>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pary III rundy Pucharu Anglii

Crystal Palace - Stoke
Brighton - Newcastle
Tottenham - Coventry City
Wigan - Bournemouth
Fulham - Blackpool
Aston Villa - Ipswich
Charlton - Huddersfield
Barrow or Macclesfield - Cardiff
Barnsley - Burnley
Manchester City - Watford
Swansea - Arsenal
Leicester - Burton
Millwall - Preston
Cheltenham or Hereford - Everton
Derby - Tranmere
Crawley - Reading
Aldershot - Rotherham or Notts County
Middlesbrough - Harrogate or Hastings
Accrington Stanley or Oxford - Sheffield United
Southampton - Chelsea
QPR - West Brom
Peterborough - Norwich
Lincoln or Mansfield - Liverpool
Bolton - Sunderland
Nottingham Forest - Oldham
West Ham - Manchester United
Hull - Alfreton or Leyton Orient
Blackburn - Bristol City
Leeds - Birmingham
Bury or Southend - Bradford or Brentford
Luton - Wolves
Sheffield Wednesday - MK Dons
Spotkania trzeciej rundy rozegrane zostaną 5 i 6 stycznia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chelsea potwierdziła uzgodnienie warunków transferu Wallace&#39;a z Fluminense. Prawy obrońca pozostanie do czerwca na wypożyczeniu w drużynie mistrza Brazylii.
18-letni Wallace jest wychowankiem Fluminense i młodzieżowym reprezentantem &quot;Canarinhos&quot;. W niedawno zakończonym sezonie strzelił 1 gola w 18 meczach ligowych.

http://www.eurofutbol.pl
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
John Obi Mikel na Stamford do 2017


Jak podaje oficjalna strona Chelsea Londyn Nigeryjski pomocnik John Obi Mikel podpisał przed chwilą nową umowę, która wiąże go z klubem na najbliższe 5 lat.
Pomocnik rodem z Afryki gra dla Chelsea od 2006 roku, kiedy w wieku 19 lat został wypatrzony przez Jose Mourinho i sprowadzony na Stamford Bridge.
Zawodnik zadebiutował niedługo po przeprowadzce do Londynu, w sierpniu 2006 roku i od tamtego czasu wystąpił w 261 meczach, 213 razy w podstawowym składzie. Strzelił dla Chelsea 2 gole.
Choć Obi początkowo był przez Jose Mourinho ustawiany jako łącznik między obroną i atakiem, to później został cofnięty na pozycję defensywnego pomocnika, gdzie uczył się fachu od nie byle kogo, bo samego Cluade Makelele.
Piłkarz w swoim pierwszym sezonie wygrał nagrodę Young Player of the Year. Od tamtej pory z Chelsea wygrał 4 Puchary Anglii, raz Premier League, Carling Cup i oczywiście Ligę Mistrzów, gdzie był bardzo ważną postacią w finałowym meczu z Bayernem.
Chelsea wydaje się być obecnie moim domem - powiedział chwilę po podpisaniu nowej umowy Nigeryjczyk - w końcu spędziłem tu już 6 lat i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Codziennie cieszę się myślą, że przyjeżdżam na treningi i mogę z klubem walczyć o najważniejsze trofea.
Zdobyłem z Chelsea w zasadzie wszystko, co mogłem zdobyć. Ten czas był dla mnie wyjątkowy, a sama możliwość zdobywania trofeów obok takich gwiazd jak Didier Drogba, John Terry czy Frank Lampard była czymś niesamowitym.
W zeszłym sezonie wygraliśmy Ligę Mistrzów co spowodowało, że wszystko stało się jeszcze lepsze. Mam nadzieję, że przez najbliższe 5 lat tutaj zdobędę jeszcze sporo trofeów i odniosę więcej sukcesów z nowymi graczami, których mamy w składzie.
Mając 25 lat myślę, że jestem na szczycie, jednak jako piłkarz chcesz się codziennie poprawiać. Wciąż się poprawiam i chcę czerpać wiedzę już trenera i piłkarzy, aby być jeszcze lepszym - powiedział wyraźnie zadowolony John Obi Mikel.
ChelseaLive.pl
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Powyższy post już dawno napisany, dlatego dodam nowy.

Angelo Henriquez wypożyczony do Wigan



Angelo Henriquez drugą część sezonu Premier League spędzi na wypożyczeniu w Wigan Athletic - młody napastnik Manchesteru United na DW Stadium trafi już na początku stycznia.

Przenosiny Chilijczyka uzgodnili w ostatnich dniach sir Alex Ferguson oraz menadżer The Latics, Roberto Martinez.

Angelo na Old Trafford wróci po zakończeniu kampanii 2012/13.
Devilpage.pl

Kibice United nie mają nic przeciwko, aby Martinez &#39;podniósł&#39; go na poziom podobny, na którym gra Cleverley. Kolejny, który w przeszłości był tam wypożyczony na rok.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Reading pozyskał ze Sportingu Lizbona Daniela Carriço. Portugalczyk podpisał dwuipółletni kontakt z możliwością przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.
24-letni obrońca jest wychowankiem Estoril. W Sportingu zadebiutował w październiku 2008 roku.
W tym sezonie rozegrał jeden mecz ligowy. Ma za sobą występy w portugalskiej młodzieżówki.
eurofutbol.pl
Myślę że już pierwszy ciekawy transfer tego zimowego okienka bardzo ciekawy i perspektywiczny obrońca.

----------------
Carlo Cudicini przenosi się do Major League Soccer. Włoch podpisze umowę z Los Angeles Galaxy.

 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Liverpool Football Club is delighted to confirm the signing of striker Daniel Sturridge from Chelsea.



Czyli alternatywa dla Suareza. Tym samym odejście Sturridgea praktycznie pieczętuje zakontraktowanie Demby Ba. Ciekawie zaczyna się to okienko transferowe​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czelsi została teraz bez napastnika. ???? Fajnie by było jakby przyszedł jeszcze Llorente, to już w ogóle Liverpool... nie będę pisał bo zaraz tu ktoś wyskoczy z napinką.
Co do samego zawodnika, w Czelsi grał mało, ale jak już grał to widać było w nim mega potencjał, miał właściwie pewien okres że grał sporo i grał też naprawdę dobrze, jak na piłkarza który przychodzi za darmo to jest po prostu świetny interes, jeszcze Walcott i będzie dobrze. ????
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Demba Ba nie zagra dzisiaj z Evertonem - to jego Chelsea chce sprowadzic zamiast Sturridge&#39;a...
Demba Ba has been omitted from the squad because he has been given permission to speak to Chelsea after they triggered the release clause in the forward&#39;s contract.
zrodlo
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak na piłkarza który przychodzi za darmo to jest po prostu świetny interes
Za free ? W każdych mediach podawana jest suma odstępnego 10-12 mln funtów więc nie wiem czy tak za darmo. Romek nie były aż tak głupi, żeby puszczać go za frajer.

Demba Ba na 95% przeniesie się do Londynu ale nie wierzę żeby Romek tylko na tym pozostał. Benitez już coś zaczął gadać, że jak zajdzie potrzeba to Torres pójdzie na ławkę, wątpie aby to Ba miał go zastąpić w wyjściowym. Pewnie jakiś grubszy transfer jest na rzeczy.

Fajnie by było jakby przyszedł jeszcze Llorente, to już w ogóle Liverpool...
... miałby realne szansę na awans do Ligi Europejskiej
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Za free ? W każdych mediach podawana jest suma odstępnego 10-12 mln funtów więc nie wiem czy tak za darmo. Romek nie były aż tak głupi, żeby puszczać go za frajer.
Fakt, nie wiem czemu ale wydawało mi się że w czerwcu kończy mu się kontrakt i teraz może już podpisać nowy.
Demba Ba na 95% przeniesie się do Londynu ale nie wierzę żeby Romek tylko na tym pozostał. Benitez już coś zaczął gadać, że jak zajdzie potrzeba to Torres pójdzie na ławkę, wątpie aby to Ba miał go zastąpić w wyjściowym. Pewnie jakiś grubszy transfer jest na rzeczy.
Ba to nie jest grubszy transfer? Jak dla mnie to jest jeden z najlepszych napastników w PL, tylko trochę niższa półka niż RvP czy Suarez. Chyba że chodzi Ci o same nazwisko, a nie umiejętności czysto piłkarskie.
... miałby realne szansę na awans do Ligi Europejskiej
10 pkt do LM i pół sezonu to naprawdę nie jest dużo i jak Liverpool zacznie grać stabilnie to nie będzie problemem to odrobić.
PS
MU i tak odpadnie z LM z Realem.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Jest Torres, który jednak się odblokował.
Mam wątpliwości czy się tak odblokował, w ostatnich dziesięciu meczach tylko 6 bramek i to jeszcze z bardzo słabo grającą w tym sezonie Aston Villą, dwie ze cienkim Monterrey, i średnim Sunderlandem oraz Nordsjaelland, a oczekuje się od niego wiele więcej ;)
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Tottenham Hotspur have completed the signing of left-sided defender Ezekiel Fryers from Standard Liege.
The 20-year-old began his career at Manchester United and moved to Belgium in the summer. He made six appearances in all competitions for United last season and had made seven appearances for Liege.
Fryers, who has been capped at Under-16, 17 and 19 level, will link up with Tottenham&#39;s Development squad.
West Ham sign Maguire
Republic of Ireland Under-19 international striker Sean Maguire has joined West Ham United on a two-and-a-half-year contract.
The 18-year-old scored 13 goals in 24 league appearances to help Waterford United gain promotion from the League of Ireland First Division this year.
The two clubs agreed a deal for the player last month following a succesful trial and the move is subject to international clearance.
premierleague.com
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Obrońca francuskiego Lille, Mathieu Debuchy, przechodzi do drużyny Newcastle United za 5,5 miliona funtów.
Piłkarz reprezentacji Francji , który z trybun oglądał ostatnią domową potyczkę Srok z Evertonem (1-2) w Premier League, przeszedł już testy medyczne, ale nie będzie mógł jeszcze wystąpić w spotkaniu trzeciej rundy FA Cup z Brighton.
Wszyscy w klubie, łącznie z menedżerem Alanem Pardew mają nadzieję, że piłkarz będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu ligowym przeciwko Norwich City. - Wszystko idzie zgodnie z planem. Debuchy nie jest jeszcze gotowy na sobotni mecz w pucharze, ale z Norwich zagra – stwierdził z nadzieją Pardew.
Menedżer Newcastle United w najbliższym czasie ma spotkać się z dyrektorem wykonawczym klubu, aby omówić kwestię zatrudnienia następcy dla napastnika Demby Ba, który odejdzie do londyńskiej Chelsea. Na szczycie listy życzeń angielskiego klubu znajduje się napastnik Olympique Marsylii, Loic Remy.
----------------

Tottenham sfinalizował transakcję i pozyskał zawodnika Standardu Liege, Ezekiela Fryersa. 20-letni Anglik jest wychowankiem Manchesteru United.
Urodzony w Manchesterze Fryers jest naturalnym lewym obrońcą, ale może też grać na środku defensywy. Po wygaśnięciu kontraktu z &quot;Czerwonymi Diabłami&quot; latem ubiegłego roku po zawodnika sięgnął Standard Liege pozyskując go na zasadzie wolnego transferu. Po pół roku gry w Jupiler Pro League i siedmiu występach w lidze 20-latek wraca do Anglii, a konkretnie do Tottenhamu, gdzie jednym z jego rywali do gry w pierwszym składzie będzie Jan Vertonghen.

W lipcu ubiegłego roku ważyły się losy Fryersa, który długo zwlekał z przedłużeniem kontraktu z Manchesterem United. Już wtedy trenował z Tottenhamem, czym wzbudził ogromną złość Alexa Fergusona. Za młodego Anglika &quot;Koguty&quot; zapłaciły 3 miliony funtów.

Transfery.info

-------------------
Marouane Chamakh do czerwca będzie grał na wypożyczeniu w West Hamie.
28-latek na Emirates przeszedł w 2010 roku z Bordeaux. Reprezentant Maroka w tym sezonie strzelił 2 gole w 4 meczach &quot;Kanonierów&quot;.
--------
Joe Cole podpisał 1,5-roczny kontrakt z West Hamem.
31-latek od 2010 roku był zawodnikiem Liverpoolu, ale miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Lille. Wcześniej grał w West Hamie i Chelsea.
Strzelił 10 goli w 56 meczach reprezentacji Anglii. W obecnych rozgrywkach zdobył 1 bramkę w 6 spotkaniach Premier League.

eurofutbol.pl
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

źródło
Tak na marginesie, ciekawy jestem po co Chelsea kolejny napastnik? Kibice Newcastle są zrozpaczeni z powodu odejścia swojego idola. Podkreślają jednak, że nigdy nie zapomną tych wszystkich pięknych chwil i tego co Demba Ba zrobił podczas swojego pobytu w tym klubie. Został wprawdzie Cisse, ale sam w pojedynkę nic nie zdziała.. Newcastle musi szybko szukać następcę, za tak wybitnego napastnika.

Robson// Jak masz pisać takie brednie, że nie wiesz po co Chelsea kolejny napastnik to lepiej nie wypowiadaj się wcale.. zrezygnuj z funkcji moderatora i zamilcz! Nie masz pojęcia o danej lidze,nie oglądasz meczów to nie pisz, taka prośba.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak na marginesie, ciekawy jestem po co Chelsea kolejny napastnik? Kibice Newcastle są zrozpaczeni z powodu odejścia swojego idola. Podkreślają jednak, że nigdy nie zapomną tych wszystkich pięknych chwil i tego co Demba Ba zrobił podczas swojego pobytu w tym klubie. Został wprawdzie Cisse, ale sam w pojedynkę nic nie zdziała.. Newcastle musi szybko szukać następcę, za tak wybitnego napastnika.
Jakiego kolejnego? Odszedł Sturridge i Chelsea została tylko z tym śmiesznym i słabym Torresem więc jak tak naprawdę nie mają napastnika to nie wiem co tu jest dziwnego że go kupili. Poza tym Ba to jest tani i świetny zawodnik, ale ma problemy z kolanami więc tak naprawdę Chelsea przydałby się jeszcze jeden klasowy napastnik.

Robson// Jak już masz zamiar coś pisać w tym dziale to pisz to poprawnie.Co to jest &quot;Czelsi&quot;, nazwisko też wypada z dużej litery napisać bo nie wierzę w przypadek, że z małej go napisałes..
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jakiego kolejnego? Odszedł Sturridge i Chelsea została tylko z tym śmiesznym i słabym Torresem więc jak tak naprawdę nie mają napastnika to nie wiem co tu jest dziwnego że go kupili. Poza tym Ba to jest tani i świetny zawodnik, ale ma problemy z kolanami więc tak naprawdę Chelsea przydałby się jeszcze jeden klasowy napastnik.
????



Sturridge odchodzi bo z tym lamusem nie potrafi wygrać rywalizacji...
Łatwiej się przebić do 11 w LFC niż w Chelsea widocznie ;-)

Dobry transfer chyba dla wszystkich. Oba kluby powinny być zadowolone (tak słabo jak Carroll grał nie będzie a i cena mniejsza) i zawodnik powinien więcej grać. Jednak w Chelsea ofensywa jest bardzo mocna personalnie (pomimo braku napastników ????) i tam po prostu musiał by nagle zacząć grać genialnie a to mu raczej nie grozi. Po tym jak wrócił z wypożyczenia czas stracony.

A Chelsea jeszcze szykuje transfer do przodu i myślę że będzie to jakieś mocne nazwisko bo faktycznie Ba to się może posypać w każdej chwili.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Holtby w lipcu w Tottenhamie.
Lewis Holtby w lipcu przeniesie się do Tottenhamu na zasadzie wolnego transferu, poinformowała oficjalna strona londyńskiego klubu.
Świetny interes zrobili Spursi, bardzo dobry gracz i to za darmo. Widać AVB robi transfery z głową.
Oficjalnie: Tal Ben Haim w QPR
Były piłkarz Portsmouth, Chelsea Londyn i Boltonu Wanderers związał się z QPR krótkoterminowym kontraktem obowiązującym do końca obecnego sezonu.
Też dobry transfer, Ben Haim to solidny gracz, może grać na każdej pozycji w obronie, myślę, że przyda się Rangersom.
źródło: transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W końcu chciałoby się rzec jak widzę Torresa w ataku to dostaje szału on potrzebuje 5 okazji żeby jedną wykorzystać czy tylko ja to tak widzę :?: przydałby się jeszcze jeden napastnik bo Ba to alternatywa ale jeśli przypląta się uraz to znów Torres będzie grał bo o wygranie rywalizacji z El Nino jestem przekonany BA to świetny gracz w premier league już to pokazał nie raz. Jestem ciekaw tylko czy Rafa będzie chciał na niego tak stawiać chętnie..... Warto odnieść się do transferów West Hamu muszę przyznać że robią wrażenie tylko czy to nie będzie drugie QPR oni też próbowali Granero, Park... i inne gwiazdeczki które teraz nie do końca potrafią się tam odnaleźć o Cola jestem spokojny ale Chamakh już od dawna mnie nie przekonywał... napastnik raczej na Championship
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik

Wellington Paulista wypożyczony do West Ham United


Wellington Paulista - 30-letni napastnik Cruzeiro Belo Horizonte został wypożyczony na rok do klubu angielskiej Premier League - West Ham United. Informację tę podał dyrektor sportowy Cruzeiro - Alexandre Mattos.
Paulista to wychowanek Clube Atlético Juventus z São Paulo. W przeszłości grał już w Europie - w sezonie 2006-2007 reprezentował barwy hiszpańskiego Deportivo Alavés. Z zespołem z Belo Horizonte dwukrotnie zdobywał Mistrzostwo Stanu Mimnas Gerais (2009 i 2011 rok). W zeszłym sezonie w rozgrywkach o Mistrzostwo Brazylii zdobył dla Cruzeiro 10 bramek, będąc najlepszym strzelcem tej drużyny.
źródło: lovefootball.pl​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom