>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
weed233 854

weed233

Użytkownik
Wawo, uderzaj dziś w San Antonio Spurs.

1,03@ masz ale pewniak. Szpital w Suns jest jak cholera, Spurs kontynuują bardzo dobrego streaka. Zagraj za 10k to tam 300zł zarobisz więc git.????

E: Gruby z Lovem to dziś nie wiem czy dobra opcja, bo DeAndre powinien kontrolować tablice, a Thompson też nieźle zbiera.
DeAndre to minus, ale match-up jeśli chodzi o rebsy bezposrednio ze swoim czylu Mbah a Moute to ma jeden z łatwiejszych ???? też początkowo chciałem to grać, ale jednak odpuściłem, gram z zawodników tylko ov 1.5 trójki Irvinga i tyle
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Wawo, uderzaj dziś w San Antonio Spurs.
1,03@ masz ale pewniak. Szpital w Suns jest jak cholera, Spurs kontynuują bardzo dobrego streaka. Zagraj za 10k to tam 300zł zarobisz więc git.????
E: Gruby z Lovem to dziś nie wiem czy dobra opcja, bo DeAndre powinien kontrolować tablice, a Thompson też nieźle zbiera.
Jak beda hackowac Jordana to easy pokryje, ale moze masz racje i poszukam cos innego✅✅
Tylko, ze DeAndre niby jakies chorobsko ma????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
nie musisz nic wypisywac :cool: wystarczy ze pytasz o kazdy typ;) a i tak ****:-(
pytam bo nie zawsze musze miec pelne info co do sytuacji przed meczem, czasem ktos rzuci dobre info ktore potwierdza lub zaprzecza moj typ.

ale np niektorzy graja tutaj typy rogera z plazowki czy macko z tenisa a oni graja prawie wszystko po 1-10 pln na typ to ciezko zeby nie mieli w miare dobre skutecznosci

wiele razy czytalem jak ludzie plakali do nich na HP po przegranych meczach co jest smieszne bo nigdy nikogo do grania ich nie zmuszaja

mam szczerze wyjeane czy ktos uwaza ze gram LOKOMOTYWY czy tez nie, czy jestem na plus czy minus.

Daje skrina bo mam beke z coniektorych ktorzy placza po przegranym typie za 10 pln ;p
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
oooo, Assi przyszedł, to teraz będzie gadka !
Wawo, celebryto forum powiedz mi co i komu Ty chcesz udowodnić tymi screenami? :] Zawsze mnie ciekawiła mentalność takich osób.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
oooo, Assi przyszedł, to teraz będzie gadka !

Wawo, celebryto forum powiedz mi co i komu Ty chcesz udowodnić tymi screenami? :] Zawsze mnie ciekawiła mentalność takich osób.
nikomu nic, mam beke z tych co placza po przegranym typie za dyche i sapia do innych ze podali typ ktory nie wszedl. sport to sport.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
oooo, Assi przyszedł, to teraz będzie gadka !

Wawo, celebryto forum powiedz mi co i komu Ty chcesz udowodnić tymi screenami? :] Zawsze mnie ciekawiła mentalność takich osób.
Nie, dzisiaj nie dam się nikomu sprowokować ????

wazne ze paintbet wyplacalny ????
Hehe, dokładnie. Gramy u tego samego buka przecież, więc wiesz co w trawie piszczy ????
 
O 6

olszyn

Użytkownik
kolega Wawo ze 100 zl wygral 17 tys?:-D na bankkk;) grajac takie niskie kursy to bardzooo trudne i bardzo karkolomne, dlugo trwa budowanie salda, a jedna porazka b. duzo przekresla, czyli margines bledu jest praktycznie zerowy. widze, ze calkiem niedawno Francja Ci nie weszla z Polska, gdyby to siadlo, to ile bys mial z tych 100 zl, 40 tys?:p
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
kolega Wawo ze 100 zl wygral 17 tys?:-D na bankkk;) grajac takie niskie kursy to bardzooo trudne i bardzo karkolomne, dlugo trwa budowanie salda, a jedna porazka b. duzo przekresla, czyli margines bledu jest praktycznie zerowy. widze, ze calkiem niedawno Francja Ci nie weszla z Polska, gdyby to siadlo, to ile bys mial z tych 100 zl, 40 tys?:p
a gdzie napisalem ze gram all inami ?
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Assi, zrobiles tyle wplacajac 100zl ?
jesli tak to gratuluje, napewno po drodze trzeba bylo pare razy zamykac ze strata, jakies cuda itp, ale wazne ze ugrales
Pozdrawiam serdecznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom