>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o La Liga - w sezonie 2021/2022 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
kamasutra10 556,3K

kamasutra10

Typer
Według mnie Griezmann był znużony całą tą sytuacją w klubie . Oni czyli inni piłkarze też mają rozum i oczy . Pozbycie się Messiego na pewno nie wpłynęło korzystnie na mental pozostałych graczy. Sądzę że odżyje Francuz w nowym - starym otoczeniu a przecież sportowo nic nie traci na takim przejściu. Myślę że zaprezentuje się dużo lepiej w Atletico niż zrobił to w Barcelonie...Pożyjemy - zobaczymy...
 
N 332,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Barcelona ratuje się jak może. Niestety długi w klubie są tak kolosalne, że trzeba było pozbyć się Francuza. Swoje pensje obniżyli Busquets oraz Roberto.
Obecnie pula wynagrodzeń w Barcelonie wciąż przekracza 65%.
kamasutra10 kamasutra10 piszesz, że Barcelona się osłabiła. Niewiem czy widziałeś ostatnie mecze Barcelony, ale Griz jak wcześniej był w cieniu Messiego, tak dalej jest cieniem własnej osoby.
Niestety nie pomaga on drużynie na tyle ile by tego drużyna potrzebowała. Ten sezon jak i dwa następne pewnie spisywane są na straty. Ale trzeba coś zrobić żeby potem ruszyć na nowo z kopyta.

Fati natomiast staje się nową dziesiątką w drużynie i przejmuje numer po Messim.

Oficjalnie: Ostatecznie De Jong trafił na Camp Nou na zasadzie rocznego wypożyczenia, ale Barcelona zapewniła sobie opcję wykupu po tym okresie. Gość ma 31 lat, a ostatnio grał w Sevilli.


Vamos!
Wszystko prawda.

Szkoda tylko Moriby, niestety Barcelona w ostatnich latach często traci utalentowanych wychowanków.

O kryzysie świadczą napastnicy pokroju De Jong'a czy Braithwaite'a. Nie są to gracze na poziomie takiego klubu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Według mnie Griezmann był znużony całą tą sytuacją w klubie . Oni czyli inni piłkarze też mają rozum i oczy . Pozbycie się Messiego na pewno nie wpłynęło korzystnie na mental pozostałych graczy. Sądzę że odżyje Francuz w nowym - starym otoczeniu a przecież sportowo nic nie traci na takim przejściu. Myślę że zaprezentuje się dużo lepiej w Atletico niż zrobił to w Barcelonie...Pożyjemy - zobaczymy...
Tutaj niema wątpliwości i zgadzam się w 100%, że Griezmann po raz kolejny odnajdzie się w Atletico. Simeone potrafi dotrzeć do tego gościa, a na dodatek pracował z nim kilka lat wstecz.
Atletico mocno zyskało na tym transferze i jestem przekonany, że Griezmann pokaż to co najlepsze ;)
Na dodatek przyjście Francuza do Atletico utwierdziło mnie w przekonaniu, że Atletico w tym sezonie może obronić tutaj mistrza.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po wczorajszym remisie Barcelony i bezbarwnej grze przeciwko Granadzie zbierają się czarne chmury nad Koemanem, który na dniach ma wylecieć z klubu...
Koeman szuka cały czas wymówek na konferencjach, lecz prawda jest taka, że drużyna niema lidera, nie ma stylu, a wszyscy piłkarze chodzą z spuszczonymi głowami w dół. Brakuje gościa, który krzyknie, pobije brawo, zmotywuje. W drużynie ciężko o takiego gościa, lecz może przyjście nowego trenera sprawi, że zespół w końcu zacznie oddychać i żyć?

Kto następcą?. W prasie pojawia się kilka nazwisk min.
Xavi
Pirlo
Conte
Robert Martinez

Roberto Moreno
Jochaim Low

Niestety jest jedno ''ale'', w przypadku zwolnienia holendra klub musi mu wypłacić 14 mln odszkodowania...

Dlaczego zaznaczyłem Conte i Martineza?. Bo w moim odczuciu są to dwaj faworyci do objęcia stanowiska w Barcelonie. Conte co prawda preferuje inny styl gry, ale może czas coś zmienić?, iść do przodu, a nie stać w miejscu. Na dodatek Conte żyje przy linii, a ja takich gości uwielbiam!
Martinez robi świetną robotę w reprezentacji Belgii. Trudno go będzie wyciągnąć, dlatego też Conte jest tutaj faworytem bowiem jest bezrobotny heh
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
ibis ibis podobno Conte jest dość mocnym kandydatem do zastąpienia Artety w Arsenalu. Tylko jak Kanonierzy się ogarną to Hiszpan może się utrzymać. Decydujące w tym wszystkim mogłoby być to który z tych dwóch klubów wcześniej zwolni obecnego trenera.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Jak Conte wybierze Barcelone to się mocno zdziwię, przecież z Interu odszedł wiemy czemu, więc do bankruta bez perspektyw by poszedł ? No nie wiem.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Jak Ancellotti tak będzie wszystkich "odzyskiwał" to się zaraz okaże, że Real ma extra pakę. Asensio 3 brameczki juz a 60 minuta. Może Jovica odzyska ? ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Oficjalnie: Ronald Koeman zwolniony z funkcji trenera FC Barcelony!
Po wczorajszym spotkaniu to musiało nastąpić. Barcelona jest wolna i bez pomysłu na grę. Te same schematy były dobre parę sezonów temu, a teraz futbol poszedł mocno do przodu. Na dodatek jeśli Koeman mówi, że podoba mu się styl jaki prezentowała Barcelona w ostatnich spotkaniach, to tym bardziej się cieszę, że został wywalony!

Kto w jego miejsce?. Na pewno do spotkania z Celtą drużynę ma poprowadzić trener rezerw. Numerem jeden jest Xavi, ale czy będzie chciał przyjść teraz do tego bałaganu?. Może Pimienta, który miał dość duże poparcie gdy prowadził Barcelonę B.
Rynek jest wąski i ciężko o kogoś dobrego. Mam tylko nadzieje, że nie będzie to Pirlo czy Henry...
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Po wczorajszym spotkaniu to musiało nastąpić. Barcelona jest wolna i bez pomysłu na grę. Te same schematy były dobre parę sezonów temu, a teraz futbol poszedł mocno do przodu. Na dodatek jeśli Koeman mówi, że podoba mu się styl jaki prezentowała Barcelona w ostatnich spotkaniach, to tym bardziej się cieszę, że został wywalony!

Kto w jego miejsce?. Na pewno do spotkania z Celtą drużynę ma poprowadzić trener rezerw. Numerem jeden jest Xavi, ale czy będzie chciał przyjść teraz do tego bałaganu?. Może Pimienta, który miał dość duże poparcie gdy prowadził Barcelonę B.
Rynek jest wąski i ciężko o kogoś dobrego. Mam tylko nadzieje, że nie będzie to Pirlo czy Henry...
Xavi lepszej okazji może nie mieć. Tylko obawiam się czy podołałby wyzwaniu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ogólnie Xavi jest faworytem do objęcia stanowiska i już nieoficjalnie podają, że doszedł do porozumienia z Barceloną.
Ogólnie nie spodziewam się fajerwerków po nowych trenerze, ale w taktyce i samej grzej jest bardzo dużo do zmiany. Czy Xavi ewentualnie temu podoła? zobaczymy.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Mam podobne zdanie tym bardziej że Barcelona jest rozbita. Zawodnicy są bez formy, na ławce rezerwowych brakuje jakości. Według mnie potrzebny jest trener który wyciągnie maxa z tego co ma bo miejsce na koniec sezonu w okolicach środka tabeli nie poprawi sytuacji finansowej klubu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
FC Barcelona oficjalnie poinformowała, że trenerem tymczasowym pierwszego zespołu zostanie dotychczasowy szkoleniowiec drużyny rezerw Sergi Barjuan. Pozostanie na stanowisku do momentu zatrudnienia nowego trenera.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
FC Barcelona poinformowała oficjalnie na swojej stronie internetowej, że Xavi Hernández został nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny. Klub potwierdził dziś w nocy, że Xavi podpisał umowę do końca sezonu 2023/2024.

Xavi na Instagramie: Kochani Cules, wracam do domu! Wracam do miejsca, gdzie wzrastałem, wracam do klubu mojego życia. Nie potrafię opisać w słowach emocji, które czuję teraz, gdy znów mogę bronić ten herb, który mam w sercu, gdy znów poczuję, jak wibruje Camp Nou, gdy znów usłyszę okrzyki wsparcia tych kibiców. Wiem, że przybywam w trudnym momencie, lecz podchodzę do tego wyzwania z największą radością. Będę pracował i walczył, abyśmy wrócili na nasze miejsce. Dziękuję FC Barcelonie za to, że znów mi zaufała i wszystkim kibicom, którzy uważali, że powinienem się podjąć tak ważnego zadania. Historia pisze się dalej...

Luis Enrique: Xavi wraca do swojego domu i mam nadzieję, że zdobędzie wiele trofeów z Barceloną. Czy mu coś poradzę? To on musiałby mi udzielać rad, ponieważ był dłużej w szatni Blaugrany. Powołanie Fatiego? Będziemy bardzo ostrożni co do graczy, którzy niedawno mieli kontuzje, nie będziemy podejmować żadnego ryzyka.


Pozostaje życzyć powodzenia. A pracę będziemy oceniać za kilka/kilkanaście spotkań. Najważniejsze żeby Xavi dużo pozmieniał w ustawieniu niektórych graczy i dał impuls drużynie.
Vamos!
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Dani Alves wraca do Barcelony.

Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Problemy z sercem zmuszają Kuna Agüero do zakończenia kariery! Przewiduje się, że w przyszłym tygodniu zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której Argentyńczyk ogłosi koniec kariery sportowej. @gerardromero twitter
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Mam pytanko do znawcow La Liga....Mam zagrany kupon dlugotermonowy i zostaly mi tylko dwa zespoly Fulham top 6 sa na pierwszym i wyglada ze top 6 to bedzie tylko formalnosc i Atletico top 4......zagralem za 5 tys euro i teraz mi oferuja 16200 cash out a do wygrania jest 19800 wiec 3600 mniej a to przynajmniej jak dla mnie duzo pieniedzy zeby im tak lekko oddac...Nie wiem co robic bo w tym roku Atleti kuleje Sociedad i Betis wysoko ale chyba ciezko uwiezyc zeby nie byli na koniec sezonu w top 4 przeciez sklad maja mocny....
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanko do znawcow La Liga....Mam zagrany kupon dlugotermonowy i zostaly mi tylko dwa zespoly Fulham top 6 sa na pierwszym i wyglada ze top 6 to bedzie tylko formalnosc i Atletico top 4......zagralem za 5 tys euro i teraz mi oferuja 16200 cash out a do wygrania jest 19800 wiec 3600 mniej a to przynajmniej jak dla mnie duzo pieniedzy zeby im tak lekko oddac...Nie wiem co robic bo w tym roku Atleti kuleje Sociedad i Betis wysoko ale chyba ciezko uwiezyc zeby nie byli na koniec sezonu w top 4 przeciez sklad maja mocny....
Betis zaskakująco dobrze gra a i Barcelona na pewno nie zawiesiła broni. Będzie ciekawie. Co ja bym zrobił? Zapewne czekałbym do końca, nie po to stawiałbym na Atletico top 4 żeby się z tego wycofywać. Ale trzeba przyznać że proponowany cash out jest bardzo korzystny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom