>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział ale zapytam tutaj.
Generalnie pytanie kierowane jest do kibiców Legii.
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakup biletów na wyjazdowe mecze Legii??
Chodzi mi o mecz w Krakowie z Wisłą.
Trzeba posiadać kartę kibica do tego aby uczestniczyć w wyjazdowym meczu czy nie??
jak i gdzie dostać bilety na wyjazdowe spotkanie bo wiadoma sprawa że ilości są ograniczone.
Ja mam kartę chodzi o to że chcę zabrać kogoś na mecz i ma to być niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział ale zapytam tutaj.
Generalnie pytanie kierowane jest do kibiców Legii.
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakup biletów na wyjazdowe mecze Legii??
Chodzi mi o mecz w Krakowie z Wisłą.
Trzeba posiadać kartę kibica do tego aby uczestniczyć w wyjazdowym meczu czy nie??
jak i gdzie dostać bilety na wyjazdowe spotkanie bo wiadoma sprawa że ilości są ograniczone.
Ja mam kartę chodzi o to że chcę zabrać kogoś na mecz i ma to być niespodzianka.
Najprościej masz to opisane na stronce:
Bilety na mecze wyjazdowe
Zgodnie z przepisami Ekstraklasy S.A. każdy Klub prowadzi sprzedaż biletów dla swoich Kibiców na mecze rozgrywane na wyjeździe. Klub, który jest gościem meczu kolejki wysyła do gospodarza meczu zapotrzebowanie na bilety dla swoich Kibiców. Bilety są sprzedawane w kasach Klubu. O terminie sprzedaży, godzinach otwarcia kas, liczbie dostępnych biletów i ich cenie Kibice informowani są za pośrednictwem oficjalnej strony. Informacja ta dotyczy zarówno meczów w rozgrywkach krajowych, jak i europejskich.
Jeszcze więcej informacji znajdziesz na stronie: Legia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
legia 122

legia

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział ale zapytam tutaj.
Generalnie pytanie kierowane jest do kibiców Legii.
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakup biletów na wyjazdowe mecze Legii??
Chodzi mi o mecz w Krakowie z Wisłą.
Trzeba posiadać kartę kibica do tego aby uczestniczyć w wyjazdowym meczu czy nie??
jak i gdzie dostać bilety na wyjazdowe spotkanie bo wiadoma sprawa że ilości są ograniczone.
Ja mam kartę chodzi o to że chcę zabrać kogoś na mecz i ma to być niespodzianka.
zapewne po chwilowym zawieszeniu broni dystrybucją zajmie się SKLW także z klubu raptem 10% puli biletowej jest sprzedawane w wolnej sprzedaży. Tak jak to było ostatnio
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
zapewne po chwilowym zawieszeniu broni dystrybucją zajmie się SKLW także z klubu raptem 10% puli biletowej jest sprzedawane w wolnej sprzedaży. Tak jak to było ostatnio
W wolnej sprzedaży czyli mogę kupić bilet dla kogos bez konieczności wyrabiania karty kibica dla tej osoby ??
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
10% trafiło do wolnej sprzedazy, ale w internecie i potrzebna jest karta kibica.
edit: dopiero teraz zobaczylem ze chodzi o mecz w Krakowie, ja napisalem o meczu w Kielcach, pozniej niekoniecznie musi byc tak samo jak teraz.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
10% trafiło do wolnej sprzedazy, ale w internecie i potrzebna jest karta kibica.
I to jest bez sensu ....
Kuleje u nas to strasznie , jakies wyrabianie kart duperele i nie można normalnie kupić biletu jak człowiek.
W Anglii wchodzę na stronę danego klubu , rejestruję się na necie.Wybieram mecz i zamawiam bilety dla siebie i znajomych.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jak ktoś nie ma karty kibica Legii i wyjazd ma to być dla niego niespodzianka, to chyba jednak lepiej, że się tam nie znajdzie ...
Czy forumowi kibice Śląska ciągle wierzą, że Jodłowiec zostanie we Wrocławiu ? odpiszcie to dla mnie ważne.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Jak ktoś nie ma karty kibica Legii i wyjazd ma to być dla niego niespodzianka, to chyba jednak lepiej, że się tam nie znajdzie ...
Osoba mieszka w Krakowie ???? &quot;miejscowy wyjazd&quot; ma być niespodzianką.
Kartę wyrobić to nie problem dla tej osoby tyle że ja tego nie zasugeruję bo to ma być niespodzianka :d
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Jak ktoś nie ma karty kibica Legii i wyjazd ma to być dla niego niespodzianka, to chyba jednak lepiej, że się tam nie znajdzie ...
Czy forumowi kibice Śląska ciągle wierzą, że Jodłowiec zostanie we Wrocławiu ? odpiszcie to dla mnie ważne.
jak to dla Ciebie aż tak ważne,to ja w swoim imieniu już nie wierze, ale mam to w pompce od początku do końca. pozdro
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Osoba mieszka w Krakowie ???? &quot;miejscowy wyjazd&quot; ma być niespodzianką.
Kartę wyrobić to nie problem dla tej osoby tyle że ja tego nie zasugeruję bo to ma być niespodzianka :d
Niespodzianką mogłaby być dla tej osoby kwestia powrotu do domu w Krakowie:grin:
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na wczorajszym treningu Nika Dzalamidze zerwał więzadła krzyżowe przednie. Ta fatalna wiadomość oznacza, że reprezentanta Gruzji w rundzie rewanżowej na boisku już nie zobaczymy. Na kilka dni przed startem ligi Jagiellonia straciła jednego z najlepszych swoich zawodników.


- Wczorajsze zajęcia odbywały się na sztucznej murawie, która dodatkowo była oblodzona. W pewnym momencie, już pod koniec treningu, przy walce bark w bark z jednym z kolegów kolano Niki &quot;uciekło&quot; do środka, Gruzin upadł i poczuł przeszywający ból - mówi o zdarzeniu trener przygotowania fizycznego Jagiellonii, Marcin Popieluch - Niemal natychmiast po treningu Nika wyruszył do Warszawy a ja załatwiłem mu jeszcze na godzinę 20 badanie USG w Carolina Medical Center. Wynik nie był najlepszy, postawiłem więc na nogi dyrekcję kliniki i udało mi się jeszcze na 23 załatwić rezonans. Niestety potwierdził on wcześniejsze nasze przewidywania i sprawdził się czarny scenariusz. Okazało się, że Nika ma zerwane więzadła krzyżowe przednie oraz dwie pęknięte łękotki - tłumaczy dalej Popieluch.
Taka kontuzja to dramat każdego piłkarza. Dzalamidze na boisku nie zobaczymy przez dłuższy okres czasu - „Dżala” to młody chłopak i mam nadzieję, że będzie gotowy do gry w rundzie jesiennej przyszłego sezonu - mówi Popieluch, po czym dodaje - Najważniejsza jest teraz operacja. Ja ze swojej strony poczyniłem już pewne kroki, żeby odbyła się ona nawet dzisiaj. Czekam teraz na decyzję Zarządu - kończy członek sztabu szkoleniowego Jagiellonii.

źródło: jagiellonia.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dam Ci radę. Nie obstawiaj zakładów na zwycięstwo którejś z drużyn czy też remisy w naszej Ekstraklasie. Jest to specyficzna liga w której warto obstawiać jedynie overy , undery czy też kartki ( w przypadku meczy derbowych ). Dlaczego? Liga jest mega wyrównana o czym świadczą wyniki. Też myślałem, że dzisiejszy mecz wygra Legia jednak pograłem over , który spokojnie wszedł.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Adam Kokoszka, stoper Polonii Warszawa finalizuje transferowe rozmowy ze Śląskiem Wrocław! Po nagłym i niespodziewanym odejściu Tomasza Jodłowca w kasie mistrzów Polski pozostały wolne środki na kontrakt środkowego obrońcy.
Wedle informatorów „PN&quot; Jodła pobierał w stolicy Dolnego Śląska około 80 tysięcy złotych miesięcznie. Nie dziwne więc, że Kokoszka - który na początku roku był przymierzany również do Legii - zdecydował się na podjęcie rozmów.
Okienko transferowe zamyka się o północy 28 lutego, zatem czasu na podpisanie umowy jest jeszcze całkiem sporo. Sprawa Kokoszki powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych godzin. A może nawet kwadransów!
źródło Piłka Nożna
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Adam Kokoszka, stoper Polonii Warszawa finalizuje transferowe rozmowy ze Śląskiem Wrocław! Po nagłym i niespodziewanym odejściu Tomasza Jodłowca w kasie mistrzów Polski pozostały wolne środki na kontrakt środkowego obrońcy.
Wedle informatorów „PN&quot; Jodła pobierał w stolicy Dolnego Śląska około 80 tysięcy złotych miesięcznie. Nie dziwne więc, że Kokoszka - który na początku roku był przymierzany również do Legii - zdecydował się na podjęcie rozmów.
Okienko transferowe zamyka się o północy 28 lutego, zatem czasu na podpisanie umowy jest jeszcze całkiem sporo. Sprawa Kokoszki powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych godzin. A może nawet kwadransów!
źródło Piłka Nożna
Dziś o godzinie 13 , Śląsk Wrocław przedstawi nowego piłkarza. Najprawdopodobniej będzie to Adam Kokoszka, który rozwiązał kontrakt z Polonią Warszawa.

EDIT: Oficjalnie Kokoszka w Śląsku Wrocław.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oficjalnie : Ireneusz Jeleń będzie w rundzie wiosennej grał w Górniku Zabrze - informuje oficjalny serwis klubu &quot;gornikzabrze.pl&quot;. Zawodnik zostanie oficjalnie zaprezentowany na dzisiejszej konferencji prasowej, która rozpocznie się o godzinie 15:00. 31-letni napastnik ostatnio grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Jesienią w barwach tego zespołu rozegrał siedem meczów w Ekstraklasie.

W przeszłości był piłkarzem m.in. Wisły Płock, AJ Auxerre oraz LOSC Lille Métropole.


90minut.pl
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk ma nowego napastnika!

Mistrz Polski zgłosił do rozgrywek ekstraklasy napastnika Stefana Vukovicia. Jest to 19-letni kanadyjski napastnik, który posiada również serbskie obywatelstwo. Ma za sobą występy w kanadyjskich klubach takich jak: Serbian White Eagles FC, Toronto FC Academy oraz Montreal Impact Academy. Piłkarz już od dawna trenował z drużyną Łukasza Becelli ale jego obecność była na początku trzymana w tajemnicy. Z kadrą Młodego Śląska uczestniczył nawet na obozie w Dzierżonowie.
źródło Ślasknet
 
mara_1986 3

mara_1986

Użytkownik
Piotr Grzelczak został nowym piłkarzem Polonii Warszawa. Do klubu trafił na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z Lechii Gdańsk.

90minut.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom