>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Teraz Start musi skołować 2 Polaków do składu i coś czuję,że będzie to Skórnicki i Miśkowiak..czyli o solidności można zapomnieć;)
Obyś miał rację z Robertem ! Bo to nie będzie stabilność w Bydgoszczy. Po drugie Darcy to podobno mln za rok to ja wole milion wydać na niego niż 700-800 tys na Miśkowiaka bo mniej na pewno nie będzie chciał po takim sezonie. Co do tego co wiesz Levy to na pewno wiesz więcej niż to, że podadzą 5 nazwisk w czwartek tylko nie chcesz nić ujawnić :pP Jak Polonia chce się wzmocnić to musi to być Fredrik lub Darcy inaczej to nie będzie mocne wzmocnienie, tylko dwóch średniaków. Co do składów to na razie najmocniej wygląda oczywiście Unibax i jeśli Jarek pójdzie do ZG to Falubaz. Walka o złoto będzie tak ekscytująca jak walka o utrzymanie. Wrocek na pewno poleci pytanie co dalej ? Jeszcze dwa miejsca :/ Ale szczerze? Leszno &quot;Sexy&quot; nie wygląda, Polonia jeśli nie przyjdzie taki Ward również i do tego myślę, że to Gniezno. Chociaż Rzeszów jeśli nie pozyska Grega to również lipa, znowu środek tabeli. Częstochowa nawet mocna tym bardziej jeśli juniorzy się poprawią przez zimę. Reasumując Ward w mojej ocenie da poprzez swoją skuteczność szczególnie w Bydgoszczy utrzymanie Polonii.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Co wy się tak Bjarnego czepiacie przecież on na swoim torze, da rade. Na wyjazdach owszem nie ma co na niego liczyć, ale przecież nikt z was chyba nie sądzi, że beniaminek zbuduje zespół na tyle silny by zdobywać punkty na wyjeździe. W Tarnowie dawał radę to i teraz da. Gniezno zrezygnowało z Nichollsa Zorro i Skóry, czyli utrzymali dwóch najlepszych zawodników dołożyli do tego Zagara (podobno bliski Gniezna był Tajski jednak miał lepszą ofertę z Częstochowy ponadto Wrocek chce go zatrzymać u siebie). Rozmawiają z tego co ludzie piszą, podobno z Zengotą, Ułamkiem, Miśkowiakiem, Kościuchem, Jeleniewskim, D Stachyrą i Michałem Szczepaniakiem. Zobaczymy co z tego będzie.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Darcy do Polonii??? Prosze was Ward nie przejdzie do Bydgoszczy chociazby na wypożyczenie , Apator nie bedzie robił sobie konkurencji w postaci mocnego Australijczyka w Polonii. Bardziej prawdopodobna opcja jest wypożyczenie Darcego do Gdańska jesli oczywiscie bedzie w Wybrzezu kaska na &quot;najlepszego&quot; juniora świata. Apator ma w planach angaż Pieszczka , wiec opcja z Wardem jak najbardziej na tak , tym bardziej ze juz mlody kangur reprezentowal barwy Gks i to praktycznie dzieki niemu wywalczyli awans do ekstraligii. PRZEJSCIE DO POLONII ODPADA pozdro
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Darcy do Polonii??? Prosze was Ward nie przejdzie do Bydgoszczy chociazby na wypożyczenie , Apator nie bedzie robił sobie konkurencji w postaci mocnego Australijczyka w Polonii. Bardziej prawdopodobna opcja jest wypożyczenie Darcego do Gdańska jesli oczywiscie bedzie w Wybrzezu kaska na &quot;najlepszego&quot; juniora świata. Apator ma w planach angaż Pieszczka , wiec opcja z Wardem jak najbardziej na tak , tym bardziej ze juz mlody kangur reprezentowal barwy Gks i to praktycznie dzieki niemu wywalczyli awans do ekstraligii. PRZEJSCIE DO POLONII ODPADA pozdro
Przecież Unibax się wzmocnił tak Gollobem i są tak pewni swego, że jak można się bać Polonii z Darcym i Emilem ;)? I jeszcze takie pytanie, rozumiem, że Ward nie ma nic do powiedzenia i wypożyczą go tylko tam gdzie im będzie odpowiadało? A zawodnik który uzyskał awans do GP będzie się ścigał w 1 lidze z rowerzystami ? A może kontakt będzie miał z czołówką w Anglii? A może w Szwecji gdzie wszyscy jeżdżą na kosiarkach? Rzeczywiście pod kątem GP będzie bardzo dobrze przygotowany i Darcy z przyjemnością przyjmie ofertę startów w 1 ligowym Gdańsku... ???? Dla mnie Bydgoszcz, Leszno lub Częstochowa, i nie wierze również w to, że Darcy nie będzie miał osobiście nic do powiedzenia w kwestii swoich przyszłorocznych startów. ;)
 
R 67

route66

Użytkownik
Zgadzam się z Torretoo
Gdzie dla Ciebie będzie konkurencja? Jak już przed sezonem wszystko wskazuję na to że w finale spotka sie Toruń i ich rywalem na pewno nie będzie Bydgoszcz wzmocniona Wardem a raczej ZG, O jakiej konkurencji tu mówisz? , bo czasu nie przechodzenia do rywala zza miedzy odeszły już w nie pamięć. Nie ma przywiązania do brw , każdy idzie gdzie mu dobrze !
A według mnie Darcy nie będzie chciał iśc zbyt daleko Holdera wiec Polonia po stracie być może Emilia musi się zacząć starać o młodego kangura
P.S Po ściągnięciu limity zawodników GP , w swoim debiutującym sezonie w GP , gdzie masz szanse coś osiągnąć ( bo nie jesteś Bjarnem czy Zorrem ) wolisz iść do 1 ligowego Gdańska? Raczej na pewno nie
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie to Ward wcale nie opuści Torunia. Co więcej, drużyny nie opuści też Miedziński ani nikt inny. Słyszałem że albo Sullivan zakończy karierę, albo będzie rotacja w składzie. Akurat 10 zespołowa ekstraliga daje możliwość, że każdy z piątki; Ward, Holder, Gollob, Miedziński, Sullivan i tak przejedzie po 16 spotkań. Pamiętajcie, że w przyszłym roku ZZ będzie tylko za dwóch najlepszych zawodników, a każdy z tej piątki miał cięższe kontuzje w zeszłym sezonie. W dodatku aż 3 zawodników jeździ w GP. Mogliby to tak zorganizować żeby Sullivan jeździł głównie u siebie, Gollob opuszczał mecze na trudniejszych torach itd. &quot;Odpuszczenie&quot; Warda nie jest wskazane, bo co prawda ma dwuletni kontrakt, ale jeśli teraz by go &quot;odstrzelili&quot; kiedy to w 2012 zrezygnował dla nich z GP, to wcale bym się nie zdziwił jakby olał Unibax w przyszłości.
@ levy
Jaki co drugi? Jeśli zakładamy, że Unibax będzie w finale to odjadą = 2*9+2*2+2*2= 22 spotkania
Wtedy trzech grajków jedzie po 18 razy, dwóch po 17 razy, czyli tyle co zawodnicy z drużyn zajmujących miejsca 5-10 ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Według mnie to Ward wcale nie opuści Torunia. Co więcej, drużyny nie opuści też Miedziński ani nikt inny. Słyszałem że albo Sullivan zakończy karierę, albo będzie rotacja w składzie. Akurat 10 zespołowa ekstraliga daje możliwość, że każdy z piątki; Ward, Holder, Gollob, Miedziński, Sullivan i tak przejedzie po 16 spotkań. Pamiętajcie, że w przyszłym roku ZZ będzie tylko za dwóch najlepszych zawodników, a każdy z tej piątki miał cięższe kontuzje w zeszłym sezonie. W dodatku aż 3 zawodników jeździ w GP. Mogliby to tak zorganizować żeby Sullivan jeździł głównie u siebie, Gollob opuszczał mecze na trudniejszych torach itd. &quot;Odpuszczenie&quot; Warda nie jest wskazane, bo co prawda ma dwuletni kontrakt, ale jeśli teraz by go &quot;odstrzelili&quot; kiedy to w 2012 zrezygnował dla nich z GP, to wcale bym się nie zdziwił jakby olał Unibax w przyszłości.
Ja z kolei w taką opcję nie wierzę,tzn w tą z rotacją.Dla zawodników nasza liga to najważniejsze źródło dochodów i nie wierzę żeby któryś z seniorów godził się na taką rotację.A już na pewno nie mistrzowie świata Holder i Gollob(nie po to przychodzi,żeby jechać co 2 mecz).Opcja Ward&#39;a w Bydgoszczy już jest nieaktualna(takie mam info),w zespole prawdopodobnie za dwójkę Gapiński-Laguta pojawią się Polak i Szwed,tyle wam powiem;).Oczywiście juniorzy,Emil,Buczek i Kościecha zostają.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Według mnie to Ward wcale nie opuści Torunia. Co więcej, drużyny nie opuści też Miedziński ani nikt inny. Słyszałem że albo Sullivan zakończy karierę, albo będzie rotacja w składzie. Akurat 10 zespołowa ekstraliga daje możliwość, że każdy z piątki; Ward, Holder, Gollob, Miedziński, Sullivan i tak przejedzie po 16 spotkań. Pamiętajcie, że w przyszłym roku ZZ będzie tylko za dwóch najlepszych zawodników, a każdy z tej piątki miał cięższe kontuzje w zeszłym sezonie. W dodatku aż 3 zawodników jeździ w GP. Mogliby to tak zorganizować żeby Sullivan jeździł głównie u siebie, Gollob opuszczał mecze na trudniejszych torach itd. &quot;Odpuszczenie&quot; Warda nie jest wskazane, bo co prawda ma dwuletni kontrakt, ale jeśli teraz by go &quot;odstrzelili&quot; kiedy to w 2012 zrezygnował dla nich z GP, to wcale bym się nie zdziwił jakby olał Unibax w przyszłości.
@ levy
Jaki co drugi? Jeśli zakładamy, że Unibax będzie w finale to odjadą = 2*9+2*2+2*2= 22 spotkania
Wtedy trzech grajków jedzie po 18 razy, dwóch po 17 razy, czyli tyle co zawodnicy z drużyn zajmujących miejsca 5-10 ;)
@ Jacques kolegę to chyba trochę wyobraźnia poniosła... ???? Bez obrazy, ale dam sobie rękę uciąć, że na pewno Ward czy Miedziak nie będzie zawodnikiem oczekującym... Po pierwsze za drogi interes, po drugie żaden z nich się na to nie zgodzi.
Ward odejdzie na 100% bo go za bardzo też nie chcą w tym Toruniu za te wszystkie jego wybryki gwałty, bójki. Kto zawalił mecze półfinałowe z Tarnowem? Właśnie Ward.
Po stronie Miedziaka na + jest to, że z nim w składzie może jechać Emil Pulczyński, a jest to junior co na motoarenie objeżdżał tuzy światowego żużla.
Ward w Bydgoszczy? Jestem tego samego zdania co Waśka na 100% go tam nie zobaczymy. Pisanie, że nie zgodzi się na jazde w jakimś tam I ligowym zespole też mija się z celem bo 2 lata temu jeździł w Gdańsku i wcale jego kariera na tym nie straciła, a można powiedzieć, że trochę dojrzał &quot;odkleił się&quot; od Holdera.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ja z kolei w taką opcję nie wierzę,tzn w tą z rotacją.Dla zawodników nasza liga to najważniejsze źródło dochodów i nie wierzę żeby któryś z seniorów godził się na taką rotację.A już na pewno nie mistrzowie świata Holder i Gollob(nie po to przychodzi,żeby jechać co 2 mecz).Opcja Ward&#39;a w Bydgoszczy już jest nieaktualna(takie mam info),w zespole prawdopodobnie za dwójkę Gapiński-Laguta pojawią się Polak i Szwed,tyle wam powiem;).Oczywiście juniorzy,Emil,Buczek i Kościecha zostają.
Jeśli to prawda z Wardem to gratuluje. Kontrakt z Miśkowiakiem do tego Ljung lub Fredrik.. pff skład na spadek i tyle. I pewnie taki Miśkowiak lub Szwed kosztował 200-300 tysięcy mniej z Ward a wynik sportowy jaki będzie? zobaczycie ! ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ mstokopiczas

Nie no, teraz to przesadziłeś. W Toruniu nie chcą Warda :O ? Byliby idiotami jakby tak było. Przecież to największy talent w światowym żużlu, ba jeden z dwóch-trzech największych faworytów do złota w GP w 2013 r. Do tego zżyty z tym środowiskiem, co udowodnił rezygnacją z GP w 2012 r. Półfinały rzeczywiście zawalił, ale przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że on za szybko wrócił po kontuzji przez co nie był tak skuteczny w końcówce sezonu.
Obecnej sytuacji nie ma co porównywać z 2011 r., bo wtedy poszedł do 1 ligi nie jako jedna z największych gwiazd światowego żużla, a po słabym sezonie 2010 i przede wszystkim zmianie regulaminu, który nie pozwalał juniorom zagranicznym na jazdę spod numerów 6-7.
W normalnej sytuacji też bym powiedział, że taka opcja jest wątpliwa, ale w 2014 r. znika KSM i Unibax może pokusić się o takie rozwiązanie, by mieć gotowy skład na ten sezon. Ponadto, pamiętaj że cała piątka ma już podpisane umowy, więc koszty byłyby niższe jakby pozyskać 5 takich zawodników z rynku. A akurat Unibax jest jednym z 2-3 klubów które na takie rozwiązanie mogłoby być stać. Zobaczymy jak będzie, ja nie mówię że tak napewno będzie, ale wiem że jest to brane pod uwagę (tak samo jak opcja nr. 1 o której wspomniałem)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Po sezonie 2010 było głośno, że jeden z Australijczyków psuje klimat w zespole, ponadto źle wpływał na Holdera. Klub podajrze Moskwa tam ich częściej widziano niż na treningach temu wypożyczono młodszego z nich do Gdańska by dojrzał sportowo. W tym roku znowu działacze delikatnie się na niego wku*** za te pobicie w Anglii i jego nie obecność. Coś Kowalik ze Stępniewskim nawet wspominali, że trzeba wprowadzić zapis do kontraktów, że zawodnicy zawodowi mają zakaz uczęszczania do barów. Wiadomo niby to nie on wkładał jakiejś pannie butelke w krocze, niby to nie on szukał bójki tylko ktoś podjechał, uderzył go i uciekł. Bla bla bla, wszyscy wiemy jak było. To młody chłopak, olbrzymi talent, ale jak tak dalej będzie się prowadził to skończy jak wielu innych IMŚJ. Wiadomo, gdyby nie ksm to Toruń miałby pake marzeń i zdaje sobie z tego sprawę, ale Ward odejdzie na wypożyczenie teraz pytanie tylko gdzie?
Jeden z 2 - 3 największych faworytów do złota w GP 2013? Holder, Nicki, Greg, Emil, Jarek, Tomek wydają się być większymi faworytami. Trochę przesadzasz. Jeśli Ward po rocznym wypożyczeniu wróci w 2014 (a aktualny skład będzie utrzymany) to będzie dream - team wszechczasów.
W Z.G: M.B Jensen czyżby to oznaczało że transfer Jarka to tylko kaczka dziennikarska? Loktajev z ksm 6,28 i M.B. Jensen z 6,50 nie mieszczą się z Hamplem w ksm. Czy może Loktajev odchodzi, a Duńczyk ma być rezerwowym? Co myślicie?
Holta w Czewie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeden z 2 - 3 największych faworytów do złota w GP 2013? Holder, Nicki, Greg, Emil, Jarek, Tomek wydają się być większymi faworytami. Trochę przesadzasz. Jeśli Ward po rocznym wypożyczeniu wróci w 2014 (a aktualny skład będzie utrzymany) to będzie dream - team wszechczasów.
Nic nie przesadzam. Zajrzyj do dowolnego buka oferującego longtermy na IMŚ 2013. Darcy jest na drugim, czasem trzecim miejscu, tuż za Holderem, ew. Pedersenem. Oczywiście to tylko kursy, ale myślę że to najlepiej świadczy że eksperci widzą Warda w ścisłej czołówce. A w Moskwie Ward sam nie balował, zresztą słyszałem niezliczone historię o tym jak po sezonie baluje też &quot;krajowa kadra&quot; Unibaxu. Widać cały team jest rozrywkowy ;)
W Z.G: M.B Jensen czyżby to oznaczało że transfer Jarka to tylko kaczka dziennikarska? Loktajev z ksm 6,28 i M.B. Jensen z 6,50 nie mieszczą się z Hamplem w ksm. Czy może Loktajev odchodzi, a Duńczyk ma być rezerwowym? Co myślicie?
Tutaj znowuż się kłania nowy regulamin pozwalający na ZZ tylko za dwóch najlepszych zawodników. A co jeśli 3-4 lider dozna kontuzji? Wtedy trzeba mieć jakieś zabezpieczenie i młody Duńczyk właśnie po to jest w składzie. Bogate kluby stać na takie zabezpieczenie. A Loktajew pewnie pójdzie na wypożyczenie żeby jeździł, bo to podobna sytuacja jak z Wardem w 2011. Falubaz mocno z nim wiąże przyszłość, wszak to jest ich odkrycie ale regulamin jest jaki jest. Rok w 1 lidze np. w Gdańsku (a w odwrotną stronę Pieszczek) lub nawet w Elidze jako czołowy zawodnik innego jest mu potrzebny, by w przyszłym roku jeździć z powrotem w swoim &quot;macierzystym&quot; klubie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jeden z 2 - 3 największych faworytów do złota w GP 2013? Holder, Nicki, Greg, Emil, Jarek, Tomek wydają się być większymi faworytami. Trochę przesadzasz. Jeśli Ward po rocznym wypożyczeniu wróci w 2014 (a aktualny skład będzie utrzymany) to będzie dream - team wszechczasów.
W Z.G: M.B Jensen czyżby to oznaczało że transfer Jarka to tylko kaczka dziennikarska? Loktajev z ksm 6,28 i M.B. Jensen z 6,50 nie mieszczą się z Hamplem w ksm. Czy może Loktajev odchodzi, a Duńczyk ma być rezerwowym? Co myślicie?
Holta w Czewie.
Zgadzam się, nie liczę, że Wardowi wyjdzie tak sezon jak Holderowi i odrazu będzie się liczył o złoto. Tak jak wspomniałeś kandydatów do złota jest gdzieś 5-6 więc i o medal będzie bardzo ciężko Wardowi. Ja osobiście oczywiście liczę na odrodzenie Golloba nie mówię, że od razu na złoto ale chociaż na taką stabilizację przez cały sezon i jakiś medal, chociaż złoto było by super. Liczę, że Motoarena spowoduje u niego pewność jak kiedyś a co najważniejsze kasa od Romka pod kątem GP da o sobie znać ;) W mojej ocenie duży wpływ na decyzję Golloba miał właśnie kontrakt pod kątem GP a nie ligi. Swoją drogą się cieszę, że wybrał taką ofertę bo widać, że w wieku 41 lat ma nadal ambicję ale tak jak sam mówi on już tylko może, nic nie musi. Swoją drogą Dowhan to jest śmieszny facet mówi, że Jarek to TOP1 teraz w Polskim speedway, a ten jego Jarek zarobi gdzieś o 300-400 tysięcy mniej w klubie niż Gollob a i u sponsorów pewnie mniej. To tylko pokazuje moc tego faceta mimo słabego sezonu. Swoją drogą jak jeżdził super Holder czy Nicki w tym roku a i tak za 2013 rok najwięcej zgarnie Mistrz Świata z 2010 rok :cool: Co do ZG to ja nie rozumiem już nic, kupuje co chwile kogoś, zatrzymują większość składu. Chcą Jarka i na razie to wygląda jak by chcieli jechać ksmem pod 50 ???? Zostały cztery &quot;mocne&quot; nazwiska na rynku: Hancock, Hampel, Ward i Nicki który zaprzecza, że podpisał już w Rzeszowie.. Teraz espeedway.pl donosi, że w Rzeszowie zostaje Crump i przyjdzie Hancock to by oznaczało, że Nicki raczej podpiszę w Częstochowie. Jeśli tam włodarze odbudują Holtę to robi się na prawdę mocna drużyna w Częstochowie.. A taki Wrocław, Bydgoszcz, Leszno, Gniezno czy nawet Gorzów odbiegają strasznie od reszty..
Przegladzuzlowy.pl donosi, że do Polonii trafi Ward a Levy42 twierdzi inaczej. Nie ważne co będzie, ważne, że jeśli nie będzie to Ward to Polonia w mojej ocenie &quot;leci&quot; z ligi.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Darcy do Polonii??? Prosze was Ward nie przejdzie do Bydgoszczy chociazby na wypożyczenie , Apator nie bedzie robił sobie konkurencji w postaci mocnego Australijczyka w Polonii. Bardziej prawdopodobna opcja jest wypożyczenie Darcego do Gdańska jesli oczywiscie bedzie w Wybrzezu kaska na &quot;najlepszego&quot; juniora świata. Apator ma w planach angaż Pieszczka , wiec opcja z Wardem jak najbardziej na tak , tym bardziej ze juz mlody kangur reprezentowal barwy Gks i to praktycznie dzieki niemu wywalczyli awans do ekstraligii. PRZEJSCIE DO POLONII ODPADA pozdro
Ale jak Ward przejdzie do Polonii, to nie wystąpi w meczach z Toruniem. Dlaczego więc mowa o konkurencji?
Polonia byłaby dobrą opcja dla Warda, pytanie czy mają na niego kasę.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Z Zostały cztery &quot;mocne&quot; nazwiska na rynku: Hancock, Hampel, Ward i Nicki który zaprzecza, że podpisał już w Rzeszowie.. Teraz espeedway.pl donosi, że w Rzeszowie zostaje Crump i przyjdzie Hancock to by oznaczało, że Nicki raczej podpiszę w Częstochowie. Jeśli tam włodarze odbudują Holtę to robi się na prawdę mocna drużyna w Częstochowie.. A taki Wrocław, Bydgoszcz, Leszno, Gniezno czy nawet Gorzów odbiegają strasznie od reszty..
Przegladzuzlowy.pl donosi, że do Polonii trafi Ward a Levy42 twierdzi inaczej. Nie ważne co będzie, ważne, że jeśli nie będzie to Ward to Polonia w mojej ocenie &quot;leci&quot; z ligi.
Jak to pisałeś to nie wiedziałeś o tym, Emil wylądował w Częstochowie!
Grisza
Emil
Holta
Jabłoński/Zengota
Szumina
Czaja
Malczewski
Wg mnie z takim składem powalczą o 4.
Ciekawe co wymyślą w Bydgoszczy, Gapa odszedł, Emil odszedł, o Kościeche nikt nie zabiega.
Pytanie do ludzi z Bdg co z Adamczakiem on jest wasz? Czy nie? Bo w I lidze jeździł świetnie więc fajnie jakby w E lidze jeździł.
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Być może jutro dołączy kolejny zawodnik MJJ, jak nie wyjdzie to zostaje jaskrawy Edward, który podobno &quot; zrzył się z Włókniarzem &quot; chociaż mnie się wydaje, że z włókniarzowskimi petrozłotówkami :p Tak więc skład byłby

RSz
RH
KB/MJJ
ES
ACz
kolejny plastron mlodzierzowy
Nie jest zle tak mi sie wydaje ;)
Pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Być może jutro dołączy kolejny zawodnik MJJ, jak nie wyjdzie to zostaje jaskrawy Edward, który podobno &quot; zrzył się z Włókniarzem &quot; chociaż mnie się wydaje, że z włókniarzowskimi petrozłotówkami :p Tak więc skład byłby


RSz
RH
KB/MJJ
ES
ACz
kolejny plastron mlodzierzowy

Nie jest zle tak mi sie wydaje ;)

Pozdrawiam
Jak tam w Częstochowie faktycznie Rosjanie sporą kasę chcą inwestować to kursy na Włókniarz będą jak na Anzhi ????
Emilowi życzę powodzenia w nowym środowisku,spoko człowiek z niego.A w Bydgoszczy tak jak pisałem,tak piszę-pojawi się 2 nowych seniorów młody Polak i starszy Szwed:razz:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
A w Bydgoszczy tak jak pisałem,tak piszę-pojawi się 2 nowych seniorów młody Polak i starszy Szwed:razz:
I do tego Buczek i Kościecha plus 3 juniorów ? Niech nie będą śmieszni ???? . Musze teraz walczyć o Ward&#39;a, Nickiego lub innego jakiegoś zawodnika co będzie maszyną do robienia punktów bo inaczej nie powalczą nawet o utrzymanie a o 9 miejsce z Wrocławiem ????
Toretto Nicki juz zaklepany w Rzeszowie , więc jak dla mnie Ward to ostatnia nadzieja na jakikolwiek seonsowny skład dla Polonii
zaklepany to będzie, jak podpisze po południu tak? ;) Zresztą dziwie się Marcie bo mocniej wygląda skład z Gregiem i Crumpem ale to taki szczegół.
 
R 67

route66

Użytkownik
Toretto Nicki juz zaklepany w Rzeszowie , więc jak dla mnie Ward to ostatnia nadzieja na jakikolwiek seonsowny skład dla Polonii
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Polonia jeszcze może zmontować coś ciekawego. Skoro dzik idzie do Rzeszowa to w opcji z Pavliciem, wiec zostaje Crumpie i Herbie, moga sie zakrecic jeszcze kolo Fredki, Ulamek (nie polecam ;)) MJJ/Bjerre (Keneth bardzo zszedl ze swoich wymagan) wiec tych wartosciowych jeszcze paru jest na rynku. Tylko czy zaryzykuja startowac w Polonii ?
 
Do góry Bottom