>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Howard Webb będzie sędzią niedzielnego spotkania pomiędzy Manchester United a Liverpoolem na Old Trafford.
pewne info.
-------------
Oficjalnie: Lampard odchodzi z Chelsea
Po zakończeniu obecnego sezonu pomocnik Frank Lampard opuści Chelsea Londyn. Potwierdził to agent wychowanka West Ham United Steve Kutner.

- Gdy zespół przebywał w Japonii przed finałem Klubowych Mistrzostw Świata działacze poinformowali Franka, że nie dostanie propozycji przedłużenia kontraktu. Tę samą informację powtórzyli mi po wygranym meczu z Evertonem. W efekcie Lampard opuści Chelsea po zakończeniu obecnego sezonu - mówił Kutner.
- Frank musi zaakceptować zaistniałą sytuację. On chce po prostu nadal grać dla Chelsea i przyczynić się do tego, by klub, który kocha, odniósł w najbliższej przyszłości sukces - dodał przedstawiciel &quot;Lampsa&quot;
onet.pl

ehhh, najpierw Drogba potem Lamps...
To już nie ta sama CFC
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dziwne, że nikt jeszcze tego nie podał:



Holtby wzmocni latem Tottenham​


Lewis Holtby od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Tottenhamu Hostpur. Koguty doszły do porozumienia w sprawie warunków kontraktu z 22-letnim reprezentantem Niemiec. Holtby na White Hart Lane przeniesie się po zakończeniu sezonu, na zasadzie wolnego transferu z Schalke 04 Gelsenkirchen.

- Mamy przyjemność poinformować, że osiągnęliśmy porozumienie z Lewisem Hotlby&#39;m w sprawie jego przejścia do naszego klubu w lipcu - czytamy w komunikacie Tottenhamu.

Holtby niedawno odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu z Schalke 04 Gelsenkirchen. Jego pozyskaniem zainteresowanych było również kilka innych klubów, w tym Arsenal Londyn.

Pomocnik rozpoczynał swoją karierę w Alemannii Aachen, z której latem 2009 roku przeniósł się do Schalke. W barwach klubu z Gelsenkirchen rozegrał łącznie 75 spotkań i zdobył 11 bramek. Na swoim koncie ma także trzy występy w pierwszej reprezentacji Niemiec. Na co dzień jest kapitanem niemieckiej młodzieżówki.​
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Walcott dogadany z Arsenalem
Theo Walcott uzgodnił warunki nowego kontraktu z Arsenalem - donoszą media. Na mocy umowy, która ma obowiązywać do 2017 roku, reprezentant Anglii będzie mógł liczyć na wysoką podwyżkę. Piłkarz ma złożyć podpis pod nowym kontraktem jeszcze w tym tygodniu.
Do tej pory 23-latek inkasował ok. 60 tys. funtów tygodniowo. Zgodnie z nowym kontraktem, piłkarz będzie mógł liczyć na zarobki rzędu 90 tys. funtów.
Walcott prezentuje ostatnio wyśmienitą formę. W czterech ostatnich meczach, w których Arsene Wenger ustawiał go na środku ataku, Anglik strzelił cztery gole i zanotował tyle samo asyst.
źródło: anglia.goal.pl
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W ramach informacji o Lampardzie, krótki a zarazem fajny felieton:
Słoma z butów w Londynie

Dzięki uprzejmości dziennikarza Canal +, a zarazem fana ligi angielskiej, udostępniamy Wam tekst autorstwa Przemysława Rudzkiego na temat Franka Lamparda. Co tu dużo mówić, zapraszam do czytania!
Są takie chwile, gdy przestaję lubić Premier League. Kiedy to się dzieje? Ano, na przykład wtedy, gdy jakiś pan, który ma napuchnięte konto, nie potrafi uszanować tradycji. Roman Abramowicz, po tym co zrobił z Roberto Di Matteo, kontynuuje swoją wspaniałą serię idiotycznych ruchów – tym razem jak śmieć potraktowany został Frank Lampard, żywa legenda klubu ze Stamford Bridge. Czytam właśnie, że pomocnika, który przeżywa w ostatnich tygodniach odrodzenie i znajduje się w świetnej formie (tym bardziej idiotyczne jest to, co robi Chelsea), chce wziąć na Old Trafford sir Alex Ferguson, korzystając z tego, że reprezentant Anglii nie dostał nowej oferty kontraktu w Londynie. Patrząc na metrykę Paula Scholesa i Ryana Giggsa, Lampard może w Manchesterze dopisać okazały rozdział do swojej niesamowitej historii. No tak, ale co to obchodzi Abramowicza, prawda?
Kibice Chelsea mogą z zazdrością spojrzeć w stronę Anfield. W tekście o najtrudniejszej miłości na całe życie, który napisałem o Stevenie Gerrardzie jakiś czas temu, zachwyciłem się podejściem ludzi z Liverpoolu do ich kapitana, bo są w futbolu sprawy wyglądające na oczywiste. Jesteś nasz, jesteś dobry, zostaniesz u nas. Proste.
Lampard ma 34 lata. To nie jest wiek na pożegnania, to wiek, w którym piłkarz wchodzi na inny pułap. Widzi jeszcze więcej, podejmuje jeszcze lepsze decyzje, ma jeszcze bardziej chłodną głowę, ale przede wszystkim sprawia, że młodzi piłkarze mogą się od niego wiele nauczyć. Nigdy nie uwierzę w to, że Lampard wolałby grać w Chinach, dla kasy, niż zostać na Stamford Bridge. Prędzej uwierzę w to, że odejdzie do innego klubu, kto wie, może nawet Manchesteru United, by pokazać, że chyba zbyt wcześnie go skreślono.
Patrzenie na grę Lamparda w szczytowej formie było czystą przyjemnością. Sposób w jaki zabiera się z piłką (to przyjęcie i od razu ruch w stronę bramki przeciwnika!), jak ją prowadzi, jak zasłania, czyniły go wyjątkowym piłkarzem. Myślę, że większości tych rzeczy nie zapomniał, może tylko nie jest tak szybki, ale on przecież nigdy nie był sprinterem.
W Premier League pojawia się co rusz nowy piłkarz. Jedni błyszczą dłużej, inni zawodzą i odchodzą w niesławie – to nie jest łatwa liga. Są szybkie bolidy (Suarez), ciężkie terenówki (Yaya Toure) i prawdziwe perełki – Lampard jest w tej stajni jak Rolls-Royce. Takie marki nigdy się nie starzeją. Takie cacko polerujesz, chuchasz na nie i dmuchasz, by służyło ci jak najdłużej. Nie mam pojęcia, jak można tego nie rozumieć. Czytałem niedawno felieton Alana Shearera i on także nie ma pojęcia, co wyprawia klub z Londynu.
Popatrzmy na liczby, bo one porażają. Bariera 500. spotkań w Premier League pękła w wygranym 8:0 meczu z Aston Villą, w którym zresztą Lampard był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. A tak grają The Blues w Premier League w tym sezonie – z nim w składzie 11 meczów i 10 zwycięstw. Bez niego – 8 meczów, jedno zwycięstwo. Być może to przypadek.
23 grudnia został najlepszym strzelcem w historii Chelsea w Premier League, mając na koncie 130 goli, wyprzedził Bobby’ego Tamblinga (129). Jest czwartym zawodnikiem pod względem liczby występów w Chelsea – 577 spotkań. Piątym snajperem w historii Premier League, za Robbiem Fowlerem, który był przecież napastnikiem. Strzelał dwucyfrówkę w każdym z ostatnich dziewięciu sezonów Premier League.
Hmmm, albo mi się tylko zdaje, albo do takiego gościa przychodzisz grzecznie, pytasz, ile chce pieniędzy, drukujesz ładnie kontrakt, podpisujecie, podajecie sobie ręce i widzicie się jutro w klubie. Koniec tematu. Dla ciebie, drogi Romku to nie jest Frank, to jest pan Lampard, chociaż nie wiem jak dużo miałbyś na koncie.
Niestety, Abramowicz nigdy nie zrozumie takich prostych spraw, jak tradycja, szacunek, bo sam nie stosował ich przez całe życie. Tymczasowy trener, tymczasowa żona, tymczasowa drużyna, tymczasowa legenda. Chelsea czeka więc tymczasowe bywanie w pierwszej czwórce. Tymczasowe, rzecz jasna.​


Źródło: rudzki.blog.onet.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mam nieciekawe info, ale warte dyskusji. Mianowicie konsultanci C+ dzwonią do swoich abonentów z następującymi pytaniami:
1. Zgodziłbym się na dodatkową opłatę w wysokości 5 pln za Premier League
2. Zgodziłbym się za oglądanie poprzez Cyfr Plus Online jednego meczu Premier League za 3 PLN
3. Pozostał bym przy C+, gdyby usunięto PL a dodano Champions League i Europa League
Zasięgnąłem informacji, poszperałem w internecie i z tego co udało mi się ustalić, C+ może nie być stać na zakontraktowanie kolejnych sezonów Premier League, w związku z zbyt wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Prawa do Angielskich pucharów są podobno droższe od praw do Ligi Francuskiej, więc bardzo możliwe że poziom cen do samej ligi jest ustawiony na nieosiągalnym poziomie dla żadnej polskiej stacji.

Ktoś powie zapewne, że to niemożliwe, że takiej ligi nie będzie w PL tv. Ale patrząc na to na spokojnie, Puchar Króla i Seria A też nie miały kupca, aż w końcu się znaleźli chętni, Liga Francuska też na ostatni moment, Angielskich pucharów nikt nie ma i nie zanosi się, żeby je ktoś zakontraktował.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiesz dałeś mi do myślenia tym postem i poszperałem w internecie i już zaczyna się dyskusja... Czy Canal + za każdym razem będzie żerował na tym aby abonenci ponosili koszty.... czy jak?. Może być typowy problem ponieważ co 5 klient C+ ogląda Sport i mecze... więc policzyć ile tych ludzi nie jest łatwo jednak ilu z nich się zgodzi na podwyższenie kosztów ?.... Champions League i Europe ma N Sport a przecież platformy się połączyły także wiadomo o co chodzi... wróci Serie A , LM i EL a wezmą PL ..... proste tamte mają za darmo bo i tak ma Enka je już kupione a oddają Premier League Polsatowi .... tak będzie
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie no bez jaj, ja za 59zł miałem o wiele lepszą ofertę programową w Nce (tak wiem że łączy się z Cyfrą no ale jeszcze się nie połączyli) i Cyfrowym Polsacie, ale wybrałem Cyfrę tylko dla tego że mają Premier League! Oczywiście że zgodziłbym się płacić te 5zł, no ale to byłaby opłata za wszystkie mecze? Bo widzę że przy oglądaniu przez Cyfre Plus Online ma być 3zł za mecz, więc pewnie te 5zł też ma być za jeden mecz... Ja bym oczywiście wybrał wszystkie mecze Liverpoolu i przy najmniej nie musiałbym się męczyć na jakiś streamach, no ale co z hitami z udziałem City, MU, Chelsea i Arsenalu?
Ktoś się orientuję jak kupuję się takie prawa? To znaczy Cyfra jest francuska i to oni tylko kupują prawa do transmisji? Czy np. Cyfra (ta Polska) kupuję osobno prawa do transmisji w Polsce? Poza tym jeśli nie zrezygnowaliby z PL i dołożyliby LM i LE oraz Serie A to przecież ofertą zniszczyliby jedynego swojego konkurenta.
E:
O wiele lepszą w eNce od której oferty ?
Od Cyfry.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie no bez jaj, ja za 59zł miałem o wiele lepszą ofertę programową w Nce (tak wiem że łączy się z Cyfrą no ale jeszcze się nie połączyli) i Cyfrowym Polsacie, ale wybrałem Cyfrę tylko dla tego że mają Premier League!
O wiele lepszą w eNce od której oferty ?
I czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie łączenia C+ z eNką ? Bo szczerze nie znam szczegółów, a z chęcią bym poznał.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czy ja wiem. Obok Ekstraklasy jest to ich sztandarowy produkt, czy tak łatwo oddadzą...? Moim zdaniem prędzej, będą czynić starania aby z portfolio wyrzucić Serie A i EL, może nawet LM. Polsat by chętnie przyjął LM.
To co ma n-ka to zostaje, po połączeniu. Bo n-ka tak generalnie nie musiała się łączyć z C+, oni chcieli się najzwyczajniej sprzedać i brali wszystko co się da, żeby podbić cenę. Zaproponowali nawet wyższą cenę za Ekstraklasę bodaj 400 mln, dlatego właśnie C+, Polsat i Eurosport ma Ekstraklasę, bo pojedynczo nie mogli przebić ITI.

Ktoś się orientuję jak kupuję się takie prawa? To znaczy Cyfra jest francuska i to oni tylko kupują prawa do transmisji? Czy np. Cyfra (ta Polska) kupuję osobno prawa do transmisji w Polsce? Poza tym jeśli nie zrezygnowaliby z PL i dołożyliby LM i LE oraz Serie A to przecież ofertą zniszczyliby jedynego swojego konkurenta.
Prawa są sprzedawane na dany kraj, kupuje je polskie oddział Canal+.
A co do niszczenia konkurencji, to zależy od ceny. Niemieckie Sky ma dwa pakiety sportowe, oba są premium i w promocji dostaniesz je za 37€ (sam sport), tzn. jak u nas będzie 40 zł, za sam sport to konkurencje jeszcze się ucieszy.

Wracając jednak do wątku podstawowego to wydaje mi się, tak na logikę że Angielska zostanie w PL tv, ale zostanie okrojona do 2 spotkań na kolejkę, albo coś podobnego wykombinują, typu wybrane mecze za dodatkowa opłatą.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
I czy ma ktoś jakieś informacje odnośnie łączenia C+ z eNką ? Bo szczerze nie znam szczegółów, a z chęcią bym poznał.
Decyzja o oficjalnym połączeniu jest od kilku miesięcy a kiedy pojawią się wspólne oferty nc+ (twór po połączeniu), tego nie wiadomo.
Póki co masa spekulacji, ale radzę ich nie czytać i nie zaprzątać sobie nimi głowy. Jestem dość blisko tej całej sprawy bo pracuje w Nce. Jak będę wiedział coś więcej to dam znać.
Na pewno każdy abonent Nki będzie miał prawo zrezygnować z umowy jak nie podpasuje mu wspólna propozycja (zmienia się przecież regulamin). Tak na logikę to ceny na początek powinny być dość spoko żeby ludzie nie uciekali masowo do Solorza. Na pewno będą cisnęli głównie sportem i zapewne dzięki temu zgarną masę klientów.
Najlepsze dekodery na rynku, najwyższa jakość kanałów oraz LM i LE - to najważniejsze co uzyska cyfra po połączeniu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Decyzja o oficjalnym połączeniu jest od kilku miesięcy a kiedy pojawią się wspólne oferty nc+ (twór po połączeniu), tego nie wiadomo. Póki co masa spekulacji, ale radzę ich nie czytać i nie zaprzątać sobie nimi głowy. Jestem dość blisko tej całej sprawy bo pracuje w Nce. Jak będę wiedział coś więcej to dam znać. Na pewno każdy abonent Nki będzie miał prawo zrezygnować z umowy jak nie podpasuje mu wspólna propozycja (zmienia się przecież regulamin). Tak na logikę to ceny na początek powinny być dość spoko żeby ludzie nie uciekali masowo do Solorza. Na pewno będą cisnęli głównie sportem i zapewne dzięki temu zgarną masę klientów. Najlepsze dekodery na rynku, najwyższa jakość kanałów oraz LM i LE - to najważniejsze co uzyska cyfra po połączeniu.
No a co w wypadku jeśli w 1 gospodarstwie domowym jest Cyfa i Nka ? ???? Ja osobiście opłacam sobie cyfrę a rodzice Nkę...Wszystko co jest do tej pory w C+ powinno zostać po połączeniu ? Czyli NBA Euroliga i piłka ?
Trochę to nie na temat...Jak coś to przenieście gdzieś, bo jednak temat dość ważny dla tych którzy oglądają dużo sportu ;-)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mauricio Pochettino trenerem FC Southampton
Były piłkarz reprezentacji Argentyny Mauricio Pochettino został w piątek trenerem FC Southampton. W zespole angielskiej ekstraklasy, w którym występuje Artur Boruc, zastąpił Nigela Adkinsa.
Zwolnienie Adkinsa jest niespodzianką, bowiem Święci nie przegrali żadnego z ostatnich pięciu meczów; jeden wygrali, a cztery zremisowali, w tym we wtorek 2:2 na wyjeździe z Chelsea Londyn.
W tabeli Premier League drużyna Boruca zajmuje 15. miejsce. Nowy szkoleniowiec zadebiutuje w poniedziałkowym spotkaniu z Evertonem.
onet.pl

Nie rozumiem jak można było zrobić takie świństwo Adkinsowi. Zespół po fatalnym początku sezonu podniósł się, teraz spisuje się całkiem dobrze (ostatnie 5 meczów bez porażki), gra też wygląda coraz lepiej, świetny wynik z Chelsea - ale co tam, zwolnimy trenera, który w dwa lata osiągnął awans z League One do Premier League. Brawo
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jak dla mnie wybrał zdecydowanie lepiej niż jakby miał trafić do Newcastle,a w Londynie nie dość że jeszcze więcej zarobi to ma lepszego trenera w postaci Redknappa,jak widać w tym sezonie Newcastle się cofa a nie pikuje do przodu.Wiadomo QPR to już wogle tragedia ale jak oglądam ich od kliku meczy ta forma i jakość w końcu się podnoszą i już nawet teraz w ten weekend stawiam na QPR w starci z WHU.6 pkt straty to żadna tragedia,zawsze się mówiło lepiej gonić niż utrzymać pozycje i jestem skłonny nawet powiedzieć że QPR skończy sezon wyżej od Newcastle.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Nie rozumiem jak można było zrobić takie świństwo Adkinsowi. Zespół po fatalnym początku sezonu podniósł się, teraz spisuje się całkiem dobrze (ostatnie 5 meczów bez porażki), gra też wygląda coraz lepiej, świetny wynik z Chelsea - ale co tam, zwolnimy trenera, który w dwa lata osiągnął awans z League One do Premier League. Brawo
Według mnie również wydaje się to zwolnienie Adkinsa dziwną decyzją,lecz nie tak do końca.Może i Southampton zaczął odnosić lepsze rezultaty ale czy znów ich gra była tak dobra?Wydaje mi się,że między początkowymi kolejkami,a ostatnimi nie zmieniło się to tak bardzo.Grali podobną piłkę tylko zaczęło im sprzyjać większe szczęście.Progres był ale nie zbyt duży.Dziwną to decyzję uważam dlatego iż zwolnienie trenera nie nadeszło po serii porażek tylko po cennym remisie na Stamford Bridge,a drugą kwestią jest zaufanie i sympatia którą darzyli go kibice Świętych i teraz może być różnie z zaakceptowaniem Pochettino przez co może się pogorszyć atmosfera panująca wokół zespołu.Na plus uważam,że Mauricio może zagwarantować lepszą i przede wszystkim bezpieczniejszą sytuację w tabeli ligowej,a po za tym to aby ich gra nie była tylko efektowna ale i efektywna co nie udawało się jego poprzednikowi.Podsumowując:Ruch działaczy Soton niespodziewany ale mogący przynieść coś ciekawego.
 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
Jak dla mnie wybrał zdecydowanie lepiej niż jakby miał trafić do Newcastle,a w Londynie nie dość że jeszcze więcej zarobi to ma lepszego trenera w postaci Redknappa,jak widać w tym sezonie Newcastle się cofa a nie pikuje do przodu.Wiadomo QPR to już wogle tragedia ale jak oglądam ich od kliku meczy ta forma i jakość w końcu się podnoszą i już nawet teraz w ten weekend stawiam na QPR w starci z WHU.6 pkt straty to żadna tragedia,zawsze się mówiło lepiej gonić niż utrzymać pozycje i jestem skłonny nawet powiedzieć że QPR skończy sezon wyżej od Newcastle.
Podzielam Twoje zdanie, QPR ma ogromny potencjał, wystarczy trochę zgrania, oby Taarabt nie odszedł w lecie i chłopaki mają naprawdę niezłą ekipę. Ważne, żeby utrzymali się w tym sezonie w Premier League a w przyszłym moga powalczyć według mnie o miejsce premiujące do gry w Lidze Europy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom