>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie - kontuzje, ciekawostki, transfery.

Status
Zamknięty.
Z 673,8K
Bożok opuszcza PGE GKS Bełchatów


Słowacki pomocnik Miroslav Bożok nie jest już zawodnikiem PGE GKS Bełchatów. Górniczy klub rozwiązał z nim kontrakt za porozumieniem stron.


29-letni zawodnik występował w barwach Brunatnych przez dwa sezony, podczas których zagrał w 37 meczach T-Mobile Ekstraklasy (3 bramki). Po zakończeniu rundy jesiennej obecnych rozgrywek pomocnik został przesunięty do drugiej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No to ciekawe gdzie go teraz wyniesie. Chętnie widziałbym go znowu w Arce. Problemem może jedynie okazać się kwestia finansowa.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Ja bym takich &quot;Bożoków&quot; widział najchętniej wracających do swojego kraju. Nasza liga zawsze będzie słaba dopóki będziemy ściągać &quot;szrot&quot; z zagranicy, który zajmuje miejsca młodym wychowankom. Kluby wolą zatrudnić za grosze jakiegoś Słowaka niż zainwestować w szkolenie młodzieży. Dlatego każda informacja o pogonieniu przysłowiowego Bożoka poprawia mi humor ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Też jestem za owym szkoleniem młodzierzy tylko co z tego skoro im sodówka za szybko uderza do głowy? Niestety taka polska mentalność. Takich &quot;perełek&quot; było wiele ( przykład Sieberta , Garguły , Golańskiego , Matusiaka i wielu innych ,którzy mieli osiągnąć wiele a nie osiągneli nic ) Oczywiście zdarzają się też tacy , którym dano szanse i ją wykorzystali / wykorzystują ( patrz Błaszczykowski , Lewandowski ) ... No cóż pożyjemy , zobaczymy. W piątek w końcu startuje Ekstraklasa , kilka ciekawych typów mam i jak tylko pojawi się temat to od razu się nimi z Wami podziele. ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
Emiljas Zubas jest oficjalnie zakontraktowanym bramkarzem GKSu czy tylko trenuje z nimi póki co ?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Temat Wasliewskiego w Legii raczej upadnie. Na łazienkowską ma trafić Jodłowiec, jutro ma przejść testy medyczne. Do Śląska ma za niego przejść Szuler.

http://www.90minut.pl/news/205/news2055337-Tomasz-Jodlowiec-zagra-w-Legii.html
Nie wiem do końca jak to jest, ale przy transferze Jodłowca podano, że jest to definitywny transfer do Śląska - kontrakt na 2 lata, zatem Wojciechowski nie ma tu nic do gadania. Chyba , że kontrakt został rozwiązany albo Legia wykupiła go z drużyny Wrocławskiej.

Z drugiej strony Jodłowiec mówi tak:

Tomasz Jodłowiec jutro zostanie piłkarzem Legii Warszawa?! - Nie, nie - w tej chwili jestem we Wrocławiu. Na ten moment będę tu przez najbliższe pół roku - powiedział nam piłkarz. Dłużej nie chciał rozmawiać. O sprawie nie wie też nic Włodzimierz Patalas, członek rady nadzorczej klubu.
- Jodłowiec w Legii? Nic nie wiem na ten temat - stwierdził Patalas.
 
cavior 85

cavior

Użytkownik
Nie wiem do końca jak to jest, ale przy transferze Jodłowca podano, że jest to definitywny transfer do Śląska - kontrakt na 2 lata, zatem Wojciechowski nie ma tu nic do gadania. Chyba , że kontrakt został rozwiązany albo Legia wykupiła go z drużyny Wrocławskiej.
Jakub Białek ‏@jakubbialek
@K_Stanowski Jak możliwe, że został wykupiony od JW, skoro Śląsk pozyskał go na zasadzie transferu definitywnego?

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski
@jakubbialek Była umowa na piśmie z Wojciechowskim, że Śląsk musi przyjąć każdą ofertę, którą zaakceptuje Wojciechowski.

Jakub Białek ‏@jakubbialek
@K_Stanowski każdą, nawet najśmieszniejszą ofertę, powiedzmy 100tys złotych?

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski
@jakubbialek Raczej nawet 1 złotych. W praktyce to był piłkarz Wojciechowskiego. Śląsk otrzyma niewielki procent kwoty transferowej.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Co do Jodłowca. Owszem był to transfer definitywny do Śląska lecz bezgotówkowy a więc kartę piłkarza nadal posiada Józef Wojciechowski. JW chciał jakieś sianko od Śląska, tych jednak na niego niestać a więc porozumiał się z Legią. ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co do Jodłowca. Owszem był to transfer definitywny do Śląska lecz bezgotówkowy a więc kartę piłkarza nadal posiada Józef Wojciechowski. JW chciał jakieś sianko od Śląska, tych jednak na niego niestać a więc porozumiał się z Legią. ????
No tak, ale kontrakt jest podpisany i trzeba go rozwiązać, żeby móc podpisać nowy czyli Śląsk musi wyrazić zgodę , tak czy tak.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No tak, ale kontrakt jest podpisany i trzeba go rozwiązać, żeby móc podpisać nowy czyli Śląsk musi wyrazić zgodę , tak czy tak.
Rzekomo JW zastrzegł sobie , że Śląsk musi zgodzić się na KAŻDY transfer dopóki nie wykupią jago karty zawodniczej. Za pewne kontrakt był skonstruowany tak , że piłkarz przychodzi za free ,Śląsk mu płaci, ale aby był w pełni ich zawodnikem klub musi wykupić kartę zawodnika, a jako , że Śląska na Jodłowca obecnie nie stać JW oddaje kartę zawodnika &quot;Wojskowym&quot; za jakąś tam kwotę.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Trzeba poczekać do jutra na oficjalne stanowisko klubu, na dzień dzisiejszy nic oficjalnie nie jest potwierdzone. Gazecie Wrocławskiej Jodłowiec stanowczo zaprzeczył. Na oficjalnej stronie Śląska nic nie piszą, na forum podano że to spekulacje, ale jak będzie okaże się pewnie na dniach. Dla Śląska na pewno jest to osłabienie, rozegrał wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym, ale czy on dla Legii był by takim wzmocnieniem, to już bym tego taki nie był pewny. Rozumiem,że dla Legii to była alternatywa gdyby nie udało się ściągnąć Wasilewskiego.

18.02.....w dalszym ciągu nie ma oficjalnej informacji
 
Z 673,8K
Legia uzbrojona. Przyszedł Jodłowiec, zostaje Kosecki






Legia Warszawa zdominowała rynek transferowy w polskiej lidze. Działacze klubu postanowili pochwalić się najnowszymi nabytkami i zwołali specjalną konferencję prasową. Zaprezentowany został na niej Tomasz Jodłowiec, który w poniedziałek został pozyskany ze Śląska Wrocław.


Obecni byli także Wladimier Dwaliszwili, Tomasz Brzyski i Bartosz Bereszyński, którzy zostali ściągnięci na Łazienkowską nieco wcześniej. A także młody bramkarz Igor Berezowski, który wzmocni zaplecze pierwszej drużyny.
Co więcej, Legia pochwaliła się faktem podpisania nowych kontraktów z czterema zawodnikami. Jakub Kosecki, Dominik Furman, Daniel Łukasik i Artur Jędrzejczyk przedłużyli umowy z klubem, czym stołeczny klub zabezpieczył się przed osłabieniami kadrowymi.


- W tym momencie można już praktycznie powiedzieć, że okienko transferowe zostało dla nas zamknięte. Dzisiejsze spotkanie to okazja by pokazać, w jakim kierunku podąża budowanie naszej drużyny. Chcemy opierać się na młodych zawodnikach, którzy maja wysokie umiejętności, ale także odpowiednią osobowość. W naszej kadrze nie brakuje jednak zawodników doświadczonych, bo oni też są niezbędni – skomentował dyrektor sportowy Legii Jacek Mazurek.
Najwięcej uwag na konferencji prasowej przyciągał Tomasz Jodłowiec. Obrońca, który w przeszłości występował w Polonii Warszawa (ostatnie pół roku spędził w Śląsku Wrocław), podpisał trzyletnią umowę.
- Jestem bardzo zadowolony, że tu trafiłem. Zrobię teraz wszystko, by pomóc Legii w walce o mistrzostwo Polski. Musiałem zostawić Śląsk w połowie rozgrywek, ale koledzy z zespołu nie mają do mnie pretensji. Taka jest praca piłkarza – skomentował Jodłowiec.
Legia nie tylko wzmocniła swoją kadrę, ale także osłabiła drużyny najgroźniejszych rywali w walce o mistrzostwo Polski. Dwóch podstawowych zawodników &quot;wyciągnęła&quot; z Polonii, jednego ze Śląska i jednego z Lecha.
- W ogóle nie kierowaliśmy się takimi kryteriami, to zbieg okoliczności – zapewnił prezes Legii Bogusław Leśnodorski.
Kibice z Łazienkowskiej ucieszyli się, że nowy kontrakt podpisał Jakub Kosecki, który miał też oferty z zagranicy.
- Teraz nie będę myślał już o wyjeździe za granicę przez dłuższy czas. Chcę zdobyć z Legią mistrzostwo i grać w Lidze Mistrzów w tym sezonie i następnym i w następnym – zadeklarował Kosecki. Umowę podpisał do 2017 roku.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
No Legia ładną pake szykuje ;) Tylko Wisła nic nie działa w kierunku wzmocnień , dopóki Cupiał nie sprzeda klubu bedzie coraz gorzej . W Sumie mu sie nie dziwie tyle pieniedzy wyłożył i nigdy nie udało się z LM więc teraz ratuje to co się da
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Najgorsze co było w Wiśle to ten zaciąg zagraniczny. Niby gwiazdeczki , kasy pobierali sporo a w lidze klapa totalna. Walka o mistrzostwo rozegra się pomiędzy Legią a Lechem. Na papierze lepiej wyglądają ci pierwsi, ale skoro Teodorczyk już od wiosny w Lechu wydaje mi się, że walka będzie zacięta do ostatniej kolejki. Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego Ukraińca co przybył do Legii? Chłopak coś prezentuje czy typowy zmiennik?
 
B 25

bacius93

Użytkownik
Pablo jaka rewolucja ? ???? Sciagna poraz kolejny jakiś szrot , pewnie z swojego ulubionego kierunku czyli bałkanow , zamiast stawiac na mlodych ;) Zreszta co ja mówie jakich młodych , żeby grać w Wisle trzeba miec albo bogatego tate albo inne dojscia , wszyscy znajomi ktorzy byli bardzo dobrze zapowiadajacymi sie piłkarzami dziwnym trafem mieli połamane nogi ręce itd ;) podejscie nic sie nie zmienia.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Niestety muszę to stwierdzić, że w tym sezonie Legia będzie poza konkurencją, wzmocnienia w moim odczuciu zrobiła bardzo dobre, odszedł co prawda Wolski ale on i tak ostatnio nie grał. Skład już przed okienkiem transferowym mieli najlepszy a teraz to już w ogóle.W mojej ocenie Lech jak i Śląsk będą się bić jedynie o puchary. U jednych jak i drugich tak naprawdę nie ma kto strzelać bramek,a bez tego trudno o mistrzostwo. (wiem Teodorczyk.....ale ja nie wierze że zdąży się wkomponować w tak krótkim czasie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom