>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bondarenko +5,5 gemów ✅ ✅ Znowu oczywiście pograłem gemowy, a nie setowy i to po mniejszych kursie niewartym nerwów co do pokrycia.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Ale Goffin jest słabszy kondycyjnie, ostatnio padł właśnie na US Open z Bautistą, rządził i dzielił 2-0 i padł, padł aż skreczował.

Pamietam, że podobnie było też w zeszłym roku jak grał z Kolbą.
To ja podam najświeższy przykład, bo z Davis Cupu, gdzie potrafił wrócić z 0:2 z Edmundem i kondycyjnie właśnie wygrał ten mecz, bo Brytol padł.
Thiema ciężko zweryfikować, bo grał tylko dwie 5 setówki (1/1 bilans)
Mecz z Bautistą z USO słaby przykład, bo był Goffin po wyniszczających 5 setach z Berankisem gdzie też wygrał mecz właśnie tym, że rywal padl kondycyjnie
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Wiecie co jest majgorsze, spóźniłem się 10 minut i zamiast przed zagrać goffina za 2.60 zagrałem w trakcie za 1.70... nie fart.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Thiem ty człowieku graj a nie się rozglądasz jakbyś dziewczyny szukał.
Jak nie wygrasz to nie będzie dolarów, a jak nie będzie dolarów to i tak nie zamoczysz.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
To ja podam najświeższy przykład, bo z Davis Cupu, gdzie potrafił wrócić z 0:2 z Edmundem i kondycyjnie właśnie wygrał ten mecz, bo Brytol padł.
Thiema ciężko zweryfikować, bo grał tylko dwie 5 setówki (1/1 bilans)

Mecz z Bautistą z USO słaby przykład, bo był Goffin po wyniszczających 5 setach z Berankisem gdzie też wygrał mecz właśnie tym, że rywal padl kondycyjnie
Brytol nie padł tylko przestał trafiać każdą piłkę po liniach, a to jest bardzo duża różnica, bo na początku grał tak, że Goffin mógł co najwyżej popatrzeć.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Brytol nie padł tylko przestał trafiać każdą piłkę po liniach, a to jest bardzo duża różnica, bo na początku grał tak, że Goffin mógł co najwyżej popatrzeć.
dokładnie.

ogólnie Goffin nie jest długodystansowcem, ale ciężko tego wymagać od takiego chucherka.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Brytol nie padł tylko przestał trafiać każdą piłkę po liniach, a to jest bardzo duża różnica, bo na początku grał tak, że Goffin mógł co najwyżej popatrzeć.
No, ale przecież było to też skutkiem tego, że opadł zupełnie sił w drugiej części meczu i dlatego nie trafiał :p
Jedno się łączy z drugim na ogół. Siły człowiek traci i się błędy pojawiają. Znam to z autopsji i to chyba ogólnie dosyć oczywiste
E: z resztą Goffin zamyka 3:1, więc nawet nie będzie musiał się sprawdzać w 5 setach :&gt;
Dominisia też moim zdaniem do maratończyków nie należy, ale nie za bardzo było jak go zweryfikować do tej pory
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Thiem ty człowieku graj a nie się rozglądasz jakbyś dziewczyny szukał.

Jak nie wygrasz to nie będzie dolarów, a jak nie będzie dolarów to i tak nie zamoczysz.
Podbije do Pussyego, to nawet znizke wylapie i jeszcze zamiesza w kotle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom