>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ktoś wie co się dzieje z Sabalenką przez ostatnie miesiące?
Jak ona znajduję się na 2 miejscu to ja nie mam pojęcia... Na początku roku jak oglądałem jej każdy mecz praktycznie, to normalnie wszystko szło, ale ostatnie problemy z psychiką i pójście po rekord największej ilości podwójnych błędów przy serwisie skąd się wziął?
:(
A to 1 raz widzę, że zawodnik połowę 2 serwisów od dołu serwisuje, bo się boi, że nie przeserwuje :O
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Kto mi powie na 2 pytania.

1. Czemu kurs na Djokovica nie dyga? Jesli go wywala to jest zwrot? PRzeciez na innych automatycznie tedy spadnie, moim zaniem poleci wszystko na to wskazuje

2. Dlaczego ATP siedzi cicho i nie odbierze Australii organizacji Australian Open? Gdybym byl Djokovicem wys''albym sie na takie panstwo gdzie rzadza wariaci i pojechal dawno iwszem i wobec oglosil ze w faszystowskim panstwie juz wiecej nie postawie nogi. Czem usie tak upiera walczac z wiatrakami?

Dlaczego swiatowe wladze tenis nie wkrocza i nie odbora Australiczykom prawa organizacji turnieju skoro jest jakis faszyzm i dyskryminacja irzadzi jakas dzicz?

Z Dakarem tak zrobili, nazwa ta sama turniej przeneisli i spokoj ,nie ma napadow. Kto powiedzial ze Australian Open musi byc w Australii?

Skoro nie umiecie normalnie przyjac gosci, zorganizowac czegos, wypad z cywilizowanego swiata, albo my spadamy i grajcie sobie kangury z misiami koala.

Te pytania mnie nurtuja
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Większość świata wraz z ATP podziela takie obostrzenia więc nie ma opcji żeby coś takiego nastąpiło. Australia wystarczająco wcześnie ogłosiła swoje zasady, więc nie ma tu opcji o jakimś faszyzmie.
Jestem za Djokiem ale mógł to lepiej rozegrać jak już nie chciał się szczepić. Mógł załatwić kwit że zaszczepiony zamiast robić cyrki i to nieudolnie z testem na covida.

Upiera się tak bo chce wygrać 10 raz AO i 21 szlema. Młodszy nie będzie a już w US go Mietek dojechał. Im dalej w las tym więcej zawodników go będzie robiło.
Nastepny Roland więc wcale łatwo nie będzie Nadal Thiem czy Tsitsipas.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Medwedew wygral tylko dlatego ze na poczatku zeszlego roku umowili sie, ze beda sobie pomagac/nie beda przeszkadzac. Ruskiemu zalezalo (i jego wladcom|) zeby wbic rosyjska flage na szczyt w Nowym Jorku i po prostu nie bylo opcji zeby Djokovic stal na przeszkodzie. Tym bardziej ze napewno dostal swoja dole za ustapienie miejsca ruskiemu w US Open

Od poczatku roku pisalem ze celem Medvedeva i Putina i Dmitrija Medvedeva jest wygranie US Open, reszta to pryszcz niewazne, dlatego tak latwo go Djoko pokonal w AO 2021

Ale ogolnie Djokovic ogarnal sie, normalnie Rusek nie ma podejscia, oczywiscie za tym jedynym wyjatkiem: US Open. W innych turniejach i uczciwych meczach mu nie podskoczy, zreszta kazdy widzial kto jest lepszy na ogl przez reszte roku. Sporo ludzi sie nabralo, ze Djoko go pozamiata na Artur Ashe i oczywiscie utopilo mase kasy przy okazji, bukmacherom tez w to graj

Taka jest polityka, ktora wkracza czasem w sport na najwyzszych szczeblach

Tak wiec Djokvic bez problemu wygra swoj 21 czy 22 szlem, za duzo odstaje od innych i przede wszystkim inni sie gubia, a z ruskim nawet jesli sa na zblizonym poziomie i odstaja od innych to zawsze sie dogadaja, cos za cos

W tej sytuacji zastanawia mnie ze tak nieudolnie sie pcha, gdzie go nie chca, ja bym Australii zrobil taki PR w mediach ze by nie miel izycia

Co znaczy jakis peryferyjny 20 milionowy kraj na zadupiu, tyle co nic, jeszcze wadze maja jakas nacpana, bez problemu mozna im pociagnac w mediach, nawet nikt tam nie jezdzi bo blokady, niech sobie graja kangury w sosie wlasnym

Kto jest realnie na przeskodzie?

Tsitsipas? Nie. Kontuzje jakas ma. Gra w ogole w Australii? Wylot bedzie szybki nawet jesli
Nadal? Nie rozsmieszajmy sie, moze we FO, ale juz nie, Thiem go niszczy

Jedynie Thiem i Zverev sa realnym zgrozeniem, ale Zwerev nic nie wygra, spali sie jak zwykle, a Thiem sam cos ma problemy z kontuzjami, bo tak to owszem jest grozny, ale glownie na clayu.

Moze Murraya wskrzesza? Teraz w finale byl, no i wypowiada sie poprawnie politycznie, reklamuje szczepionkowy syf wszem i wobec.

Jeszcze jacys ruscy typu Karaxew Rublev itp, ale z nimi tez sie moze bracmi Slowianami dogadac. Swoja droga czemu Rublev czytalem dopiero do turnieju sie dostanie jak Djokovica wyrzuca? Chyba byl dobry w zeszlym roku, cos tam gral dobrze i to sporo

Nie siedze w tenisie wiec pytam
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Jestem za Djokiem ale mógł to lepiej rozegrać jak już nie chciał się szczepić. Mógł załatwić kwit że zaszczepiony zamiast robić cyrki i to nieudolnie z testem na covida.
Mial spuscic w kibel to czemu jest wierny i zawsze glosic? Cale zycie szczepionek niet, a potem zaszczepilem sie ?Chyba cos by stracil w oczach followersow

Bardzo dobrze zrobil ze obstal przy swoim, niech sie teraz Australijczycy wstydza i turniej ma mniejszy prestiz skoro tak potraktowali numer 1

Inna sprawa ze antyszczepy czasem lepiej niech nie mowia, dlaczego sie nie chca szczepic bo ich uzasadnienia sa kompromitujace dla naukowej, racjonalnej argumentacji i kompromituja idee

Bo to co wygadywal Nole to szok jakie teorie, na weszlo go jakis opisal gimnazjalista szeroko

Ja bym w ogole nie jechal i powiedzial macie faszyzm to sie kiscie w sosie wlasnym, mam nadzieje wybierzecie normalne wladze. Moze troche sponsorow by odeszlo ale rzesza fanow calkiem oddana by sie pojawila, przeciez on ma za co jesc i z czego oplacic rachunek za ogrzewanie i gaz, nie musi sie przejmowac zeby kogos nie urazic

Ile on zarobil juz 100 milionow dolarow? Nie musi sie ogladac co powie Nike, Adidas, Fila, Puma Reebok czy cos tam, na jedzenie wystarczy

Dla mnie lekka zenada w takiej sytuacji pchac sie tam gdzie mnie nie chca i zrobic z siebie ofiare systemu i ambicji chorych nieudolnych politykow co sie ciesza jak kogos uwala, zeby ludzie na nich znowu zaglosowali i kradli kolejne 4 lata, ja bym zorganizowal jakis turniej alternatywny w tym samym czasie na przyklad
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Głupie pytanie. Takie trochę amatorskie, ale


Kiedy oni zaczynają grać? Byłem przekonany że dzisiaj ( z niedzieli na poniedziałek). Ale oficjalna strona podaje że dwa dni do rozpoczęcia a w rozkładzie jazdy jeszcze nie ma podziału spotkan

W Melbourne jest już po 16ej, czyli albo strona nie funkcjonuje albo zaczynają we wtorek. Buki mają w ofercie na dzisiejszą noc ale bez podziału na godziny. Chaos
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przecież dzisiaj jest niedziela gościu. Zaczynają jak zwykle z niedzieli na poniedziałek o 1 w nocy czasu polskiego.

A z tym dogadywaniem sie Djoko z Ruskimi to trochę fantastyka.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Djoko niestety jedzie do domu. Szkoda.

BTW nie rozumiem co tam piszesz wyżej że Rublev czeka na miejsce Djoka skoro on jest w drabince. Za Djoka najpewniej wejdzie jaki LL z kwali.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wawo to ja nie rozumiem co Ty piszesz. Przecież wyraźnie napisałem że wydaje mi się że powinni zaczynać z niedzieli na poniedziałek. I że jest już po 16ej w niedzielę w Australii a dalej nie ma rozpisanego planu gier

Dopiero teraz wstawili. Strasznie późno, nigdy tak nie było. Najwyraźniej czekali na decyzję o Djoko bo nie wiedzieli gdzie go wstawić


Bardzo dobrze że wraca. Jak usprawiedliwiłbys jego start po tym jak Voracova wyrzucili? Nie ma świętych krów
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Nie będę nikogo usprawiedliwiał. Nie jestem przeciwnikiem szczepionek sam się nie szczepię akurat tym preparatem ale jestem przeciwnikiem segregacji. Bo cofany się tym 100 lat wcześniej.
Kto chce niech będzie zaszczepiony a kto nie nie. I tyle.
Gdyby Djoko nie kombinował z testem tylko zrobił inaczej to już by mógł rakietę szykować na 1 mecz. Tak do zobaczenia pewnie na Indian Wells
 
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Mial spuscic w kibel to czemu jest wierny i zawsze glosic? Cale zycie szczepionek niet, a potem zaszczepilem sie ?Chyba cos by stracil w oczach followersow

Bardzo dobrze zrobil ze obstal przy swoim, niech sie teraz Australijczycy wstydza i turniej ma mniejszy prestiz skoro tak potraktowali numer 1

Inna sprawa ze antyszczepy czasem lepiej niech nie mowia, dlaczego sie nie chca szczepic bo ich uzasadnienia sa kompromitujace dla naukowej, racjonalnej argumentacji i kompromituja idee

Bo to co wygadywal Nole to szok jakie teorie, na weszlo go jakis opisal gimnazjalista szeroko

Ja bym w ogole nie jechal i powiedzial macie faszyzm to sie kiscie w sosie wlasnym, mam nadzieje wybierzecie normalne wladze. Moze troche sponsorow by odeszlo ale rzesza fanow calkiem oddana by sie pojawila, przeciez on ma za co jesc i z czego oplacic rachunek za ogrzewanie i gaz, nie musi sie przejmowac zeby kogos nie urazic

Ile on zarobil juz 100 milionow dolarow? Nie musi sie ogladac co powie Nike, Adidas, Fila, Puma Reebok czy cos tam, na jedzenie wystarczy

Dla mnie lekka zenada w takiej sytuacji pchac sie tam gdzie mnie nie chca i zrobic z siebie ofiare systemu i ambicji chorych nieudolnych politykow co sie ciesza jak kogos uwala, zeby ludzie na nich znowu zaglosowali i kradli kolejne 4 lata, ja bym zorganizowal jakis turniej alternatywny w tym samym czasie na przyklad
Ogólnie trudno powiedzieć czy się szczepić, ale jeśli uważasz że nie ma wytłumaczenia na naukę itd. to dlaczego nikt nie chcę wziąć odpowiedzialności za te szczepionki i czemu nie wszyscy rządzący nie chcą się szczepić?
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Przecież dzisiaj jest niedziela gościu. Zaczynają jak zwykle z niedzieli na poniedziałek o 1 w nocy czasu polskiego.

A z tym dogadywaniem sie Djoko z Ruskimi to trochę fantastyka.
1642341042157.png

Gdzie sie kolega podziewal, kumulacja szczescia, mi dostep odblokowali a jeszcze taki znamienity forumowy celebryta sie ponownie uaktywnil??

PS czem uuwazasz ze fantastyka? Byl uklad. Medve puszcza AO, ma tokena na US Open, ktory tylko i wylacznie interesuje ruskiego w 2021 jak sie spotkaja, mozna skorygowac parametry pieniedzmi, Djokovic pewnie cos jeszcze wzial ze ustapil, albo jeszcze raz mu rusek pusci gdzies
Post automatycznie złączony:

Djoko niestety jedzie do domu. Szkoda.

BTW nie rozumiem co tam piszesz wyżej że Rublev czeka na miejsce Djoka skoro on jest w drabince. Za Djoka najpewniej wejdzie jaki LL z kwali.
juz sie wyjasnilo, Ruble byl jak najbardziej, rozstawiony z piatka, ale przejmuje miejsce Djoko w drabince, zamiast neigo wskakuje. A tak tto mial grac oczywiscie, tylko z nizszego rozstawienia a nie jest tak ze w ogole sie lapie na turniej
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czasem wpadam na forumek popatrzeć czy coś się nie zmieniło ale niestety od paru lat forum na pół martwe. Już te czasy co kiedyś nie wrócą. Najczęściej bywam na strefie typera fortunki.

Z racji absencji Djokera daje grubasa na Nadala. Nie sądzę żeby ktoś mu zagroził w dojsciu do finału. A tam pewnie Mietek Rublov lub Tsitsipas.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Zverev pierwsze rundy pewnie przejdzie ale jak zwykle w QF lub SF się wykolei. Obojenie jakby nie grał zawsze będę pamiętał US open 2020 jak serwował na tytuł z kulawym Thiemem i został przełamany a późnej w tie breaku Thiem tylko stał bo już nie mógł się ruszać i też Zverev przegrał. Głowa mu nigdy nie dojechała w ważnych momentach

Andy Muraj co tam Andy Muraj. Maks 3 runda. Tam dostanie od Sinnera.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Barty przegrała 3 wielkoszlemowe finały w grze pojedynczej. 2 w 2013 i 1 w 2017. Zaczerpnięte z Wikipedii. To było dawno, ale w głowie zostają pewne rzeczy. Oznacza to, że w jej psychice czai się jakiś strach albo blokada przed wygrywaniem. Owszem 2x bodajże wygrała WS, ale wnioskuję tylko, że ta maszyna potrafi się zaciąć. Jeszcze ta wtopa z Rogers na USO i scenariusz, że przegra z silną obecnie Keys staje się realny. Jak ktoś mi powie, że to są bzdury, to niech spada do swoich przemyśleń.
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty przegrała 3 wielkoszlemowe finały w grze pojedynczej. 2 w 2013 i 1 w 2017. Zaczerpnięte z Wikipedii. To było dawno, ale w głowie zostają pewne rzeczy. Oznacza to, że w jej psychice czai się jakiś strach albo blokada przed wygrywaniem. Owszem 2x bodajże wygrała WS, ale wnioskuję tylko, że ta maszyna potrafi się zaciąć. Jeszcze ta wtopa z Rogers na USO i scenariusz, że przegra z silną obecnie Keys staje się realny. Jak ktoś mi powie, że to są bzdury, to niech spada do swoich przemyśleń.
To były finały w deblu a nie singlu. W grze pojedynczej grala w 2 finałach które wygrała. Raz przegrała w 1/2 z Kenin w AO 2020.

Piszesz o blokadzie bo 9 lat temu przegrała finały w deblu. A co to ma teraz wspólnego? W ostatnich latach wygrała masę turniejów różniej rangi w tym 2 WS i jakoś strach jej nie zahamował?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom