>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
wybierasz sobie film i link np catshare, rapidu czy jakikolwiek inny dajesz w dziale prośby (generowanie linków) i po kilku chwilach ktoś Ci wygeneruje
Powiedz mi jedna rzecz, o co chodzi, jesli wyskakuje mi cos takiego:
Osoby generujące linki postanowiły, że chcą otrzymywać tylko linki bezpośrednie
Dlatego odblokuj linki xup.pl na oryginalne przed wstawieniem tutaj
Co mam konkretnie zrobic? Wstawiam linki do catshare i filesharka.
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
Kamillo dzisiaj juz się nie wybrałeś na Globus?
nie dałem rady ;/
rano uczelnie miałem tak przepierdzielony dzień, że mi się nic nie chce. Niedawno wstałem z łóżka bo drzemka musiała być ????
Kumuluje siły na Szczecin 31 stycznia, muszę zobaczyć znów Agatkę Cebulę w akcji ????
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
Powiedz mi jedna rzecz, o co chodzi, jesli wyskakuje mi cos takiego:
Co mam konkretnie zrobic? Wstawiam linki do catshare i filesharka.
wybierasz sobie link catshare odpalasz go w przeglądarce, wtedy kopiujesz link z góry strony i wklejasz go do generowania, zaznaczasz i oznaczasz go CODE jest na górze w oknie tam gdzie wklejasz link.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
nie dałem rady ;/
rano uczelnie miałem tak przepierdzielony dzień, że mi się nic nie chce. Niedawno wstałem z łóżka bo drzemka musiała być ????
Kumuluje siły na Szczecin 31 stycznia, muszę zobaczyć znów Agatkę Cebulę w akcji ????
Ja się wreszcie ruszyłem. Na Szczecinie też na pewno będę, a Cebula już się wykurowała?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
wybierasz sobie link catshare odpalasz go w przeglądarce, wtedy kopiujesz link z góry strony i wklejasz go do generowania, zaznaczasz i oznaczasz go CODE jest na górze w oknie tam gdzie wklejasz link.
Dzieki, chociaz juz i tak ogarnalem. Dopiero pozniej zobaczylem, ze faktycznie w linku wystepuje taka czesc. Obejrze sobie sicario, bo na blurayu juz jest :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom