>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie wiesz że w tym dziale nie można pisać źle o takim jednym klubie z Manchesteru...? Co z tego że jest to forum bukmacherskie? Ten temat akurat nie ma nic wspólnego z obstawianiem zakładów...
W przeciwieństwie do Ciebie człowieku potrafię obiektywnie się wyrażać o klubie któremu kibicuję. Ale standardowo wesoło mi gdy czytam Twoje posty ???? posty niech jeszcze poleżą, a później żeby Ci nie było poraz enty głupio to je usunę.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Posty usuwam.
Fakt, że to temat do dyskusji ale nie chcę to żadnych kłótni a znając niektóre osoby mogłoby do takich dojść. linka kto chciał to zobaczył, aczkolwiek głupot dawno większych nie czytałem. Autor tego bloga niby zarzeka się o swoim braku stronniczości ale jego niechęć do MU bije już w pierwszych zdaniach.

Dyskutujemy tu głównie o czymś co mogłoby pomóc w typowaniu a nie doszukiwaniu się tanich sensacji? Forum ma swój hydepark i tam jest odpowiedni temat do takich &quot;ciekawych artykułów&quot;
Skasowac posty, bo MOGŁOBY dojść do kłótni? ???? Zastanów sie Konrad nad tymi słowami. Tak jakbyś bał się prawdy o tym, ze ManU nie jest czyste, a zwłaszcza SAF. Argumentów było wiele co do nieczystości ManU i FA.

A tekst o tym, że ten tekst nie pomaga w typowaniu to bardzo słaby argument na wyrzucenie teksty z tego działu. Jakby się głebiej zastanowić to biorąc pod uwagę informacje tam zawarte można śmiało wyciągac różnego rodzaju wnioski przy obstawianiu meczu ManU. Chociażby to, że nawet jak grają słabo to nie powinno się grac przeciwko nim, bo kto wie &quot;jak dysponowany bedzie sędzia&quot;. Albo to aby pilnowac kiedy sedzia, który im kiedyś &quot;przeszkodził&quot; znowu popraowadzi ich mecz i grać na karnego.

Tekst był świetny i bardzo interesujący. Dotyczył ewidentnie angielskiej piłki noznej więc w moim odczuciu znajdował się w odpowiednim dziale. No ale trzeba nam zaakceptować, ze o ManU źle się nie mówi, a juz broń boze o Fergusonie, albo jeszcze gorzej o naszej cudownej FA ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Może i są przywileje i na pewno są nie pisane zasady... Ferguson to marka i osobistość, która jest twarzą angielskich rozgrywek,że się z nim liczą sędziowie i inni to nie jego wina a nagroda za wytrwałość, nieugiętość, charakter i bezkompromisowość z jaką prowadzi United. Chyba nikt mi nie powie,że na obecną sytuację, nie ukrywam,że uprzywilejowaną nie zapracował sobie Szkot.
W Hiszpanii wszystko jest ułożone pod Barce i Real i jakoś to nikomu nie przeszkadza. Sport nigdy, nie był i nie będzie czysty a że jest pocisk na United to wiadomo od lat. W końcu jak tu chwalić klub, który nie wydaje masy hajsu co sezon a walczy o najwyższe trofea.
Gdyby było jak mówicie to sezon temu niby czemu nie wygrało United mistrza, odpadli z fazy grupowej LE... układy?!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Usuń, usuń to Ci najlepiej wychodzi.
Ciebie to po prostu uwielbiam ????
ekst był świetny i bardzo interesujący. Dotyczył ewidentnie angielskiej piłki noznej więc w moim odczuciu znajdował się w odpowiednim dziale. No ale trzeba nam zaakceptować, ze o ManU źle się nie mówi, a juz broń boze o Fergusonie, albo jeszcze gorzej o naszej cudownej FA
Sam z zaciekawieniem to przeczytałem. Po części się mogę zgodzić, że Ferguson przez te wszystkie lata zbudował sobie taką renomę, że każdy się liczy z nim. Tytułu szlacheckiego po znajomości nie dostał.
http://forum.bukmacherskie.com/f300/ciekawe-artykuly-25825-14.html#post3137438
cesar wkleił post jeszcze raz. w odpowiednim miejscu. jest,czytać,komentować.
ile kibiców MU tyle i przeciwników. Zawsze powtarzałem,żeby nie robić z ogólnego forum, prywatnego kibicowskiego. Wielu postów nie widzicie, które były usuwane więc n ie wiem co Ty ( do Dawida to szkoda pisać) mi zarzucasz.
Skasowac posty, bo MOGŁOBY dojść do kłótni? Zastanów sie Konrad nad tymi słowami. Tak jakbyś bał się prawdy o tym, ze ManU nie jest czyste, a zwłaszcza SAF. Argumentów było wiele co do nieczystości ManU i FA.
To chyba jeszcze sie mało oczytałeś forum i mało widziałeś prowokacji,napinaczy itp. Ja wolę dmuchać na zimne bo odpowiadam za ten dział.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja kończę tą dyskusję i wyśmiewam wasze układy a tu przykład absurdalnego zawieszenia FA zawodnika United ;)
Komisja Dyscyplinarna Angielska federacji Piłkarskiej (FA) zawiesiła Wayne’a Rooneya na dwa mecze za wulgarne słownictwo w spotkaniu z West Hamem United (4:2).
dla niewtajemniczonych, United zaliczyło come back a Roo jak ukuł na 2-4 do kamer skierował wulgaryzmy, co już było podstawą do zawieszenia zawodnika na 2 mecze, w tym ma mecz w ramach FA Cup z City ;) jakby to mało fucków latało z ust zawodników

tyle.
bo to mało było zawieszeń po stronie United. Ferguson też nie raz z trybun mecze oglądał. No ale to przecież gra pozorów aby trochę ludzi zwieść :|/Konrad
dałem przykład tego jednego z najbardziej absurdalnych, Roo strzela hat tricka drużyna na wyjeździe z 2-0 wychodzi na 2-4 ten krzyczy coś w euforii do kamer, używa wulgaryzmu i dostaje zawieszenie... to tak samo jakby Moja zabroniła mi oglądać mecze bo sobie soczyście zaklnę.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja już nawet nie chciałem wspominać jak FA traktuje United. Oni to dobrze wiedzą tylko nie wprowadzają tego w dyskusje, co by swoich racji nie niszczyć.
Skasowac posty, bo MOGŁOBY dojść do kłótni?
to jest chyba rola moderatora, c&#39;nie? Skoro jeden post może wywołać niepotrzebną kłótnię, to trzeba go zlikwidować.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Kuchcik dopóki Konrad nie zaczął swojej gadki żadnej negatywnej dyskusji nie było ,napinki.
jeszcze Ciebie tu brakowało :| czekamy jeszcze na tego gwiazdora całęgo i paczka będzie w komplecie / ty pewnie masz wgląd w usunięte posty/Konrad
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Wielu postów nie widzicie, które były usuwane więc n ie wiem co Ty ( do Dawida to szkoda pisać) mi zarzucasz.
Zarzucam Ci głównie skasowanie tego posta i zanegowanie treści w nim zawartych. Określenie, że wiekszych głupot nie czytałes jest raczej nie na miejscu z racji tego, że zdecydowana wiekszość argumentów nie była wymyslona przez autora tylko były to fakty.

Dodatkowo nie rozumiem tego co ty i Bobo macie na mysli mówiąc, że Ferguson zasłuzył sobie na to, aby być tym &quot;uprzywilejowanym&quot;. Tzn. rozumiem, ale nie wierzę, że możecie byc az tak zaslepieni. Ja rozumiem, że można mieć respekt wobec Fergusonem i darzyć do szacunkiem, ale wasze teksty o tym, że z racji osiągnięc mają być wypaczane wyniki ich meczów na ich korzyść i Wy to akceptujecie i Was to nie razi to jest jedna wielka głupota. Bez obrazy Panowie, ale obiektywizmu osobiście u Was nie widze.

Ferguson to marka i osobistość, która jest twarzą angielskich rozgrywek,że się z nim liczą sędziowie i inni to nie jego wina a nagroda za wytrwałość, nieugiętość, charakter i bezkompromisowość z jaką prowadzi United.
Ty nie czytałes tego tesktu bo86bo, albo kopletnie nie chcesz go zrozumieć. Tu nie chodzi o to, że oni się z nim liczą, ale o to, że on ich wszystkich trzyma w garsci. Czego nie powie to oni robia, albo nawet nie czekają na jego słowa tylko robią, żeby mu sie &quot;podlizac&quot;. Organizacja, która ma stac ma strzec przepisów i walczyć, aby rozgrywki były toczone miedzy równymi, faworyzuje jednego człowieka i jego ekipe. Dla Ciebie to szlachetne może, bo w ten sposób docenia się &quot;wielkiego człowieka&quot; dla mnie natomiast to skur*****stwo.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Kuchcik dopóki Konrad nie zaczął swojej gadki żadnej negatywnej dyskusji nie było ,napinki.
jeszcze Ciebie tu brakowało :| czekamy jeszcze na tego gwiazdora całęgo i paczka będzie w komplecie / ty pewnie masz wgląd w usunięte posty/Konrad
Bardzo mądrze TrackBank powiedział wiec nie rozumiem dlaczego na niego najeżdzasz.
bo pewnie nie znasz sytuacji/K
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ty nie czytałes tego tesktu bo86bo, albo kopletnie nie chcesz go zrozumieć. Tu nie chodzi o to, że oni się z nim liczą, ale o to, że on ich wszystkich trzyma w garsci. Czego nie powie to oni robia, albo nawet nie czekają na jego słowa tylko robią, żeby mu sie &quot;podlizac&quot;. Organizacja, która ma stac ma strzec przepisów i walczyć, aby rozgrywki były toczone miedzy równymi, faworyzuje jednego człowieka i jego ekipe. Dla Ciebie to szlachetne może, bo w ten sposób docenia się &quot;wielkiego człowieka&quot; dla mnie natomiast to skur*****stwo.
Idź z tym do FA, nie czepiaj się pojedynczych sędziów. Skoro z Tottenhamem nie dał nam dwóch karnych, które były jak widoczne jak byk to trochę upadają Wasze teorie.
Natomiast żeby Was pocieszyć - David Gill został wiceprezesem FA ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja rozumiem, że można mieć respekt wobec Fergusonem i darzyć do szacunkiem
najwyraźniej w Anglii myślą podobnie.
Oglądasz torchę Premier League ? Czy wnioski i teorie wysnuwasz tylko po tym tekście który jest mocno stronniczy ? Czego autor tekstu nie wspomniał ogólnie, że poziom sędziowania na Wyspach z roku na rok jest co raz słabszy. Błędy są popełniane w każdym, K A Ż D Y M meczu, większe i mniejsze. także na korzyść Chelsea , City, Arsenalu. Bodajże Newcastle - Everton z tego sezonu. Wejdź w temat z tej kolejki i poczytaj. Ale komuś się zebrało, żeby odwrócić kota ogonem. Jak już pisać o sędziach i ich pomyłkach to obiektywnie i o wszystkich spotkaniach. Ja zaraz siądę i napisze obiektywnego bloga uderzając powiedzmy w Barcelonę czy Real, wyciągnę kilka ciekawostek i też bedziesz się tym ślepo wzorował ? Jak w TV coś powiedzą też powtarzasz to jak modlitwę ? Trzeba mieć trochę oleju w głowie który pozwoli na sprawne funkcjonowanie mózgu a co za tym idzie interpretowanie pewnych faktów.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Idź z tym do FA, nie czepiaj się pojedynczych sędziów. Skoro z Tottenhamem nie dał nam dwóch karnych, które były jak widoczne jak byk to trochę upadają Wasze teorie.
To własnie Ty nie patrzysz całościowo tylko na pojedyncze przypadki.Ani w artykule, który rozpoczął naszą dyskusję nie było mowy o tym, że tylko ManU zyskuje a reszta traci, ani ja tak nigdy nie twierdziłem. Jest mowa o tym, że ManU zyskuje najwięcej i o roli Fergusona w &quot;nagradzaniu&quot; sedziów.

Jak juz tak rzucasz przykładami to przypomne Ci mecz na Anfield w tym roku. Halsey według Ciebie pewnie bardzo dobrze sędziował spotkanie i dlatego mógł smiało sędziować w nastepnej kolejce Premier League ;)

edit //

Konradzie

Owszem śledzę uważnie Premier League, o czym ty jako moderator działu o Premier League dobrze musisz wiedzieć, ponieważ często sie udzielam. To że sędziowanie jest tragiczne jest oczysiwstością. Ja jednak uważam, ze ManU na tym najczęściej zyskuje. NIe oznacza to, ze inni tez nie wygrywaja po błędach sędziowskich, ale takich sytuacji jest zdecydowanie mniej. Nie da sie tego obiektywnie ocenic o czym była mowa w artykule. Ja wyrażam swoje subiektywne zdanie tak jak Ty, bo86bo czy Kuchcik. Nie ma szans, zebym Was przekonał, bo przeciez nigdy złego słowa o fergusonie do siebie nie przyjmiecie. Z argumentami podanymi w tekście też dziwnie sie obchodzicie. Nie przyznacie szczerze, że jest to prawda (chociaż bo86bo był tego blisko) tylko nawijacie o wielkości i szacunku o SAF-a. dla mnie jest to łamanie prawa, niemoralne i nieetyczne, dla Was oczywiście nie, bo zyskuje na tym Wasz ukochany klub, więc lepiej byc slepym na pewne fakty. takie jest moje zdanie, jesli uważacie, ze o każdym klubie mozna napisać taki artykuł to zachecam. Z chęcią przeczytam jak to Wenger, Moyes czy ktokolwiek inny trzyma w garści FA.

Kuchcik MU

Nie mów mi, że jesteś na tyle naiwny, aby twierdzić, że jest to wina wyłącznie sedziów i SAF nie miał z tym nic wspónego?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
w PL co roku jest masa kontrowersji i gdyby je wszystkie poodwracać, Liverpool byłby mistrzem, Norwich biłoby się o LM a City spadło z ligi. Więc takie wypominanie nie ma sensu, nikt nie wyjdzie na swoje.
A poza tym to jest k...a wina Fergusona ze ci sędziowie bez jaj inaczej nie reagują? Do nich pretensje, że mają puste gacie, a nie do Szkota.
I albo sędziują jak na Anfield gdzie odstawiają kabaret, albo jak z Tottenhamem gdzie następny fachowiec nie widzi karnych.
Sędziowanie poszło dosłownie w dół w Hiszpanii i Anglii. I idźmy za tą prawdą, a nie szukajmy winnych których nie ma.
FA oraz angielscy sędziowie - dno.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Konrad widzę że masz jakieś uprzedzenie do mnie ,zareagowałeś głównie tak dla tego że kibicujesz United.Z drugiej strony tutaj całą winę zrzucacie na FA i sędziów.A gdy sytuacja np tak jak w lidze hiszpańskiej z Barceloną to szczekanie jest na nich ,czyli wychodzi na to że ,nie potraficie obiektywnie spojrzeć na to bo prostu kibicujecie United i ciężko wam na to patrzeć ode mnie tyle ,bo zaraz pewne osoby napiszą że ja szukam zaczepki i prowokacji ,a tutaj gołym okiem widać jak to wyglądało ,o całej sytuacji się nie wypowiem a to dlatego ,że pewnie dostałbym bana.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie mów mi, że jesteś na tyle naiwny, aby twierdzić, że jest to wina wyłącznie sedziów i SAF nie miał z tym nic wspónego?
Szczerze to mnie prócz tego, że jutro gramy ze Stoke nic innego nie obchodzi. Nikt im sędziować z jajami nie bronił.
@Track
A na kogo mamy narzekać? Zapytaj się kibiców Liverpoolu czy Chelsea, oni też dostali nieraz kopa w dupę od FA. Nie tylko my. Więc tutaj złe porównanie z Barcą.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konrad widzę że masz jakieś uprzedzenie do mnie ,zareagowałeś głównie tak dla tego że kibicujesz United.Z drugiej strony tutaj całą winę zrzucacie na FA i sędziów.A gdy sytuacja np tak jak w lidze hiszpańskiej z Barceloną to szczekanie jest na nich ,czyli wychodzi na to że ,nie potraficie obiektywnie spojrzeć na to bo prostu kibicujecie United i ciężko wam na to patrzeć ode mnie tyle ,bo zaraz pewne osoby napiszą że ja szukam zaczepki i prowokacji ,a tutaj gołym okiem widać jak to wyglądało ,o całej sytuacji się nie wypowiem a to dlatego ,że pewnie dostałbym bana.
Zareagowałem tak bo kibicuje United ? Wyjaśnij jak możesz bo nie czaje. A co kibice MU to jacyś napinacze czy coś ? Do Ciebie uprzedzenia żadnego nie mam. Ja się o innych ligach na ogół nie wypowiadam. Owszem oglądać to oglądam ale swoje zdanie zachowuje dla siebie. A tam też widziałem jest ostry spór kogo władze bardziej faworyzują i co raz to nowe &quot;ciekawe&quot; o dupe potłuc argumenty się pojawiają. Tak samo kiedyś zarzucano Barcelonie chody w UEFIE. Jaki brak obiektywizmu. Nie raz nie dwa pisałem, o błędach na korzyść MU, o słabych i nie zasłuzonych wygranych, czy aktualnej formie. Wiec bajki o braku obiektywizmu są raczej nie na miejscu. Co jak co ale wydaję mi się, że obiektywnie to potrafię spojrzeć na sytuację.
Co mnie boli ? Ktoś napisał durny artykuł gdzie jasno widać co ma na celu. Jak już pisać o błędach sędziowskich dyktowaniu karnych itp to o wszystkich a nie ukierunkowane w jednym kierunku.
To że sędzia popełniał błędy na niekorzyść MU i potem nie sędziował meczu, to zaraz słowo musiało iść od SaFa ? ???? luudzie. Może sam nie miał na tyle jaj żeby po takich błędach oko w oko styknąć się z Fergusonem. Bądź co bądź, Szkocki charakter to się z niczym nie hamuje.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Przecież ja nie napisałem nigdzie że popieram tego typu artykuły ,ale w każdym z nich ziarnko prawdy jest.Na pewno kibicowi danej drużyny ciężko na to tak spojrzeć obiektywnie to samo jak się mogli czuć kibice Juve? wielki klub z tradycjami nikt się nie spodziewał a fakt stał się faktem .Z dystansem do tego podchodzę i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom