>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dyrektor Liverpoolu zrezygnował
Tom Hicks jr, po tym jak wysłał obraźliwego e-maila do jednego z kibiców The Reds, zrezygnował z funkcji dyrektora Liverpoolu.
Jeden z członków stowarzyszenia &quot;Spirit of Shankly&quot;, Stephen Horner wysłał drogą internetową do Hicksa juniora pytanie dotyczące finansów klubu. W odpowiedzi został nazwany idiotą, a syn współwłaściciela Liverpoolu dodatkowo kazał mu &quot;iść do diabła&quot;. W kolejnym liście dyrektor klubu z Anfield przeprosił za te słowa, po czym zrezygnował ze swojej funkcji.
Oficjalne oświadczenie wydane w poniedziałek brzmi: &quot;Liverpool FC ogłosił dzisiaj, że Tom Hicks jr zrezygnował z funkcji dyrektora w klubie oraz w macierzystej spółce Kop Holdings. Trzej nowi dyrektorzy zostali wybrani przez zarządu obu firm. Są to Philips Nash, dyrektor finansowy LCF, Ian Ayre, dyrektor handlowy LFC oraz Casey Coffman, wiceprezes Hicks Holdings.&quot;
Prezes stowarzyszenia kibiców Liverpoolu &quot;Spirit of Shankly&quot;, Paul Rice powiedział wcześniej w rozmowie z &quot;Liverpool Echo&quot;: - Rozmowa z kibicem prowadzona w ten sposób jest całkowicie niestosowna dla dyrektora klubu. Hicks jr nie ma żadnych argumentów do obrony.

futbol.pl
????????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Okaka zagra dla Fulham

AS Roma zgodziła się na propozycję Fulham Londyn. Stefano Okaka ma zostać wypożyczony do klubu z Craven Cottage na najbliższe sześć miesięcy.

20-latek był już wypożyczany do innych zespołów - Modeny oraz Brescii. Teraz przyszedł czas na Premier League. We wtorek wypożyczenie ma zostać sfinalizowanie i Okaka w tym tygodniu trafi do Fulham.

źródło: sportowefakty.pl​
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Maxi Rodriguez na Anfield​

Maxi Rodriguez ma w środę sfinalizować swój transfer z Atletico Madryt do Liverpoolu. Przejście Argentyńczyka z Hiszpanii do Anglii zostało spowolnione z powodu fatalnych warunków pogodowych, jakie od kilkunastu dni nawiedzają całą Europę. Maxi ma niebawem przybyć do Melwood, gdzie przejdzie testy medyczne a potem podpisze umowę z klubem z Merseyside.

29-letni prawoskrzydłowy zwiąże się z Liverpoolem na 1.5 roku.

lfc pl
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP



Marouane Chamakh będzie piłkarzem Liverpool FC - informuje &quot;Daily Mirror&quot;. Zawodnik, o którego starały się miedzy innymi zespoły Arsenalu Londyn, Interu Mediolan i Juventusu Turyn, zasili drużynę z Anfield Road w ciągu najbliższych dni.
Kontrakt Chamakha z drużyną mistrza Francji Girondins Bordeaux wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. Na pozyskanie zawodnika &quot;za darmo&quot; liczył Arsenal Londyn, jednak &quot;The Reds&quot; zdecydowali się wyłożyć gotówkę i sprzątnęli konkurencji sprzed nosa reprezentanta Maroka.

Bordeaux ma dostać za Chamakha ok 12 mln funtów. Piłkarz w zespole Rafaela Beniteza będzie zarabiał ok 60 tysięcy funtów tygodniowo.
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Dwie największe gwiazdy Liverpoolu - Steven Gerrard i Fernando Torres wykluczone z gry poprzez kontuzje!

Kapitan The Reds uszkodził ścięgno udowe i nie zagra przez dwa tygodnie. Sytuacja Torresa wygląda tragicznie... Hiszpan rozdarł chrząstkę w prawym kolanie i wymaga operacji. Rehabilitacja potrwa sześć tygodni. Yossi Benayoun złamał żebro we środę, podczas meczu z Reading w FA Cup i nie zagra przez około miesiąc. Także Glen Johnson ma kontuzję kolana i najprawdopodobniej nie zagra do marca. W 100% nie jest sprawny również Javier Mascherano i nie wiadomo czy wystąpi w sobotę na Britannia Stadium...
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Arsenal ma przyjemność ogłosić, iż do Klubu powrócił Sol Campbell. Podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu.

35-letni Campbell, który występował w Arsenalu w latach 2001-2006 jest zawodnikiem niezwykle doświadczonym zarówno na arenie klubowej, jak i międzynarodowej. W swej wspaniałej karierze Sol rozegrał 462 mecze w Premier League, co dało mu czwarte miejsce w klasyfikacji zawodników z największą ilością występów w lidze. Campbell występował także w barwach reprezentacji Anglii, z którą w latach 1996-2006 wziął udział w sześciu wielkich turniejach.

Od momentu dołączenia do Kanonierów w lipcu 2001 Campbell święcił z Klubem wiele triumfów - zdobył podwójną koronę, a także stanowił ważny element legendarnej drużyny, która zdobyła mistrzostwo Anglii bez jakiejkolwiek porażki.

[URL='http://www.kanonierzy.com']www.kanonierzy.com [/url]
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Oficjalna strona Evertonu FC potwierdza - The Toffees osiągnęli z Arsenalem porozumienie w sprawie wypożyczenia Philippe&#39;a Senderosa do końca obecnego sezonu.



Wszelkie formalności zostaną sfinalizowane w przeciągu następnych 48 godzin, a Senderos dziś popołudniu przybędzie na Goodison Park, aby obejrzeć swoją drużynę w akcji w czwartej rundzie FA Cup.

Szwajcar dołączył do ekipy The Gunners w grudniu 2002 roku. Od tamtego czasu potwierdził, że jest zawodnikiem światowej klasy. W 2005 roku wystąpił w wygranym finale Pucharu Anglii przeciwko Manchesterowi United. Zagrał także w finale Pucharu Ligi w 2007 roku, a rok wcześniej znalazł się na ławce rezerwowych w finale Ligi Mistrzów w Paryżu. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Milanie, gdzie rozegrał 15 spotkań.

W reprezentacji Szwajcarii zadebiutował w 2005 roku. Ma na koncie występy na Mistrzostwach Świata i Europy. Barw narodowych bronił łącznie 33 razy. Warto dodać, że po półrocznym pobycie w Evertonie Szwajcar będzie wolnym zawodnikiem, jako że umowa łącząca go z Arsenalem dobiegnie końca.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Danny Welbeck wypożyczony do Preston

Napastnik Manchesteru United, Danny Welbeck, został wypożyczony do Preston do końca obecnego sezonu.
19-letni snajper jest pierwszym tegorocznym transferem managera North End, Darrena Fergusona. Najprawdopodobniej swoje pierwsze spotkanie Danny rozegra już we wtorek przeciwko Peterborough.
Źródło: devilpage.pl
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Rush: Aqua może być gwiazdą

Rafa Benitez cały czas upewniał się co do tego, aby Alberto Aquilani nie był narażony na zbyt dużą presję. Jeśli włoski pomocnik będzie kontynuował tak dobrą grę jak w meczu z Tottenhamem, to Hiszpanowi będzie ciężej kierować tą sytuacją, bo wychowanek AS Romy stanie się gwiazdą w Liverpoolu.

Byłem pod wrażeniem jak rozprowadza piłkę po boisku.

Jak tylko on, Fernando Torres i Steven Gerrard, zaczną pracować wspólnie, the Reds będą mieli niesamowitą linię ataku, a problemy się skończą.

Co mnie zadziwia w Aquilanim jest jego nastawienie i chęć przedostania się do pierwszej XI.

Pokazał swoją waleczność, kiedy to asystował przy bramce Dirka Kuyta w meczu ze Spurs i ludzie mają do niego szacunek.

Ian Rush

Źródło: lfc.pl

Może i chce się wykazac, ale jak dla mnie jest :razz: spalony...
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Seven Gerrard w londyńskim muzeum Madame Tussauds.


Lada dzień Kapitan FC Liverpool zostnie umieszczony w Strefie Sportowej Muzeum Figur Woskowych. Co ciekawe buty, w które będzie ubrany, pomocnik sam podarował muzeum.

strona oficjalna klubu (liverpoolfc tv)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oficjalnie: Chris Smalling w United​

Manchester United dogadał się z Fulham Londyn w sprawie transferu Chrisa Smallinga. Urodzony w Greenwich środkowy obrońca dołączy do Czerwonych Diabłów na początku sezonu 2010/2011.
- Manchester United uzgodnił warunki przenosin Chrisa Smallinga na Old Trafford. Chris dogadał się w sprawie indywidualnego kontraktu. Dokończy bieżący sezon w Fulham, od następnego będzie występował u nas – wyjawił rzecznik prasowy United.
Reprezentant Anglii U-21, od kiedy dołączył do Fulham, 18 miesięcy temu, wystąpił w zaledwie dziewięciu spotkaniach pierwszej drużyny.
Po tym jak wyróżniał się w drużynie rezerw, Roy Hodgson przeniósł go do pierwszego składu. Swój debiut zaliczył, w ostatnim spotkaniu sezonu 2008/2009, z Evertonem. Po raz pierwszy, od pierwszych minut, zagrał z CSKA Sofia w Pucharze UEFA. Jego drużyna zremisowała 1:1, a on rozegrał pełne 90 minut.
- Analizując jego grę, mogę powiedzieć, iż zagrał z dojrzałością, której nie spodziewałem się po tak młodym chłopcu – wyjawił Hodgson, tuż po meczu.
Smalling, swój debiut w reprezentacji U-21, zaliczył w listopadzie poprzedniego roku. Sześć tygodni później po raz pierwszy zagrał w meczu ligowym przeciwko Chelsea.

www.devilpage.pl


A propo ManU to wydaje się że Zoran Tosic opuści Old Trafford i na zasadzie wypożyczenia przeniesie się do FC Koeln.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Piłkarz Arsenalu Jack Wilshere został wypożyczony do końca sezonu do Boltonu - poinformował w piątek londyński klub.

18-letni Wilshere jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych angielskich piłkarzy. W 2008 roku został najmłodszym w historii graczem Arsenalu, który zadebiutował w meczu ligowym (w wieku 16 lat i 256 dni).

W tym sezonie pomocnik &quot;Kanonierów&quot; miał jednak kłopoty z miejscem w składzie.

- Wierzę, że Jack nabierze w Boltonie doświadczenia. Tam będzie miał większą szansę gry - powiedział trener Arsenalu Arsene Wenger.
 
travism 190

travism

Forum VIP
Fox odchodzi do Burnley

Lewy obrońca Celticu Glasgow, Danny Fox po półrocznym pobycie na Parkhead przenosi się do Burnley. 23-letni piłkarz związał się z beniaminkiem Premiership trzy i pół letnim kontraktem.

Reprezentant Szkocji podpisał w lipcu cztero i pół letni kontrakt z drużyną The Bhoys przechodząc z Coventry za sumę opiewającą na około 1.5 miliona funtów. Podobną kwotę na konto wicemistrzów kraju mają przelać także włodarze Clarets.



Cort zamienił Stoke City na Burnley

Obrońca Leon Cort zawarł trzyipółroczną umowę z Burnley FC, opuszczając tym samym Stoke City. Potters zapłacili za defensora półtora miliona funtów, choć w zależności od liczby jego występów kwota ta może wzrosnąć do dwóch milionów.

Burnley dokonało drugiego transferu w tym samym dniu po zakontraktowaniu bramkarza Nicky&#39;ego Weavera.

Leon Cort był rekordową transakcją Stoke City dwa lata temu, gdy za 1.2 miliona funtów przenosił się z Crystal Palace. Miał on ogromny wkład w awans klubu do Premier League w sezonie 2007/2008. Jednakże w najwyższej klasie rozgrywkowej nie potrafił wygrać rywalizacji z Ryanem Shawcrossem, Abdoulaye Faye, czy Robertem Huthem.




Wychowanek St. Etienne w Blackburn

20-letni algierski pomocnik Amine Linganzi podpisał trzyipółroczny kontrakt z Blackburn Rovers. Do drużyny prowadzonej przez Sama Allardyce&#39;a przybył on jako wolny agent po opuszczeniu St. Etienne.

Linganzi jest wychowankiem Les Verts, przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia w tym zespole. Nie posiada co prawda zbyt dużego doświadczenia na poziomie pierwszej drużyny, ale w Blackburn wiążą z nim spore nadzieje choćby z uwagi na jego imponujące warunki fizyczne, co powinno mu pomóc w przystosowaniu się do warunków gry panujących w Anglii.

20-latek będzie występował w przedstawicielu Premier League do lata 2013 roku.


źródło: goal.pl​
 
zloty-typer 0

zloty-typer

Użytkownik
McCarthy został napastnikiem &quot;Młotów&quot;!

Benni McCarthy nie krył swojego zadowolenia po dołączeniu do drużyny Gianfranco Zoli. 32-letni napastnik przeszedł do West Ham&#39;u na zasadzie definitywnego transferu, wiążąc się z klubem 2,5 letnim kontraktem.


„Bardzo się cieszę, że będę mógł zagrać dla tak zasłużonego klubu, jakim jest West Ham United. Mogłem zostać piłkarzem „Młotów” już 5 lat temu. Przeszedłem nawet testy medyczne, ale w ostatniej chwili Porto zmieniło zdanie i musiałem wrócić do klubu. W ostatecznym rozrachunku trafiłem do Blackburn, gdzie przeżyłem wiele wspaniałych chwil, ale potrzebowałem nowych wyzwań.”

„Kiedy pojawiła się oferta od West Ham&#39;u po mojej głowie krążyły myśli - „WOW, to jest klub dla którego chcę grać.” Miałem wiele ofert, ale to był jedyny klub dla którego chciałem grać. Mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej nadrobić stracony czas i już nie mogę się doczekać mojego debiutu. Chcę strzelać jak najwięcej goli dla „Młotów” i mam nadzieję, że kibice będą dzięki temu jeszcze bardziej szczęśliwi.”

Benedict McCarthy otrzymał koszulkę z numerem 17. Kwota transferu nie została ujawniona. Benny jest reprezentantem RPA, czerwcowych gospodarzy mistrzostw świata. W reprezentacji wystąpił 78 razy strzelając 32 bramki.

GO BENNY! &quot;BUDUJ&quot; FORMĘ NA CZERWIEC.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom