>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
ziomki opiszecie mi w 2-3 zdaniach co się stało w meczu Lotosu z Modeną? ????
Bo najstarsi górale takiego przebiegu spotkania chyba nie typowali ????
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Panowie nie dostałem żadnego info o tym, że straciłem status VIP na SKRILL-u (uważam wręcz, że powinienem przeskoczyć z brązowego na srebrny), a jak wchodzę na swoje konto to nie mam żadnego info, że mam chociażby brązowy, i nagle od każdej wpłaty mam prowizji 1%. I teraz pytanie, czy to ogólna zmiana i każdy tak ma czy powinienem się do nich odezwać o mój status?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Siemanko, jak tam zdrówko? ;)
Poszło ode mnie Fnatic pierwszy smok i H2k FB ????
TO powinno siąść , szczególnie to pierwsze ;)
Witam , wszystko dobrze dziękuje
LOL-a nie ruszam już , zagrałem sobie Chorwatów w stylu Wawo i czekam z otwarciem szampana
pozdrawiam
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Duński kosz ????
122:73 (32:15, 24:15, 27:18, 39:25
@Pedro, nie mów nic złego o 8j typerze, bo źle się skończy ????
A jakieś konsekwencje poniósł z tego tytułu? Jak dla mnie jest dużo lepszych typerów tu na forum, szczególnie z NBA, bo sam się na tym znam i wiem kto ogarnia temat, a to leje wodę. On się zna na plażówce i troche na zimówkach, a tak gra po kursach jak janusz z sts i taka jest prawda.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Panowie nie dostałem żadnego info o tym, że straciłem status VIP na SKRILL-u (uważam wręcz, że powinienem przeskoczyć z brązowego na srebrny), a jak wchodzę na swoje konto to nie mam żadnego info, że mam chociażby brązowy, i nagle od każdej wpłaty mam prowizji 1%. I teraz pytanie, czy to ogólna zmiana i każdy tak ma czy powinienem się do nich odezwać o mój status?
suma obrotu liczy się za ostatnie 3 miesiące, więc może spadłeś i znowu awansujesz niedługo. Lepiej się ich dopytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom