>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Suarez tym jednoręcznym BH przypomina nieco Schiavone - i tez krótko obcięta...dalej moja wiedza się kończy ????
Oglądałeś ARI-CAR wczoraj do końca , jakies podusmowanie ? :cool:
co tu podsumowywać , nawet Larry dropa dał bez przeciwnika przy 3&amp;10 ????
Arizona się nie stawiła na mecz
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
nie wiem o czym piszesz i jaki mecz ogladasz, skoro wnioskujesz ze psychika Agi siada, skoro prawie bledow nie robi, gra swoje, widzi ze piekna psuje to wystarczy ze bedzie przebijac.
Żle mnie rozumiesz. Agnieszki mecze widziałem dziesiątki i w tym meczu już widać, że przy większym nacisku Aga zwyczajnie odpuszcza, po jej zachowaniu to widać. Jej szczęście polega na tym że Navarro popełnia dziesiątki błędów wynikających ze złego przygotowania od początku do tego turnieju. Navarro miała fuksa że tak łatwą drabinkę trafiła
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Jak na Skarpety było pre 1.40, a teraz przy 1:1 w setach jest 2.05 to ja już wiem jak się to skończy, cudów nie ma ???? .
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Aggie na 15-15 Janowiczem pojechała. Widmo pusiactwa powoli zagląda w jej oczy, oby dowiozła.
@e ale ładny pass teraz na równowagę ????
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
Żle mnie rozumiesz. Agnieszki mecze widziałem dziesiątki i w tym meczu już widać, że przy większym nacisku Aga zwyczajnie odpuszcza, po jej zachowaniu to widać. Jej szczęście polega na tym że Navarro popełnia dziesiątki błędów wynikających ze złego przygotowania od początku do tego turnieju. Navarro miała fuksa że tak łatwą drabinkę trafiła
widac ze nie czytam tak dobrze mowy ciala, bo zadnego odpuszczania nie widzialem, wyciagala juz takie niesamowite pilki to chyba cos tam walczy, jak Carla wygrywa punkt to sa to wypracowane punkty albo na pusta czesc kort albo po jakims mega krosie. tak czy inaczej, jak dla mnie Carla sie kompromituje bo tak to mozna sobie pogrywac w WTA250 a nie w cwiercfinale szlema. jak juz napisalem wczesniej Gavrilova placze jak to oglada.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom