>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
nie, bo komentarze w stylu &quot;Michale co Ty mówisz, on nie urodził się o godzinie 13:00 24. sierpnia, tylko o 12:50, co za kardynalny błąd&quot; nie wchodziłyby w grę w tv
Na dodatek nie wiadomo byłoby czy na końcu zdania ktoś stawia spacje, a potem kropkę.
 
K 84

krzysq69

Użytkownik
@1.65 dali na Milosa z Monfilsem
Monfils mial fart zycia zaliczajac taka a nie inna drabinke, nie pokonal nikogo ponizej 50 miejsca, jak dla mnie to on za czesto traci koncentracje, a Rao wtedy nie wybacza, o czym tez Stan sie przekonał. Jak Monfils by wygral, a domyslam sie ze pojdzie gruba masowka na Rao, to trzeba bedzie dac sobie spokoj ze stawianiem tenisa ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Isner teraz miał świetną okazję na brejka po fartownym returnie, ale oddał w pewnym momencie mu balona na środek kortu z fh no i tu już była przegrana wymiana
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Monfils mial fart zycia zaliczajac taka a nie inna drabinke, nie pokonal nikogo ponizej 50 miejsca, jak dla mnie to on za czesto traci koncentracje, a Rao wtedy nie wybacza, o czym tez Stan sie przekonał. Jak Monfils by wygral, a domyslam sie ze pojdzie gruba masowka na Rao, to trzeba bedzie dac sobie spokoj ze stawianiem tenisa ????
On wygra jeśli zagra jak z Rogerem w pamiętnym DC, jeśli będzie pusherował to wszystko zależy od Rao

o Isner się obudził- dobrze, bo już miałem iść spać :razz:
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Isner teraz miał świetną okazję na brejka po fartownym returnie, ale oddał w pewnym momencie mu balona na środek kortu z fh no i tu już była przegrana wymiana
Ważne żeby nie stracił serwisu teraz
Chociaż jak przegra 2 taje to ugra 16 gemów tylko
 
B 66

brokers

Użytkownik
Mam przeczucie, że ta Zheng dzisiaj już odpadnie. Przecież mimo formy życia nie wygra turnieju ???? A Keys jak by nie było jest najlepsza z dotychczasowych przeciwniczek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom