>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jakby nie patrząć to mało kto dobija do 1/2 Wielkich Szlemów poza Fedexem-Djokiem-Murrayem i do niedawna Nadalem , no i Wawrince się ostatnio to częściej zdarza.

Kiedyś oglądałem ES podczas AO to Tomic (????) miał być gwiazda nowego pokolenia , ale to było kilka lat temu i komentował S.Sikora chyba ten mecz.
Tomic to leniwy koleś , lubi zabalować też
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
nic takiego nie powiedziałem

znasz wielu zdolniejszych ? bo ja o tym pisałem a nie o wygrywaniu szlema ;)
Kyrgios, Tomic, Raonic, Dimitrov, Coric. Moze ja mam jakas awersje do niego, ale kompletnie mnie nie przekonuje jego gra. Potrafi zagrac kilka fajnych meczy, zeby pozniej zaliczyc wtopy. Goffin jest na tyle nieobliczalny, ze moze go poskladac bez problemu imo
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Jakie głupki Las Palnas hahaha zamiast roga grać szybko, wejść w pole karne w 8 osób to oni się snuli i sędzia skończył mecz i pretensje hahaha
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Kyrgios, Tomic, Raonic, Dimitrov, Coric. Moze ja mam jakas awersje do niego, ale kompletnie mnie nie przekonuje jego gra. Potrafi zagrac kilka fajnych meczy, zeby pozniej zaliczyc wtopy. Goffin jest na tyle nieobliczalny, ze moze go poskladac bez problemu imo
Thiem &gt; Coric teraz i na wieki wieków
Kyrgios gorąca głowa nic jeszcze na dobrą sprawe nie pokazał poza kilkoma pojedynczymi strzałami .
masz do niego zdecydowanie awersje ;) wiadomo że ma wahania formy bo młody jeszcze jest
tych co wymieniłeś to każdy ma papiery na duże granie bez wątpienia , kto komu jest lepszy to sprawa subiektywna
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Przestrzegam przed graniem po 1,2 nawet do taśmy na Bolka z Fogiem.
Fognini był w swojej świetnej formie klaunowania, grał na totalnej wyebce i tylko Junaid się sam połamał w 3 secie, bo bardziej zmotywowani byli Kukuszkiny. Fog nie dość że sobie chodził po korcie to jak returnował to stał sobie na prostych nogach. Zresztą Bolek nie lepszy.
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Thiem &gt; Coric teraz i na wieki wieków

Kyrgios gorąca głowa nic jeszcze na dobrą sprawe nie pokazał poza kilkoma pojedynczymi strzałami

masz do niego zdecydowanie awersje ;) wiadomo że ma wahania formy bo młody jeszcze jest
Coric 3 lata mlodszy, takze sie okaze;) Niech wygra, ja tego meczu pre nie ruszam, moze na live, zobacze jak sie sytuacja rozwinie. GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom