>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mam znajomych w Blaszkach, info z pierwszej reki, nie chce sie z Toba sprzeczac o glupoty przeciez ;)
Nie chce isc do pyrosow i tyle. Wychowal sie na trybunach, teraz jest pilkarzem, myslisz ze poszedlby do Poznania? hehe
a co Ty nie chce mi się tu konwersować na temat Stępinskiego jak dla mnie głupota większości polskich klubów ze jeśli to bylo prawdą nie puszczają zawodników za takie pieniadze.
To samo bylo z Sernasem do Blackpool, Zyro tez mogl isc za pare baniek wczesniej, takich przykładów mozna z 10 wymienic . Potem odchodzą za grosze i nie przebijają się w rezerwach. A u nas jak to u nas strzeli 5 bramek w rundzie i idzie do repry ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Tak patrzę w ofertę z kosza na dziś, to tylko 1 mecz widzę do gry... ????

Ale za to w nocy gratka dla fanów NBA Spurs - Warriors, to nic że o 4:30 :cool:
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
a co Ty nie chce mi się tu konwersować na temat Stępinskiego jak dla mnie głupota większości polskich klubów ze jeśli to bylo prawdą nie puszczają zawodników za takie pieniadze.
To samo bylo z Sernasem do Blackopool, Zyro tez mogl isc za pare baniek wczesniej, takich przykładów mozna z 10 wymienic . Potem odchodzą za grosze i nie przebijają się w rezerwach. A u nas jak to u nas strzeli 5 bramek w rundzie i idzie do repry ????
Ogolnie widzisz, Widzew mial duzo dobrych zawodnikow, ale ta krwa Cacek chcial ubic interes na Widzewie i mu nie wyszlo. Zaczelismy od czwartej ligi i jest jak jest niestety. Jakby cacek nie byl takim ujem, byloby zupelnie inaczej majac takich pilkarzy na stanie...
ale co zrobisz, menda menda pozostanie
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Rambo Spurs do gry ?
Jak na moje GSW, dobry kurs u siebie grają kapitalnie, Spurs w dodatku bez Duncana, ale nie wiem czy będę grał 1x2, czy jakieś overy, bo linia też niska.

Ktoś mówił niedawno że obojętnie kto by przyjechał to u siebie na GSW nie powinno być więcej niż 1,35. Dziś dają aż 1,50@
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witaj. Słyszałam, że zostałeś milionerem i gracza17 poratowałeś jak przegrał odłożony hajs na auto;)
Witaj. Tak, podobnie jak Wawo gram w paintbecie, a że nie ma tam limitów, to zostałem milionerem. Pozdrawiam serdecznie.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
W ciagu ostatnich czterech sezonów Arsenal zdobył przeciwko Chelsea więcej czerwonych kartek (3), niż punktów (2)
E: a jednak 4 czerwienie ????
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
witam inwestorow. sa dzis jakie wygrywajace typy?
po weekendzie od siebie polecam Pania Prezes. krakow. milf. ale pieknie utrzymana. umiejetnosci liga mistrzow. zreszta na statej piczy mlody **** sie najlepiej cwiczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom