>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
dokładnie to samo pomyślałem ????

chyba jednak Ruch bo za takiego grajka nie wziąć bańki to trzeba byc upośledzonym
typ się w rezerwach Norynbergi nie łapał a tu bańke ktoś oferuje ????

Rakels tez dupy nie urywa a poł bańki tylko trzeba wyłożyć a to lepszy grajek od Stępinskiego
imo moim zdaniem to ściema z tym mln euro, wątpliwe, żeby nagle Lech postanowił wyrównać rekord transferowy dla 20latka z polskiej ligi
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Haha teraz czytam ze biedaki z Ruchu nie póściły Stepińskiego do kolejorza za bańke euro

a potem płacz ze nie mają hajsu i ledwo wiążą koniec z końcem ????
jak się nie znasz na piłce to nie pisz.

ps. kup sobie słownik.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
imo moim zdaniem to ściema z tym mln euro, wątpliwe, żeby nagle Lech postanowił wyrównać rekord transferowy dla 20latka z polskiej ligi
Pewnie masz rację .Mogło coś być na rzeczy ale za mniejsze hajsy
jak się nie znasz na piłce to nie pisz.
a wiem o co chodzi ???? widzew ????
wciągasz białe kreski nie warto wiesz mi
dobrze ze to nie forum poprawnej pisowni ????
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
W Winter Cup na Łotwie w Betano jakies problemy maja czy uj wie co, ale kursy skacza niesamowicie - przed chwila na ov 0.5 gosci kurs 10 był w 8 minucie gdzie pre @2
teraz wskoczyło @3.45 ale zaraz zleci do @2.8 jakies, wiec warto łapać i potem zamykać
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Pisalem mu ze Stepinski jako Widzewiak dobrze czuje sie w Ruchu i nie chce nigdzie isc, to nie odniosl sie do tego nijak, eh
haha no to ze jest widzewiakiem na pewno ma tu w uj wielkie znaczenie szkoda ze nie dał wtedy zarobić waszemu klubowi jak się do niemiec przenosił za friko ????
teraz też nie chce zarabiać 2x tyle w poznaniu bo dobrze czuje się w Chorzowie :cool:

Wy się znacie, przepraszam ze ja nie ????
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
haha no to ze jest widzewiakiem na pewno ma tu w uj wielkie znaczenie szkoda ze nie dał wtedy zarobić waszemu klubowi jak się do niemiec przenosił za friko ????
teraz też nie chce zarabiać 2x tyle w poznaniu bo dobrze czuje się w Chorzowie
Wy się znacie, przepraszam ze ja nie ????
Mam znajomych w Blaszkach, info z pierwszej reki, nie chce sie z Toba sprzeczac o glupoty przeciez ;)
Nie chce isc do pyrosow i tyle. Wychowal sie na trybunach, teraz jest pilkarzem, myslisz ze poszedlby do Poznania? hehe
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Mam znajomych w Blaszkach, info z pierwszej reki, nie chce sie z Toba sprzeczac o glupoty przeciez ;)
Nie chce isc do pyrosow i tyle. Wychowal sie na trybunach, teraz jest pilkarzem, myslisz ze poszedlby do Poznania? hehe
Pyry jak to ładnie określiłeś na pewno sobie poradzą bez jakiegoś żydka, czuje chlop za tam za wysokie progi dla niego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom