>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Zgodzę się ze snoopdogg, że ten sezon dla Liverpoolu jeśli chodzi o walkę mistrzostwo jest raczej zakończony. Zespół powinien się skupić, żeby chociaż zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Co do tych napastników to myślę, że nie tutaj należy szukać wzmocnień. Jest Torres, Kuyt, Benayoun, N&#39;Gog, Babel.. są to naprawdę wartościowi gracze. Liverpool ma trochę problem z obroną wg. mnie i tam by się przydała jakaś gwiazda.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Gary Megson nie jest już trenerem Boltonu. Remis z Hull City przelał czarę goryczy. Bolton prowadził już 2:0, by dać odebrać sobie zwycięstwo. Nazwisko następcy Megsona poznamy wkrótce.
Gary Megson będzie przeklinał liczbę 18. Po 18. meczach Bolton miał na koncie 18 punktów i zajmował 18. miejsce. Wtedy właśnie władze Boltonu zdecydowały się na zmianę na stanowisku szkoleniowca. - Decyzja została podjęta na podstawie pozycji zajmowanej przez klub w połowie sezonu - poinformował Bolton na oficjalnej stronie klubu.
W najbliższych meczach Bolton poprowadzi duet Chris Evans - Steve Wigley. To jednak tylko rozwiązanie tymczasowe, a wkrótce powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca Boltonu.
sports.pl
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Nie wiem czy niepotrzebnie zaczęli naciskać.. Zespół ewidentnie walczy o najwyższe cele i remis raczej nie był satysfakcjonujący przeciwko dość słabo spisującemu się Liverpool&#39;owi. Miałeś pecha bo przy bramce sporo przypadku.. najpierw poślizgnął się bodajże Warnock, a później Agbonlahor &#39;zaliczył&#39; asystę przy bramce Torresa. Aczkolwiek co do wykończenia Hiszpana nie można się przyczepić. The Villans jeszcze nie raz zaskoczą, więc głowa do góry i kiedy indziej szczęście uśmiechnie się do Ciebie ;)
Hmm, no tak widać zespół walczył do końca, ale właśnie przypadek sprawił, że dwójka zawodników popełniła błąd a szczęście uśmiechnęło się do The Reds. Szkoda trochę The Villans, bo mecz był bardzo zacięty i myślę, że remis byłby tutaj sprawiedliwym wynikiem :razz:

Swoją drogą ciekawie się zrobiło w PremierLeague chodzi mi o &#39;wybicie&#39; się Aston Vill&#39;i i Tottenham&#39;u. Ciekawe czy wytrzymają do końca sezonu by utrzymać swoje pozycje lub awansować ????
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Van der Sar zakończy karierę?!
Niemal wszystkie brytyjskie media są pewne, że Edwin van der Sar niebawem zakończy karierę. Kilka dni temu jego żona doznała urazu mózgu,wobec tego bramkarz chce być przy niej w trudnych chwilach.
Żona bramkarza niespodziewanego udaru doznała 23 grudnia i wobec tego van der Sar otrzymał od klubu bezterminowy urlop i decyzję o ewentualnym powrocie do klubu może podjąć sam.
Sir Alex Ferguson utrzymuje stały kontakt ze swoim bramkarzem, który wobec rodzinnej tragedii nie mógł się zjawić na tradycyjnym wigilijnym spotkaniu piłkarzy Manchesteru United. Przypomnijmy, że po raz ostatni oglądaliśmy van der Sara w akcji 21 listopada przeciwko Evertonowi.
Tragedia van der Sara sprawia, że szansę kolejnych występów otrzyma Tomasz Kuszczak lub Ben Foster. Większe szansę zdaje się mieć bramkarz reprezentacji Polski, bowiem to on przez ostatni miesiąc zastępował van der Sara i spisywał się bez zarzutu.
Całej sprawy nie chce komentować sam van der Sar ani jego agent Rob Jensen, który uznał, iż są to sprawy prywatne Holendra. Jensen poinformował tylko, że van der Sar bardzo mocno przeżył całe zdarzenie.
(źródło - devilpage.pl)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Widzę, że rozgorzała dyskusja odnośnie wczorajszego meczu na Villa Park. Jeśli chodzi o sam mecz to wynik nie do końca sprawiedliwy. Z przebiegu spotkania obydwie drużyny zasłużyły na zdobycz jednego punktu. To nawet gospodarze byli minimalnie lepsi w tym spotkaniu. Nie ma co gdybać co stałoby się gdyby Agbonlahor nie wykonał tak nieszczęśliwego wślizgu. po prostu stało się, piłka trafiła do El Nino, a ten pokazał jak powinien zachować się napastnik w takiej sytuacji. The Villans zdecydowanie zbyt mało odważnie zagrali pierwszą godzinę meczu. Ostatnie pół godziny było bardzo dobre w ich wykonaniu. Dorzucę też swoje trzy grosze do dyskusji o Liverpoolu. Ktoś kilka postów wcześniej wspomniał, że The Reds będą jeszcze walczyć o mistrzostwo. To stwierdzenie uznaję za dobry noworoczny żart. Liverpool nie ma szans na wyrównaną walkę z pozostałymi zespołami Big Four, są jeszcze przecież Koguty, gdzie widać jak drużynę zmienił powrót Modricia. Jeśli chodzi o wzmocnienia w ekipie Beniteza, to moim skromnym zdaniem potrzebuję ona klasycznego skrzydłowego i ofensywnego pomocnika. Sam Gerrard wiecznie gry ciągnąc nie będzie. The Reds od dawna nie mają zawodnika na skrzydło, który potrafiłby uciec na flance i wrzucić. Mieli nimi być Riera czy Babel, ale zawodzą. Ktoś taki pokroju Lennona przydałby się na Anfield. Jeszcze odnosząc się do wcześniejszej wypowiedzi odnośnie przełamania Liverpoolu. Nie można tego mówić po jednym meczu, osobiście jak już wcześniej zresztą napisałem, The Reds nie mają szans na mistrzostwo.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Ponadto Tottenham opuszczą ostatnio dobrze grający Assou-Ekotto i Bassong. Także w PNA upatruje szansy LFC do dogonienia czołówki.
Po pierwsze Bassong nie jedzie na PNA, zresztą i tak był tylko rezerwowym, bo podstawową parę tworzą King - Dawson. Nie myślę, że wyjazdy na PNA to tak duża szansa dla The Reds. Bo niby z MU kto wyjeżdża na te rozgrywki? ;)
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Kudłaty trochę źle mnie zrozumiałeś ???? Pisząc &quot;pogoń za czołówką&quot; miałem na myśli wskoczenie do pierwszej czwórki i walkę o awans do LM. Mimo że jestem fanem Liverpoolu, nie jestem głupi i wiem że mistrzostwo już Liverpool przegrał. Piszesz o skrzydłowym, ponoć bliski przejścia na Anfield jest Arda Turan. Szczerze powiem że niewiele o nim wiem, gdyż nie śledzę tak dokładnie Ligi Tureckiej, a na Euro niczym się nie wyróżniał w drużynie Turcji, która w całości grała dobrze, odpadając dopiero z Niemcami w półfinale. Taki transfer na pewno może coś zmienić, byleby to nie był niewypał w stylu wspomnianego Babela (Riera mimo iż jest egoistą, prezentuje niezły poziom). Jeśli starczy funduszy, chętnie bym zobaczył lewego obrońce. Insua to melodia przyszłości, a Fabio Aurelio i Dossena grają słabo. Ale kogo sprowadzić? Bardzo bym chciał zobaczyć Filipe z Deportivo w barwach Liverpoolu, ale on jest nie do wyjęcia (bodajże jest współwłasnością Barcelony czy coś w ten deseń). Podoba mi sie także Taye Taiwo z Marsylii, ale nim już jest zainteresowanych kilka mocnych klubów, a w obliczu kłopotów finansowych niestety nie przebijemy choćby oferty Juventusu. Inna sprawa czy Taiwo chce się ruszać z Francji, bo chyba tam mu jest dobrze ????
Pozdro.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Gignac z francuskiej Touluse. Napastnik który załatał by dziure wtedy gdy Torres by miał kontuzję. 5 mln to nie jest dużo na 24 letniego napastnika. Już nim interesują się bogate kluby. Na środek pola po stracie Alonso widzę młodego zdolnego Veloso przed nim swietna przyszłość. 23 latek ze sportingu lizbona też pewnie drogo by nie kosztował bo na mountinho raczej liverpool nie stać. Obrona Barzagi z Wolsfburga wykupić też by się przydał bo na pewno ustawił by środek obrony. Zastanawiam się kogo na skrzydło , może Srna ze Szachtara sprawdził się. On może grać jako boczny obrońca lub skrzydłowy na lewą flankę barneta z leverkusen i paka była by naprawdę mocna ale wiadomo ja tylko podałem tych piłkarzy którzy nie są drodzy a by się sprawdzili. Bo za Bośniaka Dzeko lub alvesa z porto trzeba zapłacić. Zobaczymy co rynek transferowy w styczniu nam pokaże.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Piszesz o skrzydłowym, ponoć bliski przejścia na Anfield jest Arda Turan. Szczerze powiem że niewiele o nim wiem, gdyż nie śledzę tak dokładnie Ligi Tureckiej, a na Euro niczym się nie wyróżniał w drużynie Turcji, która w całości grała dobrze, odpadając dopiero z Niemcami w półfinale. Taki transfer na pewno może coś zmienić, byleby to nie był niewypał w stylu wspomnianego Babela (Riera mimo iż jest egoistą, prezentuje niezły poziom).
Akurat Arda Turan na tym turnieju co piszesz tj Euro2008 wypadł bardzo dobrze. Szarpał sporo na skrzydle, dryblował. Może nie ma on warunków ale jest szybki, przebojowy, coś takiego jak Ashley Young z AV.

A co do Riery to jego egoizm jest przerażający wręcz. Jak taki gracz jeszcze się trzyma w LFC, a Rafa nie stawia na Babela...
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
dokładnie chcą się pozbyć Babela a Riery zostawić to jest nieporozumienie ale widać, że jednak Benitez stawia na swoich i to może źle się zakończyć dla niego.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Niech się kończy, dla mnie temn trener to pomyłka. Miał wygrać w 3 lata ligę okazuje się, że nawet ViceMistrza nie miał. ????
Za dużo nie potrzebnych transferów.
Cieszy mnie fakt, że ta drużyna gra tak jak gra i przeczuwam, że w pierwszej czwórce grać nie będą.

Oby. ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Tomas Rosicky przedłużył obowiązujący do końca tego sezonu kontrakt z Arsenalem Londyn. Klub nie ujawnił szczegółów nowej umowy z 29-letnim Czechem.
- Chcę się odwdzięczyć dobrą grą szefom Arsenalu, którzy nie stracili we mnie wiary, choć ostatnie dwa lata były dla mnie stracone z powodu kontuzji - powiedział Rosicky.
Piłkarz z powodu kontuzji i wielu miesięcy rehabilitacji w sezonach 2007/2008 i 2008/2009 praktycznie nie pojawił się na boisku. W barwach &quot;Kanonierów&quot;, które reprezentuje od 2006 roku, rozegrał do tej pory 76 meczów i zdobył 14 goli.

Akurat Arda Turan na tym turnieju co piszesz tj Euro2008 wypadł bardzo dobrze. Szarpał sporo na skrzydle, dryblował. Może nie ma on warunków ale jest szybki, przebojowy, coś takiego jak Ashley Young z AV.
A co do Riery to jego egoizm jest przerażający wręcz. Jak taki gracz jeszcze się trzyma w LFC, a Rafa nie stawia na Babela...
Dokładnie Arda pokazał się z bardzo dobrej strony na Euro, pamiętam że lubił sobie dryblować, strzelać, rozgrywać, mi bardziej przypomina Benayouna.
Z Rierą się zgodzę,szkoda Babela strasznie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Niech się kończy, dla mnie temn trener to pomyłka. Miał wygrać w 3 lata ligę okazuje się, że nawet ViceMistrza nie miał. ????
Za dużo nie potrzebnych transferów.
Cieszy mnie fakt, że ta drużyna gra tak jak gra i przeczuwam, że w pierwszej czwórce grać nie będą.

Oby. ????
Przecież w ostatnim sezonie Liverpool zdobył wicemistrzostwo...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Liverpool nie ukrywa, że chce sprzedać zimą kilku piłkarzy, ale na razie jest bardzo wybredny. Dopiero co z kwitkiem odprawiono Birmingham City, które chciało kupić Ryana Babela, a teraz to samo spotkało Olympiakos.
Klub Michała Żewłakowa dawał 5 milionów funtów za Yossiego Benayouna, a samemu zawodnikowi 40 tysięcy funtów tygodniówki. Propozycja ta została jednak odrzucona. Olympiakosu to nie zraża. Mało tego - do swojej listy dodał kolejnego gracza The Reds, Alberta Rierę. Za niego Grecy również są gotowi zapłacić 5 milionów brytyjskiej waluty.
Anfield mogą też opuścić Andrij Woron i Philipp Degen. Pierwszy jest już po słowie z Dynamo Moskwa, a drugim poważnie interesuje się VfB Stuttgart.

futbol.pl

Jak tak dalej pójdzie to Liverpool wyprzeda wszystkich nikogo nie kupi a klub stoczy się do środka tabeli. Benitez chyba przestaje panować nad drużyną i widać, że jego pomysły zaczynają zamiast przybierać na silę okazują się beznadziejne. Ostatni mecz z Readingiem totalnie nieudany. Teraz tylko czekamy na mecz z Tottenhamem w niedzielę. Czy tym razem coś drgnie w zespole Beniteza? Czy nadal zgranie zawodników i ich akcje będą dziełem przypadku i błędów przeciwnika? Ponadto nieuchronnie zbliża się mecz z Readingiem, który zadecyduje o dalszych losach którejś z drużyn w kolejnej fazie rozgyrwek FA Cup.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Piłkarze angielskiego Portsmouth po raz trzeci w tym sezonie nie otrzymali w terminie pensji. Sytuacja finansowa ostatniej drużyny w tabeli ekstraklasy jest tak fatalna, że władze klubu zdecydowały się na zaciągnięcie krótkoterminowej pożyczki.

Według oficjalnych informacji klubu zaległości zostaną uregulowane w środę. Sytuacją zaniepokojony jest Związek Zawodowy Piłkarzy. Długi klubu są tak wysokie, że władze ligi nałożyły zakaz transferów w zimowym okienku.
Portsmouth ma także zaległości podatkowe i dlatego może być pierwszym klubem Premier League, który ogłosi bankructwo ze względu na należności wobec brytyjskich instytucji państwowych - HM Revenue &amp; Customs (ZUS i Urząd Skarbowy). Klub miał spłacić dług do 23 grudnia, ale sąd najwyższy w Londynieprzedłużył ten termin do 10 lutego. Jeśli HMRC nie odzyska pieniędzy, Portsmouth będzie musiał ogłosić bankructwo.

Według &quot;Skynews&quot;, Portsmouth jest winny ponad 10 milionów funtów również innym klubom za transfery.


futbol.pl
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Portsmouth będzie teraz pewniakiem w każdym meczu do przegranej bez pieniędzy nie będą grać ???? oby były fajne kursy na ich porażki bo zagram grubo ????
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Portsmouth będzie teraz pewniakiem w każdym meczu do przegranej bez pieniędzy nie będą grać ???? oby były fajne kursy na ich porażki bo zagram grubo ????
Nie znam się, ale klub za wygranie dostaję kasę, a jeżeli będą grali mecz na własnym stadionie, to chyba nie będą odpuszczać meczów. A czy mecz odpuszczą czy nie to i tak kasy nagle nie dostaną, więc lepiej wygrywać :&gt; Zawsze się mogą wypromować do innych klubów.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Patrick Vieira sfinalizował dziś umowę z Manchesterem City, wedle której przez najbliższe pół roku będzie zawodnikiem The Citizens z opcją przedłużenia współpracy o kolejne 12 miesięcy.

- Patrick to światowej klasy pomocnik z mentalnością zwycięzcy i doskonale dopasuje się do tej grupy – chwalił swojego byłego podopiecznego z czasów współpracy w Interze trener Roberto Mancini. - On zna mnie i mój sztab doskonale i co najważniejsze wie także o co chodzi w Premier League. Nie będzie potrzebował wiele czasu, by się wkomponować.

http://www.anglia.goal.pl
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Woronin graczem Dynama Moskwa

Ukraiński napastnik podpisał 3-letni kontrakt z Dynamem Moskwa. Sfinalizowanie transferu potwierdził nowy klub Woronina. Trzydziestolatek, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Hercie Berlin, spotkał się wczoraj z trenerem Dynama, Andreyem Kobelevem i złożył podpis na umowie.
Dyrektor sportowy rosyjskiego klubu, Konstantin Sarkania, powiedział:
- Transfer Woronina można uważać za dokonany. Kluby doszły do porozumienia, a zawodnik podpisał kontrakt.
- Cieszymy się, ze do drużyny trafił tak silny gracz i mamy nadzieję, że pomoże on w rozwiązaniu problemów, z jakimi boryka się Dynamo.
Woronin przeszedl na Anfeld w 2007 roku z Bayeru Leverkusen po 12 latach gry w Niemczech. W Anglii nie błyszczał i w 27 ligowych występach zdobył zaledwie 5 bramek.
- Miałem propozycje powrotu do Niemiec, a także kilka ofert z Rosji i postanowiłem przenieść się do Dynama – powiedział Woronin.
- Spodobało mi się profesjonalne podejście władz klubu podczas negocjacji. Duży wpływ na decyzję miała też rozmowa z trenerem drużyny, Andreyem Kobelevem.
- Mamy podobne spojrzenie na niektóre sprawy. Dynamo postawiło wysokie wymagania i to mi pasuje. Rosyjska liga stoi naprawdę na wysokim poziomie.
http://lfc.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom