>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Przecież takich przypadków było jest i będzie mnóstwo, żadna nowość.
Równie dobrze można zapytać jak Milan wygrał pierwszą połowę 3:0 a później ostatecznie przegrał?
Jak faworyt w kosza prowadził +20 i przegrał? Tuż to codzienność. Gdyby faworyt miał już wygrany mecz po demolce w pierwszym secie to bylibyśmy milionerami.
ja sie nie znam na tenisie stad moje pytanie :)

porównujesz pilke nożna czy koszykówkę gdzie gra 22 zawodników do tenisa gdzie gra sie 1 na jednego ?

"Tuż to codzienność." - pierwszy raz sie spotkalem z takim wynikiem wiec to chyba nie codziennosc a cos wybitnie rzadko spotykanego ?

"Gdyby faworyt miał już wygrany mecz po demolce w pierwszym secie to bylibyśmy milionerami"

ten komentarz to już kompletnie jest pozbawiony sensu :) na faworyta kurs wtedy wynosi 1.05 zeby wygrac milion musiałbyś juz byc milionerem :)

Wcześniej piszesz ze to codzienność wiec chyba warto wtedy grac przeciwnika po kursie 20/30 łatwa kasa ?
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Właśnie sobie obejrzałem nocny mecz Igi z Alexandrovą. Niestety historia znów się powtórzyła. Iga po bardzo dobrym turnieju w IW, gdzie nie pozostawiła złudzeń rywalkom odpada w bardzo kiepskim stylu w kolejnym. Od finału w IW do pierwszego meczu w Miami miała aż 6 dni odpoczynku. Mecz z Giorgi był bardzo krótki i trwał nieco ponad godzinę. W kolejnym z Noskovą było widać problemy fizyczne, Iga słabiej się poruszała, była spóźniona do piłek przez co robiła bardzo dużo niewymuszonych błędów. W całym meczu było ich ponad 50. Jak określili komentatorzy Canal+ mecz z Noskova był meczem dwóch słabych zawodniczek i któraś musiała go wygrać. I jak sami potwierdzali dawno nie pamiętali meczu Świątek, w którym grała by tak słabo a mimo to wygrała. Mogłoby się wydawać że gorszy mecz miała za sobą ale dziś w nocy jej postawa się powtórzyła, tylko że Rosjanka zagrała dużo lepiej od Czeszki i zasłużenie wygrała. Od pierwszej piłki grała agresywnie i mimo błędów wciąż próbowała szybko kończyć akcje. Iga z początku grała dość krótkie piłki i bez mocy co pasowało Aleksandrovej. Później widziała że musi coś zmienić i gdy zaczęła ryzykować zwiększyła się liczba UE.
Powtarza się historia choćby z Wimbledonu, gdzie po słabym meczu z Bencic i uratowanym spotkaniu w kolejnym ze Svitoliną było jeszcze gorzej i Ukrainka nie musiała za dużo zrobić by awansować dalej.

Podobnie było w tym roku w AO, gdzie Iga odwróciła losy meczu z Collins i wydawało się że teraz zaskoczy a w następnej rundzie kolejny słaby mecz i porażka z Noskovą. Wiadomo, że porażki to część sportu i tenisa , jednak ostatnio przytrafiają się Idze dość regularnie i wyglądają bardzo podobnie. Brak planu B na mecz gdy rywalka się nie położy przed nr 1. A jeżeli po jednym meczu są problemy fizyczne to strach pomyśleć co będzie zaraz gdzie zaczyna się sezon na kortach ziemnych i Świątek ma w planach starty w Stuttgarcie gdzie broni tytułu, następnie dwa turnieje WTA 1000 w Madrycie, gdzie doszła do finału rok temu i Rzym a następnie Paryż. Ciężko będzie w obecnej dyspozycji na start w tych wszystkich wymagających turniejach, a dochodzi jeszcze za chwilę BJK. Może gdzieś zostały popełnione błędy w przygotowaniu, bo jak na początek roku dość dużo słabych meczów się przytrafiło. Gdy miała serię 37 wygranych z rzędu to nie było problemów fizycznych a jeździła praktycznie z turnieju na turniej. Jest teraz czas na wyciągniecie wniosków i może tym razem się uda zdiagnozować problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1608
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze sie okaze ze nie wystartuje na French Open :eek:

 
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze sie okaze ze nie wystartuje na French Open :eek:

Ale lipa. Liczyłem na last dance I naprawdę dobry występ. Miałem nadzieję, że odpuści większość turniejów, żeby się przygotować na Paryż
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Miał szanse Nadal na zakończenie kariery po wygranym RG w 2022 roku. Sporo się wtedy o tym słyszało, że po finale może taką decyzję ogłosić. Już wtedy borykał się z problemami zdrowotnymi. Mógł odejść będąc na szczycie. Później jeszcze zaliczył 1/2 Wimbledonu gdzie wycofał się z meczu z Kyrgiosem, sam wspominał że grał na blokadzie, bez tego nie byłby w stanie się poruszać nie mówiąc o grze w tenisa. I od tego czasu zjazd. W zeszłym roku 4 mecze zagrał, wszystkie na początku w Australii. Później ogłosił przerwę. W tym sezonie też trzy oficjalne mecze w Brisbane i ostatnio mecz pokazowy dla Netflixa. Trochę rozmienia swoją karierę pod koniec jak Serena, gdzie na siłę chciała wrócić. O Nadalu od półtorej sezonu mało kto pamięta jako aktywnym tenisiście, jedynie przy okazji daty powrotu robi się głośniej.
Z Federerm było podobnie gdzie po meczu na Wimbledonie z Hurkaczem zrobił przerwę, przekładał daty powrotu aż zdecydował się zakończyć karierę meczem deblowym podczas Laver Cup po ponad roku od ostatniego meczu w tourze. Zdał sobie sprawę że gra na 30% dla takiego zawodnika nie wchodzi w grę. Nadal też pewnie chce wrócić by odegrać ważną rolę w turnieju a nie pożegnać się po dwóch spotkaniach. Ale w obecnej sytuacji może to być bardzo trudne.
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi

kibiców pewnie będą dowozić jak na MŚ w Katarze, żeby pustki nie było i pewnie większość to będą kobiety, by pokazać jak Arabia jest nowoczesna i na równi traktuje kobiety. Jak zwykle kasa najważniejsza.

WC na turniej w Madrycie:
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
bardzo ciekawa audycja z której dowiedziałem się jak ważne jest napięcie rakiety miedzy takimi turniejami jak Madryt i Rzym oraz kilka ciekawych faktów na temat kontuzji zawodników czy opinii poza mainstreamowych - dla mnie jako amatora tenisa program wręcz idealny.

 
Otrzymane punkty reputacji: +315
donald-young 20,3K

donald-young

Użytkownik
bardzo ciekawa audycja z której dowiedziałem się jak ważne jest napięcie rakiety miedzy takimi turniejami jak Madryt i Rzym oraz kilka ciekawych faktów na temat kontuzji zawodników czy opinii poza mainstreamowych - dla mnie jako amatora tenisa program wręcz idealny.

Jak to pisze jeden z użytkowników co typuje tenis i niby się na nim zna "naciag, obciag i pociag".

edit: A jak szukasz takich więcej ciekawostek to Furjan z Celtem maja swoj kanal na yt. Też bardzo spoko. https://www.youtube.com/@BreakPointPL
 
Otrzymane punkty reputacji: +315
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Jak to pisze jeden z użytkowników co typuje tenis i niby się na nim zna "naciag, obciag i pociag".

edit: A jak szukasz takich więcej ciekawostek to Furjan z Celtem maja swoj kanal na yt. Też bardzo spoko. https://www.youtube.com/@BreakPointPL
Czy wy zawsze musicie się kłócić kto ma większego ? :) wiadomo, ze wrzuciłem ten post z myślą o osobach takich jak ja, a nie Ty czy adik1992 adik1992 którzy 95% z tych informacji już wiedza, ale po co odpowiadać na mój post z miejsca krytykując innego uzytownika forum ? czat Ci nie wystarczy ?

domyślam się ze nie widziałeś programu gdyż kilka razy się odnoszą do swojego kanały na YT :) ale dzięki !
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Czy wy zawsze musicie się kłócić kto ma większego ? :) wiadomo, ze wrzuciłem ten post z myślą o osobach takich jak ja, a nie Ty czy adik1992 adik1992 którzy 95% z tych informacji już wiedza, ale po co odpowiadać na mój post z miejsca krytykując innego uzytownika forum ? czat Ci nie wystarczy ?

domyślam się ze nie widziałeś programu gdyż kilka razy się odnoszą do swojego kanały na YT :) ale dzięki !
Już kiedyś polecałem ich kanał. Bardzo dużo takiej wiedzy tenisowej poza ekranowej. Super są wywiady z tenisistami np Janowiczem, który opowiadał jak miał mieć solówkę z Benneteau po meczu w szatni ale Francuz pojechał do hotelu w stroju meczowym
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +407
Do góry Bottom