>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
plus zaplecze finansowe Romka
Sorry, ale ściska mnie od środka jak ciągle widzę takie rzeczy. Jakie pieniądze Romka? ???? Chelsea od paru ładnych lat zarabia &quot;sama na siebie&quot;, a ci co wspominają o tych pieniądzach Romka nie wiem... może jakiś pieczący kuperek. Prawda jest taka, że każdy z klubów w Anglii chciałby mieć takiego właściciela. Kogo ma Arsenal? Kogo ma Liverpool? Dla nich nie liczy się dobro klubu, tylko ich własna kieszeń. A co do tych &quot;pieniędzy&quot; Romka to bym napisał ile Chelsea dostaje/dostawać będzie z kontraktów ze sponsorami, ile pieniędzy dostają ze sprzedaży zawodników i jaki jest bilans od paru lat z transferów, ale mi się po prostu nie chce. Ci co chcą żyć w takim przekonaniu to niech sobie dalej żyją, że Chelsea gra i &quot;żyje&quot; za pieniądze Abramowicza ???? ???? ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Nie wiem czy myślisz, że jesteś fajny czy co przyjmując taką formę wypowiedzi ale na pewno jesteś w błędzie. Wyobraź sobie, że jedno nie wyklucza drugiego. Czy ja gdzieś wspomniałem, że Chelsea nie zarabia na siebie? Czy ja gdzieś wspomniałem, że opiera się tylko na finansach Romka? Nie. Jedyne o czym wspomniałem to zaplecze finansowe właściciela jako atut na rynku transferowym. Chcesz mi powiedzieć, że jest inaczej?
A nawet jeśli... powiedz mi gdzie ta Twoja Chelsea była przed przyjściem Romka? Zaraz po przyjściu wyjebał ~~120mln na same transfery co jest przeogromną kwotą jak na tamte czasy. Czort wie ile wyłożył na szkółki, infrastrukturę i wiele innych rzeczy jak chociażby pensje. Dzisiejszy stan rzeczy to dziecko tamtego okresu więc takie cocky śmieszki jak
Ci co chcą żyć w takim przekonaniu to niech sobie dalej żyją, że Chelsea gra i &quot;żyje&quot; za pieniądze Abramowicza ???? ???? ????
sprawiają, że robisz z siebie krótkowzrocznego człowieka a to nie pomaga w typowaniu ????
PS. Jasne, że wolałbym Romka niż Kroenke.
 
psychol32 442,3K

psychol32

Użytkownik
Premier League jest moją ulubioną ligą od kilku lat. Czy ten sezon był jakiś wyjątkowy? Uważam że nie. Przede wszystkim &quot;zabiła&quot; go Chelsea która bardzo szybko uciekła swoim rywalom, a potem trzymała ich na dystans. Nawet pojedyncze wpadki nowych mistrzów nie zagrażały ich przewodnictwu w tabeli do końca rozgrywek. Sam poziom jakości gry znacznie się obniżył w porównaniu do tego co mieliśmy 2-3 lata temu. Wtedy to oglądałem po 2-3 mecze w weekend a niekiedy i dziennie a teraz czasami nie chciało się włączać TV. Szczególnie rozczarowało mnie dużo meczów na szczycie których poziom nie odbiegał od tego co możemy zobaczyć na boiskach Ekstraklasy.
Z roku na rok widać jak zmienia się styl gry drużyn angielskich. Mamy coraz więcej technicznej piłki, wolnego rozgrywania akcji a zaczyna brakować tego z czego ta liga była znana jeszcze niedawno. Gry na pełnych obrotach od 1 do 90 minuty.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Wg mnie właśnie ten sezon był wyjątkowy i to z wielu powodów. Każdy pewnie spodziewał się że Leicester w tym sezonie będzie już grało słabiej. Kto jednak liczył na to aż tak słabo że pracę straci Ranieri i dopiero tymczasowy trener pozwoli wrócić na właściwe tory? Kto przed sezonem był pewny że Conte jako debiutant zdobędzie od razu mistrza notując aż 30 wygranych? Pomimo że jak napisał Psychol32, Chelsea odskoczyła rywalom na bezpieczną odległość to jednak w końcówce przewaga nad Tottenhamem topniała i wynosiła nawet tylko 4 punkty. Warto też pamiętać że Chelsea omijały kontuzje i praktycznie cały czas występowała ta sama jedenastka. Co gdyby W Tottenhamie Harry Kane nie opuścił by 8 meczy? Między innymi właśnie na jesieni kiedy ominął chyba 5 meczy Tottenham odnotował parę remisów i wtedy Chelsea odskoczyła. Mimo to i tak 2 miejsce dla Tottenhamu i po wielu latach wyżej jak Arsenal. Kanonierzy którzy po raz pierwszy od wielu lat wypadają poza top4 to kolejna niespodzianka podnosząca rangę sezonu. Ja osobiście uważam że to był jeszcze lepszy sezon niż rok temu. W zasadzie mogę śmiało stwierdzić że co rok każdy kolejny jest jeszcze lepszy. Można by jeszcze dodać o Manchesterze United który po przyjściu Mou miał poprawić grę i swoją pozycję w tabeli. Transfery za dużą kasę i znane nazwiska nie przełożyły się jednak na sukces w lidze. Dla mnie sezon był bardzo ciekawy. Do ostatniej kolejki nie wiadomo było kto ostatecznie zajmie miejsce w top4. W poprzednich latach praktycznie zawsze liczyły się tylko 4 drużyny i można było co najwyżej zgadywać ich kolejność. Obecnie tych drużyn jest 6 a i Everton w tym sezonie mocno poprawił swoją grę.
Kolejny sezon zapowiada się jeszcze ciekawiej chociażby dlatego że będzie okazja przekonać się czy Chelsea uda się utrzymać formę gdy dojdzie im LM. Tottenham będzie grał na nie swoim stadionie więc też może notować już gorsze wyniki. W Arsenalu może nastąpi zmiana managera i trudno przewidzieć jaka będzie forma zespołu. Kluby z Manchesteru zapewne jeszcze się wzmocnią i będą chciały poprawić swoje pozycje w tabeli w szczególności United. Również Liverpool będzie musiał już godzić ligę z pucharami więc też będą mieć trudniej. Zapowiada się kolejny ciekawy sezon do którego rozpoczęcia mam nadzieję szybko zleci czas ????
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
&quot;Sam Allardyce zrezygnował dzisiaj z dalszego prowadzenia Crystal Palace i jednocześnie poinformował o rozstaniu z zawodem. &lt;center&gt; &lt;/center&gt;
Szkoleniowiec poinformował o swojej decyzji i jej powodach w oświadczeniu opublikowanym na oficjalnej stronie londyńskiego zespołu. 62-latek przejął drużynę w grudniu i miał za zadanie utrzymać ją w Premier League. Zadanie wykonał, ale i tak postanowił odejść.
„Zawsze będę wdzięczny Crystal Palace i prezesowi Steve’owi Parishowi za to, że dali mi okazję na odbudowanie reputacji po tym, co wydarzyło się z reprezentacją Anglii. Czułem, że potrzebuję kolejnej szansy w Premier League i, że wciąż jestem w stanie dokonać czegoś dużego. Tak jak powiedziałem ostatnio, Palace dało mi szansę do rehabilitacji.
Dlatego trudno teraz odchodzić. Myślę, że klub podąża we właściwym kierunku ze wspierającym zarządem, świetnymi zawodnikami i jednymi z najbardziej fanatycznych kibiców, jakich miałem okazję poznać. To był zaszczyt móc pracować tutaj przez ostatnie pięć miesięcy”.
W dalszej części Allardyce dodał: „Chcę cieszyć się życiem, dopóki jestem w miarę młody i zdrowy – podróżować, spędzać czas z rodzina i wnukami. Nie chcę być dłużej poddawany tej presji związanej z pracą w klubie piłkarskim. To odpowiedni moment. Nie mam zamiaru szukać innej posady”.&quot;
źródło: transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Manchester City rozpoczyna przebudowę zespołu z drużyną pożegnają się z końcem Czerwca Zabaleta, Sagna, Jesus Navas , Caballero oraz Clichy. A to podobno jeszcze nie koniec, do zespołu pozyskano już Bernardo Silvę z Monaco więc w linii pomocy robi się ciasno.
West Ham United poinformował że po sezonie z zespołem pożegnają się Jonathan Calleri, Alvaro Arbeloa oraz Gokhan Tore. Do zespołu dołączył pożegnany z City Zabaleta. W szeregach Młotów to także jeszcze nie koniec przebudowy.
 
psychol32 442,3K

psychol32

Użytkownik
Manchester City rozpoczyna przebudowę zespołu z drużyną pożegnają się z końcem Czerwca Zabaleta, Sagna, Jesus Navas , Caballero oraz Clichy. A to podobno jeszcze nie koniec, do zespołu pozyskano już Bernardo Silvę z Monaco więc w linii pomocy robi się ciasno.
.
Skoro ciasno to teraz skupią się na defensywie. Podobno na celowniku Mendy i Walker. Widać że wzięli się solidnie do pracy kiedy inni śpią.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
jak myślicie, kogo Man Utd sprowadzi za Ibrę? wg mnie Belotti to rozsądna opcja
Gazety rozpisuja sie, ze Morata juz uzgodnil warunki kontraktu i, ze to on przejdzie do United. Kibice Czerwonych Diablow ponoc nie sa zachwyceni ????
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie ma co czytać plotek póki co. Plotki, ploteczki... Jamesa widziałem już w każdym klubie Premier League, a United jakby kupiło wszystkich, o których się mówi to musiałoby wydać z miliard. Największym przegrywem tego okienka i tak będzie Liverpool i Arsenal. Wenger znów nie kupi nikogo konkretnego, a LFC miało już Salaha i Van Dijka, którzy wnieśliby lfc na inny poziom to strasznie to rozegrali. Nie mniej jednak myślę, że zobaczymy jeszcze sporo ciekawych transferów podczas tego okienka.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Victor Lindelöf dołączy do Manchesteru United, który osiągnął porozumienie z Benfiką.
Jak informują transfery.info Benfika otrzyma 35 mln euro, plus dodatkowe 10 mln zmiennych.
Czy zawodnik wkomponuje się, do zespołu United ??.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dość niespodziewanie dochodzi do zmiany menadżera w Southampton. W środowy wieczór zwolniony został Claude Puel.
Można to okreslić śmiało mianem lekkiej sensacji Święci zagrali przyzwoity sezon, jednak postanowili zmienić szkoleniowca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Cóż za bomba na twitterku. Antonio rozważa odejście z Chelsea. Powodem jest brak transferów, ślamazarstwo zarządu na rynku transferowym i brak wolnej ręki Conte przy transferach. http://gianlucadimarzio.com/it/chelsea-ore-decisive-per-il-futuro-di-antonio-conte-sulla-panchina
O ile dobrze pamiętam to Conte z tego samego/lub bardzo podobnego powodu opuścił Juventus, gdzie tak samo miał zgrzyty z zarządem co do transferów i zawodników jakich on chce, a klub nie chce sprowadzić do klubu - obecnie w Chelsea sytuacja jest identyczna.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bombą należy też nazwać transfer Evertonu który potwierdził pozyskanie Davy&#39;ego Klaassena za kwotę 30 mln funtów.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Bombą należy też nazwać transfer Evertonu który potwierdził pozyskanie Davy&#39;ego Klaassena za kwotę 30 mln funtów.
Prędzej czy później zawodnicy pokroju Davy&#39;ego Klaassena odchodzą z Takiego klubu jak Ajax moim zdaniem i tak za późno to zrobił ale z drugiej strony prawie udało mu się ze swoją drużyna wygrać Ligę Europejską, z tego co pamiętam jeszcze za Milika w Ajaxie Klaassen się bardzo wyróżniał, może to dla niego lepiej że poszedł do Evertonu będzie miał więcej czasu na aklimatyzację w nowym zespole i dostanie dużo minut do grania co tylko zespołowi może pomóc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom