>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
sweternoallin 2

sweternoallin

Użytkownik
Siekiera... podaj jakiś typ na noc z NBA z kursem ok 1.5-1.8. Smieją się, że jesteś pechowy.... A ja wyznaję prawo serii - w końcu nadejdzie dzień, w którym ktoś dzięki Tobie zarobi!
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
moneta doyebal beta za stowe
albo prazynki i podrobka coli albo oryginalna z messim i laysy hehe
kto nie ryzykuje ten nie pije
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Witam nocną zmianę ????
Również witam szanownego kolegę i serdecznie pozdrawiam.

Siekiera... (...) w końcu nadejdzie dzień, w którym ktoś dzięki Tobie zarobi!
Ten dzień już nadszedł przedwczoraj - nie udało mu się zatopić Goffina.

Forumek widzę podzielony co do meczu Keia z Kongą ???? Set Kongi to chyba &#39;lokomotywa&#39; ? Chociaż duże ryzyko kreczu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ramzes to się zmiany doczekałeś :razz: Pape Cheikh w młodzieżówkach leci ładnie, ale jednak chyba nie czas na takie wprowadzanie...
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Forumek widzę podzielony co do meczu Keia z Kongą ???? Set Kongi to chyba &#39;lokomotywa&#39; ? Chociaż duże ryzyko kreczu.
w dziale masz kurs @1.047 na to po odjęciu podatku, więc taka typowa lokomotywa w stylu wawo ????

ostatnio w RG Tsonga grał słabo, a z Keiem wygrał. tutaj gra całkiem dobrze. jak do tej pory...

Ty co myślisz o tym meczu?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na Boga... ja rozumiem, ze Korver jest bez formy itp. ale grają w Phoenix, czyli z zespołem, który w meczach u siebie traci aż 9.9 trójek per game (drugi najwyższy w lidze) ze skutecznością rywali 39% (drugi najwyższy w lidze).
Suns są najgorzej broniącą ekipą na pozycji SG za last 5 meczów i drugą najgorszą za last 10.
Korver over 8.5 @ 1.85 ????
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
jak na handballowca to dobry bet z Twojej strony ????
Do mnie?

Ten avek to tylko na dzisiejszy mecz. Bo Bielecki miał urodziny i chciałem żeby przyniósł mu i reprezentacji szczęście ;). Mu przyniósł a reprezentacji niebardzo :;/:
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Również witam szanownego kolegę i serdecznie pozdrawiam.

Ten dzień już nadszedł przedwczoraj - nie udało mu się zatopić Goffina.
Forumek widzę podzielony co do meczu Keia z Kongą ???? Set Kongi to chyba &#39;lokomotywa&#39; ? Chociaż duże ryzyko kreczu.
Witam serdecznie kolegę i całą nocna zmianę ;)
Ja osobiście gram Tsonge singlem w óni gdzie po pierwszym secie krecz jest jako wygraną/przegrana rozliczany ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Do mnie?

Ten avek to tylko na dzisiejszy mecz. Bo Bielecki miał urodziny i chciałem żeby przyniósł mu i reprezentacji szczęście ;). Mu przyniósł a reprezentacji niebardzo :;/:
Tak. A to nie Ty opisałeś dzisiaj w dziale że Strlek strzeli więcej goli od Cupica?

Weszło? Miałem grać, ale nie zdążyłem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom