>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
medicine 38

medicine

Użytkownik
Jeśli będę grał ze znajomym na jednym adresie IP w całorocznym to mogą być jakieś konsekwencje? Oczywiście gramy typy w większości na live i te same Gościu pisał, że jeśli nie będziemy brali bonusów, to niby można , a Wy co o tym myślicie?
Ja nie miałam nigdy żadnego problemu, a na 1 IP już miałam kilka kont.
 
V 118

volley-130575

Użytkownik
cieszę się że poruszyłem do rozmów. Dziadek się nie podłoży , a w parze z Nestorem mogą zajść wysoko. A co do Querrey&#39;a to 2:2 i mecz wymknął się spod kontroli. W parze z Johnsonem mogą zajść równie wysoko jak w US Open , po Lajoviciu miałby Bautiste i też kolejna strata sił , a on nie wygra Szlema w singlu.
Jak dla mnie pewne. Pozdrawiam
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
Wie ktoś jak sie nazywa dziennikarka Polsatu co robi wywiady z tego pubu czy cokolwiek to jest w Warszawie do studia Piłki Ręcznej ???? ???? ????
dziś nie nie oglądałem ale po ostatnim po meczu Polaków to robiła Kostryra(córka tego co boks komentuję w Polsacie) więc dziś pewno też to była ona
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Kolega Wawo dobrze prawi, Margaret Court Arena, Rod Laver Arena i HiSense Arena są zadaszone.
miałem iść się kimnąć chwilę ale skoro na HiSense Arena jest dach to zostaje chociaż na pierwszy mecz bo Kuza to jest moja lokomotywa ????
Na dokładny wynik 2-0 można nawet wchodzić @1,44 teraz bo spadło z @1,5
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Kolega Wawo dobrze prawi, Margaret Court Arena, Rod Laver Arena i HiSense Arena są zadaszone.
miałem iść się kimnąć chwilę ale skoro na HiSense Arena jest dach to zostaje chociaż na pierwszy mecz bo Kuza to jest moja lokomotywa ????
Na dokładny wynik 2-0 można nawet wchodzić @1,44 teraz bo spadło z @1,5

nie , na tych kortach są w korcie dziury które odprowadzają szybciej wodę????
żeś błysnął inteligencją :] chodziło mi czy pierwsze trzy są zadaszone czy może któryś inny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom