>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Macheda to potrafi strzelać, ale zespołom z 5 ligi i ewentualnie w rezerwach.
Giggs i Scholes już od dawna nie stanowią o sile zespołu.
Z Machedą może przesadziłem, ale Welbeck i Hernandez jednak nie są o wiele gorsi od RvP. Jeśli Scholes nie stanowi o sile tego zespołu, to po co go Ferguson z emerytury ściągał?
Musiałby kupić jakiegoś Hummelsa, czy innego Pique, żeby chociaż w jakimś stopniu zastąpić Vidića. Poza tym są Smalling, Jones, Evans, będzie w porządku.
Są, w tamtym sezonie też byli i widać było jak sobie radzą...
Popatrzcie, kolejny, który tylko błędy widzi, a tego, że de Gea był jednym z najlepszych zawodników w sezonie to już nie przyzna, bo jeszcze Fergusonowi by się pochwała należała. W przeciwieństwie do reszty zespołu, de Gea grał co raz lepiej z każdym meczem i w tym sezonie pokaże niedowiarkom, na co go stać.
De Gea ma talent, tylko szkoda że go jeszcze nie pokazał, udało mu się parę interwencji, no może parę meczy, ale co z tego że zagra dwa mecze bardzo dobre, jak potem poełni dziecinny błąd i MU traci przez to punkty...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dawid z Ciebie to jest beka już totalna. Nie masz argumentów ale brniesz w zaparte. Nie dodaję Cię do ignorowanych bo Twoje posty zawsze mi poprawiają humor. Chłopie więcej obiektywizmu i samokrytyki bo czasami to już przesadzasz. I nie mówie tu o notorycznym docinaniu MU bo to mnie nie obchodzi , bo sprowokować się nie dam ale o ogólne Twoje podejście.
Śmiechu warte z tym co robi Ferguson i Glazerowie. Choć ja nie będe nad tym płakał, a nawet się ciesze. Jak można dawać tyle pensji klubowi który ma długi? Co z tego że im teraz to nie obciąża budżetu i spokojnie taką tygodniówkę mogą płacić? W Portsmouth też tak myśleli i gdzie jest ten klub teraz, a gdzie są teraz chociażby Rangersi? Odpowiedź jest prosta, w d***!
A Ty finansista jakiś ? Chyba zarząd wie lepiej na co moze sobie pozwolić a na co nie. Dodatkowo nie ma jeszcze nigdzie oficjalnej ile RVP będzie zarabiał , Mirror walnął że 235k i każdy się tego trzyma. Mit z długiem jest powtarzany w kółko , że aż to się nudne robi. Nie będe strzelał czy jest regulranie spłacany czy nie bo tego nei wiem , ale wiem i widzę , że co raz wiecej &quot;bogatych&quot; sponsorów się znajduje , wcześniej Chevrolet , teraz BWIN. A porównywanie Portsmouth czy Glasgow do United jest żałosne :|
De Gea ma talent, tylko szkoda że go jeszcze nie pokazał, udało mu się parę interwencji, no może parę meczy, ale co z tego że zagra dwa mecze bardzo dobre, jak potem poełni dziecinny błąd i MU traci przez to punkty...
Pomijając początek sezonu wskaż mi kilka takich błędów. Zakładając , że WSZYSCY bramkarze w tamtym sezonie wpuszczali po kilka &quot;szmat&quot;.
Groszek w poprzednim sezonie był niedopoznania. Zatracił swoją mega skuteczność i tylko licznik spalonych reperował. Ale , że to ciągle młody zawodnik i cała kariera przed nim.
Osobistych wycieczek w Twoją stronę robił nie będę bo to sensu nie ma ale może jak już tak lubisz rozkładać wszystkie drużyny na kawałki to może przy okazji coś o notorycznym regresie formy LFC skrobniesz ? Bo to chyba powinno Cię bardziej interesować.
edit/ dzięki za PW. Końcówką zniszczyłeś system ????

PS
MU jest słabe. ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
może przy okazji coś o notorycznym regresie formy LFC skrobniesz ?
Jakim regresie!? Przecież oni idą na mistrza, jak co roku...
Przypominam dziś ostatni moment na transfery w Fantasy.
Oficjalnie: Assaidi piłkarzem Liverpoolu

Liverpool Football Club skompletował dzisiaj transfer Oussamy Assaidiego z holenderskiego SC Heerenveen. 24-letni skrzydłowy przeszedł testy medyczne w Melwood przed podpisaniem długoterminowego kontraktu z klubem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A Ty finansista jakiś ? Chyba zarząd wie lepiej na co moze sobie pozwolić a na co nie. Dodatkowo nie ma jeszcze nigdzie oficjalnej ile RVP będzie zarabiał , Mirror walnął że 235k i każdy się tego trzyma. Mit z długiem jest powtarzany w kółko , że aż to się nudne robi. Nie będe strzelał czy jest regulranie spłacany czy nie bo tego nei wiem , ale wiem i widzę , że co raz wiecej &quot;bogatych&quot; sponsorów się znajduje , wcześniej Chevrolet , teraz Bwin. A porównywanie Portsmouth czy Glasgow do United jest żałosne
W Arsenalu zarabiał 220 tyś. funtów tygodniowo, myślisz że ochodził po to żeby zarabiać mniej? Liverpool ostatnio też ma co chwila nowych sponsorów i jakoś pensję tez obcina. Czy w tym Manchesterze nie wiedzą o tym że już za niedługo będą mogli wydawać tylko tyle co zarobią? Nie słyszeli o reformach Platiniego? Nawet Szejki z City nie dali kasy Manciniemu na transfery póki nie pozbędzie się kilku piłkarzy.
Pomijając początek sezonu wskaż mi kilka takich błędów. Zakładając , że WSZYSCY bramkarze w tamtym sezonie wpuszczali po kilka &quot;szmat&quot;.
Pomijająć pocztek sezonu, trochę z połowy sezonu i jeszczę trochę z końcówki sezonu to rzeczywiście grał dobrze. Nie oszukjmy się, w innych czołowych zespołach w PL są o wiele lepsi bramkarze, nawet takie Newcastle ma lepszego bramkarza. Może jeszcze powiesz że Cech czy Hart są grosi od tego złodzieja pączków?
Osobistych wycieczek w Twoją stronę robił nie będę bo to sensu nie ma ale może jak już tak lubisz rozkładać wszystkie drużyny na kawałki to może przy okazji coś o notorycznym regresie formy LFC skrobniesz ? Bo to chyba powinno Cię bardziej interesować.
Jasnę że mogę, ale nie tutaj, bo zaraz wyskoczą hejterzy i się zacznie. ????
Jakim regresie!? Przecież oni idą na mistrza, jak co roku...
3 lata maksymalnie i będzie mistrzostwo.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ogarnij wiedzę na temat PL zanim zaczniesz pierr.... takie bzdury. 220 tam długo nikt nie zobaczy, może poza Papą Wengerem.
Na stronie Arsenalu było info na temat 220 tyś. funtów tygodniowo...
Tak. Shelvey, Henderson, Downing, Spearing i Allen zamęczą Premier League swoją &quot;tiki-taką&quot;...
Downing, Spearing są na wylocie. Jonjo, Henderson to na razie młodzi zawodnicy, którzy jak będą grali to na pewno nie po 90 minut. Co do Allena, na pewno nie widziałeś jak grał w Łabędziach, ale dobrze wiesz że jest słaby. Jeśli chodzi o &quot;tiki-take&quot; to włącz sobie jakiś mecz Swansea z ubiegłego sezonu i nie pieprz głupot...
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Jak czytam tutaj wypowiedzi małolatów to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać....


Robin Van Persie nigdy nie odszedł by z Arsenalu gdyby nie fakt, że nic z tym klubem nie wygrał i zapewne by nie wygrał...
TO, że dostał sporą tygodniówkę to tylko sprawa zarządu United....
Chłopak dorobi sobie do emerytury...
Każdy z was zrobiłby to samo więc skończcie już pisac te wypociny bo każdemu gul skacze, że United ma w tym momencie najlepszy atak świata...... jak będzie funkcjonował to tylko Bóg wie....
A nazywanie go zdrajcą mija sie z celem ???? ...... PRzecież gdyby nie on to Arsenal sezon temu byłby w TOP....ale 10.

Prawda jest taka, że ligę znowu zdominują kluby z Manchesteru...

Trzecia pozycja ewidentnie zagrzana dla Chelsea
Czwarta dla Arsenalu...(może na odwrót)

Także poluzujcie troche poślady.

TO ile wydaje taki klub jak UNITED to akurat nie powinno nikogo dziwić..

Przynajmniej nie zrobili z siebie potęgi w rok jak CITY czy PSG....

Tyle w temacie...

Pozdrowienia dla Kibiców MANCHESTERU UNITED ... i tych normalnych co też kibicują swoim ekipom.


A do dzieci mam tylko jeden komentarz( dzieci gdyż poziom komentarzy jest żałosny co niektórych)...... Zastanówcie się co piszecie.
 
22november 0

22november

Użytkownik
Dokładnie Airborne, Gunnersi ostatnio wszędzie atakują komentarzami, nie rozumiejąc że RvP podjął decyzję bo postanowił wreszcie coś wygrać. Ma 29 lat i jeżeli mnie pamięć nie myli 2 puchary w ciągu 8 lat z Arsenalem. Gdyby poleciał na kasę wybrał by Man city. Arsenal to już nawet nie wielka 4 więc o czym my mówimy.
Zresztą kibiców Arsenalu można trochę zrozumieć ale jak czytam komenty Dawida to naprawdę nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale w sumie to jest raczej komiczne;) Tylko podpis ma trochę nieaktualny bo to United ma 19 wygranych w lidze a Liverpool skończył się w latach 90-tych. Także mam lepszy tekst:
Tato jak to jest jak Liverpool zdobywa tytuł?
Nie wiem synu, zapytaj dziadka:razz:
Nazwy drużyn i imiona z dużej ;) / Konrad
 
H 902

hank

Użytkownik
Hank. Ja przyjmuje zasadę, że jak nie mam pojęcia to się nie wypowiadam...
Hargo był u nas DM? My w czasach mega świetlnych, czyli 2006-2009 nie mieliśmy w ogóle takiego człowieka. Owen, Scholes jak i Carrick byli w środku pola jak Xavi i Iniesta, tylko, że u nas było trzech którzy mieli mega parcie ofensywne. Teraz Carrick zmienił się o 80 stopni.
Co ty gadasz. Przegraliśmy sezon w ostatnich kolejkach, bo zrobiliśmy z siebie kretynów na DW Stadium i z Evertonem u siebie. Evans grał wyśmienicie przez cały rok. Nie było widać braku Vidy. I jeśli mamy szukać dobrej miny do złej gry, to na pewno nie poprzez Evansa, bo ten cały rok grał super i zasłużył na pochwałę.
Naucz się co to jest pomocnik a co to jest defensywny pomocnik. Toure jest obecnie najlepszym pomocnikiem ligi, bo Scholes ma już swoje lata. Carrick natomiast jest najlepszym defensywnym w Premier League a to jest mega różnica! Czy on wyprowadza większość akcji jak swojej drużyny jak to robi Yaya w City? Czy Yaya jest na boisku niewidoczny, a z drugiej strony ma najwięcej odbiorów w lidze i najwyższą skuteczność destrukcji w środku pola?
i on nazywa się Jonny Evans (Jonny&#39;emu)

Nie sezon postawił poprzeczkę wysoko tylko Mancini i jego City. Ferguson teraz wrzucił 6 bieg. Mamy Kagawę, Van Persiego i zdrowego Vidica. Walka rozegra się z powrotem między dwoma Manchesterami. Arsenalu bym nie wliczał. Mogą grać mega na początku, ale co chwila będą słabnąć. Liverpool zapraszam do walki o eliminacje co najwyżej, chyba, że obudzi się wielki zespół z Anfield to powalczą o top3.
Jeżeli dla Ciebie dm, ma być niewidoczny, to nie ma za bardzo o czym gadać, z 15-20 lat temu może tak grali, teraz piłka poszła zdecydowanie do przodu. Nowoczesny defensywny pomocnik musi zarówno świetnie bronić dostępu do własnej bramki, jak i również umiejętnie rozgrywać i planować akcje swojego zespołu. Liczy się tutaj przede wszystkim dokładność w podaniach oraz efektywne rozdzielanie piłek, by odciążyć jedną ze stron zespołu.
Aktualnie jedni z najlepszych: Xavi Hernandez, Xabi Alonso, Andrea Pirlo, Yaya Toure, a ere takiego dma zapoczątkowali tacy piłkarze jak:
Claude Makelele, David Albeda, Michael Essen, Gennaro Gattuso, Gilberto, czy wspomniany Owen Hargreaves.
Sezon przegraliśmy w ostatnich kolejkach, bo City nam pomagało jak tylko mogło tracąc punkty w sytuacji gdzie mistrza mieli na wyciągnięcie ręki, ale my nawet tego nie potrafiliśmy wykorzystać, bo zwyczajnie graliśmy fatalnie....nie mecz, dwa czy trzy....tylko wliczając ligę, ligę mistrzów, FA Cup i Carling z 30, i mimo że niektóre udało się wymęczyć, ja takiego United nie chcę oglądać. I mam ogromną nadzieję że w tym roku będzie lepiej, bo perspektywy na to są, mimo iż cały czas są luki w środku pomocy i brak zmiennika dla Evry.
Żeby ten super Carrick nie wszedł w sezon koło grudnia jak to miało miejsce choćby 2 czy 3 sezony temu, bo pod formą jest przydatny tyle co Arboleda aktualnie w Lechu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jonny_Evans
spójrz w rubrykę imię i nazwisko: Jonathan Grant Evans

P.S.
Jak nie potrafisz sensownie odpowiedzieć, to nie odpowiadaj bo teksty &quot;Ja przyjmuje zasadę, że jak nie mam pojęcia to się nie wypowiadam...&quot; to sobie rzucaj do matki, albo wychowawczyni w gimnazjum jak sobie na to pozwalają.... No chyba że zwyczajnie masz się tutaj za wyrocznie i trolujesz... to wtedy nic nie poradzimy, ale liczę że się tylko trochę zapomniałeś.... i pogadamy bez spiny.
Pozdro
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
haha, no błagam.
Z tobą o defensywnych pomocnikach to jak ze ślepym o kolorach.
Pirlo, Xavi, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej.
w United jest jasna harmonia. Carrick odbiera, rozgrywa krótko ze Scholesem czy skrzydłami i akcja idzie już w przód bez niego.
Gdyby Ferguson chciał nowoczesnego defensywnego to by go nie wystawiał. Dla Szkota liczy się przede wszystkim skutecznosc, a pod tym względem Carrick jest wybitny.
Essien? Tak, zapoczątkował to ewidentnie, lecz od dwóch lat kompletna klapa.
Gattuso to nie porównanie. On to era Keano. Oni byli wszędzie, nie mieli pozycji. Jedynie na papierze. Za klub potrafili oddac życie i jeszcze więcej. Jak o nich piszę to mi się gorąco robi od razu. Poza tym trzeba szukac aspektów i statystyk tak naprawdę, a nie brac pod uwagę takich jak dwójka wyżej wymienionych. Jak mówisz futbol poszedł w przód, liczy się skutecznosc i przydatnosc dla zespołu. Po takich jak oni pozostało tylko wspomnienie i szacunek.
Makelele to bardzo dobre porównanie. Bo właśnie kogoś takiego jak Francuz można nazwac dosłownym defensywnym pomocnikiem
Odpowiedziałem imo sensownie, bo próbujesz udowodnic swoje racje które tak naprawdę pozostawiają o wiele więcej do życzenia, niż moje.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dobra Panowie. Fajnie się czyta zażarte dyskusje ale zawsze powtarzałem , że to nie jest forum tylko i wyłącznie kibiców jednego klubu. Bo Evansa i Carricka rozłożyliście już na czynniki pierwsze ???? A wpieranie sobie kto jakim jest defensywnym pomocnikiem jest tu nie na miejscu ( jak sama nazwa tematu wskazuje). Owszem , zachęcam do dyskusji ale trzymającej się tematu.
 
H 902

hank

Użytkownik
haha, no błagam.

Z tobą o defensywnych pomocnikach to jak ze ślepym o kolorach.

Pirlo, Xavi, nie ośmieszaj się jeszcze bardziej.

w United jest jasna harmonia. Carrick odbiera, rozgrywa krótko ze Scholesem czy skrzydłami i akcja idzie już w przód bez niego.

Gdyby Ferguson chciał nowoczesnego defensywnego to by go nie wystawiał. Dla Szkota liczy się przede wszystkim skutecznosc, a pod tym względem Carrick jest wybitny.

Essien? Tak, zapoczątkował to ewidentnie, lecz od dwóch lat kompletna klapa.

Gattuso to nie porównanie. On to era Keano. Oni byli wszędzie, nie mieli pozycji. Jedynie na papierze. Za klub potrafili oddac życie i jeszcze więcej. Jak o nich piszę to mi się gorąco robi od razu. Poza tym trzeba szukac aspektów i statystyk tak naprawdę, a nie brac pod uwagę takich jak dwójka wyżej wymienionych. Jak mówisz futbol poszedł w przód, liczy się skutecznosc i przydatnosc dla zespołu. Po takich jak oni pozostało tylko wspomnienie i szacunek.

Makelele to bardzo dobre porównanie. Bo właśnie kogoś takiego jak Francuz można nazwac dosłownym defensywnym pomocnikiem

Odpowiedziałem imo sensownie, bo próbujesz udowodnic swoje racje które tak naprawdę pozostawiają o wiele więcej do życzenia, niż moje.
Nie wiem czy wiesz (pewnie nie, bo widzisz tylko to co się Tobie wydaje) że Xavi, dopóki klubu nie objął Rijkaard, grał właśnie jako typowy dm, który mało biegał i dużo rozgrywał. Rijkaard dał Xaviemu o wiele większą swobodę, dlatego Xavi biega teraz zdecydowanie więcej w ataku biorąc jeszcze większy ciężar gry na swoje barki. Po przyjściu Guardioli wiele się nie zmieniło, Xavi Hernandez pełni dziś rolę typowego playmakera. A stało się tak tylko dlatego, że do klubu zawitał, młodszy i również znakomity Sergio Busquets.

A w United jest taka harmonia, że Rooney raz gra na skrzydle, raz rozgrywa, a raz gra na szpicy. Valencia to sobie pogra na skrzydle, to na prawej obronie. Nawet Carrick grał już jako środkowy obrońca. Nie wiem może Fergusonowi takie pomysły biorą się po tym jak naogląda się Barcelony, gdzie Mascherano gra na środku obrony, a Villa czy Messi co mecz gdzie indziej, to szpica, to skrzydło. Manchester póki co Barceloną nie jest co pokazały dobitnie dwa finały LM, ale w tym roku kadrowo trochę nadrobiliśmy, zobaczymy jak będzie wyglądać gra.

Nie wiem kogo Ferguson ma wystawić na Dmie? Jak my nie mamy takiego zawodnika w składzie, najbliżej ku tej pozycji jest Fleczerowi, Carrick to aktualnie &quot;zapchajdziura&quot;. Pogba mógł być takim zawodnikiem.....lecz już go nie ma.

A to że Essien gra słabo od 2 lat, nie zmienia faktu że grał kapitalnie w Lyonie, czy w Chelsea gdzie przed sobą miał Lamparda i Ballacka.
Pozdrawiam, to już ostatni post

Dlatego napisałem, Essien to zapoczątkował, ale jego już nie musimy brac na rozkład. Zniknął gdzieś na ławce Chelsea.

Nie, kompletnie nie zauważyłem przemiany Xaviego przez lata oglądania nawet co tydzień jednego meczu LM. Nie piszesz z niedzielnym, jedno-meczowym kibicem.

Tylko na Boga przytaczasz to teraz? Teraz liczy się United, Carrick i jego &quot;rywale&quot; na tej pozycji. I mało ważny jest fakt, że kilka lat temu na defensywnym grał młody Xavi w Hiszpańskiej PD.
Zwyczajnie odpowiedziałem Ci na każdy akapit, widzę że mimo wszystko powoli dochodzimy do consensusu, i na tym poprzestańmy.
Pozdrawiam
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dlatego napisałem, Essien to zapoczątkował, ale jego już nie musimy brac na rozkład. Zniknął gdzieś na ławce Chelsea.
Nie, kompletnie nie zauważyłem przemiany Xaviego przez lata oglądania nawet co tydzień jednego meczu LM. Nie piszesz z niedzielnym, jedno-meczowym kibicem.
Tylko na Boga przytaczasz to teraz? Teraz liczy się United, Carrick i jego &quot;rywale&quot; na tej pozycji. I mało ważny jest fakt, że kilka lat temu na defensywnym grał młody Xavi w Hiszpańskiej PD.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
OFICJALNIE: Bosingwa w Queen Park Rangers​



Jak donosi oficjalna strona Queen Park Rangers, Jose Bosingwa podpisał kontrakt z klubem, dołączając tam na zasadzie wolnego transferu. 29-letni były już piłkarz Chelsea, podpisał 3-letni kontrakt z lokalnym rywalem The Blues.

Portugalczyk nie ukrywał, że miał sporo propozycji, jednak przyszłościowe plany Queen Park Rangers zainspirowały go do przejścia akurat tam.

-Bardzo się cieszę, że dołączyłem do tego klubu – mówi Bosingwa. Miałem wiele ofert, jednak projekt prowadzenia tego klubu bardzo mi się spodobał. Wczoraj rozmawiałem z menadżerem i właścicielem klubu. Pokazali mi, jak świetlaną przyszłość szykują w tym klubie.

-Przez 4 lata grałem w Chelsea. Kocham Premier League i tutejszych kibiców. To fantastyczne, że mogę zostać w Anglii. Ja jestem szczęśliwy i moja rodzina jest szczęśliwa. Teraz być może czeka mnie najtrudniejsze wyzwanie w karierze. Chce pomóc chłopakom z drużyny swoim doświadczeniem. Dam z siebie wszystko – dla klubu i dla kibiców.


Źródło: qpr.co.uk
 
C 8

cesar90

Użytkownik
Oficjalnie: Arsenal i Barcelona osiągnęły porozumienie
Oficjalna witryna Kanonierów potwierdziła, że Arsenal i Barcelona doszły do porozumienia w sprawie transferu Aleksa Songa do Dumy Katalonii.
Już niedługo Kameruńczyk uda się do Hiszpanii, by przejść testy medyczne i ustalić warunki kontraktu z Barceloną.
Źródło: kanonierzy.com
jak żyć, jak żyć...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Everton sfinalizował transfer z Olympiakosu Pireus reprezentanta Belgii – Kevina Mirallasa.

24-latek podpisał z zespołem z Goodison Park 4-letni kontrakt, po pomyślnym przejściu testów medycznych w sobotni wieczór. Mirallas będzie występował z numerem 11 na koszulce. Napastnik stwierdził, że jest usatysfakcjonowany swoim transferem.

- Jestem bardzo szczęśliwy, bo Everton to wielki klub i dla mnie jest to bardzo dobra okazja. Wiem, że Everton starał się o mnie przez pewien czas i po rozmowie z moim managerem zdecydowałem, że przejście do Evertonu było najlepszą okazją dla mnie. Wiem, że to wielki klub z wiernymi kibicami, który ma wystarczające umiejętności, żeby wygrać wiele gier w Premier League. Dlatego tu jestem.

Everton wygrał rywalizację o podpis Belga z kilkoma innymi europejskimi klubami, które były zainteresowane 24-latkiem po świetnym sezonie z barwach Olympiakosu, kiedy to w 25 meczach zdobył 20 bramek. W związku z faktem, iż transfer został sfinalizowany dopiero dzisiaj, Mirallas nie będzie mógł wystąpić w poniedziałkowym meczu przeciwko Manchesterowi United. Były zawodnik między innymi francuskiego Lille ostatecznie przekonał do swojej osoby trenera „The Toffees” Davida Moyes&#39;a w trakcie środowego meczu reprezentacyjnego, w którym Belgia pokonała Holandię 4:2. Mirallas może występować również jako skrzydłowy bądź klasyczna 10.
transfery.info
Ciekawy transfer. Mirallas łączony był co raz łączony z wieloma klubami w Premier League i to z czołówki. Duet napadziorów Jelavic - Mirallas wygląda ciekawie.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Daniele De Rossi porozumiał się z Manchesterem City w sprawie czteroletniego kontraktu. Reprezentant Włoch ma zarabiać 9 mln euro rocznie - podaje &quot;La Gazzetta dello Sport&quot;.

&quot;The Citizens&quot; mają zapłacić Romie za De Rossiego 30-35 mln euro.

29-letni Daniele De Rossi całą seniorską karierę związał z Romą. W jej barwach rozegrał już ponad 280 meczów ligowych.

W reprezentacji Włoch zadebiutował w 2004 r. Ogółem rozegrał w niej 79 meczów, zdobywając 11 goli.


Wiadomo, że to włoska gazeta i ich transferowe przymiarki nie zawsze są prawdziwe (Wawrzyniak w Juve), ale jesli strony to potwierdzą, to będzie bardzo ciekawy transfer Manchesteru
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jak donosi Sky Sports, Alexander Buttner przyleciał dzisiaj do Anglii, aby przejść testy medyczne przed transferem do Manchesteru United.
23-latek jest już o krok od podpisania kontraktu z wicemistrzem Anglii. Młody obrońca Vitesse Arnhem przyleciał niedawno do Manchesteru, gdzie dopnie wszystkie szczegóły transferu, którego kwota ma wynosić 5 milionów Euro.
- Gdyby tydzień temu ktoś powiedział mi, że pójdę w ślady Robina van Persiego i dołączę do Manchesteru United, uznałbym to za żart - powiedział Buttner De Telegraaf.
- Już wcześniej mój klub otrzymał e-mail od przedstawicieli United, ale dopiero w ostatnich czterech dniach propozycja przybrała konkretną formę. Nie rozmawiałem jeszcze z sir Alexem Fergusonem, ale jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to wkrótce to uczynię.
Buttner popadł niedawno w konflikt ze swoim pracodawcą, gdyż ten miał nieco odmienne poglądy na temat jego przyszłości. Alexander znalazł się na cenzurowanym i został odsunięty od pierwszego zespołu.
- Moje stosunki z władzami Vitesse były nie najlepsze i był to dla mnie trudny okres. Teraz na szczęście będę mógł wynagrodzić sobie ten czas - podsumował 23-latek.
devilpage.pl
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
no to Fergie olał Bainesa i inwestuje w młodzież. Wg mnie dobry ruch. Evra pogra jeszcze długo na kosmicznym poziomie, a ten młody będzie się ogrywał w Anglii powolutku. Na czas słabnięcia Evry będzie już gotowy do gry na poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom