>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
J 3,4K

jaja

Użytkownik
w Bet 365 koszykówka jest euroliga występ zawodnika
typ Sergio Rodriguez ov 7.5 asysty
ostatnie mecze zawsze ta linia przekroczona
do tego dziś z Barcą sądzę, że będzie dużo grania przez wysokich (Reyes, Ayon) i w pomalowanym szukania przewag (obwód Realu w tym roku funkcjonuje fatalnie) a ktoś musi tych graczy piłkami &quot;karmić&quot;,
rano była linia 6.5, ale buki się szybko pokapowali
7.5 mimo to też wezmę
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Za abalo i rutenke zwrot ??? Oni nie grali ??? Czy co sie stalo bo nie wierze ze nie strzelili zadnej bramki ?? Prosze o info
Rutenka zszedl dosyc szybko, a Abalo gral w 1 polowie, ale jak bylo +15 dla Francji to pierwszy sklad zszedl i graly rezerwy ????
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Przeciez to co zamieszcza ten gracz17 to dobry fejk, stawiali na Torebko on skreczowal po pierwszym wygranym secie i niby ten buk rozlicza to jako wygrana Torebko hehe? skoro krecz wazny po pierwszym rozegranym secie to nie wazne kto go wygral
Znalazłem tą stronę przez przypadek bo obserwuje profil Maćko18 Eksperci od debla. Proszę sobie nie myśleć że to jest moje konto bo ja w takie głupoty się nie bawię. Bo przez takie strony są tylko wachania kursów ktoś coś zaproponuje poźniej robi się masówka. A z tego co widzę na fotce to jest to Prinaclle wię typ im wszedł tam jak skończy się 1 set to krecza już nie ma w 1 secie krecz się liczy, dalej nie.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
ja tam znowu value widze, to co ostatnio gra Cavs to woła o pomstę
blow od GSW, bo dostali szybkiego runa, nie mogli sprowadzic ich do swojego stylu wiec poszli na samobojstwo i sie skonczylo jak skonczylo, a poza tym przeciez od powrotu Irvinga ogórów cisną na spokoju, więc nie ma co mówić że grają tragicznie bo dostali wpierdol od GSW, tragicznie to by było jakby przegrywali z Wizardsami czy innymi Nuggetsami a oni takich cisną na luzaku, Rakietki i Dallas tez away pocisneli więc trudne mecze, a to że z GSW nie pykło to trudno, ze Spurs tak źle nie było, z GSW pierwszy mecz też, są w tej chwili gorszą ekipą od wyżej wymienionych dwóch ale że grają tragicznie to jest przesada lekka, jak na ekipe która na w styczniu ma bilans 12-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom