>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
A to pokaz wiecej takich odruchow. Chociaz nie wiem czy przy stanie np. 0-2 w setach tez by to zrobil...
oho. pokolenie beki zabrało głos. mam 0-2 w setach to niech ktoś obok umiera. już nawet nie zabieraj głosu żeby się bardziej nie kompromitować.

jak będziesz miał 0-2 w swoim meczu na ps4 to pamiętaj, że za nieudzielenie pierwszej pomocy grozi odpowiedzialność karna (pomijając już wspominany wyżej ludzki odruch). Zakładam, że Owskiakowi tez nie wrzucasz.

Dobrze, ze takie Tsongi jeszcze są na świecie bo za parnaście lat to sobie będziecie fotki z nieprzytomnymi na ulicy pykać.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Marsjanin, Ugotowany, Hitman: Agent 47, Transporter: Nowa moc, Praktykant
wszystko można w dobrej jakości na zalukaj.tv
Marsjanina i inne petardy, to zamierzam obejrzec w mkv, dlatego jakis dobry, ale nie wybitny. Trzeba tam konto zakladac?
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Witek to Ty? ????

zmrozilem benfe, ale dzis mroze ja prdle
@up Bombaca tez pogralem, dobije do 0/10 dzis i uj????
haha, widzę podobny komentarz na dole. Nie, tu nie Witek ???? widziałem to już wcześniej na bbc.
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
Marsjanina i inne petardy, to zamierzam obejrzec w mkv, dlatego jakis dobry, ale nie wybitny. Trzeba tam konto zakladac?
nie trzeba, ale mniej więcej o tych porach trzeba odświeżyć nawet i z 15 razy żeby się wstrzelić w wolny serwer jakiś
ewentualnie jeszcze jest cda.pl (słabsza jakość) albo kinoman.tv (u mnie długo tam się buforuje, mam neostradę 6mb/s)
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Myślicie, że Rosja puści rezerwy na drugą połowę? Ma w sumie przewagę 7 bramek (może przegrać 2). A za dwa dni będą grać we Wrocławiu więc czeka ich jeszcze podróż.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom