>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
założe się, że minimu 1 mecz nie wejdzie, patrząc na ten zestaw. To nie ma prawa wejść. Np Gasparyan czy Cilic. Pójdę dalej, nie ma promila szans, żeby to weszło.
Hewitt i Groth w deblu też mogą uwalic to po 1.40 spokojnie , ten kobiecy debelek po 1.40 też
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
nic takiego nie powiedziałem
znasz wielu zdolniejszych ? bo ja o tym pisałem a nie o wygrywaniu szlema ;)
Jakby nie patrząć to mało kto dobija do 1/2 Wielkich Szlemów poza Fedexem-Djokiem-Murrayem i do niedawna Nadalem , no i Wawrince się ostatnio to częściej zdarza.
Kiedyś oglądałem ES podczas AO to Tomic (????) miał być gwiazda nowego pokolenia , ale to było kilka lat temu i komentował S.Sikora chyba ten mecz.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Hewitt i Groth w deblu też mogą uwalic to po 1.40 spokojnie , ten kobiecy debelek po 1.40 też
no ten kobiecy debelek również, zgadzam się. Groty niby słaby mecz i zyskali na kontuzji Lajovicia, ale gorzej się nie da już zagrać. Dziś ostatni mecz Rusty&#39;ego w singlu, więc możliwe że dziś w nocy ostatni mecz w ogóle. Będzie doping 100% jak to u Kangurów. Po 1,4 nie warto wg mnie Kontinenów.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Jakby nie patrząć to mało kto dobija do 1/2 Wielkich Szlemów poza Fedexem-Djokiem-Murrayem i do niedawna Nadalem , no i Wawrince się ostatnio to częściej zdarza.

Kiedyś oglądałem ES podczas AO to Tomic (????) miał być gwiazda nowego pokolenia , ale to było kilka lat temu i komentował S.Sikora chyba ten mecz.
Kyrgios Australian Open wygra hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom