>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ehh chciałoby się powiedziec co do absencji van Persiego. Ale to nie pierwszy raz w ostatnich miesiącach kiedy Wenger nie może korzystac z kluczowego gracza. Dobrze że ma w obwodzie Edurdo, no i reszta zespołu jest w dobrej formie. Jednak jestem pewien że Arsi nie zmienią swojego stylu gry. Bo to nie podobne do nich. Wchodzi ktoś z ławki i od razu wkomponowuje się do stylu zespołu, a nie na odwrót. I tak powinno byc właśnie.

Co do kalendarza to właśńie wchodzimy w najbardziej ciekawy moment Premierleague. Nadchodzący okres do nowego roku dużo Nam już da odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Coś kiedyś czytałem że ten kto po świętach jest liderem to z reguly potem świętuje mistrzostwo, ale dokładniej nie pamiętam o co chodzi;)
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
A tu taka ciekawostka...
==================================================================
Angielska Federacja Piłkarska zdecydowała, że sir Alex Ferguson dwa najbliższe spotkania Manchesteru United - z Evertonem oraz Portsmouth - obejrzy z trybun. Kara na Szkota została nałożona za krytykę Alana Wileya, arbitra meczu z Sunderlandem.
Menedżer Manchesteru United został ukarany absencją na czterech spotkaniach prowadzonej przez siebie drużyny, ale wyrok pozostałych dwóch spotkań pozostał w zawieszeniu do końca sezonu 2010/11. Dodatkowo Ferguson został ukarany grzywną w wysokości 20 tysięcy funtów.
- Każdy członek naszej komisji zna osiągnięcia sir Alexa Fergusona i wie jak dużo osiągnął w grze. Fakt ten sprawia, że ciąży na nim ogromna odpowiedzialność. Przed wydaniem wyroku przeanalizowaliśmy wszystkie jego słowa. Były one niestosowne. Nie miał prawa wypowiedzieć się w ten sposób - powiedział jeden z członków komisji wydającej wyrok.
Jeżeli sir Alex Ferguson do końca rozgrywek o mistrzostwo Anglii ponownie przekroczy przepisy w krytyce pracy arbitrów, to jego kara będzie znacznie dłuższa, bo zostanie zrealizowana także ta będąca w zawieszeniu.
=================================================================
źródło - devilpage.pl
 
travism 190

travism

Forum VIP
Co do sprawy kontuzji Van Persiego to z Robsonem w zupełności się zgodze, osłabienie to jest ale wg. mnie nie z kategorii tych zmieniających styl gry zespołu, choć z tego co sie nie mylę w obwodzie trener Kanonierów ma teraz tylko jednego napastnika, ale wiedza szkoleniowa Wengera jest wydaje mi sie na tyle spora ze poradzi sobie z tym problemem, bo przeciez w skladzie ma tak swietnych zawodników jak Arshavin, Cesc Fabregas czy Rosicky i na pewno któryms z nich załata dziure w ataku. Siła ofensywna zespołu powinna byc wystarczające na najblizsze spotkanie z Sunderlundem lecz moze nieco jej zbraknąć na arcyważną potyczkę z Chelsea choć u nich także problemy w składzie wiec bedzie po równo ;)
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Portsmouth potwierdziło zatrudnienie na stanowisku menadżera Avrama Granta. Były menedżer Chelsea zastąpił na stanowisku Paula Harta, którego zwolniono wcześniej w tym tygodniu. Avram Grant (lat 54) poprowadzi Portsmouth w niedzielnym meczu przeciwko Manchesterowi United na Fratton Park. Nowy menadżer poprowadzi dzisiejsze zajęcia razem z trenerami pierwszego zespołu Paulem Grovesem i Ianem Woanem. Portsmouth znajduje się na samym dnie tabeli Barclays Premier League ze zdobytymi siedmioma punktami w 13 meczach.
 
kombajn 250,1K

kombajn

Użytkownik
Byly zawodnik Crewe Alexandra, Norwich City i West Hamu, Dean Ashton, zakończył karierę w wieku 26 lat...
&quot;Stało się to czego kibice na Wyspach spodziewali się od dłuższego czasu. Napastnik West Ham United, Dean Ashton z powodu nieustannych problemów z kontuzjami postanowił zakończyć karierę sportową. O decyzji Anglika poinformowała oficjalna strona internetowa Młotów.

Ashton, który ma zaledwie 26 lat,podczas zgrupowania reprezentacji Anglii w 2006 roku doznał skomplikowanego urazu kostki. Mimo długiego leczenia u najlepszych fachowców od tego typu kontuzji, noga zawodnika nie wróciła do normalnego stanu. Ashton długo wahał się z podjęciem decyzji w sprawie swojej przyszłości, jednak po rozmowie z lekarzami zdecydował się zawiesić buty na kołku.

Scott Duxbury, dyrektor wykonawczy West Ham w specjalnym oświadczeniu powiedział: - To dla nas wszystkich niezwykle smutna wiadomość. Cały czas jesteśmy z nim i bardzo mu współczujemy. Chciałem Deanowi podziękować za te wszystkie lata i wysiłek jaki włożył w grę dla naszego klubu. Dziękujemy także kibicom, którzy przez ten cały czas wspierali go z całych sił.&quot;

futbol pl
 
travism 190

travism

Forum VIP
Landon Donovan zagra w Evertonie

Potwierdziły się zeszłotygodniowe doniesienia angielskich mediów i Landon Donovan wzmocni w najbliższych miesiącach drużynę Evertonu. Napastnik występujący w amerykańskiej MLS w barwach Los Angeles Galaxy ma zostać wypożyczony na Goodison Park na 2,5 miesiąca.

Zawodnik wybrany MVP zakończonego niedawno sezonu ligi MLS przeniesie się do Evertonu na początku stycznia, gdy otrzyma pozwolenie na pracę na Wyspach.

Wcześniejsze spekulacje mediów potwierdził menadżer &quot;The Toffees&quot;, David Moyes. - Wszystkie szczegóły zostały już ustalone - zdradził. - To kapitan reprezentacji USA, bardzo doświadczony, dobry napastnik i bardzo cieszymy się, że dołączy do naszej drużyny. To pierwszy z dwóch lub trzech zawodników, których chciałbym kupić w styczniowym okienku transferowym.

Na celowniku Moyesa znaleźli się również grający w Atletico Madryt, Maxi Rodriguez i Jeffren Suarez z Barcelony.

źródło: interia.pl​
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Właściciele Manchesteru City zdecydowali się na zmianę menadżera klubu. Marka Hughesa zastąpił Roberto Mancini. Asystentem Włocha został Brian Kidd.
&quot;Roberto jest bardzo doświadczonym menadżerem z imponującym dorobkiem zdobytych trofeów i mistrzostw. Jego doświadczenie i wyniki mówią same za siebie. Co jest absolutnie jasne, wierzymy że Roberto może wykorzystać potencjał Manchesteru City, aby wspiąć się na najwyższy poziom. Moją nadzieją jest, że nasi niesamowici kibice również przywitają Roberto&quot; - komentował Khaldoon Al Mubarak, prezes &quot;The Citizens&quot;.
Mark Hughes pracował w Manchesterze od czerwca ubiegłego roku. Zespół zostawia na szóstej pozycji w tabeli ligi angielskiej (minimalnym planem szejków jest miejsce w czwórce, gwarantujące występy w Lidze Mistrzów).

Źródło Transfery.info
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Nie ma się co dziwić z takim składem jak na razie tylko 6 miejsce i tyle remisów pod rząd i wczorajsza wygrana z trudem, więc musiały jakieś zmiany nastąpić. Myślę, że Mancini to dobry wybór, ale w tym sezonie MC będzie trudno być się o pierwszą czwórkę. Zostaje walka o ligę europejską, a następne sezon zobaczymy co przyniosą. Jeżeli czołowi gracze zostaną w City a klub postara się o lepszych defensorów to może być ciekawie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
City ma mocną defensywę jednak muszą się bardziej zgrać i zrozumieć popatrz na spotkania w których tracą bramki błąd krycia błąd komunikacyjny i bramka. Czy uważasz że Richards , Toure , Onuoah czy Sylvinho którzy grali wczoraj są słabi :&gt; ? Dla mnie są znakomicie tylko brakuje Lescota który by to poukładał po za tym aby dojść do bramki trzeba przejść pomoc , moim zdaniem to środek pomocy City jest słaby
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
Richards i Toure nie zagrali wczoraj zbytnio dobrego spotkania. Gdy zespół traci 3 bramki u siebie tzn. jest coś nie tak. Kadrę mają bardzo dobrą zacznijmy od bramkarza: Given wiadomo klasa światowa. Nie raz tyłek ratował Newcastle w City też nieźle sobie radzi. Ale obronę był trochę pozmieniał, a przede wszystkim według mnie City brakuje zawodnika typu: Makalele, Essien czy Patrick Vieira. Dalej w przodzie Barry , Tevez czy SWP wykonują dobrą robotę.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zgodzę się z tobą jednak środek obrony jest moim zdaniem dobry brakuje tylko tak jak napisałeś defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia Kompany moim zdaniem jest trochę za młody na tę rolę i brakuje mu umiejętności aby móc zagrać na tym poziomie , Przydałby się ktoś taki jak Lass w Realu czy Gerrard w Liverpoolu... jednak te kwestie warto zostawić Dyrektorowi Sportowemu City.
 
matias1989 0

matias1989

Użytkownik
A ja chciałbym poruszyć temat Arsenalu. Naprawdę wczoraj zagrali świetny mecz, cały zespół mogło się skończyć nawet 4 , 5 bramkami dla gospodarzy, ale nie zapominajmy też o obronionym karnym przez Almunie. Wenger naprawdę wykonuję kawał dobrej roboty, a jak wygrają Kanonierzy mecz zaległy wyprzedzą Man. Utd 1 pkt. i będę miały stratę 5 punktów do The Blues ( w przypadku wygranej Chelsea dziś z WHU ). Także za tydzień będzie bardzo ciekawie. Na Emirates Stadium przyjeżdża AV, która w tym sezonie jest bardzo mocna. Ostatnie 3 zwycięstwa bez straty gola i co budzi respekt pokonanie United na Old Trafford, bo bardzo dobrej grze. Niebiescy zagrają w Birmingham, które ostatnio spisuję się bardzo dobrze i zajmuję miejsce w górnej części tabeli. Zaś Czerwone Diabły zagrają z Hull. Małymi kroczkami zbliżamy się także do dwóch ważnych kolejek 30 stycznia: Arsenal - MU , tydzień później derby Londynu: Chelsea na Stamford Bridge podejmuję Kanonierów.
 
dawidksu 0

dawidksu

Użytkownik
Jesli chodzi o Arsenal i ostatni mecz, to na prawde zagrali bardzo dobry mecz. Zagrali tak, jak Arsenal ma grac. Mam tutaj na mysli glownie akcje, po ktorej padla bramka strzelona przez Eduardo. 4 podania w polu karnym i bramka na czysto ;) Bardzo podobala mi sie gra 2 pozostalych strzelcow - Diabiego i Denilsona. Spora ilosc przechwytow, fajnie sobie &quot;pykali&quot;. Co do Almuni. Ok, wybronil karnego, ale jak dla mnie dlugo nie pogra. Juz kilka razy w tym seoznie zawalil i to ostro przy interwencjach i bramkach. Teraz tylko ni gubic pktow, czekac na powrot zawodnikow kontuzjowanych do zdrowia i na mistrza! ;D
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wojciech Szczęsny będzie bronił barw Brentford do 17 stycznia 2010 - podaje serwis Arsenal.com. Wcześniejsza umowa kończyła się 20 grudnia. Polak w ciagu miesiąca kilka razy został wybrany najlepszym piłkarzem meczu.
Dziękwiętnastoletni reprezentant Polski w 2006 roku podpisał kontrakt z Arsenalem. Najpierw grał w rezerwach, a w 2009 roku zadebiutował w pierwszym zespole w spotkaniu Pucharu Ligi przeciw West Bromwich Albion. W listopadzie, na miesiąc został wypożyczony do trzecioligowego Brentford. Teraz o kolejny miesiąc przedłużył umowę.

Myślę żę to ważny moment w karierze Wojtka
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
W kolejce Premier League która sie zaczyna już w drugi dzień świąt myślę że będzie kilka niespodzianek a zwłaszcza w meczu Liverpoolu z Wolverhampton. Zna ktoś może składy na najbliższe mecze?
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Burton Albion FC występujący w angielskiej League Two (czwarta liga) przedłużył do końca sezonu wypożyczenie polskiego bramkarza Artura Krysiaka z Birmingham City FC.
20-letni zawodnik pierwotnie wypożyczony był do 2 stycznia. Jeśli Burton zapewni sobie udział w barażach o League One, to Krysiak pozostanie jeszcze w klubie na czas ich rozegrania.

Bramkarz w tym sezonie wystąpił w 19 spotkaniach dwunastej drużyny w tabeli.

90minut
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Czułem, że to się tak skończy - mowa oczywiście o spotkaniu Aston Villa - Liverpool. Postawiłem na The Villans zakład &#39;draw no bet&#39;, ale w 91&#39; minucie Torres zmienił mój dzisiejszy nastrój. Aston Villa nie potrzebnie zaczęła tak &#39;mocno&#39; atakować od około 85&#39;, bo coś czułem, że może polecieć szybka kontra ze strony &#39;The Reds&#39;. Miałem nadzieję, że Astona Villa zacznie gonić ścisłą czołówkę i zrobi się bardzo ciekawie, ale niestety...
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Czułem, że to się tak skończy - mowa oczywiście o spotkaniu Aston Villa - Liverpool. Postawiłem na The Villans zakład &#39;draw no bet&#39;, ale w 91&#39; minucie Torres zmienił mój dzisiejszy nastrój. Aston Villa nie potrzebnie zaczęła tak &#39;mocno&#39; atakować od około 85&#39;, bo coś czułem, że może polecieć szybka kontra ze strony &#39;The Reds&#39;. Miałem nadzieję, że Astona Villa zacznie gonić ścisłą czołówkę i zrobi się bardzo ciekawie, ale niestety...
Nie wiem czy niepotrzebnie zaczęli naciskać.. Zespół ewidentnie walczy o najwyższe cele i remis raczej nie był satysfakcjonujący przeciwko dość słabo spisującemu się Liverpool&#39;owi. Miałeś pecha bo przy bramce sporo przypadku.. najpierw poślizgnął się bodajże Warnock, a później Agbonlahor &#39;zaliczył&#39; asystę przy bramce Torresa. Aczkolwiek co do wykończenia Hiszpana nie można się przyczepić. The Villans jeszcze nie raz zaskoczą, więc głowa do góry i kiedy indziej szczęście uśmiechnie się do Ciebie ;)
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Wiedziałem że Liverpool się dzisiaj przełamie. Myślę że to zwycięstwo rozpocznie wielką pogoń za liderami. W styczniu Puchar Narodów Afryki, i większość drużyn straci swoich zawodników, jednak z Liverpoolu nikt nie ubywa. Zwłaszcza problem może mieć Manchester City (Adebayor, Kolo Toure) i Chelsea (Drogba, Essien, Kalou, Obi Mikel). Ponadto Tottenham opuszczą ostatnio dobrze grający Assou-Ekotto i Bassong. Także w PNA upatruje szansy LFC do dogonienia czołówki. Torres powoli dochodzi do siebie po kontuzji, a Gerrard już gra na swoim dobrym poziomie. Do tego w życiowej formie są Reina i Benayoun (choć jemu dzisiaj mecz nie wyszedł). Pamiętajcie - uwaga za Liverpool ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zgodze sie z Toba, ze liverpool moze zaczac grac ale czy nie jest za pozno na to by zdogonic Wielka 4 ? Jesli nie zrobia dobrych transferow w styczniu moga zapomniec o LM w przyszlym sezonie. Jak dla mnie top4 to: Chelsea, Man utd, Arsenal i Tottenham potem Man City ktory jednak ma lepszy zespol od Liverpoolu i na pewno beda szalec na rynku transferowy w styczniu i dopiero na 6 lukacie widze druzyne Beniteza w tym sezonie. Dla mnie ten sezon maja stracony bo strata Alonso widoczna jest golym okiem. Naprawde wielka robote robil na boisku ten defensywny pomocnik i ciezko jest go zastapic bo lukas to nie prezentuje takiego poziomu jak Hiszpan. Liverpool potrzebuje wzocnien jesli chce liczyc sie dalej w lidze. Torres sie odblokowal ale to jest zawodnik ktory czesto lapie kontuzje i ciezko go jest zastapic wiec musza sie rowniez rozejrzec nad dobrym napastnikiem, moze Daren Bent ? On moglby sie sprawdzic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom