>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP

Zapraszam fanów tenisa do zabawy, coś w stylu FPL. Założona jest liga pod nazwą Forum Bukmacherskie
kod do dołączenia: HTZPY
możesz napisać w kilku zdaniach o co chodzi ? grałem w piłkarskie koszykarskie baseballowe hokejowe lgi fantasy ale w tenisowa nigdy :)
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
możesz napisać w kilku zdaniach o co chodzi ? grałem w piłkarskie koszykarskie baseballowe hokejowe lgi fantasy ale w tenisowa nigdy :)
Już dziś zaczyna się kolejna edycja wielkoszlemowego turnieju Roland Garros, a wraz z nią czas na coroczną RG FANTASY GAME!
😃

W grze tej chodzi przede wszystkim o typowanie wyników wybranych spotkań. Za każde trafne wytypowanie dostaje się określoną liczbę punktów, zależną od prawdopodobieństwa wygranej danego zawodnika/danej zawodniczki w określonym pojedynku. Obstawienie niżej notowanego zawodnika wiąże się z większym ryzykiem, ale może też przynieść znacznie więcej punktów.
😉

Aż do ćwierćfinałów tworzymy drużyny składające się z 8 graczy turniejów singlowych: 4 mężczyzn i 4 kobiet; następnie w półfinałach czworo, a w finałach dwoje zawodników.
Po rundzie ćwierćfinałowej tylko 4 zawodników z naszej drużyny awansuje do naszego składu półfinałowego, a do finałów tylko 2. Zatem w końcowych fazach turnieju będzie miało znaczenie, w jakiej kolejności ustawimy naszych zawodników.
😏

Jeżeli członek naszej drużyny odpadnie z turnieju, w kolejnej rundzie możemy na jego miejsce „za darmo” wprowadzić nowego zawodnika. Jeżeli natomiast awansuje, a z jakiegoś powodu chcemy go wymienić na innego (np. bo nasz obecny jest nisko punktowany
😉
), to do każdej takiej podmianki musimy zużyć jedną „żółtą piłeczkę”.
🎾
👌🏻

Poza wymianą zawodników żółte piłeczki przydają się również do podwajania lub potrajania liczby punktów do zgarnięcia za danego zawodnika; a także do odblokowania tzw. „Time Challenge”.
⏱️

Do ćwierćfinałów otrzymujemy po 10 piłeczek na każdą z rund; następnie 5 piłeczek na półfinały i 3 na finały.
Time Challenge jest opcjonalny i można go odblokować w każdej rundzie przez zużycie jednej żółtej piłeczki. W ten sposób można zdobyć dodatkowe punkty. Polega on na wskazaniu czasu trwania meczu jednego z członków swojej drużyny. Im bardziej precyzyjna odpowiedź, tym większa premia punktowa.

źródło: fb: nie się, bo oglądam tenis
 
Otrzymane punkty reputacji: +565
L 3,6K

luis11

Użytkownik
Panowie, może ktoś z Was miał taką sytuację, mam pograne w fortunie miejsce djokovica 1-4 we french open, wycofał się, pisałem na czacie w fortunie i twierdzi konsultant, że będzie rozliczony po kursie 1.0, ktoś może miał podobną sytuację kiedyś i może potwierdzić?
 
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Panowie, może ktoś z Was miał taką sytuację, mam pograne w fortunie miejsce djokovica 1-4 we french open, wycofał się, pisałem na czacie w fortunie i twierdzi konsultant, że będzie rozliczony po kursie 1.0, ktoś może miał podobną sytuację kiedyś i może potwierdzić?
Według mnie będzie porażka. Gdyby wycofał się przed turniejem to byłby zwrot. A tak grał i odpadł przed półfinałem.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najlepiej poczytać w regulaminie, bo bukmacherzy różnie rozliczają takie rzeczy, a konsultantom to raczej średnio można wierzyć...

Czy ktoś wie jak poważna jest kontuzja Djokovica? Waszym zdaniem na ile % zobaczymy go na Wimbledonie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +426
adik1992 427,9K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Najlepiej poczytać w regulaminie, bo bukmacherzy różnie rozliczają takie rzeczy, a konsultantom to raczej średnio można wierzyć...

Czy ktoś wie jak poważna jest kontuzja Djokovica? Waszym zdaniem na ile % zobaczymy go na Wimbledonie?
W programie Celta i Furjana padło info, że przerwa potrwa minimum 4 tygodnie czyli na Wimbledonie raczej nie wystąpi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +965
I 30,7K

iti

Użytkownik
W czasie igrzysk powstanie dużo egzotycznych par deblowych, nie będzie to praktycznie w ogóle taki turniej w deblu jakie znamy z pozostałej części sezonu.
 
Do góry Bottom