyne zmiany, których raczej i tak nie będzie, mogą odbyć się po sezonie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nicolas Anelka poinformował o rozwiązaniu swojego kontraktu z West Bromwich Albion po tym jak klub próbował narzucić warunki jakich Francuz nie mógł zaakceptować. Gracz został zawieszony na czas nieokreślony przez klub, a przez FA na pięć spotkań za gest określany &quot;quenelle&quot;.
Zachowanie zawodnika po strzeleniu gola w meczu z West Ham United zostało określone jako antysemickie i choć zawodnik próbował się bronić, tłumacząc, że gest miał związek z jego przyjacielem, komikiem Dieudonne M&#39;bala, to kara została podtrzymana.
Dodatkowo federacja zawiesiła zawodnika na pięć spotkań, a klub na czas nieokreślony z czym Francuz nie mógł się zgodzić, dlatego zdecydował się rozwiązać kontrakt.
premiership.pl
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zdjęcie weekendu Ciekawe ile porażek musi ponieść MU aby zwolnić tego fachowca .
Jeżeli chcesz coś naprawdę wartego uwagi to proszę ... kibice United po końcowym gwizdku!
http://instagram.com/p/lnBH_uNHuy/
Zrozumcie,że to sukcesy i porażki kształtują klub, nikt nie wygrywa wiecznie a United jest znienawidzone w Anglii więc pismaki jadą... grunt,że kibice są z klubem
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Szczerze mówiąc wątpię że Moyes zostanie w najbliższym sezonie zostanie zwolniony. Myślę że jeszcze przyszły sezon to on będzie prowadził MU. Można powiedzieć że jest to pupilek Fergusona i to on go &quot;namaścił&quot; na swojego zastępce więc pewnie ot tak go nie zwolnią. Ogólnie dziwię się że taki trener przyszedł do tak wielkiego klubu. Przypomina mi to samo co stało się w Liverpoolu po przyjściu Hodgsona który też był takim typowym, &quot;dupowatym&quot; trenerem do którego większości piłkarz nie miała szacunku i jeśli chodzi chociażby o motywację to też nie był w tej kwestii mistrzem. To samo Moyes, przecież to widać że jest to dobry trener ale max. na Everton bo tam liczy się rzemiosło trenerskie. W MU ma takich piłkarzy jak Rooney czy van Persie więc gracze z największego topu i to właśnie jest problem Moyes&#39;a. On po prostu z takimi graczami nigdy nie miał do czynienia, widać wyraźnie jak teraz gra Holender, nie wspominając o tym że gra o wiele słabiej to w jego grze jakieś specjalnej chęci nie widać. Jak dla mnie to jest po prostu za duży klub na Moyes&#39;a. Już pomijając aspekty poza piłkarskie to przez 11 lat jego największym sukcesem był awans do LM. Wiadomo, kasy miał mało, piłkarzy znacznie słabszych niż czołówka ale teraz przyszedł do Evertonu taki Martinez. Gość który od kilku lat jest trenerem i jak Moyes już dawno był trenerem Evertonu to ten jeszcze grał w piłkę. W swojej karierze co najwyżej walczył o utrzymanie, spadł w ostatnim sezonie z Wigan (wiadomo że to nie jego wina no ale jednak), przychodzi teraz w zastępie właśnie za Moyes&#39;a i prawie na pewno w pierwszym sezonie zakwalifikuję się do europejskich pucharów mimo że przecież teraz nie ma już czegoś takiego jak TOP 4 a jest już TOP 6 także miał jeszcze trudniej niż kiedy Moyes awansował do LM w 2005 roku. Dodatkowo warto oddać że Moyes zabrał ze sobą najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu czy Fellainiego. Ogólnie to według mnie podważa umiejętności trenerskie Szkota i myślę że gdyby to nie Ferguson go wybrał na swojego zastępce to już dawno nie byłby trenerem MU. Słyszałem też że Manchester ma za słaby skład żeby walczyć choćby o kolejno mistrzostwo ale dla mnie to jakieś nieporozumienie, nikt znaczący nie odszedł, przyszedł w lecie Fellaini i w zimie Mata więc jaki za słaby składy...?
Najlepsze jest też to że MU nie będzie grało w LM w następnym sezonie i ten spec ma jeszcze dostać grubą kasę na transfery, także jak nic się nie zmieni to ten Pan może spuścić ten klub, może nie z Premier League ale... kilka długich lat poza LM jest moim zdaniem realne bo raczej Glazerowie nie będą dokładali do tego interesu.
Co do tego obrazka, Moyes jest geniuszem, jest kimś niespotykanym. Potrafił rozwalić w kilka miesięcy to co Ferguson budował przez ponad ćwierć wieku.
 
M 0

mgrzegorz12

Użytkownik
Pupilek nie pupilek. Nie pamiętam jak SAF zaczynał, ale z tego co czytałem to i kibice nie byli przychylni i wyniki nie były zadowalające. Ja myśle, że i Moyes dostanie dużo czasu na zdobywanie wyników z United. A miejsce poza pierwszą 4 w tym sezonie to sobie darujmy
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Głównym sprawdzianem dla Moyesa będzie jutrzejszy mecz przeciwko Olympiakos. Jeżeli MU wyleci z Ligi Mistrzów, to władze klubu raczej tego nie podarują jemu. Jutro oni mają szansę na wygraną, ale wszystko zależy od psychicznego nastawienie graczy. Oni mogą wygrać z każdym tylko muszą w to uwierzyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom