>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co do Wisły to jestem spokojny , gość jest słupem Wojciechowskiego i Antoniego Ptaka.
Jeśli jest tak jak mówisz to już Wisła może pomarzyć o dobrych wynikach. Wojciechowski wykłada kasę i oczekuje natychmiastowych wyników, chciał z Polonii zrobić prawdziwą siłę w polskiej lidze, a teraz każdy widzi, gdzie jest warszawska drużyna.
Ten chłop nie wie co to znaczy spokojnie poczekać na wyniki, pieniądze nie dadzą natychmiastowych ekstra rezultatów, ale cóż się spodziewać po gościu, który spuścił bądź co bądź dobrą drużynę do 2 ligi ?
Nowy właściciel Wisły jest jedną wielką niewiadomą, szkoda by było, aby kolejny klub poleciał na zaplecze, albo co gorsza, do jeszcze niższej ligi. Tak jak już przede mną napisał PontifexMaxime :
Facet lubi jak jest o nim głośno co się nie przekłada na czyny
- myślę, że tutaj nie trzeba nic więcej dodawać.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
równie dobrze można dywagować że jest słupem Cupiała do pozbycia się długów.wątpię zresztą by Cupiał oddał klub w ręce kogoś takiego jak Wojciechowski, bez żadnych odgórnych zobowiązań żeby nie doszło do takiej sytuacji jak np w Polonii W
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Marcin Kowalczyk piłkarzem Ruchu
Obrońca Marcin Kowalczyk został nowym piłkarzem Ruchu Chorzów.
31-letni zawodnik przez ostatnie półtora roku grał w rosyjskim FK Tosno. W minionym sezonie zagrał w 24 meczach.
źródło: Fabryka Futbolu
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 49

kacper76

Użytkownik
Jan Urban będzie pierwszym zwolnionym trenerem w tym sezonie.
Lech będzie miał problem z załapaniem się do grupy mistrzowskiej.
Widział ktoś może zakład na 1 zwolnionego trenera w naszej kopanej??
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
trochę śmiać mi się chce jak widze te wszystkie komentarze że Lech już w 1 lidze, że spadek, ciężko z grupą mistrzowską, przecież to dopiero 4 kolejki, przed nami jeszcze 26 kolejek do podziału, a tu już wszyscy dzielą skóre na niedźwiedziu.. Jest jeszcze okienko transferowe do końca sierpnia, władze może w końcu się opamiętają, dużo jeszcze może się zmienić.. no ale to fakt takie typowo Polskie aby tylko dogryźć ..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
21-letni japoński napastnik Shōta Tamura przebywa na testach w Śląsku Wrocław - poinformował jego obecny klub Shonan Bellmare.

Wiosną zagrał w jednym spotkaniu.


za 90minut.pl

Od siebie dodam, że to ciekawy zawodnik , jednak nie na już, a melodia przyszłości.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Sytuacja w Wiśle jest co najmniej dziwna. Czy coś dobrego z tego wyniknie, czy może jesteśmy świadkami upadku tego zasłużonego klubu? Na razie wygląda to bardzo źle. Gość z wyrokiem na koncie i podrobioną maturą w kieszeni. Zastanawia mnie ta transakcja. Moim zdaniem jest tu jakieś drugie dno, albo pan Meresiński jest tylko słupem a za nim stoi ktoś jeszcze.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Już ktoś tutaj napisał, że rządzi i dzieli dalej tym pionkiem Wojciechowski. Zobaczymy ile jest w tym prawdy. Dzisiaj już pojawiła się informacja, jakoby Cupiał znów chciał przejąć Wisłę, chce do niej wrócić. Nasuwa się więc jedno pytanie: po jaką cholerę odchodził z Wisły, aby teraz wracać? Na razie mamy kabaret, zobaczymy co dalej wyjdzie.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Dzisiaj już pojawiła się informacja, jakoby Cupiał znów chciał przejąć Wisłę, chce do niej wrócić. Nasuwa się więc jedno pytanie: po jaką cholerę odchodził z Wisły, aby teraz wracać?
Cupiał, cokolwiek by mówić o końcowym etapie jego działalności w Wiśle, zachował się bardzo honorowo i w porządku wobec klubu - spłacił wszelkie należności.Moim zdaniem świadczy to o jego prawdziwym przywiązaniu do Wisły. Z jakichś powodów popełnił błąd nie sprawdzając komu sprzedaje swój ukochany klub. Wiem że brzmieć to może nieco naiwnie - no bo skoro tak bardzo mu zależało na dobru Wisły - to dlaczego pozbył się klubu na rzecz ludzi o tak marnej reputacji. Jakiekolwiek były tego przyczyny - myślę, że chciałby teraz naprawić ten błąd, odzyskać władzę nad klubem - i prawdopodobnie lepiej przygotować kolejną sprzedaż.
W lokalnym Dzienniku Polskim wyczytałem, że Meresiński w ogóle nie pojawia się w klubie od kilku dni, mimo że jest widywany w Krakowie, a Citko sprawia wrażenie osoby, która chciałaby wycofać się z tego zamieszania z &quot;twarzą&quot;.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ogólnie czytając te wszystkie artykuły wyraźnie nasuwają się jedne wnioski. Cupiał sam nie wiedział komu to sprzedaje..... Dlatego teraz próbuje się wycofać miało być nie długo pożegnanie a może być szybki Come Back. Zobaczymy jak się dalej potoczą losy Białej Gwiazdy...
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Właśnie przed momentem skończyłem czytać krótki felieton z Przeglądu Sportowego Krzysztofa Stanowskiego i Mateusza Borka na temat Wisły Kraków. Pierwszy z nich porusza bardzo ciekawy aspekt związany z licencjami dla inwestorów lub coś w tym rodzaju. Każdy człowiek, który chciałby zakupić dany klub musiałby być sprawdzany, czy to przez PZPN, czy spółkę Ekstraklasy pod względem karalności, skąd pieniądze czerpie i czy jest w stanie utrzymać klub na stabilnym poziomie. Dla mnie genialny pomysł, bo skończyło by się upadkiem takich klubów jak Polonia Warszawa, która odbudowuje się od podstaw w tej chwili. Mateusz Borek poinformował, że wie o dwóch inwestorach, którzy są skłonni odkupić klub.

Patrząc obiektywnie na to co się dzieje Wiśle, to szlag człowieka trafia co się wyrabia w tym klubie. Szkoda, że Bogusław Cupiał nie sprawdził przyszłego właściciela &quot;Białej Gwiazdy&quot;, bo każdy z nas wie jak Cupiał kochał Wisłę, a Wisła kochała go. Miejmy, jednak nadzieje, że druga miłość szybko nie umrze i nie podzieli losu &quot;Czarnych Koszul&quot;, bo cholernie żal byłoby patrzeć jak taki klub upada w taki sposób.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom