>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Jak dla mnie to coś w tym wszystkim nie gra. W końcu to jest Mourinho, więc jakimś podstępem śmierdzi mi na kilometr. Dla mnie jest to nie zrozumiałe, wczoraj tak sobie przez dobrą godzinkę rozmyślałem o co tu chodzi? Mata...pomocnik który w tamtym sezonie był podstawą 11-nastki Chelsea.
W tym sezonie ławka, ale tego też nie mogę zrozumieć, skrzydłowy który przede wszystkim strzelał bramki! W ostatnich meczach The Blues z Manchesterem United czy Liverpoolem Hiszpan nie zagrał ani minuty.
Ale w końcu to jest Mourinho i wszystkiego się po nim można spodziewać.
Oby nie skończył w Manchesterze jak Fellaini. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nie ma się co dziwić Mourinho.Raz,że tak jak wspomniał @bobo Chelsea już nie gra z United,a Ci mają mecze z czołówką.Dwa,myślę,że Jose nie obawia się United w kontekście walki o tytuł,a obecnie i tak na tej pozycji ma zawodnika w lepszej dyspozycji niż Hiszpan(Oscar).Po trzecie Mata nie pasował do jego koncepcji,więc nie duża dla nich strata,Salah pewnie na zmiennika będzie idealny,a do koncepcji Mourinho pasować musi skoro już go sprowadził.Na pewno dobry transfer United,Mata będzie dużym wzmocnieniem ale ja upieram się,że na tej pozycji MU ma już zawodnika,którego od początku nie potrafi wykorzystać.Mowa oczywiście o Kagawie,który umiejętnościami dużo od Hiszpana nie odstaje.Myślę,że Mata wzniesie United na wyższy poziom ale ja sądzę,że MU przydałaby się porządna &quot;8&quot; i stoper do Evansa.Cleverley jest słaby,Fellainiego z Carrickiem jakoś nie widzę grających obok siebie.Evans natomiast to jedyny stoper w United na poziomie.Ferdinand,Vidić to już tylko cień tych obrońców co kiedyś.Smalling to nie ten poziom.W każdym bądź razie to czy ten ruch w zimowym oknie okaże się strzałem w &quot;10&quot; tak na prawdę zweryfikuje boisko,póki co wygląda to zachęcająco dla kibiców MU.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Manchester United rozważa złożenie oferty za Luke&#39;a Shawa z Southampton. Lewy obrońca Świętych miałby kosztować 23 miliony funtów.
Propozycja Czerwonych Diabłów ma zostać złożona jeszcze w trakcie tego weekendu. Jeśli do transakcji rzeczywiście dojdzie, to mistrzowie Anglii ubiegną Chelsea, która od dawna stara się o podpis utalentowanego 18-latka.
No ciekawie ciekawie... :]
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Nie ma się co dziwić Mourinho.Raz,że tak jak wspomniał @bobo Chelsea już nie gra z United,a Ci mają mecze z czołówką.Dwa,myślę,że Jose nie obawia się United w kontekście walki o tytuł,a obecnie i tak na tej pozycji ma zawodnika w lepszej dyspozycji niż Hiszpan(Oscar).Po trzecie Mata nie pasował do jego koncepcji,więc nie duża dla nich strata,Salah pewnie na zmiennika będzie idealny,a do koncepcji Mourinho pasować musi skoro już go sprowadził.Na pewno dobry transfer United,Mata będzie dużym wzmocnieniem ale ja upieram się,że na tej pozycji MU ma już zawodnika,którego od początku nie potrafi wykorzystać.Mowa oczywiście o Kagawie,który umiejętnościami dużo od Hiszpana nie odstaje.Myślę,że Mata wzniesie United na wyższy poziom ale ja sądzę,że MU przydałaby się porządna &quot;8&quot; i stoper do Evansa.Cleverley jest słaby,Fellainiego z Carrickiem jakoś nie widzę grających obok siebie.Evans natomiast to jedyny stoper w United na poziomie.Ferdinand,Vidić to już tylko cień tych obrońców co kiedyś.Smalling to nie ten poziom.W każdym bądź razie to czy ten ruch w zimowym oknie okaże się strzałem w &quot;10&quot; tak na prawdę zweryfikuje boisko,póki co wygląda to zachęcająco dla kibiców MU.
Nie uważam żeby United był potrzebny środkowy obrońca skoro jest jeszcze Phil Jones, którego nie wymieniłeś. Młody, ambitny, bardzo dobry w destrukcji, mogący grać zarówno jako stoper, prawy obrońca jak również środkowy defensywny pomocnik odpowiedzialny za rozbijanie ataków rywali. Na ławie Smalling, Ferdinand no i Vidic, któremu się kończy kontrakt i chyba nie zanosi się na to, że go przedłuży.
Co do ofensywnego pomocnika to zgadzam się z Robinho, że na pozycję media punta idealny byłby Kagawa, który błyszczał w BVB właśnie grając za napastnikiem. Niestety w taktyce, którą stosuje się w czerwonej części Manchesteru nie ma dla niego miejsca i może to jest głównym powodem, który wpływa na kiepską dyspozycję Japończyka. Jeśli grają 4-4-2 to nie ma tam miejsca dla zawodnika grającego za napastnikiem/napastnikami ponieważ jest tylko dwóch środkowych pomocników i dwóch skrzydłowych. I w ataku oczywiście Van Persie i Rooney. Z kolei taktyka, którą przytoczył robson &quot;zawiera&quot; pozycję OPŚ jednak w tym przypadku jest ona zarezerwowana dla Rooneya, na szpicy oczywiście RVP. Przy założeniu, że Mata będzie grał na prawej stornie pozostaje dla Shinjego lewa. Moim zdaniem jak by dłużej tam pograł to mógłby sobie na niej poradzić ponieważ również tak jak Mata, schodził by do środka mając piłke na swojej lepszej, prawej nodze i tym samym robił miejsce na skrzydle dla wbiegającego bocznego obrońcy. Wiadomo jednak, że jak się nie gra na tej pozycji i nigdy ona nie była nominalną danego zawodnika, to trudno jest grać na niej dobrze wchodząc na jakieś ogony. A wszedł taki Januzaj, strzelił dwa gole z Sunderlandem i już jest na niego wielkie boom. Nie mówię, że to źle bo chłopak naprawdę ma potencjał natomiast mając w składzie takiego grajka jak Kagawa, będąc szkoleniowcem, zrobiłbym wszystko żeby wyciągnąć z niego jak najwięcej bo chłopak marnuje swój talent.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ciekawe jak Moyes ustawi ich w zespole ;)
Jak dla mnie powienien zrezygnować ze skrzydłowych którzy tak dużo nie wnoszą i zagrać
Carrick Fellaini
Januzaj Roo Mata
Rvp
Trójka ofensywch zawodników będzie się zmieniać pozycjami do tego boczni obrońcy tak włączają się do akcji ofensywnych więc pomogą na skrzydłach . Kagawa niestety jest rzucany po skrzydle już za Alexa , więc dużo on nie wnosił do gry . Z całym szacunkiem dla niego , ale przy transferze Maty zostanie tylko rezerwowym jak dla mnie on i Nani są świetnymi kartami przetargowymi z klubami .
Jest jeszcze możliwość pogrania 1 pomocnikiem , ale taka rzecz jest mało możliwa .
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla mnie to coś w tym wszystkim nie gra. W końcu to jest Mourinho, więc jakimś podstępem śmierdzi mi na kilometr
Mi zdaje się,że to podłoże pod transfer Roo do Chelsea. Bo dla mnie bardziej niezrozumiały jest aż tak lukratywny kontrakt dla Roo, który zresztą rzekomo dostał ultimatum,że będzie mógł odejść jak United będzie miało LM w przyszłym sezonie. Mou chce Roo a przy transferze Mata nie widzę ja miejsca dla dwóch napastników.
Obrońca środkowy moim zdaniem jest potrzebny, Vidic to już nie skała... Rio też więc zostaje Evans, przeciętny Smalling i nie grywający na swojej nominalnej pozycji Jones.
Gdyby zależało to ode mnie to z klubu odeszliby:
Bebe, Macheda, Young, Valencia, Fabio, Hernandez, Giggs, Vidic,Evra, Rio, Amos
Do chciałbym:
Shaw, Gundogan/Kroos/Marchiso i typowy napastnik bo Robin lata ma, Roo to ni skrzydłowy, ni napastnik a Welbeck nie gwarantuje mocnego uderzenia w linii ataku i regularności
Mam nadzieję,że Moyes skończy z ta przeciętnością w kadrze United
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
Jaki stek bzdur? Weź może sam się zastanów co piszesz. Mam na myśli to za odkupuje Maticia chociaż nie jest mu potrzebny, przed sezonem nie musiał dokupowac Williana skoro na skrzydle mógł grac,Hazard,Mata,Schurrle i ew De Bruyne. Popatrzcie na Bayern tam Muller,Robben,Robert juz to jest liczone w latach co oni razem grają, a w Chelsea to cud jak ktoś dwa lata na jednej pozycji gra na skrzydle. Czy to naprawdę tak trudno zaufać Lukaku i Torresowi, jakoś w Realu Higuain i Benzema grali kilka lat tylko we dwóch plus jakiś junior. Stabilizacja w tym klubie to nie pojęta definicja
Juz je wymieniłem przecież :grin:W moim małym rankingu nazwanie Maty najlepszym skrzydłowym (skrzydłowym :grin::grin ???? jest na pozycji numer 1, ale to moja subiektywna ocena. Widze, ze dalej błyszczysz :razz:. Serio zastanawiasz się po co Mou Matic? Ilu jest def pomocników w Chelsea, ale takich z prawdziwego zdarzenia, a nie zawodników, którzy mogą tam grac? Mikel i? I? I? Czekam na odpowiedzi, nie będą mnie satysfakcjonowały odpowiedzi na poziomie tych, gdzie nazywasz Mate skrzydłowym. Ja wiem, ze tam może grac Luiz, Lamps, ale to tyle. I ty śmiesz pytać po co Jose Matic? Juz nawet nie będę pisał o mocnych i słabych stronach każdego z tych zawodników, bo już w ogólnikach dałeś popis swojej wiedzy.
Temat Lukaku byl wałkowany nie raz. Napisze w skrócie, Romelu sam chciał odejść i Jose mu to łaskawie umożliwił. Jeżeli dla Ciebie jest złe, to ze trener szanuje zdanie zawodnika to nie mamy o czym rozmawiać, właściwie to i tak nie mamy, gdyż nie masz elementarnej wiedzy.


Mnie ciekawi bardzo jak Moyes ustawi zespól. Mata na skrzydle? Nie, on tam traci sporo, w Chelsea w tym sezonie dość często na papierze był tam ustawiany, ale wiadomo jaka jest, a właściwie była wymienność pozycji w tej przedniej formacji, dodatkowo dochodziły zadania defensywne, a to u Maty kuleje, nawet bez tych zadań w defensywie Juan nie będzie tak produktywny jak na 10.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chciał sam odejść Lukaku No nie dziwne jak grasz w sparingach przed sezonem, zrobiles duży postęp, wrociles z wypożyczenia a on sprowadza Eto, i teraz mega argument bo strzelił hat tricka mu, świetnie, 1\3 goli w tym sezonie strzelił w tym meczu, i od razu nazwijmy go transferem sezonu. Zresztą zobaczymy pod koniec sezonu ile meczy będzie miał na koncie Matic wtedy pogadamy, chyba nie zauwazyles ze toczy się dyskusja na temat sprzedania Maty, i większość jest zdziwiona tym transferem. To tak jakby Cavani poszedł na ławkę na pol roku w PSG, a potem sprzedaż, porównuje ich bo obaj to uznana marka i nie da się na to patrzeć jak gracz takiego kalibru siedzi na ławce.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mi zdaje się,że to podłoże pod transfer Roo do Chelsea. Bo dla mnie bardziej niezrozumiały jest aż tak lukratywny kontrakt dla Roo, który zresztą rzekomo dostał ultimatum,że będzie mógł odejść jak United będzie miało LM w przyszłym sezonie. Mou chce Roo a przy transferze Mata nie widzę ja miejsca dla dwóch napastników.
Obrońca środkowy moim zdaniem jest potrzebny, Vidic to już nie skała... Rio też więc zostaje Evans, przeciętny Smalling i nie grywający na swojej nominalnej pozycji Jones.
Gdyby zależało to ode mnie to z klubu odeszliby:
Bebe, Macheda, Young, Valencia, Fabio, Hernandez, Giggs, Vidic,Evra, Rio, Amos
Do chciałbym:
Shaw, Gundogan/Kroos/Marchiso i typowy napastnik bo Robin lata ma, Roo to ni skrzydłowy, ni napastnik a Welbeck nie gwarantuje mocnego uderzenia w linii ataku i regularności
Mam nadzieję,że Moyes skończy z ta przeciętnością w kadrze United
Robin ma dopiero 30lat !! może pograc jeszcze z 3-4 lata
Rooney`a LEGENDE chciałbyś od tak odrzucić ? Jako wysunięty potrafi jako ofensywny potrafi a nawet w pomocy zagra z braku laku .
Reszta ok słaba a nie ma po co sprowadzać nikogo pokroju Cavaniego .
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Mnie ciekawi bardzo jak Moyes ustawi zespól. Mata na skrzydle? Nie, on tam traci sporo, w Chelsea w tym sezonie dość często na papierze był tam ustawiany, ale wiadomo jaka jest, a właściwie była wymienność pozycji w tej przedniej formacji, dodatkowo dochodziły zadania defensywne, a to u Maty kuleje, nawet bez tych zadań w defensywie Juan nie będzie tak produktywny jak na 10.
za BBC

ogólnie polecam cały artykuł opisujący zwycięzców i przegranych tego transferu
▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25877732
West Ham pozyskał do końca sezonu Marco Borriello z Romy oraz Antonio Nocerino z Milanu.
▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25896470
Również Ewerton pozyskał nowego zawodnika do końca sezonu jest nim Lacina Traore z Monaco.
▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25887675
Mou natomiast pozbywa się kolejnego zawodnika, jest nim Essien, odchodzący do Milanu.
▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25885925
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dwóch graczy Man United zagra w Cardiff
Wilfried Zaha oraz Fábio przechodzą dziś testy medyczne w Cardiff City.
Razem z dwójka zawodników &quot;Czerwonych Diabłów&quot; beniaminka Premier League wzmocni awizowany wcześniej Kenwyne Jones ze Stoke.
Zaha zostanie wypożyczony do końca sezonu, z kolei Fábio przejdzie na zasadzie transferu definitywnego.
eurofutbol.pl
Zaha fajnie, niech się ogrywa, ale Fabio troszkę dziwne posunięcie jak dla mnie. Evra się starzeje a to był chyba jego następca. No chyba że szykują miejsce dla Luke&#39;a Shawa ;)
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Mata bez wątpienia klasowy zawodnik, ale i tak wydaje mi się, że to zbędny i przepłacony transfer. Obym się mylił. Akurat Mata gra na pozycji na której nie potrzeba wzmocnień. Albo może inaczej. Na 10, ofensywnym pomocniku mamy Januzaja, Kagawe jest też Rooney, który 10 nie jest, ale gdy grają razem z RVP to Rooney pełni rolę takiego wolnego elektronu grającego wszędzie i nie ma miejsca na boisku na OP. A poza tym my nie gramy w ustawieniu z OP na boisku. I przez to nawet Kagawa i Januzaj są wypychaniu na skrzydło. Ostatnio co prawda Moyes coraz częściej stosuje 4-2-3-1 ale i tak jest tylko jedno miejsce dla ofensywnego pomocnika, a tych już mamy w składzie 3. Także bardziej potrzeba wzmocnienia środka pola, potrzeba rozgrywającego, ale defensywnego do załatanie dziury w środku pola(Goundogan, Vidal) a przyjście Maty to transfer dla kibiców. Rozumiem też, że jak Mata in, to Kagawa zaraz robi out, któryś z napastników też żegna się z klubem. Także sprowadzamy jednego zawodnika, żeby kilku pożegnać. Jeśli to jest początek jakiejś większej rewolucji to fajnie, bo tego trzeba(czemu tak późno) ale jeśli to jednorazowy transfer i nie ma dalszych planów to niezbyt to widzę.
Spoko, zgadzam się, że Mata w formie jest najlepszy z tej trójki(Mata, Kagawa, Januzaj), ale nie o to chodzi. Po prostu została wzmocniona pozycja która jest w tym momencie najmocniejsza w United i jest na niej największa możliwość rotacji i zmian. A teraz nie jest priorytetem wymieniać dobrych zawodników na lepszych, tylko wzmocnić pozycje, na których nie ma praktycznie kto grać, czyli środkowy pomocnik, skrzydła, środek obrony. Bo mamy teraz 4 piłkarzy na jedno miejsce na OP, a i tak gramy bez OP, także lekka komedia.
Na wypożyczenie Januzaja nie zgodzi się żadna ze stron, także nie ma tematu. Z Kagawa to nie mam pojęcia co będzie. Choć transfer Maty dość mocno mówi Kagawa out, tylko w takim razie po co go trzymać jeszcze pół sezonu, Sprzedać go teraz. Dogadać się z Borussia za Goundogana.
Także ten transfer nic nie wnosi do drużyny. Nadal jest dziura w środku pola, bo Fellaini to nie wypadł, Carrick młodszy nie bęzie i forma już nie ta co w poprzednich sezonach, Jones lepsze mecze przeplata ze słabszymi i nie wykluczone, że Moyes na stałe cofnie go do linii obrony, Cleverley on po prostu pewnego poziomu nie przeskoczy. Anderson oddany. Niby wrócił Fletcher, ale jak taka drużyna jak United chce opierać swój środek pola na zawodniku, który przez rok nie grał w piłkę to dla mnie jest to lekki żart. Tak samo środek obrony jak i skrzydła potrzebują świeżej krwi. Mata skrzydłowym nie jest. Ale nawet zakładając, że Moyes będzie chciał go wystawiać na boku, to co? Nagle pupilek Valencia straci miejsce w składzie? Nie sądzę. Na ławkę pójdą Kagawa lub Januzaj, czyli zawodnicy, który potrafią najwięcej wykreować w ofensywie. Bezsens. Także Mata na pewno piłkarz klasy światowej, ale pierwszy znak zapytania to forma, kolejny to cena, zdecydowanie za wysoka, ale byliśmy tak zdesperowani, że rywale mogli dyktować warunki, trzy to potężny znak zapytania jak wkomponuje się do drużyny, więc na razie więcej minusów niż plusów tego transferu.
A Arsenal właśnie finalizuje transfer Draxlera za pół darmo. To jest piłkarz jakiego United potrzebuje. Ofensywny lewoskrzydłowy, jakiego dawno u nas nie było, z potencjałem na jednego z najlepszych zawodników świata. Z Evra mogliby stworzyć taki duet, że na lewej stronie robilibyśmy z rywalami taką miazgę jaką tylko byśmy chcieli. A tak, kolejny po Ozilu piłkarz praktycznie za darmo ląduje u największego rywala. Trochę to żałosne zaczyna się robić.
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
W piątej rundzie FA CUP City zagra z Chelsea :jezora:
reszta rozlosowanych par to:
Sheffield United or Fulham v Nottingham Forest or Preston North End
Arsenal v Liverpool
Brighton &amp; Hove Albion v Hull City
Cardiff City v Wigan Athletic
Sheffield Wednesday v Charlton Athletic
Sunderland v Southampton
Everton v Swansea City

▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25903870
City, nie United ;)/Konrad
poprawione ????
 
Baqu 693,7K

Baqu

Forum VIP
Manchester City wraz z grupą właścicieli NRL kupili klub Melbourne Storm z ligi australijskiej. To drugi zakupiony klub po New York City Football Club, który zostanie przyłączony do MLS w 2015 roku. City również założy kobiecą sekcję piłki nożnej.

▶ http://www.theguardian.com/football/2014/jan/23/manchester-city-buy-melbourne-heart

Leighton Baines podpisał nowy 4 letni kontrakt z Evertonem

▶ http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/25910996

Arsène Wenger na dniach ma podpisać nowy kontrakt z Arsenalem i w lecie ma wybrać się na spore zakupy, dzięki nowemu kontraktowi z Pumą, która podała na tacy kanonierom 150 mln funtów w ciągu 5 lat.

▶ http://www.theguardian.com/football/2014/jan/27/arsene-wenger-new-contract-arsenal-record-kit-deal-puma

Anelka zagra w środę z Villą

▶ http://www.theguardian.com/football/2014/jan/27/nicolas-anelka-west-bromwich-albion-aston-villa
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Działacze Newcastle United sprowadzą z Borussii Moenchengladbach napastnika reprezentacji Holandii Luuka de Jonga. Kontrakt zostanie zawarty po przejściu przez 23-letniego piłkarza testów medycznych.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/luuk-de-jong-przechodzi-do-newcastle-united/sky8m Kenwyne Jones został we wtorek nowym piłkarzem Cardiff City - poinformowała oficjalna strona walijskiego klubu zamykającego tabelę Premier League.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/kenwyne-jones-wzmocnil-atak-cardiff-city/rvkqq
Peter Odemwingie został we wtorek nowym piłkarzem Stoke City - poinformowała oficjalna strona The Potters.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/peter-odemwingie-nowym-pilkarzem-stoke-city/7lswt

Ciekawe ruchy transferowe w tych ostatnich dniach.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
▶ Lewis Holtby w Fulham na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Będzie nosił koszulkę z numerem 10.
▶ Kurt Zouma podpisał 5,5 letni kontrakt z Chelsea, lecz do końca sezonu pozostanie w St Etienne
▶ Kim Kallstrom na testach medycznych w Arsenalu
▶ Dimitar Berbatov prawdopodobnie odejdzie do Monaco na zasadzie wypożyczenia
▶ Jason Puncheon pełnoprawnym zawodnikiem Crystal Palace. Ostatnie pół roku przebywał w Londynie na zasadzie wypożyczenia.
▶ Bramkarz Wayne Hennessey dołączył do Crystal Palace.
▶ Sunderland wypożyczył David Vaughana do Nottingham Forest do zakończenia sezonu.
▶ Fabio (transfer definitywny) i Wilfried Zaha (wypożyczenie) dołączyli do Cardiff z Manchesteru United.
▶ Arsenal sprzedał Emmanuela Frimponga do Barnsley.
▶ Aaron Hughes na wypożyczeniu w QPR z Fulham
▶ Sunderland kupił Liama Bridcutta z Brighton. Zawodnik podpisał 3,5 letni kontrakt.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Kallstrom oficjalnei w Arsenalu. Co o tym sądzicie? Ja uważam, ten transfer za MEGA fail.
A co im to zaszkodzi? Może tylko pomóc. Ze składu wypadli Ramsey, Wilshere, więc Wenger musiał wzmocnić środek pola na ciężki okres, który czeka Kanonierów. Kallstrom to solidny zawodnik, porażką miał być też transfer Flaminiego, a wcale tak w mojej opinii nie było. No i doświadczenie Szweda również się przyda. W mojej opinii Arsenal przegrywał ostatnie sezony właśnie przez brak doświadczonych graczy, a teraz dziadek Wenger chyba wyciąga wnioski ze swoich błędów. Wg mnie transfer nie zaszkodzi, a może Kanonierom pomóc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom