>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Oficjalnie: Arouna Koné w Wigan
Hiszpańskie Levante poinformowało o porozumieniu z Wigan w sprawie transferu Arouny Koné. Kwoty transakcji nie ujawniono, zawodnik podpisał trzyletnią umowę z angielskim klubem.
Koné europejską karierę rozpoczynał w Belgii w Lierse w 2002 roku. Potem trafił do holendeskiej Rody, PSV, aby w 2007 roku przenieść się do hiszpańskiej Sevilli, z której był wypożyczany do niemieckiego Hannoveru oraz właśnie Levante.
W reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej rozegrał 35 spotkań, strzelił 9 bramek.

28-letni atakujący jest czwartym transferem Roberto Martineza w letnim oknie.

Wigan sezon rozpoczyna domowym starciem z Chelsea. Smaczku meczowi być może doda transfer Victora Mosesa, którym triumfatorzy ostatniej edycji Ligi Mistrzów interesują się od dłuższego czasu.​
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Pomocnik Boltonu Wanderers Fabrice Muamba oficjalnie ogłosił, że kończy zawodową karierę. 17 marca podczas spotkania Pucharu Anglii z Tottenhamem 24-latek doznał na boisku zawału serca.
- Te wieści są dla mnie druzgocące, mam jednak wiele powodów do wdzięczności - stwierdził Muamba. - Dziękuję Bogu za to, że żyję i kolejny raz pragnę złożyć hołd członkom medycznego, którzy nigdy mnie nie porzucili.
Źródło: Anglia.goal
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Manchester United oficjalnie potwierdził na swojej stronie internetowej, że doszło do porozumienia z Arsenalem w sprawie transferu Robina Van Persiego. Piłkarz musi przejść jeszcze testy medyczne i ustalić z władzami &quot;Czerwonych Diabłów&quot; kwestie finansowe.
Persie odwraca się dupą do gościa który stał za nim latami i trzymał pomimo kolejnych kontuzji, by odejść do arcyrywala. Kolejny kapitan opuszcza Arsenal, szkoda, że znowu w takich okolicznościach. Scum - to słowo które mi się nasuwa gdy o nim myślę...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Robin van Persie piłkarzem Manchesteru United!!!

Robin van Persie przechodzi z Arsenalu do Manchesteru United!!! - poinformowała klubowa strona internetowa &quot;Kanonierów&quot;.
&quot;Arsenal może potwierdzić, że doszliśmy do porozumienia w sprawie transferu Robina van Persie&#39;ego do Manchesteru United. Van Persie uda się do Manchesteru w czwartek, gdzie uzgodni warunki indywidualnego kontraktu i przejdzie testy medyczne&quot; - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Arsenalu.
Źródło: EuroSport
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Judasz... Nic więcej. Bądź co bądź 24 mln funtów, za 30 latka, któremu taki sam sezon jak ostatni już się nie przytrafi i tylko rok kontraktu. Jak dla mnie BOMBA! ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Nie do pomyślenia. Wyrzucony z Excelcioru, później na dobrą sprawę też z Feyenoordu. Zauważony przez Wengera, który stopniowo robił z niego napastnika klasy światowej, nie zrażając się ciągłymi kontuzjami. Ileż to razy zapowiadał, że jeśli kiedykolwiek zmieni barwy klubowe, to na pewno nie te angielskie. Kibice go kochali, byłby legendą, może nie taką jak Adams czy Henry, ale z pewnością wielką legendą. Rozumiem, że na stare lata każdy piłkarz marzy o trofeach, lecz w tym przypadku raczej nie można brać tego pod uwagę. Przecież dawno już Arsenal nie wzmocnił się takimi piłkarzami jak w tym okienku transferowym. Ani to, ani rodzina, która wiodła dobre życie w Londynie go nie przekonały, szkoda. Teraz czekać go będą wyzwiska i gwizdy przy każdym spotkaniu Arsenalu z Manchesterem.
Mówi się, że z niewolnika nie ma pracownika. Dlatego nie uważam, żeby strata van Persiego była bardzo bolesna dla Arsenalu. Ten sezon i tak dobrze wróży, ale nie potrafię zrozumieć samego posunięcia Holendra. Obawiam się, że przy jego nazwisku będzie można przytoczyć powiedzenie &quot;od zera do bohatera&quot; z tym, że odwrotnie. Albo bardziej rozbudowane - od zera do bohatera, i znów do zera.
Tyczasem, Vurnon Anita porozumiał się z Newcastle i zwiąże się z klubem pięcioletnim kontraktem. Przez większą część swojej kariery pomocnik był zawodnikiem Ajaxu Amsterdam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mi zapadło w pamięci jego zachowanie po spotkaniu towarzyskim z Benficą jak dobrze pamiętam.
Jednak jeden komentarz spośród 1500 na stronie Kanonierów nie jest taki głupi.
&quot;Gdyby Robinowi chodziło o kasę, zadeklarowałby chęć gry w City&quot;
Mówisz, że Wengerowi zawdzięcza wszystko. No okej, ale czy tylko dlatego Ronaldo nie mógł odejść z United i spełniać swoich marzeń? Co prawda zadeklarował miłość do Realu Madryt przed przejściem do Man United, a nie do Liverpoolu, ale trochę podobieństwa w tym jest. Robin ma 30 lat, to ostatni czas, ostatni dzwonek.
Dziwnie czuje się pisząc ze świadomością, że jest on u nas w ekipie. Zawsze pisząc Van Persie ciarki przechodziły jakby wziął pod uwagę wszystkie bramki z poprzedniego sezonu. Teraz ten problem mają rywale.
zakupieni gracze, czyli Kagawa i Van Persie to dwa strzały w dziesiątkę. Dorzucić do ofensywnego i pełnego pomysłów, inteligentnego Kagawy, najlepszego obecnie defensywnego pomocnika BPL - Carricka (tak, lepszy od Toure i to jest pewne) to wychodzi kompletny środek pola. Rooney do Robina w atak, skrzydła pod nadzorem Naniego, Younga i Valencii ;)
jest moc, jest wielka moc na Old Trafford! Trzeba będzie się wybrać chociaż na jeden mecz domowy w każdej z rund. Na razie planuje na szlagier z Liverpoolem i... na drugi jest chwila czasu do pomyślenia jeszcze.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Judasz... Nic więcej. Bądź co bądź 24 mln funtów, za 30 latka, któremu taki sam sezon jak ostatni już się nie przytrafi i tylko rok kontraktu. Jak dla mnie BOMBA! ????
Może i bomba, ale zastanówmy się czy Wenger przeznaczy te pieniądze na zastępce Holendra. Tak naprawdę byłem pewny, że odejdzie, ale do United? Z tego co wiem jest to jeden z większych rywali Arsenalu, a przecież sam zapewnił, że nie odejdzie do żadnego klubu z Premier League. Już chyba stał się wiekszym zdrajcą od Nasriego i naprawdę nie wróżę mu powrotu na Emirates. Van Persie zachował się jak typowy sprzedawczyk i nic więcej.
 
H 902

hank

Użytkownik
Mi zapadło w pamięci jego zachowanie po spotkaniu towarzyskim z Benficą jak dobrze pamiętam.

Jednak jeden komentarz spośród 1500 na stronie Kanonierów nie jest taki głupi.

&quot;Gdyby Robinowi chodziło o kasę, zadeklarowałby chęć gry w City&quot;

Mówisz, że Wengerowi zawdzięcza wszystko. No okej, ale czy tylko dlatego Ronaldo nie mógł odejść z United i spełniać swoich marzeń? Co prawda zadeklarował miłość do Realu Madryt przed przejściem do Man United, a nie do Liverpoolu, ale trochę podobieństwa w tym jest. Robin ma 30 lat, to ostatni czas, ostatni dzwonek.

Dziwnie czuje się pisząc ze świadomością, że jest on u nas w ekipie. Zawsze pisząc Van Persie ciarki przechodziły jakby wziął pod uwagę wszystkie bramki z poprzedniego sezonu. Teraz ten problem mają rywale.

zakupieni gracze, czyli Kagawa i Van Persie to dwa strzały w dziesiątkę. Dorzucić do ofensywnego i pełnego pomysłów, inteligentnego Kagawy, najlepszego obecnie defensywnego pomocnika BPL - Carricka (tak, lepszy od Toure i to jest pewne) to wychodzi kompletny środek pola. Rooney do Robina w atak, skrzydła pod nadzorem Naniego, Younga i Valencii ;)

jest moc, jest wielka moc na Old Trafford! Trzeba będzie się wybrać chociaż na jeden mecz domowy w każdej z rund. Na razie planuje na szlagier z Liverpoolem i... na drugi jest chwila czasu do pomyślenia jeszcze.
Carrick? najlepszy Dm? Też kibicuje United, ale to stwierdzenie mija się z prawdą.....bardzo się mija.... topowego dm-a nie mieliśmy od czasu kiedy Owen Hargreaves złapał swoją ostatnią kontuzje, i w konsekwencji opuścił OT. Poprzedni rok uratował nam przywrócony z emerytury Scholes, bo ekipy z dolnej części tabeli robiły z nami co chciały w środku pola. Carrick? Ty tak na poważnie? Yaya jest od niego na luźno o klasę wyżej, dlatego że Iworczyk to absolutny top na tej pozycji, do teraz śmigał by w Barcelonie, gdyby nie znalazł się Busquets który lepiej rozgrywa, a to lepiej wpasowało się taktykę Barcelony (Mascherano, również top, musi śmigać na obronie). Od czasu kiedy Ferguson wpadł na pomysł żeby zrobić z Carricka dm-a, ten zawodnik prawie nic nie daje drużynie, bo kiedyś potrafił rozegrać piłkę z przodu, zagrać fajną prostopadłą piłkę, a teraz? 4 na 5 podań kieruje do tyłu. Flecza jak wróci do optymalnej dyspozycji to można będzie powiedzieć że mamy dm-a który ma pojęcie o przerywaniu akcji rywala w środku pola, Carrick tego absolutnie nie gwarantuje.
Co do nowego sezonu, to jestem pełen optymizmu, nie wiem jak to zostanie poustawiane, ale zespół prezentuje się kadrowo dużo lepiej niż rok temu, mam nadzieję że Clev się nie połamie i Scholes będzie gościem który ma pomóc na ostatnie 15-20 minut, do tego Welbeck i Ferdinand ława, Evansa bym jeszcze oddał komuś nawet za darmo przed końcem okienka....bo gość jest po prostu mierny.
 
K 0

konrad159

Użytkownik
Carrick? najlepszy Dm? Też kibicuje United, ale to stwierdzenie mija się z prawdą.....bardzo się mija.... topowego dm-a nie mieliśmy od czasu kiedy Owen Hargreaves złapał swoją ostatnią kontuzje, i w konsekwencji opuścił OT. Poprzedni rok uratował nam przywrócony z emerytury Scholes, bo ekipy z dolnej części tabeli robiły z nami co chciały w środku pola. Carrick? Ty tak na poważnie? Yaya jest od niego na luźno o klasę wyżej, dlatego że Iworczyk to absolutny top na tej pozycji, do teraz śmigał by w Barcelonie, gdyby nie znalazł się Busquets który lepiej rozgrywa, a to lepiej wpasowało się taktykę Barcelony (Mascherano, również top, musi śmigać na obronie). Od czasu kiedy Ferguson wpadł na pomysł żeby zrobić z Carricka dm-a, ten zawodnik prawie nic nie daje drużynie, bo kiedyś potrafił rozegrać piłkę z przodu, zagrać fajną prostopadłą piłkę, a teraz? 4 na 5 podań kieruje do tyłu. Flecza jak wróci do optymalnej dyspozycji to można będzie powiedzieć że mamy dm-a który ma pojęcie o przerywaniu akcji rywala w środku pola, Carrick tego absolutnie nie gwarantuje.
Co do nowego sezonu, to jestem pełen optymizmu, nie wiem jak to zostanie poustawiane, ale zespół prezentuje się kadrowo dużo lepiej niż rok temu, mam nadzieję że Clev się nie połamie i Scholes będzie gościem który ma pomóc na ostatnie 15-20 minut, do tego Welbeck i Ferdinand ława, Evansa bym jeszcze oddał komuś nawet za darmo przed końcem okienka....bo gość jest po prostu mierny.
Carrick miał kiedykolwiek pojęcie o rozgrywaniu? Okej. Nie ma pojęcia o przerywaniu akcji rywali? Okej. Welbecka nie doceniasz? Okej. Evans marny? Ile meczów United oglądałeś w poprzednim sezonie? Ten pierwszy przeciwko City?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Carrick? najlepszy Dm? Też kibicuje United, ale to stwierdzenie mija się z prawdą.....bardzo się mija....
To że Carrick najlepszy DM ligi to faktycznie Kuchcik przesadził bo wspomniany Toure dużo lepszym jest defensorem , dodatkowo on i Komapny pociągnęli wózek z City na koniec sezonu ( choćby gol na wyjeździe z Newcastle) co dało niebieskim mistrzostwo. Ale i Ty babola strzeliłeś
Evansa bym jeszcze oddał komuś nawet za darmo przed końcem okienka....bo gość jest po prostu mierny.
słaby i drewniany Evans był dwa sezonu temu. W tym ostatnim z racji kontuzji Vidica Evans grał bardzo pewnie i wywiązywał się z roli stopera lepiej niż dobrze i nie ukrywam , ze liczę na jego dyspozycję w tym sezonie. Tym bardziej , że obrona United wg mnie ma problemy , Vidic po długiej kontuzji , Fabio poszedł na wypożyczenie , Rio zrobił się szklany , a Smailling jest po operacji i początek sezonu odpuści. Evans bankowo będzie ważnym elementem układania Fergusona.
Co do transferu RVP. Szkoda , że tyle co dobrego zrobił dla Kanonierów odchodzi w takiej atmosferze , ale po części też to rozumiem bo pamiętam reakcję kibiców United na potencjalny transfer Rooneya do City. Moje zdanie na ten temat ? Nie ma go raczej bo ten transfer był mi raczej od początku obojętny. Wiadomo na plus , że najlepszy piłkarz ligi i król strzelców , typowy egzekutor ( coś jak RVN) , i fajnie będzie go zobaczyć w koszulce MU w duecie z Rooneyem. Ale z drugiej strony , jest Hernandez , Welbeck , Macheda , ten nowy Enriquez czy ciągle Berbatow który ma jednak zostać na ten sezon. Dodatkowo grubo ponad 20 baniek za niego, 30 na karku i podatny na kontuzje. No zobaczymy. NA papierze będzie to pewnie wyglądało z RVP na szpicy i Rooneyem za jego plecami.
&quot;Gdyby Robinowi chodziło o kasę, zadeklarowałby chęć gry w City&quot;
City było pierwsze i zadeklarowało , że nie potrzebuje kolejnego napastnika. Na placu boju zostały MU i Juve. Juve czai się na Llorente więc Wenger nie miał zbytnio wyboru.
Mocne przetasowania w Anglii , co roku lepszy się sezon zapowiada. Ten poprzedni poprzeczkę postawił wysoko , zobaczymy jak będzie w tym.
 
H 902

hank

Użytkownik
Mnie nikt do Evansa nie przekona, mam nadzieję że Vidic nie będzie miał problemów zdrowotnych, wtedy tylko jedno miejsce na środku obrony zostaje do obsadzenia. Tak naprawdę przytaczacie mi jego ostatni sezon, ja to odbieram jako szukanie pozytywów w ogólnie gównianej całości jaką był poprzedni sezon. Moje zdanie na temat tego chłopaka się różni się od waszego i to w zasadzie na tyle, szanuje Wasze zdanie, życzę Jonathanowi naprawdę rewelacyjnego sezonu.
Szkoda że dopiero w poniedziałek zaczynamy sezon...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Van Persie i tak tam długo wytrzymał, to jest klub któremu zależy tylko na kasie, a czy będą trofea czy nie to już jest mało ważne... Oczywiście chodzi mi o właścicieli i zarząd, bo Wenger na pewno nie miał zamiaru sprzedawać Fabregasa, Nasriego czy teraz RvP. Niestety ale przez taką politykę transferową ten klub się stacza i tylko dzięki Wengerowi ten klub jeszcze jakoś gra.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
a ja się obawiam tego transferu niby cieszy ale wiadomo jak szklany jest Holender. I obawiam się tego że będzie United straszyło ofensywa z ławki ???? zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Szkoda mi tylko Bułgara ktory jest nie fair traktowany w United i dodam tylko że nie widzę miejsca w United dla Macheda
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Hank. Ja przyjmuje zasadę, że jak nie mam pojęcia to się nie wypowiadam...
Hargo był u nas DM? My w czasach mega świetlnych, czyli 2006-2009 nie mieliśmy w ogóle takiego człowieka. Owen, Scholes jak i Carrick byli w środku pola jak Xavi i Iniesta, tylko, że u nas było trzech którzy mieli mega parcie ofensywne. Teraz Carrick zmienił się o 80 stopni.
Co ty gadasz. Przegraliśmy sezon w ostatnich kolejkach, bo zrobiliśmy z siebie kretynów na DW Stadium i z Evertonem u siebie. Evans grał wyśmienicie przez cały rok. Nie było widać braku Vidy. I jeśli mamy szukać dobrej miny do złej gry, to na pewno nie poprzez Evansa, bo ten cały rok grał super i zasłużył na pochwałę.
Naucz się co to jest pomocnik a co to jest defensywny pomocnik. Toure jest obecnie najlepszym pomocnikiem ligi, bo Scholes ma już swoje lata. Carrick natomiast jest najlepszym defensywnym w Premier League a to jest mega różnica! Czy on wyprowadza większość akcji jak swojej drużyny jak to robi Yaya w City? Czy Yaya jest na boisku niewidoczny, a z drugiej strony ma najwięcej odbiorów w lidze i najwyższą skuteczność destrukcji w środku pola?
i on nazywa się Jonny Evans (Jonny&#39;emu)
Mocne przetasowania w Anglii , co roku lepszy się sezon zapowiada. Ten poprzedni poprzeczkę postawił wysoko , zobaczymy jak będzie w tym.
Nie sezon postawił poprzeczkę wysoko tylko Mancini i jego City. Ferguson teraz wrzucił 6 bieg. Mamy Kagawę, Van Persiego i zdrowego Vidica. Walka rozegra się z powrotem między dwoma Manchesterami. Arsenalu bym nie wliczał. Mogą grać mega na początku, ale co chwila będą słabnąć. Liverpool zapraszam do walki o eliminacje co najwyżej, chyba, że obudzi się wielki zespół z Anfield to powalczą o top3.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
zakupieni gracze, czyli Kagawa i Van Persie to dwa strzały w dziesiątkę. Dorzucić do ofensywnego i pełnego pomysłów, inteligentnego Kagawy, najlepszego obecnie defensywnego pomocnika BPL - Carricka (tak, lepszy od Toure i to jest pewne) to wychodzi kompletny środek pola. Rooney do Robina w atak, skrzydła pod nadzorem Naniego, Younga i Valencii ;)
oglądał Pan miniony sezon Bundesligi? Kagawa inteligentny i pełen pomysłów? Dobre..Przecież on tam mało co kreował w ofensywie,to już Lewy miał więcej &quot;pomysłów&quot; na grę niż przewidywalne,samolubne szarże Kagawy który mało kiedy zauważał kolegów w tym swoim parciu do kolejnych zdobytych bramek.Niby 11 asyst,ale w stylu gry Borussii powinien mieć dwa razy tyle jako pomocnik/skrzydłowy. Dla mnie to taka azjatycka wersja Nani&#39;ego,czyli gracza przereklamowanego. Jedyny plus tego transferu to wiek Japończyka-23 lata-za 2-3 lata może się zaadoptuje do wyspiarskiej piłki i wtedy będzie wartościowym wzmocnieniem Man Utd.Oczywiście to jest tylko moje zdanie.
A co do RvP-nie ma co płakać.Piłka współcześnie to biznes,bez sentymentu.I to wszystko wyjaśnia ????
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Ciężko będzie zastąpić Van Persiego.
Giroud to klasa albo dwie niżej niż Holender.
Osobiście nie wierzę że Arsenal co ugra skoro traci najlepszego zawodnika.
Za tą kasę można kupić porządnego napastnika który nie będzie gorszy od Van Persiego i jeszcze sporo może zostać.
Co do Songa moim zdaniem jeśli to prawda że miałby przejść do Barcy działacze Arsenalu powinni za te 17 mln euro sprzedać go i rozglądać się za prawdziwym defensywnym pomocnikiem lub co jest bardzo prawdopodobne pozyskać Sahina.
Osobiście jestem bardzo ciekawy jak będzie prezentował się Lukas Podolski mam nadzieję że szybko pokaże jak wielkie umiejętności posiada.
Manchester City czeka chyba do ostatniego dnia okna transferowego aby wykonać jakiś hit.
 
K 0

konrad159

Użytkownik
Jedyny plus tego transferu to wiek Japończyka-23 lata-za 2-3 lata może się zaadoptuje do wyspiarskiej piłki i wtedy będzie wartościowym wzmocnieniem Man Utd.
Ja tam dałbym mu 5 lat na adaptację. To gracz o posturze Maty, Silvy czy jakiegoś Aguero, więc te 4-5 lat to minimum, nie sądzisz? Zresztą, do bycia piłkarzem przereklamowanym wiele nie trzeba.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
a wie Pan, że mówię to na przykładzie meczu z Barceloną i Hannoverem, oraz wypowiedziami jego kolegów. Poza tym skoro sam Ferguson mówi, że Kagawa dobrze wkomponował się w jego &quot;wizje&quot; gry United na przyszły sezon to znaczy ze tak jest i będzie ;) Dzięki Carrickowi obok siebie w środku pola będzie miał pełną swobodę w ofensywie, bez zbędnego udziału z tyłu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
a wie Pan, że mówię to na przykładzie meczu z Barceloną i Hannoverem, oraz wypowiedziami jego kolegów. Poza tym skoro sam Ferguson mówi, że Kagawa dobrze wkomponował się w jego &quot;wizje&quot; gry United na przyszły sezon to znaczy ze tak jest i będzie ;) Dzięki Carrickowi obok siebie w środku pola będzie miał pełną swobodę w ofensywie, bez zbędnego udziału z tyłu.
A co ma mówić o zawodniku za którego zapłacił ponad 10 mln funtów(2 lata wcześniej Dortmund wziął go za free;))?! Mam szacunek do SAF-a ale takie gadanie po 2 meczach towarzyskich(widziałem ten z Barceloną i go to nawet ciężko nazwać towarzyskim tak sobie w kulki leciały obie ekipy) to dla mnie gadanie pod publiczkę. Moim zdaniem kupił Japońca ze względów pozasportowych głównie(rynek japoński się otwiera w końcu,a tam lubią gadżety:grin ???? A lepszy w moim odczuciu i wartych 10 mln funtów grajków mogę Ci tu zaraz wymienić ze 20-tu;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom