>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Benitez o Babelu

Rafa Benitez wezwał Ryana Babela by odłożył na bok wszelkie spekulacje odnoszące się do jego przyszłości i skupił się na pomocy Liverpoolowi w zakończeniu sezonu w pierwszej czwórce w ligowej tabeli.

Wokół holenderskiego zawodnika krążyło wiele plotek, które głosiły, że opuści on The Reds w styczniu. Boss jest przekonany, że 23-latek może mieć pozytywny wpływ na poczynania drużyny w drugiej części sezonu.

- Kiedy ludzie zbyt dużo mówią o zawodnikach, którzy mogą opuścić zespół to nie jest to łatwe dla zawodników, którzy są przedmiotem tych dyskusji.

- Ciężko jest pozostać spokojnym i skupić się na ciężkiej pracy a to jest to co chcemy robić. Musisz być gotowy. Teraz okno transferowe jest zamknięte, to ważne dla każdego.

- Znów możemy się skupić. Ryan dostał kilka minut z Boltonem na swojej ulubionej pozycji. W ostatnich dniach lepiej trenował i być może na nowo się odbuduje.

Benitez wierzy, że Mistrzostwa Świata w RPA będą dodatkową motywacją dla Babela, który ma nadzieję na reprezentowanie swojego kraju.

- Dla każdego luty będzie inny, wreszcie będziemy mogli skupić się tylko na futbolu – dodał Hiszpan.

- Oczywiście Mistrzostwa Świata są dodatkową motywacją dla niektórych zawodników.

- Jeśli chcą się tam znaleźć to będą grać i dawać z siebie wszystko w klubach. Ryan ma szybkość, jest utalentowany i musi to pokazać na boisku.

- Rozmawialiśmy przed kilkoma dniami i on sam wie o tym, że jest dobrym zawodnikiem. Wszystko zależy od niego.

Źródło : lfc.pl
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
John Terry nie jest już kapitanem reprezentacji Anglii

Trener reprezentacji Anglii Fabio Capello zdecydował, że John Terry przestanie być kapitanem jego drużyny. Nie wiadomo kto go zastąpi

Tydzień temu okazało się, że Terry miał romans z Vanessą Perroncel. 28-letnią francuską modelką specjalizującą się w prezentowaniu bielizny, matką syna Wayne&#39;a Bridge&#39;a. Perroncel miała zajść w ciążę z Terrym, a potem ją usunąć. Bridge był jednym z najbliższych kumpli Terry&#39;ego w Chelsea i reprezentacji. Choć rok temu przeszedł do Manchesteru City wciąż utrzymywali kontakt. Perroncel zaprzyjaźniła się z żoną Terry&#39;ego Toni Poole, gdy zaszły w ciążę.

Terry i Bridge byli pewniakami do wyjazdu na mundial w RPA. Ten drugi jako zmiennik lewego obrońcy Ashley&#39;a Cole&#39;a. Innego kandydata na tę pozycję Capello nie ma. Dziennikarze spodziewają się, że Bridge może teraz zrezygnować z gry w kadrze.

Największe szanse na zastąpienie Terry&#39;ego mają Wayne Rooney, Steven Gerrard, Frank Lampard i Rio Ferdinand.
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Idiotyzm ! Co wspólnego ma życie prywatne z zawodowym ?? Robią z tego sensacje :/
&quot;Terry i Bridge byli pewniakami do wyjazdu na mundial w RPA.&quot;
Hmm w takim razie John już nie pojedzie do RPA &lt;lol&gt;
Szkoda mi kapitana Chelsea ;/ Źle zrobił, a za złe czyny trzeba płacic, ale myślę, że nie zabieraniem opaski kapitana Anglii.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Idiotyzm ! Co wspólnego ma życie prywatne z zawodowym ?? Robią z tego sensacje :/

&quot;Terry i Bridge byli pewniakami do wyjazdu na mundial w RPA.&quot;

Hmm w takim razie John już nie pojedzie do RPA &lt;lol&gt;

Szkoda mi kapitana Chelsea ;/ Źle zrobił, a za złe czyny trzeba płacic, ale myślę, że nie zabieraniem opaski kapitana Anglii.
Tak naprawdę ma wiele wspólnego, gdyż jak w życiu prywatnym źle się dzieje to w zawodowym również jest ciężko, bo rozdzielić to jest bardzo ciężko.

Tak jeżeli ktoś z tej dwójki miałby nie pojechać do RPA to powinien to być Terry, popełnił błąd (wielki błąd) to musi za niego zapłacić.

Mi nie jest szkoda Terrego tylko Bridge&#39;a, bo to on jest tutaj ofiarą :!: John dymał jego żonę (?), a nie na odwrót.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Ta, już widzę jak Terry nie jedzie na mistrzostwa, bo przeleciał dziewczynę kolegi. Co to kogo obchodzi. Codziennie tysiące facetów dyma cudze żony i nikogo to nie rusza.
Panowie to powinni wyjasnić między sobą i jeśli Bridge nie chce jechać z Terrym na mundial to już jego problem.
Nie wyobrażam sobie, żeby Capello nie zabrał Terry&#39;ego do RPA, bo spał nie z tą co trzeba ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Idiotyzm ! Co wspólnego ma życie prywatne z zawodowym ?? Robią z tego sensacje :/
ma wspólnego i to dużo. przypomnij sobie jak to było z Borucem.

ale ja osobiście uwazam ze i Bridge i Terry powinni pojechac na mundial. stało sie co sie stalo , sa profesjonalistami i powinni wiedziec ze dobro repry przede wszystkim.zreszta mysle ze oni doskonale o tym wiedza i obaj godnie beda reprezentowac Anglie w RPA
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jesli Bridge jest prawdziwym facetem to powinnien zlapac go i polamac mu rece a nie zachowuje sie jak baba. Co do wyjazdu na MS to predzej Capello zrezygnuje wlasnie z Bridge niz z Terrego. Mi sie wydaje, ze jednak moga byc jakies problemy jak oni razem beda ze soba trenowac, moze dojsc do spiec a co za tym konflik w druzynie. Jesli Cole bedzie zdrowy to raczej jego lewa flanka bedzie wiec branie Bridga jest bez sensu. Nie lepiej wezmie jakiegos mlodzika i po problemie. Anglicy sa mocni i namieszaja na MS wiec takie problem powinnien byc szybko rozwiazany. Zostalo jeszcze troche czasu wiec na pewno Capello cos sensownego wymysli dla dobra druzyny.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie moim zdaniem, spraw zawodowych nie powinno mieszać się do prywatnych trudno zdarzyło się i się nie odstanie media Brytyjskie narobiły z tego afere oraz nagonke normalka. Lecz nie uwazam aby Terry powinien stracić opaskę i być tak krytykowanym każdy jest tylko człowiekiem.....
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Słabsze angielskie kluby dostaną szansę walki o Ligę Mistrzów?
Być może już wkrótce nawet zajęcie siódmego miejsca w angielskiej Premier League otworzy drogę do udziału w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Wkrótce pod głosowanie ma zostać poddany projekt wprowadzenia rozgrywek play-off o miejsce w najbardziej elitarnych rozgrywkach Europy.
Plan zakłada wprowadzenie nieco większej rotacji wśród przedstawicieli ligi angielskiej w Lidze Mistrzów. W pięciu z poprzednich sześciu sezonów skład reprezentacji Premier League na Ligę Mistrzów zawsze wyglądał identycznie – Arsenal, Chelsea, Liverpool oraz Manchester United.
Wkrótce bezpośrednio do fazy grupowej Ligi Mistrzów awansują, tak jak teraz, trzy najlepsze drużyny. O czwarte miejsce, dające udział w eliminacjach rozgrywek, walczyłyby drużyny z miejsc 4-7, które toczyłyby boje w fazie play-off.
Projekt ma zostać wkrótce przedstawiony przedstawicielom 20 klubów Premier League.

Źródło : goal.pl

Co myślicie o tym ? Ja jestem tego zdania, że to będzie sprawiedliwe choć dojdzie znów parę meczy w Premiership. Ja też bym dał szansę gry w LM takim zespołom jak Aston Villa czy Tottenham, niech się rozwijają, niech dostają dodatkową kasę za udział w Lidze Mistrzów jak Chelsea , Man Utd czy Arsenal. Wtedy już liga Angielska będzie najlepsza na swiecie bez dyskusji a co za tym idzie będzie więcej wyrównanych zespołów i dużo meczy na wysokim poziomie, jeszcze wyższym niż do tej pory
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Panowie moim zdaniem, spraw zawodowych nie powinno mieszać się do prywatnych trudno zdarzyło się i się nie odstanie media Brytyjskie narobiły z tego afere oraz nagonke normalka. Lecz nie uwazam aby Terry powinien stracić opaskę i być tak krytykowanym każdy jest tylko człowiekiem.....
Wy jesteście chyba jacyś niepoważni pisząc te rzeczy. Przecież to nie jest zachowanie godne jakiegokolwiek kapitana reprezentacyjnego, zazwyczaj w reprezentacjach jest dobra atmosfera i takie wybryki źle na nią wpływają. Jak sobie wyobrażacie dla przykładu zgrupowania jakieś czy treningi (zakładając że i Bridge i Terry będą na nich obecni). Sam fakt takiego wybryku według mnie Terry&#39;ego skreśla z pozycji kapitana, a szkoda bo piłkarzem jest bardzo dobrym i jego rola w reprezentacji jest nieopisana.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Słabsze angielskie kluby dostaną szansę walki o Ligę Mistrzów?

Co myślicie o tym ? Ja jestem tego zdania, że to będzie sprawiedliwe choć dojdzie znów parę meczy w Premiership. Ja też bym dał szansę gry w LM takim zespołom jak Aston Villa czy Tottenham, niech się rozwijają, niech dostają dodatkową kasę za udział w Lidze Mistrzów jak Chelsea , Man Utd czy Arsenal. Wtedy już liga Angielska będzie najlepsza na swiecie bez dyskusji a co za tym idzie będzie więcej wyrównanych zespołów i dużo meczy na wysokim poziomie, jeszcze wyższym niż do tej pory

ja też jestem za. Tottenham , Aston Villa City czy Everton mysle ze z powodzeniem grali by w lidze mistrzów. Tylko nie za bardzo rozumiem jak chcą to zrobi. Przegrani z Tych Play-Off grali by w LE ?? bo Innego miejsca nie widze. Aczkolwiek więcej meczów PL na pewno ucieszyło by nie jednego ????
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Wy jesteście chyba jacyś niepoważni pisząc te rzeczy. Przecież to nie jest zachowanie godne jakiegokolwiek kapitana reprezentacyjnego, zazwyczaj w reprezentacjach jest dobra atmosfera i takie wybryki źle na nią wpływają. Jak sobie wyobrażacie dla przykładu zgrupowania jakieś czy treningi (zakładając że i Bridge i Terry będą na nich obecni). Sam fakt takiego wybryku według mnie Terry&#39;ego skreśla z pozycji kapitana, a szkoda bo piłkarzem jest bardzo dobrym i jego rola w reprezentacji jest nieopisana.
Jego rola jest nieopisana, no właśnie. Myślę, że o to kto ma być kapitanem repry to powinni być zapytani sami piłkarze. PO zabraniu opaski Terremu, jej przyjęcia odmówili i Lampard i Gerrard i według niektórych źródeł także Rooney, więc nie wydaje mi się by angielscy piłkarze widzieli tu potrzebę jakichkolwiek zmian. Teraz będziemy mieli kapitana z przypadku bo Ferdinand nie jest jakąś wielką osobowością nawet w ManU. Ci co chcieli przewrotu w kadrze mają teraz szopkę z tresowanymi małpkami bo i tak wszyscy wiemy że defensywą i szatnią rządził będzie Terry. Jak już wspomniałem, takie decyzje należą do piłkarzy, a nie angielskich bulwarówek, czy polityków którzy moralność znają tylko z podręczników i definicji encyklopedycznych. Jeżeli Terry tak bardzo ich zgorszył to niech odsuną go zupełnie od repry, Anglia będzie miała dziurawą obronę, straci 2x tyle bramek w fazie grupowej, ale za to będzie nieskazitelna moralnie. Kibicom na pewno będzie to pasowało.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Złamana noga Ramseya

Trudno powiedzieć kiedy - a może czy w ogóle - Aaron Ramsey powróci do futbolu. 19-letni Walijczyk doznał potwornego złamania nogi. Cały świat pamięta, iż przed dwoma laty podobnej kontuzji nabawił się napastnik Kanonierów Eduardo.

Sprawcą całego zajścia był Ryan Shawcross. Gracz Stoke City starł się z Ramseyem w środku boiska, łamiąc mu nogę. Widok był na tyle potworny, że realizatorzy nie zdecydowali się na pokazanie choćby jednej powtórki.

Mdlejącemu z bólu Walijczykowi założono maskę tlenową i natychmiast przeniesiono go do karetki. Sprawca całego zajścia otrzymał czerwoną kartkę i zdezorientowany płacząc opuszczał murawę Britannia Stadium.

Wszystkim pozostaje mieć nadzieję, iż znakomicie zapowiadająca się kariera Ramseya nie została jeszcze przekreślona. Oby, jak to było w przypadku Eduardo, powrócił do gry już w przyszłym sezonie.

źródło: goal.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Michael Johnson aresztowany


Pomocnik Manchesteru City Michael Johnson, który ostatnio leczy kontuzję został wczoraj aresztowany za napaść na kibica Manchesteru United.
Piłkarz City miał zaatakować mężczyznę, który ponoć jest fanem Manchesteru United w jednym z nocnych klubów. Do ataku miało dojść jeszcze w zeszłym roku. Jak podaje rzecznik policji w Manchesterze 6 grudnia policja dostała wezwanie o pobiciu mężczyzny. 22-letnia ofiara zeznała, iż została pobita w jednym z nocnych klubów.
W związku z tą napaścią aresztowano Michaela Johnsona, który pozostanie do dyspozycji policji do 14 kwietnia. Rzecz jasna aresztowanie ma na razie charakter śledczy- policja przesłu****e zawodnika City, a takze dwóch świadków, którzy także mogli uczestniczyć w tym incydencie.

Źródło: soccernet.espn.go.com / manchestercity.pl
Może nie do końca na temat ale &quot;rozbroiło&quot; mnie to ...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Nie będzie play-offów

Zarząd Premier League odrzucił pomysł wprowadzenia rozgrywek play-off, które miałyby zadecydować o czwartym miejscu w lidze, dającym jednocześnie prawo do gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.

Kontrowersyjna idea wprowadzenia play-offów została ogłoszona w zeszłym miesiącu i zakładała rywalizację drużyn zajmujących miejsca od czwartego do siódmego o prawo do startu w tych elitarnych rozgrywkach.

Propozycja spotkała się z mieszanym przyjęciem wśród menadżerów w Premier League, rozbijając ich na obozy &quot;za i przeciw&quot;.

Boss Liverpoolu, Rafa Benitez, zaciekle sprzeciwiał się temu pomysłowi, twierdząc, że wprowadziłby on tylko zamieszanie.

Pomysł trafił na obrady zarządu Premier League, podczas spotkania w Londynie w czwartek i większość głosów była jemu przeciwna.

Dyrektor wykonawczy Premier League Richard Scudamore potwierdził, że pomysł otrzymał zbyt małe poparcie wśród dwudziestu głosujących, aby został zaakceptowany.

- Pomysł wprowadzenia play-offów do walki o czwarte miejsce dające prawo gry w Champions League był głównym tematem dyskusji. Rozmawialiśmy długo, pojawiło się wiele szczegółów i danych. Idea ta nie otrzymała jednak wystarczającego poparcia by zostać zaakceptowana, więc nie będziemy już w przyszłości podejmować jej tematu - powiedział Scudamore.


źródło lfc.pl
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Michael Owen nie zagra do końca sezonu



Napastnik Manchesteru United Michael Owen nie zagra do końca sezonu z powodu urazu uda. Nie wystąpi także podczas mundialu w RPA. Kontuzji nabawił się podczas niedzielnego finału Pucharu Ligi z Aston Villą.

Owen zdobył wyrównującą bramkę, a Manchester wygrał ostatecznie 2:1 i sięgnął po trofeum. W poniedziałek piłkarza przejdzie zabieg.

- To wielki cios dla Owena. Niestety kontuzja jest poważniejsza niż myśleliśmy. Szkoda - przez cały sezon nie opuściła żadnego treningu i nie miał problemów ze zdrowiem - powiedział trener Manchesteru Alex Ferguson.

Manchester United zajmuje drugie miejsce w tabeli i ustępuje Chelsea Londyn o jeden punkt. Po kontuzji Owena w składzie mistrzów Anglii jest tylko dwóch nominalnych napastników - Wayne Rooney i Dimitar Berbatow.

Mimo iż stracił szansę na powołanie do reprezentacji Anglii na MŚ w RPA (ma na koncie 89 spotkań), nie myśli o zakończeniu kariery, która w ostatnich latach często była przerywana urazami. - Wrócę w następnym sezonie i obiecuję, że będę w optymalnej formie - zapewnił Owen.


źródło: pap
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Obrońca Chelsea Londyn i piłkarskiej reprezentacji Portugalii Jose Bosingwa nie zagra do końca sezonu i nie weźmie udziału w mistrzostwach świata w RPA. Zawodnik musi przejść kolejną operacją kolana.
Bosingwa nabawił się urazu w październiku. Lekarze liczyli, że już po trzech miesiącach wróci na boisko. Ostatnio wznowił treningi, ale okazało się, że konieczny jest kolejny zabieg.


źródło pap
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ehh żal mi Owena, ciągle trapią go te kontuzje i teraz jeszcze to :-| Mam nadzieję że w następnym sezonie pokaże na co go naprawdę stac ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Phil Brown nie jest już menadżerem Hull City. Władze klubu decyzję o zwolnieniu 50-letniego szkoleniowca, który z klubem współpracował przez ostatnich 40 miesięcy, podjęły po przegranej z Arsenalem na swoim stadionie.

Była to czwarta z rzędu porażka obecnie przedostatniej drużyny w tabeli. Tymczasowo drużynę będą prowadzić dotychczasowi asystenci Browna - Brian Horton oraz Steve Parkin. Prezes klubu argumentując decyzję przyznał, że pomimo szacunku dla trenera, który zespół objął w grudniu 2006 roku, musiał podjąć drastyczne kroki, by podjąć próbę uratowania drużyny przed degradacją do niższej klasy rozgrywkowej.
źródło: anglia.goal.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom