>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o La Liga - w sezonie 2021/2022 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Mam pytanko do znawcow La Liga....Mam zagrany kupon dlugotermonowy i zostaly mi tylko dwa zespoly Fulham top 6 sa na pierwszym i wyglada ze top 6 to bedzie tylko formalnosc i Atletico top 4......zagralem za 5 tys euro i teraz mi oferuja 16200 cash out a do wygrania jest 19800 wiec 3600 mniej a to przynajmniej jak dla mnie duzo pieniedzy zeby im tak lekko oddac...Nie wiem co robic bo w tym roku Atleti kuleje Sociedad i Betis wysoko ale chyba ciezko uwiezyc zeby nie byli na koniec sezonu w top 4 przeciez sklad maja mocny....
Wydaje mi się, że nie trzeba być znawcą La Liga, tylko...
Musisz odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania:
1. Ile to jest dla Ciebie 16200 - czy ewentualna strata będzie bolała czy luz?
2. Masz teraz 16200 a możesz mieć 19800 pod pewnym warunkiem, którego zaistnienie wyceniany jest na 1,22. 16200 x 1,22 = 19 800. Czy mając teraz w portfelu 16200 postawiłbyś na Athletico że bedzie w TOP4 po kursie 1,22. ?
3. Obstawiając przed rozpoczęciem sezonu 5k euro masz teraz 16,2k czyli w około 5 miesięcy inwestycja przyniosła ci 324% zwrotu. Teraz inwestujesz wiecej bo 16,2k również na około 5 miesięcy, ale już na zwrot 22%. Pytanie czy może są inne lepsze inwestycje?

Myślę, że jak odpowiesz sobie na te pytania - będziesz wiedział co robić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +566
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje medialne.
Sergio Aguero ogłosił, że ze względów zdrowotnych został zmuszony do zakończenia kariery.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Potwierdziły się wcześniejsze spekulacje medialne.
Sergio Aguero ogłosił, że ze względów zdrowotnych został zmuszony do zakończenia kariery.
Wielka szkoda, ale zdrówko najważniejsze.

Dlatego chyba trzeba tutaj przypomnieć to trafienie Aguero na wagę mistrzostwa Manchesteru City.

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
LaLiga opracowała nowy protokół działania w związku z rozprzestrzenianiem się pandemii wśród klubów Primera i Segunda División.
Protokół nie został jeszcze zatwierdzony. Według COPE LaLiga 22 grudnia przedstawi Komisji Delegowanej powyższe propozycje.

Ale jak to ma wyglądać?

  • codziennie będą przeprowadzane testy antygenowe
  • Drużyny będą musiały wykonać testy PCR w dniu powrotu z przerwy świątecznej, a przed pierwszym treningiem również testy antygenowe. Zespół gospodarzy przejdzie je też przed zgromadzeniem się przed meczem, a goście przed podróżą.
  • Testowani będą też piłkarze, którzy wracają ze zgrupowań reprezentacji narodowych oraz ci, którzy mieli co najmniej trzy dni wolnego. Mają być też stosowane inne zasady, jak noszenie maseczek, utrzymywanie dystansu i utworzenie mniejszych grup zawodników w szatniach.
  • Drużyna może rozegrać mecz, jeśli ma 13 dostępnych piłkarzy, a co najmniej 5 z nich pochodzi z pierwszego zespołu. Jeżeli nie uda się spełnić tych wymogów, starcie można przełożyć, ale każdy klub będzie miał tylko dwie takie szanse. W przypadku trzeciego pojedynku przyznaje się porażkę ekipy niedysponującej niezbędną kadrą. Ponadto po 1 marca nie będzie już można przekładać meczów, ponieważ może brakować terminów do rozegrania takich konfrontacji.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Będą walkowery bo nie będzie terminów. Dobrze że UEFA znalazła w czerwcu termin na Ligę Narodów. W końcu to ważniejszy event niż rozgrywki krajowe.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Javi Calejja zwolniony z Alaves. Jego miejsce zajmie Jose Luis Mendilibar. Kontrakt do końca sezonu, a celem oczywiście utrzymanie drużyny w LaLiga.
Debiut Mendilibara w niedzielę z Realem Sociedad.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Ferran Torres został nowym zawodnikiem FC Barcelony, do której dołączył z Manchesteru City.
Z nowym klubem 21-latek parafował kontrakt do 30 czerwca 2027 roku. Klauzula jego wykupu to miliard euro.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Czy znajdę w którymś buku zakład na ilość zmian w meczu? Skoro panuje covid to warto chyba iść w undery co do zmian, o ile jest to gdzieś do grania. Na LM takie zakłady dla swoich klubowiczów ma Fortuna
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fabrizio Romano potwierdza - Anthony Martial spędzi pozostałą część sezonu jako zawodnik Sevilli!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Morata na 100% nie przyjdzie tej zimy do Barcelony, uff
Aubameyang może być planem B Barcelony. Arsenal jest w stanie wypożyczyć zawodnika.

Barcelona wypożycza do końca sezonu Adama Traore, dzisiaj miałby być badania i czekamy na oficjalną informacje. Tego pana chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, a szczególnie fanom Premier League.
Dodam, że Traore to wychowanek Barcelony. Barcelona będzie miała okazję wykupić zawodnika po sezonie za około 30 mln.

Zrzut ekranu 2022-01-28 o 21.18.24.png


Co do tego transferu to jestem trochę w szoku, a to dlatego, że na tej pozycji są przecież nie dawno pozyskany Torres, Dembele, który na pewno nie odjedzie i teraz Traore.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co do tego transferu to jestem trochę w szoku, a to dlatego, że na tej pozycji są przecież nie dawno pozyskany Torres, Dembele, który na pewno nie odjedzie i teraz Traore.
Dembele nie odejdzie (tzn. jeszcze nic pewnego), ale w sytuacji jakiej jest moze nie grac do konca sezonu. Dla Dembele lepiej jakby odszedl teraz, bo szanse na gre na MS spadaja o ile ma szanse tam zagrac.

Jak Barcelona pozyska Aubameyanga to ktos z 4 Alves, Torres, Traore, Aubameyang nie bedzie mogl grac w lidze Europy, poniewaz moga zrobic tylko 3 korekty w skladzie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dlatego ostatnim wzmocnieniem Barcelony będzie Adama.

Daniel Wass ogłoszony nowym zawodnikiem ATLETICO MADRYT
🔥

Kwota transferu wyniosła 3 miliony €. Duńczyk podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku.

Ilaix Moriba postanowił wrócić do La Ligi po pół roku przerwy. Po utalentowanego nastolatka sięgnęła Valencia, która wypożyczyła go z RB Lipsk.
Nietoperzy zimą wzmocnili już wcześniej 21-letni gruziński bramkarz Giorgi Mamardashvili i 23-letni środkowy defensor Eray Cömert.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dembele negocjuje z PSG. Pilkarz, ktory przychodzil do Barcelony jako nastepca Neymara teraz moze z nim zagrac. Jak nie przyjdzie teraz to pewnie trafi tam latem za darmo...
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Giovani Lo Celso został wypożyczony do Villarrealu.
Umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku i nie zawiera opcji wykupu.

Reinildo Mandava dołączył na zasadzie transferu definitywnego do Atlético Madryt z Lille.
Kwota transferu wyniosła ok. trzy miliony euro, a sam piłkarz związał się z nowym pracodawcą do zakończenia sezonu 2024/2025.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +527
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Pierre-Emerick Aubameyang związał się z Barceloną kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku z klauzulą wykupu wynosząca 100 milionów euro. Reprezentant Gabonu dołączył do „Dumy Katalonii” na zasadzie wolnego transferu
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pierre-Emerick Aubameyang związał się z Barceloną kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku z klauzulą wykupu wynosząca 100 milionów euro. Reprezentant Gabonu dołączył do „Dumy Katalonii” na zasadzie wolnego transferu
Przy dzisiejszych czasach i jak budżecie Barcelony, fajnie, że udało się pozyskać Pierre za darmo. Swoje najlepsze czasy ma już za sobą, ale w składzie Barcelony powinien być wyróżniającym się graczem.
Alves na pewno nie zostanie zarejestrowany do Ligi Europy. A więc Torres, Adama i Pierre są zawodnikami, którzy będą pomagać Barcelonie w europejskich pucharach.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Aubę zawsze lubiłem ale ze dwa lata do tyłu to mógł sobie pomarzyć o grze w takim klubie jak Barcelona.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Wydaje mi się, że nie trzeba być znawcą La Liga, tylko...
Musisz odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania:
1. Ile to jest dla Ciebie 16200 - czy ewentualna strata będzie bolała czy luz?
2. Masz teraz 16200 a możesz mieć 19800 pod pewnym warunkiem, którego zaistnienie wyceniany jest na 1,22. 16200 x 1,22 = 19 800. Czy mając teraz w portfelu 16200 postawiłbyś na Athletico że bedzie w TOP4 po kursie 1,22. ?
3. Obstawiając przed rozpoczęciem sezonu 5k euro masz teraz 16,2k czyli w około 5 miesięcy inwestycja przyniosła ci 324% zwrotu. Teraz inwestujesz wiecej bo 16,2k również na około 5 miesięcy, ale już na zwrot 22%. Pytanie czy może są inne lepsze inwestycje?

Myślę, że jak odpowiesz sobie na te pytania - będziesz wiedział co robić. ;)
Wczoraj Atletico przegrało z Levante. Aktualnie są na piątym miejscu a przed nimi Barcelona z tymi samymi punktami ( 39 ) ale zaległym meczem do rozegrania. Za Atletico na szóstym Real Sociedad - oczko mniej ( 38 ) ale jeden mecz zaległy.
No i przypomniał mi się ten post i pytanie postawione przez @ cosmozaza :

" Mam pytanko do znawcow La Liga....Mam zagrany kupon dlugotermonowy i zostaly mi tylko dwa zespoly Fulham top 6 sa na pierwszym i wyglada ze top 6 to bedzie tylko formalnosc i Atletico top 4......zagralem za 5 tys euro i teraz mi oferuja 16200 cash out a do wygrania jest 19800 wiec 3600 mniej a to przynajmniej jak dla mnie duzo pieniedzy zeby im tak lekko oddac...Nie wiem co robic bo w tym roku Atleti kuleje Sociedad i Betis wysoko ale chyba ciezko uwiezyc zeby nie byli na koniec sezonu w top 4 przeciez sklad maja mocny...."


Ciekawi mnie jaką decyzja została podjęta i czy natchnąłem do podjęcia tej słusznej? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom